Poraďte make-up

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.17 11:05

@DanielaSupinova Táhni Šupino!

tabusenka
7 příspěvků 9.2.17 11:55
@DanielaSupinova píše:
Ano taky bych Vám doporučila spíše BB krém, mám dobrou zkušenost se značkou Vichy i Garnier. Stojí pár korun a krásně sjednocují pleť. Žádná nepříjemná maska :-) Je to na Vás, já nakupuji tady většinou jsou levnější :-) https://www.notino.cz/brands/?…

Já tam kupuji od loreal a taky jsem spokojená :-)

pisalek555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.17 14:56
makeup

Ahoj, já používám make-up od clinic a můžu doporučit (samozřejmě je to hrozně individuální - docela dlouho mi trvalo, než jsem našla něco, co mi opravdu vyhovuje)..ale za vyzkoušení to určitě stojí!

sidlik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.17 17:16

Clinic je super, krémy od nich nic moc, ale make-up a pudr jsou opravdu kvalitní.

maroušekk
3 příspěvky 25.9.17 09:46

Ahoj, zrovna se chystám vyzkoušet změnu, clinic ale neznám, kde se dá sehnat? :)

BarcaAri
631 příspěvků 25.9.17 10:47

@maroušekk Parfuemerie, jejich obchod, internet.

sidlik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.17 21:43

Ja nakupji na notinu https://www.notino.cz/clinique/ ;)

colette11
453 příspěvků 2 inzeráty 26.9.17 09:13

Hezký den přeji, taky se tedy zúčastním debaty, a sice s dotazem. Je mi 47, pleť nemám nijak moc citlivou (občas samozřejmě něco vyraší), nemám ji ani suchou ani vrásčitou. Semtam nějaká barevná nerovnost je, to jistě. už několik let se snažím najít make-up, který by zmatnil moji pleť na trochu déle než hodinu. Takový, po jehož použití bych měla třeba půl dne (klidně i celý) krásnou sametovou pleť. Nemáte některá nějaký tip?

weruberu
1261 příspěvků 26.9.17 09:26

@colette11 A nezkoušela jste makeupy od MAC? Já používám tento, lepší jsem zatím nenašla. Dobře zmatňuje a vydrží. Pro mne je také plus, že ho mají i ve velmi světlých odstínech.

colette11
453 příspěvků 2 inzeráty 26.9.17 09:52

@weruberu nezkoušela. vyzkouším. když mají velmi světlé odstíny, budou mít jistě i tmavší, na tuto značku jsem tu četla jen samou chválu, takže je asi čas vstoupit do vyššího levelu :-). zkusím, děkuji

NočníMotýl
245 příspěvků 26.9.17 10:14

@colette11 Jojo, taky na tenhle od MACu pěju samou chválu :-) Mám hodně mastnou pleť a s tímhle makeupem (a pudrem) mi vydrží úplně matná cca 6 hodin a pokud použiju i matující bázi od Dermacolu (taky můžu jenom doporučit), tak i mnohem déle. Cena je alespoň na moje poměry vysoká, ale na druhou stranu mám zatím jenom první balení a už mi vydrželo rok a půl a ještě mi něco zbývá, takže po přepočtu je to skoro stejně drahé jako dražší makeupy z drogerie, které ale tolik nevydrží. Navíc dokáže skvěle krýt, takže ho používám i místo korektoru ve dnech, kdy vypadám jak puberťák :-D Rozhodně si ho hodlám koupit znova, až mi dojde balení.

TerezaFin
794 příspěvků 26.9.17 10:39

No ono je tazke doporucit vhodny make up, mne napr vyssie spominany Mac nesmie cez prah, najhorsi make up aky mi presiel rukami ever, a to som ich neskusila malo. (zmiesana plet) Ked mac jedine waterweight foundation s pipetou. Inak obecne je oblubeny a hlavne pre zmiesanky Estee Lauder double wear, ktory momentalne prichadza aj v inovovanej lahsej verzii, takze na ten sa chystam znovu, kedze povodnny DW je sice Pan make up, zakryje, zmatnuje, neupchava, drzi fakt hodiny a hodiny bez zapudrovania - pre mna kedze nemam co maskovat bol zbytocne hutny. A odtienov su mraky

Bossygirl
619 příspěvků 26.9.17 12:05

@colette11 Mě moje dcera naučila používat pod makeup ještě primer, má ho i značka Mac, ale slušný je i ten od Dermacol. Je mi skoro padesát a tak těch „nerovností“ přibývá. Primer pleť krásně vyhladí a zmatní.

pisalek555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.17 15:12

Dikec..a objednáváš to nebo vyzvedáváš? nevíš jak dlouho mi to na pobočce vydrží?

Bossygirl
619 příspěvků 26.9.17 15:43

@pisalek555 A na koho, prosím, reagujete?

Peťka_smutna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 20:32

Holky, jaký je vhodný make-up na zimu? Aby nějak extrémě nevysušoval pokožku. Mám docela hodně suchou pokožku.

Neli2014
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 19:18

Já si vždycky něco vyberu přes Notino, zadáš si přes filtr typ pleti, co přesně hledáš a pak si v klidu vybereš, co ti bude nejlíp sedět.

Pestrobarvec
136 příspěvků 16.11.18 20:56

Já jsem sušinka a testuju teď tenhle, zatím spokojenost:

http://www.sephora.cz/…eni/P3185178?…

Peťka_smutna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 21:07

Děkuji moc za rady holky. Snad najdu ten, co mi bude sedět.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek