Postava jako sloup - bez výrazných křivek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Akitaken
4960 příspěvků 7.11.12 00:05
@Šošana píše:
@Akitaken :-) :-)
Já taky pro ty pomůcky nejsem… leda mírnou formou, nějaká upravující podprsenka třeba. U kalhotek si to neumím představit, jestli se při svlékání z půlek sloupnou obliny… :-)
Ony se teda prodávají i pánské vycpávky, ale to už asi probírat nebudeme.

Já vím, začal s tím Litex do plavek.. Na to se dá říct jen jedno: LOL. Beztak snad neexistuje žena, která by nevěděla, že aktivní penis má trochu jiné proporce než pasivní, máchaný ve studené vodě.. :-D

Akitaken
4960 příspěvků 7.11.12 00:06
@MPSkrolew píše:
Zde posílám odkaz na stránky paní Oravcové (jako sloup je tu uvedena Gwyneth Paltrow a Nicole Kidman - odkazy vpravo až hodně dole). Spoustu tipů, jak obléct ten který typ postavy, najdete i u jednotlivých kusů oblečení, kde je popsáno, jak je jednotlivé typy můžou nosit.
http://www.supervizaz.net/…paltrow-st-p-

Zvedla jste mi sebevědomí, dík. Budu teda vystrkovat nohy :-D Ale prosím neházejte mě lidi do kotle za to, že „bába“ mého věku odhaluje nohy.. ;-)

MPSkrolew
1850 příspěvků 7.11.12 00:15

@Akitaken Vážně? Tak to se rádo stalo. Ukazování noh je i takové „sportovní“ a nenucené (pokud je tedy nenucené :-), to se mi na tom líbí. Osobně závidím ženám, které můžou ukazovat nohy v minisukních a nosit barevné nebo vzorované kalhoty. Jsem hruška, takže v tom vypadám blbě.

LorelaiH.
3406 příspěvků 7.11.12 08:36

@MP Barbucha Sukně moc nenosím (i když jich pár v šatníku mám), mohla byste mi prosím osvětlit rozdíl mezi pouzdrovými a rourovými? Jak tomu rozumím já: rourová=džínová bokovka, „krabicoidní“; pouzdrová = obepínající stehna, do pasu. Díky

MP Barbucha
3716 příspěvků 7.11.12 09:09

@Akitaken
Ony ty vycpávky nejsou určeny na obdivování ženám:-) Aspoň z mé zkušenosti, jediné místo, kde jsem vycpávky viděla byl gay klub.

MP Barbucha
3716 příspěvků 7.11.12 09:10

@LorelaiH.
Ano. Rourová sukně je rovná, pouzdrová obepíná boky a u kolen se mírně zužuje

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.12 14:01

Když pouzdrovky nesedí na 88-68 ani 90-60, na jaké míry to tedy šijí?
Osobně mám pocit, že většina věcí je šitá právě na ten rozdíl 20 cm, tak předpokládám, že je to normální, kdežto na ten rozdíl 30 cm se shání upnuté sukně nebo kalhoty blbě.

Cuckyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.12 14:07

Já bych šla rozhodně do zavinovacích halenek (nebo takových co vytváří stejný efekt) a šatů. Podle mě je to supr typ postavy, můžete se vyřádit ve střižích halenek a šatů s lehkým akcentem na pas (popř. snížený, pokud máte kratší trup).

TulaJ
254 příspěvků 7.11.12 15:18

Ja mám tiež postavu bez pásu - síce veľkosť 36-40 (podľa strihu), ale som pomerne nízka. Mne sa osvedčili saká s mierne zdôraznenými ramenami (resp. aj blúzky s trocha nabranými rukávmi hore alebo s vycpávkami - 80-te roky boli pre mňa v tomto ohľade požehnaním :-)) a rovné kratšie sukne.

MP Meri
1323 příspěvků 7.11.12 19:49
@MP Barbucha píše:
@MP Meri
Meri, to jste byla Vy! Máte nádhernou postavu, řekla bych že ideální:-)

Do ideálu mi chybí minimálně v horních partiích to, co mi ve středních partiích přebývá:) Ale jinak děkuju:)

Jinak zavinovací halenky mě třeba jako velká výhra nepřijdou, pro malá prsa to není zrovna ideální řešení. Maximálně ještě tak zavinovací svetr, hodně utáhnout v pase a v horních partiích ho nechat „na volno“, jestli víte, jak to myslím…

chinin
2788 příspěvků 7.11.12 20:44

@MP Meri
Taky me ten tip na zavinovaci halenky prekvapil - podle mych zkusenosti jsou totiz zavinovaci topy idealni pro vetsi poprsi. Proto jsem byla zvedava, jestli se nekdo ozve.

Naopak vy jste skvelym prikladem toho, ze vhodna „voda“ dela divy.:-)

pocem
5 příspěvků 13.11.12 21:56

Dovolím si obnovit tuto diskuzi. Postavu mám podobnou jako zakladatelka diskuze, jen jsem ještě o něco vyšší. Mým hlavním problémem jsou ale spíše široká ramena (trup) a zároveň „plochý“ hrudník. Máte nějaké tipy nebo zkušenosti, jaké volit střihy a výstřihy, aby se ramena opticky zúžily nebo alespoň nepůsobily širším dojmem, než jsou ve skutečnosti? Názorné ukázky jsou vítány.

termalni voda
79 příspěvků 14.11.12 15:49

@pocem
Muj tip jsou stranky supervizaz.net.:-)
Podivejte se na clanky o jednotlivych typech postav. Podle vaseho popisu byste mohla byt sloup (http://www.supervizaz.net/…paltrow-st-p-, http://www. supervizaz. net/blog/celebrity-a-tvar-postavy-nicole-kidman-st-p-) nebo cihla (http://www.supervizaz.net/…-kim-catrall, http://www. supervizaz. net/blog/celebrity-a-tvar-postavy-serena-williams-objemn-stehn-). Třeba na vas bude sedět jenom něco z daneho typu, ale nejakou inspiraci byste tam měla najit.:-)

Edit
Nejdou mi vlozit funkcni linky.:-( Na hlavni strance blogu najdete vpravo dole celebrity podle typu postav:
Stĺp:

Gwyneth Paltrow

Nicole Kidman

Tehla:

Kim Cattrall

Serena Williams

pocem
5 příspěvků 14.11.12 20:36

@termalni voda děkuji za komentář. Stránky paní Oravcové mám už celkem nastudované, myslím, že se řadím k typu sloup. Spíše jsem chtěla poradit s konkrétním typem výstřihu, protože mi připadá, že sehnat vhodné šaty, které ze mě neudělají závodní plavkyni je nadlidský úkol. Co jsem zatím vypozorovala, tak nemůžu nosit roláky, nabírané rukávy a vycpávky na ramenách. Asi se budu řídit radami, které jsou uvedené u Kim Cattrall, a pokusím se nosit véčkové výstřihy a zavinovací halenky.

chinin
2788 příspěvků 14.11.12 21:29

@pocem
Cetla jste clanek p. Oravcove o monacke knezne? Pokud ne, tak se na nej podivejte, jestli se nepletu, bylo v nem hodne tipu, jak opticky korigovat „plavecka ramena“. Nejake pouzitelne tipy byste mohla najit i v clancich k typu postavy cise.

pocem
5 příspěvků 14.11.12 21:56

@chinin Článek jsem četla, ale na Charlene Wittstock se mi líbily jen svatební šaty, sako a asymetricky řešený šedý model (asi jsem moc náročná). Pokud by zmiňovaný článek někoho zajímal http://www.supervizaz.net/…wittstock-široké-ramená

RenataRen
512 příspěvků 9.12.12 20:44
@Ceresa píše:
Jj, Japonky to maji super zmaknute, jak nekdo uz zminil. Jen to neprezente az k jejich baby doll stylu. Ale verim, ze se tomu uspesne vyhnete…kdyby to slo, tak bych vam nabidla ty 4 kg, co se me drzi od leta na srovnani proporci:)

Jenže Japonky mají spíš kratší nohy a delší tělo, zatímco slečna, která žádala o radu naopak…
Já jsem na tom stejně, 180 cm, většinu z toho tvoří nooooohy, takže když si vezmu něco do pasu, vypadám jako by mi někdo smáčkl s zkrátil tělo do čtverce a přidal k němu nohy dvoumetrového obra.
Sukně si zkrátka musíte pořizovat trochu delší, než úplné mini, které padne Vaší „normálně“ rostlé, byť stejně vysoké kamarádce, a určitě k tomu halenku nebo košily, která je vonější a delší. Pas není přesně definovaný, vypadá to dobře.
U kalhot se mi zdá, že nejlepší službu mi prokázaly kalhoty s vertikálním členěním - s různými kapsami, které dlouhé nohy opticky zkrátí a nejsou pak proti tělo tolik dlouhé.
No, většína těch rad v modních časopisech jak učinit své nohy opticky delší, zkrátka není pro nás… Já se nad nimi vždycky pousmívám.
Ale má to něco do sebe - dlouhé nohy navozují iluzi štíhlosti a to i když trochu přiberete. S Vaší výškou asi nemáte vyložený problém najít dost dlouhé kalhoty jako já, takže tenhle problém odpadá.
Tak šťastnou ruku při nakupování!

kacenka.smile
428 příspěvků 9.12.12 21:39

@RenataRen : No, sehnat kalhoty bývá docela problém. Obvykle o kousek kratší bývají, ale sehnat se dají.

Díky za připomínky

JedovatéHádě
350 příspěvků 10.12.12 13:23

@kacenka.smile Máte úplně stejnou postavu jako já-i ty míry. Já to řeším tak, že nosím sukně po/pod kolena, které jsou nabírané na bocích, nebo jakékoli, které zvýrazní a přidají objem boků. Nenosím je přímo v pase, ale o něco níž, pod pupíkem, a když už si vezmu sukni do pasu, tak takovou, která perfektně padne. Snažím se pomocí kontrastu vytvořit dojem větších boků(nabíranými sukněmi) a užšího pasu (vypasovanými halenkami a topy) Funguje to docela dobře. Naopak mi nesedí splývavé šaty (jakoby ta dlouhá trička), co obepínají postavu, ještě pak více vynikne ta bezkřivkovost.

kacenka.smile
428 příspěvků 10.12.12 13:33

@JedovatéHádě : Já si teď koupila pouzdrovou sukni z pevnější látky (pravda, jiní by asi řekli, že je skoro rovná), hezky mi sedí a k tomu nosím volnější halenku. Tak to zatím tak zkouším a nevypadá to špatně, ale není to úplně ono a přítel to nepřijal zrovna s nadšením. Pas mám tedy asi centimetr nad pupíkem. Asi nejlíp se cítím v tylové sukni, kterou nosím trochu níž a navrch jednoduché opnuté tričko nebo vypasovanější halenku.

JedovatéHádě
350 příspěvků 11.12.12 13:08

@kacenka.smile Jistě, není třeba všechno maskovat, ona i ta chlapecká postava je sama o sobě pěkná :) Jinak je sice hezké, když se partnerovi líbí naše oblečení, ale určitě noste především to, v čem se cítíte dobře. Můj přítel ze začátku taky nebyl nadšený, ale nakonec si zvykl a teď se mu to líbí, dokonce se přizpůsobuje svým oblékáním tomu mému. Je to přirozený vývoj :)

kacenka.smile
428 příspěvků 11.12.12 14:28

@JedovatéHádě Souhlasim, pritel spise tvrdi, ze si musi zvyknout. Kazdopadne je vzdy spokojen, kdyz se ja citim dobre a je jeste spokojenejsi, kdyz si vezmu jakoukoli sukni. Celkove vnimam nohy jako svou nejvetsi prednost. A pozoruji, ze i jeho styl oblekani se postupne meni.

MP Meri
1323 příspěvků 2.3.13 18:40

Myslíte, že se tento výstřih hodí pro malá prsa a rovnou postavu? Nikdy jsem si výstřih podobného typu nezkoušela a hrozně se mi líbí…
http://www.asos.com/…product.aspx?…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek