Postoj v čechách k podpatkům

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Jordaan
8751 příspěvků 5.7.13 16:13

@Jiná Realita
biker boots? ty jdou ke vsemu :-)

rice
352 příspěvků 5.7.13 16:39

Lakovky sice můžou zmoknout, ale mě se strašně rychle ošmajdají na vnitřních stranách tím, jak občas sem tam „šmejknu“ botami o sebe. A umýt to jde z toho laku dost bídně. Pak jsou samostatnou kapitolou všechny škrábance a oděrky, najmě na podpatku. Zkuste se párkrát zabořit mezi dlažební kostky nebo spáry a dílo zkázy je dokonáno. Takže ačkoliv jsou krásné, jdou strašně rychle do hajzlu.

top topic
967 příspěvků 5.7.13 17:05

@rice: me marnive ja se pere s mym praktickym ja, ale tusim, ze vzhledem k tomu, ze klasicke telove kozene lodicky jsem videla leda tak na obrazku v casopise, tak marnive ja vyhraje. Ony by nutne nemusely byt ani telove, klidne svetle sede, svetlounka ruzova, ale NIC neni.

Jiná Realita
13791 příspěvků 5.7.13 17:51
@Jordaan píše:
@Jiná Realita
biker boots? ty jdou ke vsemu :-)

nebo gumáky :-) samozřejmě barevně sladěné.

top topic
967 příspěvků 5.7.13 20:51

@Giulietta: moc uzky podpatek, ne ze bych na nem neumela chodit, ale potrebuju chodit i po dlazebnich kostkach;-), moc do spicky na muj vkus a chci, aby mely platformu, 1 cm max. Ale dik:-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.13 20:53

@top topic Tak to zostáva už len Louboutin. :-D

top topic
967 příspěvků 5.7.13 21:03

@Giulietta: ten jde mimo me:-)
Ale prosmejdila jsem ten odkaz a toto je temer ono:
http://www.stroll-obuv.cz/…ska-obuv.jpg
Jen mam pocit, ze zrovna tahle znacka je spis na uzsi chodidla:-(

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.13 21:10

@top topic Ja by som to skúsila objednať. Vrátiť sa to dá kedykoľvek.

top topic
967 příspěvků 5.7.13 21:25

@Giulietta: premyslim o tom, asi se stavim v jejich prodejne, kdyby je tam meli, muzu je vyzkouset a koupit zrovna tam.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.13 21:28

@top topic Ale oni su len v olomouci, ostrave a hradci králové. To je moc daleko.

top topic
967 příspěvků 5.7.13 21:40

@Giulietta: jsou i v Brne, proto vim, ze maji dost uzky tvar. Ne vsechny, ale vetsina, co jsem tam kdy videla, je fakt, ze moc casto tam nechodim.

HertaDeOran
866 příspěvků 6.7.13 12:05

Kdybych mohla ( a to nemůžu, protože nemám nohy z oceli) chodila bych jen na podpatcích. Baví mě, že jsem najednou vyšší a chlapi se můžou strhat - ukřižujte mě, ale je to tak!

cameira
19 příspěvků 6.7.13 14:18
podpatky

Střídám do práce několikery boty -baleríny na vyšším klínu, sandály na korkové platformě…ale nejčastěji nosím červené kožené lodičky s cca 8cm podpatkem, jsou neuvěřitelně pohodlné (na to, že jsou to podpatky), osvěží moje často černobílé modely a hlavně si v nich připadám dobře -tak nějak ženštější a přitažlivější, navíc mě to nutí, abych nelítala po chodbách v práci jako tryskáč.

yako
3225 příspěvků 6.7.13 14:56

@HertaDeOran to je přesně ono!!!

Morže
1094 příspěvků 6.7.13 19:39

Mám ráda pohodlné boty, ve kterých budu schopná vydržet dlouho. Líbí se mi boty na podpatku, ale né ty klasicky vysoké. Líbí se mi spíš menší podpatek masivnější - žádné jehly. A nenávidím špičky. Pohodlný podpatek považuju tak kolem těch pěti centimetrů. Nevím, kolik mají ty moje oblíbené zimní boty. Jsou pohodlné, můžu v nich běhat celý den a ještě jsem o pár centimetrů vyšší a vypadám dobře a ještě mě to nutí zatahovat břicho. Bohužel v létě mám hrozný problém sehnat pěkné boty. Málokdy se mi něco líbí. Boty které se mi líbí, by zdejší pekelnice označily jako pekelné :) ale zatím boty, které mají tvar takový, jaký chci, tak byli z umělotiny a ještě stály přes tisícovku… moje zimní boty stály šest set, jsou taky umělé, ale jsou straně pohodlné a bude mě mrzet, že už se mi pravděpodobně rozpadnou…
Většinu času nosím spíš placatější boty, ale úplně šlupičky taky nemám, neboť mám v nich hned díry. Pomalu doplňuju šatník a zjišťuju, že není třeba mít všechnu obuv koženou, ale jen pár kousků nadčasových a zbytek může být klidně z plastu.

DRW
2039 příspěvků 6.7.13 20:22

Mam pocit, ze v Cesku se divaji vubec na slusive, elegatne oblecenou zenu s podezrenim. A tim i na podpatky. Chodim v podpatcich i kdyz to neni pohodlne a muj nekolikrat vyvrtnuty kotnik (z jinych aktivit nez nosenim podpatku) trpi. Na prochazku obouvam pohodlnejsi boty, nahory pohory ci trekovky, ale do mesta mestske boty s podpatkem ci bez. Ale to jBe samozrejme.
Bohuzel obouvani se ucime stejne jako oblekani a pokud matky holcicky obouvaji do trekovek a tenisek od satu po sportovni odev, tak tezko budou primarne volit podpatky.

trinita
323 příspěvků 6.7.13 21:23

Podpätky nosím veľmi-veľmi zriedkavo, a vtedy mám určite po ruke niečo pohodlné na prezutie… pohodlné = niečo bez podpätkov, ktoré som prestala nosiť vo chvíli, keď som bola dosť veľká na to, aby som pochopila, že naozaj nemusím trpieť pre krásu ani kvôli chlapom, ani kvôli práci a už vôbec nie kvôli nejakej podpätkovej lobby… :-) ale zase kto chce nosiť podpätky, nech ich nosí všade tam, kde sa hodia (na horách to asi nie je nič moc)… a už vôbec neriešim, aká je ktorá dáma vysoká (koniec-koncov, naozaj sebavedomému chlapovi nevadí ani to, ak ho žena „prerastie“ o pol hlavy)

HertaDeOran
866 příspěvků 7.7.13 13:14

Vtipná včerejší večerní příhoda, co taky můžou způsobit podpatky…konsternaci dětí
Vylejzám z taxíku u Staromáku a hned u auta na chodníku stála česká (asi) mimopražská rodina na výletě. Vystoupila jsem celá v černém na jehlách a ty děti z toho byly tak pryč (uznávám, jsem exot i celá v černém a mám extrémní účes) že prý na mě: Dobrý den! To bylo tak roztomilý, všichni jsem se tomu zasmáli! :)

Alizon
1235 příspěvků 8.7.13 11:58

@top topic @Giulietta
Jsou i v Brne, ve Vankovce. Vida dobry tip - myslim na obchod, ty konkretni lodicky co vlozila Giulietta - hezke, ale ne na to celodenni chozeni po kocicich hlavach a ne na zrovna nizkem podpatku. Na Stroll jsem uplne zapomnela, driv jsem od tam boty mela a byla jsem spokojena, ted jsem tam uz dlouho nebyla, nejak jsem na ne uplne zapomnela.

Zebra33
2038 příspěvků 8.7.13 12:24

Po mem vikendovem tazeni na chic pohodlne lodicky to asi vzdavam. Slevila jsem ze svych naroku (jednoduche kozene nude na nizkem podpatku/klinku) a presto jsem nenasla nic. Pokud uz jsem narazila jednoduche na nizkem podpatku/klinku, tak mi zase tlacily na takovy ten vystouply kloub u vboceneho palce (nemam to nijak extremne, ale je tam). Co me fascinovalo byla siroka nabidka syntetickych balerinek-slupicek za ceny od 100 Euro nahoru. Je toho plny Mnichov, nejake zrejme zname mistni „designove“ znacky, ktere neznam. Obcas si rikam zlaty Bata :). Pri me pristi navsteve CR budu asi muset omrknout sortiment, treba me jako uz mnohokrat prijemne prekvapi.

drobececek
5 příspěvků 8.7.13 22:50

Tady v podhůří hraje první housle jeans&outdoor. Krom toho, procházet se po místních chodnících a dlažbě v pěkných botách je test silných nervů a pevných kotníků. Takže jo, občas se stane, že někdo divně kouká (vesměs to bývají jiné ženy; muži na to koukají taky, ale většinou ne divně).

Upřímně je mi to fuk. Neměřím ani metr šedesát, takže bez podpatků si připadám jako školačka.

Celestína
9 příspěvků 29.7.13 11:12

Meriam ledva nad meter šesťdesiat a aj keď uznávam, že topánky na vysokom opätku sú krásne a mnohokrát by vyzerali k odevu lepšie ako topánky s nízkym opätkom, predsalen, nemám rada (nechcenú) pozornosť od ľudí oboch pohlaví. Netvrdím, že niekto kto prakticky žije v opätkoch, je nejaká sadlakurka…

Podľa mňa by sa nositelia vysokých opätkov mali dvakrát zamyslieť, či ich denný program zahŕňa chodenie po teréne vhodnom na ťapkanie vo vysokých opätkoch.
Na vysokých opätkoch sa nemá chodiť čaptavo a na vysokých sa nečaptavo dá chodiť iba tak pomaly po rovnom chodníku, možno väčších dlaždičkách. Hádam doma pri obúvaní zauvažujem, kam sa chystám a aká obuv je najvhodnejšia. To ani nevravím o tom, ako také klusanie na autobus po kadejakom blate, lístí môže ničiť nohu.

Dúfam, že nikoho nenasrdím, keď pridám postreh zo Slovenska. Prevažujú u nás šmatláci a klinové opätky. Niekedy s údivom zisťujem, že sa nájde tvor, čo šmatlá i na klinových opätkoch. Nie som si istá, či v tomto prípade nie je ozaj vhodnejšie dať si nejaké tenisky alebo baleríny.

i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 11:27

Ja bych nosila podpatky porad, akorat se v nich vecne boucham do hlavy. V tramvaji, v metru, ve dverich, proste vsude. Takze snad v pristim zivote :(

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 13:41
@Celestína píše:
sadlakurka…

jejda, co to znamená? To je boží slovo, v životě jsem to neviděla

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek