Postcrossing - znáte někdo?

Fotoalbum tématu (274) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Zina
995 příspěvků 17.1.16 11:47

@Len Tak to úplně chápu, jak to myslíte, mám to myslím podobně. V jádru to na mě působí jako kýč, přesto se mi líbí atmosféra a dostat ji by mě potěšilo. Na zeď jako obraz bych si ji ale nepověsila :-).

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.16 13:10

Já dneska dostala čtyři pohledy naráz a jedn hezčí než druhý, mám radost, po tom, co mi expirovalo několik pohledů..mimochodem proto, že sem si vylosovala někoho, kdo se zaregistroval a dál už nic..achjo..

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 13.6.16 13:44

@Ounz mně teď došlo taky pár dobrejch :-D

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.16 13:48

@Potrefenáhusa jeden zrz vedle druhýho, dobrý :) ten předposlední je extra hezkej..

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 13.6.16 14:00

@Ounz mě to vždycky potěší, a to tam mám na wishlistě ty zrzavý kočky fakt asi až na dvacátým místě :-D

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.16 14:17

@Potrefenáhusa já napsala, že můžou posílat cokoli, asi si taky udělám wishlist :)

Len
490 příspěvků 14.6.16 15:20

@Potrefenáhusa
Ony se docela dobře shání. Mám tu jeden pohled pro strýčka Příhodu, kdybych si náhodou někdy vylosovala vás nebo někoho s podobně dobrým vkusem.:)

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.16 10:22

Jako to, že nedojde pohled do Číny, to tak nějak chápu, ale Francie, Německo? Je to možný?

takvselijak
310 příspěvků 3.7.16 17:17

@Ounz A jsou ti příjemci aktivní? Já mám poslední dobou strašnou smůlu na lidi, co se přihlásí naposledy když se mi pro ně vylosuje adresa :(

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.16 17:50

@takvselijak no, stalo se mi oboje, teď zrovna čekám, až mi expirujou dva, který jdou k někomu, kdo má skore 1/0 a přihlášení naposledy před x dny/měsíci, ale mám i dva, který jdou k aktivním lidem, právě Francie a Německo a ticho po pěšině, překvapuje mě, že se ztratí pohled v rámci Evropy. Ještě sem na postcrossingu četla takovou teorii, že lidi ten pohled dostanou, ale nelíbí se jim, tak ho neregistrujou a ignorujou Vás, ale tomu se mi nechce věřit.

Zina
995 příspěvků 3.7.16 18:05

@Ounz Tomu bych taky moc nevěřila, spíš si myslím, že zapomenou, pohled někam založí, nebo jim ho rodinní příslušníci nepředají. Jestli je dotyčný aktivní, tak bych se před expirací zdvořile zeptala, jestli pohled nedošel, u lidí z těch částí Evropy, kde je předpoklad, že pohled dojde nejpozději do týdne, bych se zeptala klidně už po měsíci.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.16 19:01

@Zina no, já taky nevěřím týhle teorii, ale já sem stará naivka :) s tím oslovením to zvážím, děkuji za tip

mesneyi
702 příspěvků 6.7.16 11:57

@Ounz Osloviť áno, v 2 prípadoch sa mi to naozaj vyplatilo, ale opatrne s voľbou slov. Jeden Holanďan sa na mňa posťažoval a dostala som veľmi nepríjemný dopis od manažérky neviemčoho a ešte mi aj kontrolovali profil, či je text v súlade s pravidlami.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.16 13:41

@mesneyi tyjo, tak to by mě nenapadlo, že by si mohl někdo stěžovat. Ale už chápu, proč tam někteří do profilu píšou, že je můžete oslovit, když Vám neregistrujou pohled :) no tak to na to prdím. Ale hezký, že kontrolujou Vás, že ste se zeptala na svůj pohled, ale ty lidi, kteří zjevně nejsou aktivní, tam nechávaj..

Len
490 příspěvků 6.7.16 14:15

@Ounz
Stát se může leccos. Já jsem jednou založila napsané pohledy do učebnice a našla je až za 2 měsíce! Tak jsem do PS připojila velkou omluvu. Korunu tomu dodalo, že jsem na jeden z nich zapomněla napsat ID. :D

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.16 14:21

@Len no asi jo, jen se mi to teď nějak sešlo..

mesneyi
702 příspěvků 6.7.16 16:36

@Ounz No veď to… Postcrossing niečo stojí a malá pripomienka mi ako prehrešok nepríde. Ale pán bol očividne precitlivený. Inak z profilu som si musela zmazať práve tú vetu o tom, aby mi napísali, keď ich pohľadnicu nezaregistrujem včas. Pripadala som si dosť ponížene a jednu dobu som mala profil zmazaný úplne. Ale nakoniec som nad tým mávla rukou a napísala tam niečo nové, korektné. Pretože mi zas neprišlo fér sťažovať výber pohľadnice ľudom, ktorí moju adresu dostanú.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.16 19:23

@mesneyi to já tam mám, že můžou poslat, co chtěj, napsala sem to tam po tom, co sem si vylosovala par takových těch s kilometr dlouhým negativním seznamem :)

takvselijak
310 příspěvků 6.7.16 19:44

Kilometrové negativní seznamy jsou vtipné. Já se na nich většinou bez špatného svědomí zbavuju pohledů, které nikdo nechce. Protože když bude dotyčný nespokojený ať mu pošlu cokoli, tak něco co nezabolí že. Ty nejvybíravější profily jsou pak paradoxně často doprovázeny zdí odeslaných pohledů, které jsou všechny úplně stejné. To jsem viděla i u hodně aktivních lidí a přijde mi to docela smutné, že ty pohledy posílají úplně mechanicky jako ve velkovýrobě. Rozpačitá jsem ještě z profilů, kde není napsaná ani čárka. To nikdy nevím, co poslat ani co napsat.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.16 20:42

@takvselijak no, já už taky poslala dva stejný, ale copak můžu za to, že chtěli hřbitov? :) jinak se snažim shánět kde se dá, ale je to docela těžký někdy..

mesneyi
702 příspěvků 7.7.16 05:30

Dosť naštvaná som bola, keď som si vylosovala nejakého Ukrajinca alebo Rusa, ktorý mal v profile napísané iba to, aby som mu poslala 10 dolárov, lebo je chudobný. Škoda, že ma vtedy ešte nenapadlo ho nahlásiť. Ale hlavne, že mi to registroval.

mesneyi
702 příspěvků 7.7.16 05:35

@Ounz Zábavné je, keď si človek vylosuje osobu, ktorá chce čo najškaredšiu alebo najdivnejšiu pohľadnicu. Vtedy si uvedomím, že aj to najhoršie je ešte málo zlé.
Jednej Fínke som tak posielala dosť tmavý a nechutne vyzerajúci obrázok koreňov stromu v čerstvo rozhrabanej hline.

A naopak som raz dostala adresu nemeckého manželského páru, ktorý mal v preferenciách uvedené dosť roznorodé veci ako papagáje, sovy, husy, lietadlá, palmy, knihy a jedlá. Div se svete, ja som u seba mala pohľadnicu, kde to bolo všetko pokope na jednom obrázku. Dostala som veľmi nadšené Huray a pohľadnicu ako poďakovanie.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.16 07:43

@mesneyi no, je to fajn, když se člověk trefí do vkusu :)
A to těch deset dolarů byla podmínka registrace toho pohledu ;) to je fakt drsný

takvselijak
310 příspěvků 7.7.16 16:27

@Ounz To je jasné, že se člověk někdy opakuje. Měla jsem na mysli spíš něco takového.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.16 16:31

@takvselijak jasný, tohle je teda dobrý..

Stránka:  « Předchozí 1 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek