Potraviny bez palmového tuku

Fotoalbum tématu (31) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Majkl69
5 příspěvků 13.7.16 19:03

Vidím, že tady se to zapálenými markeťáky jiných značek jen hemží. :-) Mi to je celkem ukulele, stojím si za svým. Byl jsem čtrnáct dní na dovči v kempu a každý den jsem měl něco od Semixu. Mohu říct, že jsem se najedl a chutně. Nemám důvod dělat této firmě nějakou reklamu, živí mě jiný byznys, jen jsem prostě spokojenej spotřebitel. Mám celkem s čím srovnávat, protože cereálie miluju a už jsem zkusil dost jiných značek. A ne vždy chutnalo. Měl jsem za to, že toto vlákno je o palmovém tuku, tak sorry, že jsem tu dal pro ukázku obrázky, co jsem našel na netu.

andulka01
1372 příspěvků 27.7.16 12:23

Asi zatím nejlepší zeleninové chipsy co jsem měla, pouze slunečnicový olej. Fakt jsou dobré, kam se hrabou Tretters.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.16 12:30

@andulka01 Jo, Tretters, to je lahůdka :)

https://www.novinky.cz/…-plisni.html

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 27.7.16 12:34

@Pinot Noir ja si tehdy nezapamatovala, o ktere znacce byla ta reportaz, od te doby jsem radsi zadny zeleninovy cipsy nekoupila:-/

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.16 12:37

@viktorka_od splavu Já je párkrát koupila, ale po tomto mě to přešlo :) Upřímně, nedělám si iluze o čistotě různých potravinářských provozů, nejsem v tomhle nijak zvlášť útlocitná, ale u těch, kdo si hrají na něco zdravého a „lepšího“ mě takovej bordel fakt dožral.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 27.7.16 12:46

@Pinot Noir mne to teda otocilo kufr bez ohledu jestli to ma byt neco lepsiho (nemyslim si), sice taky nemam iluze, byla jsem napr. na brigade v pekarne atd, ale tohle bylo moc. stitila bych se tech vyrobku i kdyby tam sili boty nebo tiskli knizky. kdyz si to muzu odpustit tak to proste nekoupim. brr

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek