Potraviny bez palmového tuku

Fotoalbum tématu (31) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
711990
3200 příspěvků 20.11.15 06:36

Hodne lidi kupuje Heru z presvedceni, ze je lehci nez maslo tj. cukrovi pak udajne neni tolik mastne. Doma se kazdorocne hadam s radou starsich, ze proste nehodlam ani kupovat Heru kvuli etickym zasadam, natoz ji pojidat, kvuli chutovym vlastnostem. Druhym argumentem byva ze se s testem lepe pracuje - to neposoudim, pouzivam sve recepty s maslem a s testem se mi pracuje skvele. No a treti argument cena. Nepochybne ano. Hera stoji v akci 14 korun, zatimco maslo se da sehnat takove, abych s nim mela dobre zkusenosti tak za 30. Takze jen ten tuk do cukrovi to zdvojnasobi. Nicmene jako rodina opravdu nejsme na pokraji chudoby, abychom si nemohli dovolit koupit maslo, takze tenhle argument absolutne neberu. U jinych ho chapu - ja radsi uberu na mnozstvi, nepecu zadna silena kila. U nekoho tyhle penize muzou hrat roli, potrebuje usetrit a napect pritom za malo penez spoustu sytiveho cukrovi s kremem, protoze to rodina vyzaduje.
Jinak jeste za me - zarucene poznam, kdyz je v kremu pouzity rostlinny tuk a stejne tak v cukrovi. Nevoni, chutna jinak a krem nechava takovy „potah“ na patre.
Treba linecke z hery mi prijde jako pitomost uplne - maslove linecke, ktere ma vonet maslem…tak tam vrazim heru:D

Lennh
511 příspěvků 20.11.15 07:31

Moment, Hera je uz neni ztuzeny slunecnicovy olej? Palmovy uz je i v Here? Ja musim drzet bezmlecnou dietu a prave jsem chtela letos na vanoce pro sebe upect neco z Hery, no tak… nebudu asi pect vubec. :(

baltik
1706 příspěvků 20.11.15 07:37

Verim, ze ma mama si mysli, ze cukrovi z Hery je jakoby zdravejsi, když je z rostlinného ne zivocisneho tuku, jakkoliv to posuzovat u cukrovi je nesmysl
Ja pecu jen z masla

Karja
4837 příspěvků 20.11.15 08:02

@Lennh Já na to taky koukám jak zjara, musim to prozkoumat. Ale jako když doma vytáhnu máslo na pečení, tak mojí mámu omývají a to jako jsme rodina, že když je máslo v akci, koupíme tak 15 kousků do mrazáku:-D

Adeena
1432 příspěvků 20.11.15 10:52

Když jsem kdysi začínala péct vánoční cukroví, také jsem pekla z Hery. Bylo to levnější a nemusela jsem tak dlouho čekat, až změkne. Ale např. těsto na ořechy jsem jeden rok musela vyhodit, protože dostat cukroví z formiček bylo možné jen vydrolením. I pracinky šly ztuha. Teď používám jen máslo a cukroví vypadává z formiček samo. Ale zda je to znát i na chuti, to nedokážu říct, je to už dávno, co jsem pekla z Hery.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 20.11.15 11:04
@Lennh píše:
Moment, Hera je uz neni ztuzeny slunecnicovy olej? Palmovy uz je i v Here?

Mně se nepovedlo složení najít, uvádí se jen toto: rostlinné oleje a tuky, voda, emulgátor (slunečnicový lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin), jedlá sůl (0,2%), sušená syrovátka, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aroma, vitamín A, D3, barvivo (beta-karoten).

Ale jestli teď už není třeba povinnost ty rostlinné tuky rozepisovat? To by se asi někdo musel podívat na Heru v obchodě.

miraflores
44 příspěvků 20.11.15 11:14

Je pravda, že cukroví z másla chutná lépe než z hery, ovšem občas ji používám v případě, kdy je cukroví určeno pro osobu, která máslo nemůže. Máte tedy tip na nějakou vyzkoušenou náhradu, která by nechutnala uměle (olivový olej, sádlo, cokoli)? Omlouvám se za OT.

MP_vinnie
274 příspěvků 20.11.15 11:21
@Potrefenáhusa píše:
@MP_vinnie Tak ono to v těch obchodech docela běžně je, ale ty lepší se blíží té stovce za skleničku, to doma uděláte levněji. Ale v Tesco Finest ani v Bonne Maman ten fruktózový sirup není a umístily se dobře i v dtestu, spolu ještě s tímto, kde je taky obyčejný cukr.

Mozna jsem mela smulu, ale pri me posledni navsteve tam byl merunkovy dzem s cukrem jeden jediny, a to ten Hame (coz mi prislo docela sokujiici, na to ze tam byla pulka toho dlouheho regalu pouze marmelady a povidla). Ten Hame Extra Jam stal mezi 50 a 60 korunami za 340g, coz mi prijde dobra cena, a navic mi chutna. Nakonec bych teda mohla byt docela spokojena, kdybych tam jako blb nemusela vzit do ruky kazdou sklenicku, otocit, precist a vratit zpatky.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 20.11.15 11:27

@miraflores @Lennh a co přepuštěné máslo, pro alergiky na mléčnou bílkovinu?

MP_vinnie
274 příspěvků 20.11.15 11:45
@baltik píše:
@MP_vinnie dekuji za informaci, tuto hrozbu jsem ještě nezachytila
ja teda v delani si vlastnichmarmelad vyhodu vidim, většina na regale proste obsahuje zbytecne věci nebo malo ovoce a moc cukru

Kdyz to je presne ta hra, na kterou odmitam pristoupit – delat si vsechno sama. Kde to skonci, budu mit slepice na balkone?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 20.11.15 11:58

@MP_vinnie Dneska je to bohužel tak, že se člověk musí o jídlo zajímat a vybírat, nebo připlatit (nebo oboje) nebo si leccos udělat sám, no. Prostě jídlo se vyrábí ve velkém průmyslově, i to, co bylo dřív k dispozici úplně běžně.

baltik
1706 příspěvků 20.11.15 12:46

@MP_vinnie jo, to chápu, každý proste ma ty hrancie jinde a každý poklada za to dulezite, co by si mel vyrabet sam něco jineho
ja osobne to proste vnimam jako strasne jednoduche si udelat marmeládu, podobne terba nechapu instatni polivky, polivku si dokaze uvarit každý a podobne rychle jako tu pytlikovou, to mi hlava nebere
ale zase se třeba neuchyluju k peceni chleba, i když slozeni chleba (pokud je zrovna baleny a najdete to na nem) je taky des bes

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 20.11.15 12:51

@MP_vinnie tak zrovna marmeláda mi připadá jako typický domácí produkt, u nás se nikdy nekupovala.

MP_vinnie
274 příspěvků 20.11.15 14:40
@viktorka_od splavu píše:
@MP_vinnie tak zrovna marmeláda mi připadá jako typický domácí produkt, u nás se nikdy nekupovala.

Nekdo zase povazuje za typicky domaci produkt vajicka. Asi zalezi na tom, k cemu zrovna mate pristup (jestli mate sad, slepice, prase, zahon s mrkvi).

coralline
840 příspěvků 20.11.15 16:07

Ptala jsem se mamky (s hambou přiznávám, že mé vlastní zkušenosti s pečením cukroví jsou nulové, vždycky jsem jenom zdobila) a ta tvrdí, že těsto s máslem je tužší a hůř se s ním pracuje.
Babička prý dřív pekla cukroví ze sádla, ne z másla.

Lennh
511 příspěvků 20.11.15 16:29

@viktorka_od splavu To bych teoreticky mohla, ale jak z toho udelat to linecke, to nevim, ja nejsem zadna zkusena pekarka :)
@Potrefenáhusa Schvalne se na to o vikendu podivam.

continuity
5853 příspěvků 20.11.15 16:49

@RenaLange cukrovi z Hery není nijak hnusne (mama taky pece z Hery, takze mam srovnani), ale z masla je mnohem, mnohem lepsi, takove exkluzivni. říká se, ze to dřív zlukne, ja to drzim v lednici, nebo na balkone a mesic to vydrzi. vic nepotrebuji, stejne se to docela rychle sni (nedelam zadne kvanta a hodne toho rozdam).a je krehci, takze se vic lame rekla bych.

podobny rozdil je, když se udela jiska na houbovou omacku na masle a na oleji. uz i vune je jinde, natoz chut.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.15 20:42

@continuity díky, to s jíškou je názorný příklad, takže rozumím. Jj, vzpomněla jsem si, že se říkávalo že z másla to žlukne. Taky maminka pekla vždy na poslední chvíli, nemuselo se to rozležet, to mi došlo když jsem četla příspěvek od @Adeena.Máte pravdu, to z másla je křehčí.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.15 11:15

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 22:37

Liesel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 08:23

Dívala jsem se na složení hery a opravdu je v obsažen palmový olej… grrr
Heru používám pouze na bábovku. Není něco jiného bez PO?
Je fakt, že každý rok, pod přívalem reklam, mám pocit, že si Heru „musím“ koupit na cukroví, ale pak s úlevou zjistím, že ji nepotřebuji.
Podívali jste se někdy na složení prodávaných těst? To raději budu na vánoce bez cukroví, než si koupit UHO z obchodu…

Oldyn
6401 příspěvků 23.11.15 08:56

@miraflores
Já kupuji jen máslo, ale české, ne vyrobené v EU nebo PL. ale mám recept na třenou bábovku a vím, že babička místo másla v době nouze dávala domácí sádlo, na chuti to nebylo znát, snad jen v řezu nebylo tolik pórů.

ifoun
338 příspěvků 23.11.15 09:03

@Liesel V Globusu všechna hotová těsta (listová i vánoční) včetně PO.

continuity
5853 příspěvků 23.11.15 09:15

@Liesel na babovku normalne maslo. nikdy jsem to z hery nepekla, ale naucila jsem ji az pred peti lety.

a popravde jsem nikdy nepochopila duvod existence hotovych test, snad jsem ochtna omilostnit listove. udelat testo je chvilka, pak z toho vytvorit cukrovi je casove narocne. kdybych jo nemela cas koupim radsi hotove cukrovi.

Frantiska
3578 příspěvků 23.11.15 21:36

Zjistila jsem, ze za posledních par měsíců se mi podařilo výrobky s palmovým tukem dost eliminovat. Kupuju už jen dva a to Zlate věnečky kakaové a měsíčkové mýdlo od Welledy. Člověk dost ušetři je tolik věci, co bych si koupila, když mam žravou :) hlavně v MS.

Jinak Tesco Fitness děla sušenky jen z másla.
Mražené listové těsto v MS je jako jediné na trhu jen z másla.

Nejvíc mne dostalo, ze v dětském umělém mléku (výživě) od dvojky výš je palmový tuk.

dost_bot
2071 příspěvků 23.11.15 22:25

@miraflores Recept na olejovou bábovku měla ve svém sešitku už moje babička. Klasika.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek