Potraviny bez palmového tuku

Fotoalbum tématu (31) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
continuity
5853 příspěvků 27.12.15 09:54

@DRW protoze jsem pul davky udelala bez cukru a do tydne to splesnivelo? horsi nez v obchode to dle vas muze byt, ale rozhodne je tam vic orechu a mene tuku o co mne slo predevsim.

mesneyi
702 příspěvků 27.12.15 20:39

@cerruti Vyskúšala som podľa tohto receptu s tmavou čokoládou a nie je to ono. Nabudúce vezmem mliečnu a pridám viac lieskovcov.

DRW
2040 příspěvků 28.12.15 17:11
@continuity píše:
@DRW protoze jsem pul davky udelala bez cukru a do tydne to splesnivelo? horsi nez v obchode to dle vas muze byt, ale rozhodne je tam vic orechu a mene tuku o co mne slo predevsim.

napadlo Vas, ze to mohlo byt plesnive i diky tem orechum (nejcasteji se plisen vyskytuje v oresich), no a co tak to prechovavat v lednici. A dobre zavickovane. Mimochodem cukr je dobry sluha a spatny pan, pokud nektera ze surovin neni kvalitni lehce ji pomuze se projevit, napr. tou zminovanou plisni. Navic se bojite tuku, ano nam dospelym moc vyhod neposkytuje, ale deti ho potrebuji ke svemu vyvoji. Vhodnou alternativou a u nas ne moc vyuzivanou je kokosovy olej, ktery bezne maji v jidelnicku vegani.

Vlastne mam dotaz, proc ucite sve deti na sladke? Proc jim sladite jidlo? Proc jim solite? Tohle jsou otazky k zamysleni. Cukr a sul dokazou vybudovat slusnou zavislost a hlavne deti se nenauci na prirozenou chut jidla.

continuity
5853 příspěvků 28.12.15 17:20

@DRW boze. plesnive orechy jsou opravdu problem, ale delala jsem to z tech samych orechu, najednou. pul davky temer bez cukru a pul s cukrem a javorovym sirupem. ta prvni pulka byla do dvou tydnu do kose. druha normalne vydrzela mesic (mozna i dele, ale byla uz sezrana). oboje v lednici (fakt by me nenapadlo takovouhle potravinu skladovat v pokojove teplote). takze to nebudu nikomu doporucovat delat bez cukru, kdyz mam takhle blbou zkusenost.

ano deti tuky potrebuji, ale proboha (!) neni tuk jako tuk. ztuzene tuky a tuky z orechu nebo mlecny tuk jsou opravdu velky rozdil.

DRW
2040 příspěvků 28.12.15 17:30

Nebavime se o ztuzenych tucich a zrovna ten kokosovy neni ztuzeny, i kdyz je bily, proste jen tuhne rychleji nez jine tuky. Presto argumentovat tim, ze tam nacpu cukr a dele to vydrzi je scestny. Ano nedoporucujte to nikomu, ale ja to zase nedoporucuju. U domacich vyrobku, ktere jsou k rychle spotrebe a maji byt vhodnejsi pro nase zdravi, plati takova mala zasada mene je vic a vyrabi se casteji. Kdyz si delam domaci arasidove maslo udelam si jednu sklenicku a ne 10. Spotrebuji, oprazim a umixuji. Tim mi to dava moznost si ji udelat napr. pokazde jinak. Ale topic je potraviny bez palmoveho tuku, nu on sam o sobe neni spatny, spatna je jeho vyroba a jeji nasledky. Jde tady spise o etiku nez o kvalitu potraviny. Je velka skoda, ze VSCHT nedela nejakou osvetu v potravinach. Tak se spise o tom dovi jeji studenti a jejich rodinni prislusnici, mam dceru studijici biochemii potravin, takze neco jako pouceny uzivatel.

continuity
5853 příspěvků 28.12.15 20:56

@DRW jestli nebude problem v tom, ze v nasi preslazene a precukrovane domacnosti vydrzi 2dl sklenicka nutely opravdu mesic. ale uz toho nechme, mate ve vsem pravdu a hotovo.

ifoun
338 příspěvků 31.12.15 08:51

V Bille mají svoji novou privátní značku Premium (černý obal), troje slané krekry a máslové sušenky s mandlemi jsou bez PO. Cookies ho ale mají. Chuťově zatím nevím, zatím se na ne nedostalo.
A v MaS mají marcipanovou bonbonieru taky bez PO.

Garfie
4456 příspěvků 4.1.16 14:32

@DRW Promiňte, ale pokud tam narvete cukr, opravdu to déle vydrží-a to díky osmóze, cukr vytáhne vodu z okolních buněk, tedy i ze zárodků různých plísní a hnilob, jde v podstatě o způsob sterilizace.
Jinak s vámi pochopitelně souhlasím, také bych raději dělala častěji bez toho cukru.
Naštěstí nutelu nesnáším! :-D

Oldyn
6401 příspěvků 4.1.16 15:27

Koule koupené ve Vídni obsahují palmový tuk.

Oldyn
6401 příspěvků 6.1.16 13:47

Hroznový cukr z DM obsahuje palmový, rostlinný a kokosový olej.

mesneyi
702 příspěvků 6.1.16 13:49

@Oldyn Neprestáva ma udivovať, kam všade sú schopní ho napchať.

Gatita
302 příspěvků 6.1.16 14:53

@viktorka_od splavu @Ustica @Grossularia Jen reaguji na diskuzi o palmovém oleji v kojenecké výživě. Mě to dost šokovalo, když jsem zjistila, co to do dítěte od narození cpu. Blbé je, že na trhu prostě jiná alternativa není. Našla jsem jen jednu „bio“ značku a ani ta není zrovna úplně košer. Jsem laik a netuším, jestli je PO fakt tak škodlivý, jak se teď všude píše (ekologické aspekty teď nezohledňuji). No, příští týden budu po konzultaci s pediatričkou moudřejší a taky jsem pověřila kamarádku, aby se mi v pokrokovém zahraničí pro zajímavost mrkla, jestli i tam u nich stejný výrobce používá PO, nebo zda je to jen specifikum východní Evropy. Tak pak třeba napíšu, co jsem zjistila :-)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 6.1.16 14:56

@Gatita myslím vám něco uteklo:-)

Gatita
302 příspěvků 6.1.16 15:09

@viktorka_od splavu No, mně toho teď utíká hodně :-)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 6.1.16 15:13

@Gatita no já jen že pokud neřešíte tu ekologickou zátěž, jak píšete, tak by bylo dobrý si všimnout co psala @Grossularia, taková zásadní věc a od odborníka (pediatři jak se v úvodu diskuse prokázalo vědí prd):
„Suma sumárum, neexistuje (co můj přehled sahá) v současné době žádný solidní důkaz, že by palmový tuk byl pro člověka nějakým způsobem zdravotně škodlivý.“

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.16 15:34

@Gatita Myslím, že tohle vlákno je speciálně o ekologickém aspektu.

Gatita
302 příspěvků 6.1.16 17:41

@viktorka_od splavu Díky za vypíchnutí, četla jsem začátek diskuze a než jsem se dostala k psaní příspěvku, tak značně pokročila…Aby bylo jasno, vypalování pralesů také neschvaluji, ale zajímala mě teď z osobních důvodů hlavně ta zdravotní stránka. Ke mně přes veškeré mediální haló pronikla jen zkratka, že ten olej je prostě celej nějakej špatnej, zkrátka jen takové to orwellovské shrnutí pro méně chápavá zvířátka *Four legs good, two legs bad * :-)

Garfie
4456 příspěvků 7.1.16 09:53

Mně by zajímalo, co by se stalo, kdyby se palmový tuk přestal využívat (nebo alespoň v takové míře). Nahradil by ho jiný tuk? Nepřesunula by se ekologická zátěž jen do jiných míst, na jinou plodinu? Jasně, že zrovna vypalování pralesů je ekologická katastrofa globálního charakteru, to je mimo debatu, ale přesto, čím je teda palmový tuk nahraditelný?
Bojujeme za snížení celkové spotřeby tuku (já tedy ano), nebo jen za „výměnu“ jednoho druhu za jiný?
Protože pokud se zvýší cena palmového tuku-a nesníží spotřeba-tak je to k ničemu.

mesneyi
702 příspěvků 7.1.16 09:57

@Garfie Nadviažem na vás ďalšou otázkou, ktorú si občas pokladám.
Teraz je palmový olej všade, pretože sa na to koncentrujeme a vedome ho v zložení hľadáme. Mňa by však zaujímalo, či to tak bolo odjakživa alebo postupne presiakol do všetkého kvôli cene a konzistencii. Ak je to tá druhá možnosť, tak čo sa používalo predtým? To by bola zároveň odpoveď na otázku jeho alternatív. Napr. Nutella - bol tam odjakživa?

continuity
5853 příspěvků 7.1.16 10:00

@Garfie snizeni spotreby tuku je pravda zadouci, ale i v pripade, ze by to neproslo by byla lepsi cesta prestat palit jidlo v „BIO“ palivech, co nesvedci ani prirode, ani lidem ani motorum a pak bude repkoveho oleje do potravin zcela urcite dost.

Oldyn
6401 příspěvků 7.1.16 10:06

@mesneyi
Jako dítě jsem Nutellu neznala, spíš Nugetu a některá měla takovou mastnotu na povrchu, z toho usuzuji, že se dříve používal hojně slunečnicový olej, který ale netuhl. U nás doma se tedy vařilo na sádle/másle z vlastního zdroje, jednak nebylo v obchodě dvakrát nic, snad jen cerest a máslo. Dnes je přemíra všeho i spotřeba vzrostla, jako dítě si vybavuji jen piškoty a klokánky. :D

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 7.1.16 10:09

@mesneyi moje maminka odjakživa používala na smažení a některé druhy cukroví atd. stoprocentní tuk - IVA, prodává se pořád, můžu tedy předpokládat že už tehdy se palmový tuk používal
IVA - stoprocentní palmový tuk

ono to spíš bude jak píše Oldyn - prostě spotřebujeme všeho o moc víc, jsme nenažraní a je nás hodně. za mého dětství se jedlo hodně chudě a to proti dětství mého tatínka už jsme taky byli rozežraní:-)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 7.1.16 10:13

@continuity no, ale když jsme si do vedení státu zvolili člověka, který (mimo jiné) z pálení jídla profituje… tak to asi nepude:-/

continuity
5853 příspěvků 7.1.16 10:15
@viktorka_od splavu píše:
@continuity no, ale když jsme si do vedení státu zvolili člověka, který (mimo jiné) z pálení jídla profituje… tak to asi nepude:-/

vseho docasu.

jinak mama IVu nebo CERu taky prilezitostne používala a neznasela jsem to jiz jako dite. mnohem vic mi chutnali placky na normalnim oleji.

mesneyi
702 příspěvků 7.1.16 10:19

@Oldyn @viktorka_od splavu Nenažranosť, áno. Obchody prepchané desiatkami variácií toho istého, ale hlavne, že máme možnosť výberu.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek