Potraviny bez palmového tuku

Fotoalbum tématu (31) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
MP_vinnie
274 příspěvků 17.11.15 21:17
@coralline píše:
Jo, škrob. Sehnat třeba povidla bez škrobu je v ČR skoro mission impossible. Jediný jsem našla v DM, ale pěkně drahý, protože jsou bio.

Povidla bez skrobu ma napriklad Albert, dokonce v te sve rade basic, takze jsou z nabidky nejlevnejsi (cca 30 Kc). Doporucuju vam tuhle radu prozkoumat, maji spoustu velmi dobrych veci od ceskych vyrobcu za temer smesnou cenu. Naposledy me prekvapila zakysana smetana (tu uz taky dela spousta vyrobcu se skrobem) 15% za necelych 10 Kc (a vedle toho ty skrobove za dvojnasobek).

coralline
840 příspěvků 17.11.15 21:49

@MP_vinnie Ty jsem stoprocentně zkoumala a škrob v nich byl. Ale mohli se polepšit, dám jim druhou šanci.

Karja
4837 příspěvků 17.11.15 22:38

@viktorka_od splavu Jo, ale máte z určitýho pohledu pravdu, mně dokáže naštvat, že jdu třeba do Lidlu, regaly jsou plný kravin a s prominutím sra.ek, ale koření mají asi tak 7 druhů… Já jsem si sušenkám odvykla, bylo to tvrdý, ale dá se to zvládnout a stojí to za to (zuby, kila, energie, peníze). Takže už fakt výjimečně, když mi jí někde nabídnou. Jo a normálně jsem vysledovala, že když si dám večer sladký, tak mám pak druhej den ráno viditelně blbou náladu a jsem podrážděná. Což jsem si možná nalhala, ale možná je to pravda:-D.

rasaNori
923 příspěvků 17.11.15 22:57

@Karja to mám s mlíkem, když si dám kafe. Druhej den se osypu těma echt podkožákama na obličeji.

MP_vinnie
274 příspěvků 17.11.15 23:20

@coralline Ony se ty vyrobky za asi posledni rok a pul silene zvedly, takze rozhodne doporucuju se na ne znova zamerit. Ale clovek musi byt samozrejme opatrny, treba jejich 12% zakysana smetana je se skrobem (pritom stoji uplne stejne jako ta tucnejsi bez skrobu, nechapu, kdo to kupuje).

Jinak ja bych uvitala doporuceni na marmelady bez fruktozoveho sirupu – zacal se ted objevovat ve vsech marmeladach, ktere jsme dosud kupovali. Jedina bezna (tj. ne nejaka luxusni za 100 Kc lahvicka) marmelada s cukrem byla v Tescu tato. A prosim nepiste, ze si mam zavarovat sama…

Karja
4837 příspěvků 18.11.15 07:41

@rasaNori Haha, no já jsem podrážděná jakože náladou:-D. Pleť už mám tak v háji, že ani výživa pránou by nepomohla:-D.

Olinka
2582 příspěvků 18.11.15 14:05

@MP_vinnie Sama zavařovat určitě nemusíte. Stačí mít babičku, mamku, tetu, kamarádku… Já mám třeba domácích marmelád, že nevím, co s nimi. Hrozný se mnou, co?
Jinak ono to dělání marmelád není kór tak strašný (přeci jen občas pomůžu). Tam je spíš otázka, jestli jen chcete, aby tam byl cukr a jinak to neřešíte, nebo obecně bez chemie. Vím, že v želírovacím cukru, co používáme, jsou i nějaké chemické věci.

baltik
1706 příspěvků 18.11.15 14:10

@MP_vinnie a muzu se zeptat, v cem vam vadi fruktozovy sirup? Nejaka osobní nesnasenlivost nebo nejaky trend, který mi unikl?
Jinak zavarit si par marmelad pro osobní spotřebu fakt není tezke, ja jsem to mela z domova zazite jako strasny opruz, ale to bylo jen tim, ze u nas se zavarovalo v silenem množství, když si udelam par sklenicek, tak je to hned a ještě si s tim muzu hrat a zkouset ruzne kombinace.

MP_vinnie
274 příspěvků 18.11.15 14:41

@baltik Obecne proti fruktoze nebo fruktozovemu sirupu samozrejme nic nemam, asi jako proti palmovemu tuku. Problem je, ze se dnes glukozo-fruktozovy sirup dava skoro vsude misto cukru a podle me na takovy prival fruktozy bezny lidsky organizmus neni zvykly. Neco malo je zde. Nemyslim si, ze umru, kdyz ho budu jist. Na druhou stranu, zase tolik kupovaneho slazeneho nejim, takze mi neni lito si tech 5 korun na susence nebo 20 korun na dzemu priplatit.

K zavarovani… Nezavaruju proto, ze nemam zadny rozumny zdroj ovoce vhodneho k zavarovani. Zavarovat ovoce z bezneho obchodu nema smysl. Mi i manzelovi rodice sice maji zahradu, ale bydli daleko, takze od nich dostaneme maximalne uz hotovou sklenicku…

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 18.11.15 14:45

@MP_vinnie Praha - kunratické jahody, nebo jahody z trhu (Holešovická tržnice nebo v sezoně celkem kdekoli), do jahod se ani nemusí dávat želírovací cukr, stačí normální.
Nebo kupovat, no. Ještě je dobrá marmeláda Bonne Maman.
http://chefshop.cz/…_maman_0.png?…

MP_vinnie
274 příspěvků 18.11.15 14:55

@Potrefenáhusa Diky za tip. Ja v tom jen nespatruju velkou vyhodu, kdyz si koupim jahody a pak je zavarim. Nerikam nejake speciality, ale bezna jahodova nebo merunkova marmelada, to by se melo dat koupit i v supermarketu, jako treba chleba, sunka nebo jogurt.

baltik
1706 příspěvků 18.11.15 14:59

@MP_vinnie dekuji za informaci, tuto hrozbu jsem ještě nezachytila
ja teda v delani si vlastnichmarmelad vyhodu vidim, většina na regale proste obsahuje zbytecne věci nebo malo ovoce a moc cukru

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 18.11.15 15:06

@MP_vinnie Tak ono to v těch obchodech docela běžně je, ale ty lepší se blíží té stovce za skleničku, to doma uděláte levněji. Ale v Tesco Finest ani v Bonne Maman ten fruktózový sirup není a umístily se dobře i v dtestu, spolu ještě s tímto, kde je taky obyčejný cukr.

Aroosak
641 příspěvků 19.11.15 22:18

Anebo St. Dalfour džemy?
http://jecminekteplice.cz/…dalfour-.jpg

rasaNori
923 příspěvků 19.11.15 22:40

Přítel dnes přitáhl domů 10 x Heru, prý na cukroví. Na moje protesty sice řekl no blbý, s tou Indonésií, ale přece to nevyhodíme… tolik k rozhodnutí nekupovat věci s palmovým tukem.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 19.11.15 23:17

@rasaNori A dyť je to i hnusný na chuť potom.
Jinak to teď vůbec nemyslím nijak proti vám, ale nikdy jsem nepochopila, proč napeče někdo tunu hnusnýho cukroví, aby to bylo levný a bylo toho co nejvíc, místo aby udělal pár kousků něčeho fakt dobrýho.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 23:25

@Potrefenáhusa je to poznat na chuť? Já sladké nejím, peču z másla pro děti a nejím to, je poznat rozdíl mezi máslem a Herou?( Protože mně se zdá hnusné všechno sladké, proto se ptám). Třeba maminka pekla jen z Hery, tak já nevím.

rasaNori
923 příspěvků 19.11.15 23:31

@Potrefenáhusa je to i hnusný, asi si koupím máslo a normálně to prohodím, ať nemá řeči.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 19.11.15 23:33

@RenaLange já si myslím, že to poznám, mně to chutná tak kysele a s ocasem. Jinak já moc taky na sladkou chuť asi nemám buňku, tak toho peču jenom malinko právě.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 23:34

@rasaNori opravdu je to poznat na chuť v tom upečeném?

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 23:37

@Potrefenáhusa aha,asi by to cukroví z Hery mělo vydržet déle. Fakt nevím, ješte na Moravě kolegyně měla tatínka cukráře a ten pekl jen z Hery. Proč jsem už zapomněla(.

rasaNori
923 příspěvků 19.11.15 23:40

@RenaLange jednou jsem udělala testovací várku cukroví Hera/máslo, a jako jo všichni říkali že to druhé má lepší chuť a že v čem je rozdíl…

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.15 23:43

@rasaNori já jsem právě přemýšlela proč hodně lidí přešlo na Heru když dřív v ceně zas takový rozdíl nebyl, třeba maminka to kvůli ceně nedělala určitě.
ježíši ted jsem si vzpomněla, má vlastní maminka mi vyprávěla jak ji pustili v padesátých letech z kriminálu 23. prosince. Doma bylo jedno vajíčko a udělala Londýnské řezy.

Příspěvek upraven 19.11.15 v 23:47

rasaNori
923 příspěvků 19.11.15 23:45

@RenaLange teď jsem zkusila zadat do googlu máslo versus hera, no 100 lidí 100 chutí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek