Povlečení pro přítele

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
devushka-m
145 příspěvků 5.9.12 15:19

@seznam.mih :D jo ten můj je taky trhlej :D má rád pohádky, různý takovýhle kravinky, i komiksový, ale furt si myslim, že povlečení bych mu s něčím takovým nekoupila (navíc má tu největí deku, co vůbec existuje a tyhle „dětský“ motivy na to snad ani nedělají) :D pak je úchyl do fotbalu, ale kopačky mu opravdu kupovat nebudu, už sem mu koupila jednou ze srandy čokoládovou :D noo jinak… rád vaří :D v bytě bydlí 2 roky a vlastně nic nemění a to mě docela někdy štve (neměla bych se mu do toho asi moc montovat, ale přece jen jsem ženská, a když to vidím, že je něco furt stejné, tak se mi to okouká) a jednou mi i řekl, že tohle sám moc neřeší, že to spíš nechá na mě, že mi v tomhle věří… :D opravdu nevím :D

Pirek
7064 příspěvků 5.9.12 15:20

Já dala příteli (mimojiné) k Vánocům psouna prériového, teda adoptovala jsem mu ho. On mi dal třídenní pobyt ve Vídni.

Co to zkusit takhle?

Mylady2
12413 příspěvků 5.9.12 15:22

@devushka-m Co takhle kurz vaření? A běžte spolu;-) super nabídku má Roman Vaněk, Aromi nebo Chefparade;-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 15:29

@devushka-m
fotbalovy dres jeho oblibeneho klubu? A nechat na nej vytisknout jeho jmeno?

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 15:46

@devushka-m Komiks, to je ono! Ne na povlečení, ale skutečný. Komiksy pro dospělé spadají do kategorie luxusnější dárek, nic levného to není, a neznám komiksového fanouška, který by nezajásal nad dalším dílem svého oblíbeného příběhu. Jen hrozí, že si pak místo oslavování půjde číst ;)

Curlygirl
1901 příspěvků 5.9.12 15:50

Zrovna jsem chtěla psát, že ani mně jakožto ženě s vlastní domácností by to neudělalo radost a rozhodně to není na mém wishlistu (spolu se spotřebiči a hrnci) :-) možná ještě tak od babičky nějaké damaškové… ale od partnera fakt ne! :-)

@GreatSusan píše:
@seznam.mih
az mi manzel da k narozeninam povleceni, tak si vazne zacnu delat starosti, ze je s nasim manzelstvim neco v neporadku :-D
devushka-m
145 příspěvků 5.9.12 15:51

@mujercita to on radši komiks v televizi :D je to těžký no, všechno má svoje pro a proti :/

zelena
157 příspěvků 5.9.12 16:37

@devushka-m kašlite na povlečenie, kúpte mu helikoptéru na diaľkové ovládanie. Možno to znie ako hlúposť, ale chlapi sú zvláštni :D

Ems
1482 příspěvků 5.9.12 16:55

@devushka-m Hlasuju pro helikoptéru (otec si něco takového koupil) řídí se to přes bluethoot a byl z toho asi 2 tejdny udělanej, přišel domu a lítal…

darkwulf
29 příspěvků 5.9.12 17:07

A čo s ním v prípade, keď už aj tú helikoptéru má? :/

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 17:08

Tak lodičku :)

666mahu
1490 příspěvků 5.9.12 17:13

@devushka-m, omlouvám se, četla jsem jen začátek, tak mi možná něco uniklo.

Předpokládám, že byste ráda povlečení, kterým byste partnerovi udělala radost a líbilo se i vám. :-)) Nejsem si jistá, jestli je povlečení nejlepší dárek pro muže. To puntíkaté bych nezvolila. Zkusila bych vybrat nějaké větší geometrické tvary kostky, kára, široké pruhy, kde by byly zastoupeny některé ze zmíněných oblíbených barev - zelená, hnědá se žlutým nebo oranžovým akcentem.
Pokud se netrefíte do vkusu, není snad problém vzít povlečení, přítele a spolu pak dojít vyměnit.;-)

devushka-m
145 příspěvků 5.9.12 17:30

Nooo, helikoptéru asi opravdu ne :D on je spíš sportovec, fotbalista a tyhle věci ho moc neberou… na druhou stranu taťka má doma 2 :)
nějak sem myslela to proužkaté, béžové prostěradlo a tmavomodré polštářky… tak přece jen v tom spíme oba a jak říkáte, že v posteli člověk tráví hodně času, tak pro neobměnit „to“ starý, co má :/ ale koukám, že všechby máte spíš negativní názor na tohle :/

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 17:34

@devushka-m To víte, jen jsme se snažily zachránit vám vztah ;)

Ems
1482 příspěvků 5.9.12 22:57

@darkwulf autíčko…:D

Robena
1257 příspěvků 5.9.12 22:59

Asi se vam jeho povleceni nelibi, vidte? Tak kupte nejake romanticke, nebo jake se libi vam, k tomu lahev sektu, povlecte a s tou lahvi se naaranzujte do polstaru. :-)

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 23:04

Já se přidávám ke @GreatSusan a @seznam.mih Vím, že jste chtěla poradit s povlečením, ale navrhuji zážitkový dárek. Co třeba vstupenku na bobovou dráhu? Rezervovaný tenisový kurt?:) (a můžete si jít zahrát spolu)

darkwulf
29 příspěvků 6.9.12 06:57

@Ems
To by muselo byť v pomere 1:1, a pod 500 koní sa tým ani neoplatí zaoberať… :)

Canavi
227 příspěvků 6.9.12 10:02

Neuvěřitelnou radost jsem udělala manželovi Geomagem (magnetickou stavebnicí). Co jsem viděla u známých, tak většinou ji chlapi berou dětem :-)

slunceadéšť
51 příspěvků 11.9.12 16:45

Mě by třeba hezký povlečení potěšilo, jsem sedmispáč a navíc mám tu neřest, že v posteli s oblibou jím, čtu a pracuju. Povlečení měním každý týden, tak jich potřebuju celkem dost a mám rád mít nějaké na každou náladu.

terojanka
22 příspěvků 30.11.20 19:43

Co francouzské povlečení, abyste si ho mohli užít spolu? https://www.goldea.cz/…s-70-x-90-cm

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek