Poznáte originál LV?

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 15:24
@Park píše:
tý brďo… na to máte kopyrajt? aby vám pak doma neudělali razii jak v holešovicích… :(

To je právě ten problém Evropy a zákonů tady, že už ani nevíte, že překračujete zákon.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 15:45

@pavla.kub tak zrovna v tomhle pripade se ta moznost prekracovani zakona tak trochu nabizi sama od sebe :-D

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 15:51
@GreatSusan píše:
@pavla.kub tak zrovna v tomhle pripade se ta moznost prekracovani zakona tak trochu nabizi sama od sebe :-D

Nabízí, ale nevím jak velká škoda by majiteli známky vznikla tímto jednáním.:-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 15:54

@pavla.kub nejde o skodu, ale o jednani. Protizakonne jednani zustane protizakonne, i kdyby nevznikla vubec zadna skoda. V tomhle pripade by se dalo treba rict, ze kupci mohou nabyt dojmu, ze kupuji zbozi firmy LV a jsou tim padem podvedeni, protoze tomu tak neni :-)

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 15:58

Právě to je ten problém, země, které vůbec nedodržují právo k ochranné známce a produkují velká množství výrobků s napodobeninou loga právně nepostihnete. A pak tady v Evropě švadlenka šátečků pro panenky-ta postižitelná je.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 16:06

@pavla.kub
stejne jako je v nekterych zemich ok, kdyz muzi mlati sve manzelky, popr. maji vice manzelek. V Evrope je to, oproti temto zemim, pravne postizitelne. Kdybyste si musela vybrat - v jake zemi byste zila radsi?

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 16:25

@GreatSusan nevidim souvislost mezi tou švadlenkou versus velkou firmou a mlácením manželek. Asi jste měla na mysli právní stát. Ale já jsem měla na mysli právo a spravedlnost, o tom jsem psala.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 16:33

@pavla.kub

Souvislost je v tom, ze veci, ktere jsou u nas nelegalni jsou jinde legalni. A naopak. To, co jste mela na mysli Vy, je vase subjektivni pojeti spravedlnosti, nikoliv zde platne pravo. Kdyz jednate proti platnemu pravu, tak je ve smyslu tohoto prava spravedlive, kdyz budete za sve jednani postizena. Jestli je to proti Vasemu osobnimu (rekla bych, dost sveraznemu) pojeti spravedlnosti, je vec jina.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 16:34

@pavla.kub
Jeste bych dodala, ze pravo a spravedlnost jsou rozdilne veci :-)

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 17:23

@GreatSusan Ta věta je jako z učebnice:-)Máte dobrou paměť. Dávám zelené ramínko.

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 17:42

A navrhuji už nechat slovních přestřelek o právu. Začali jsme o šátečcích barbínek s potiskem/které si paní šije doma a neprodává ve velkém, aspoň si myslím/ a skončíme u úlohy práva ve společnosti. Nechejme toho.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 17:57

@pavla.kub
jeste me napadlo - LV by mohl treba rict, ze ty vyrobky poskozuji jeho image vyrobce luxusnich produktu, s tim by se dalo i souhlasit. Jinak ovsem souhlasim s ukoncenim prestrelky (a jdu se zas ucit na tu zkousku z prava :-) ).

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 18:11

@GreatSusan OK. Víte co, je otázka jestli si to šije pro sebe, tak není problém, pokud by se tím živila, tak už by problém byl. Myslím, že nám chtěla v této diskuzi jen ukázat jak to těm panenkám ve značkovém šátku LV sluší. V omyl, že jsou šátečky pravé, nás tady nikoho neuvedla.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 18:16

@pavla.kub
No, ona ty panenky (nebo mozna jen to obleceni na ne) prodava, takze se tim (aspon castecne) zivi. Rozhodne k tomu prodeji vyuziva image nekoho jineho, tema „znackovyma“ satkama a taskama jsou ty panenky atraktivnejsi, nez bez nich. Co pise jako popis zbozi samozrejme nevim, doufam, ze neco jako „ve stylu XY“, v tom pripade v omyl neuvadi, to je pravda. Ale cizi peri k chlubeni vyuziva :-)

yourcandy
477 příspěvků 14.11.12 19:35

Zdravím vespolek :-) vůbec by mě nenapadlo, jakou negaci - dlé mého názoru zbytečnou - vyvolám fotkami panenek s doplňky ve stylu LV. Slečna v diskuzi nade mnou přidala fotku dortu, mě to přišlo vtipné a tak jsem taky přidala něco o čem si myslím, že je vtipné, možná zajímavé, každopádně zcela neškodné. Nevěřím, že by se našel člověk, který by měl dojem, že panenky mají pravé doplňky. A už by jste ze mě chtěli udělat téměř kriminální živel. Svět panenek Barbie je o tom, že napodobuje realitu. Ano mám pár kousků Vuittonek na prodej, ale je s tím víc práce než výdělku. Hlavně je to zábava a mě to baví. Chce to trochu nadhledu a smyslu pro humor prosím.

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 20:14

@yourcandy Ale tady docela legrace byla. Já už si balila kufr, že odjedu do země, kde muži mlátí ženy, když se mi české právní prostředí nelíbí.:-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 20:16

@pavla.kub
to ani nemusite - vyberte si proste zemi, jejiz pravni prostredi se Vam libi (predpokladam, ze nemate rada, kdyz Vas nekdo mlati, ale nevadi Vam, kdyz nekdo kopiruje Vase produkty - takze asi nejlip Cina :-) )

yourcandy
477 příspěvků 14.11.12 20:26

@pavla.kub Ono je lepší si na Modním pekle jen číst a raději se ani nezapojovat..vždycky někdo vystartuje kdo Vám chce dát obrazně řečeno přes tlamičku :-))) I kdyby měl být důvod, že jste si dovolila ušít pár kravinek s potiskem. Vždycky jsou to stejné negativní, rýpavé a povýšené přezdívky. Máte to holky zapotřebí, pořád dštít oheň a síru? Vždyť vy nejste tak zlé…vy to jen tak děláte! :-)))Prosím a pokračujme v diskuzi o kabelkách…

Příspěvek upraven 14.11.12 v 23:12

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 20:34

@GreatSusan Tam jedu jako Ling Van(LV) s holkama odsud stejně.:-)To už máme naplánované.

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 20:39
@yourcandy píše:
I kdyby měl být důvod, že jste si dovolila ušít pár kravinek s potiskem.
…ktoré ste si ušila pre radosť… pre radosť z peňazí za to utržených. Čo tam po firme Vuitton a to, že je to jeho potisk na vašej kabelke. A Mattel s ich originálnymi oblekami nech sa ide vypchať, ja si ušijem „vlastný model“ a Mattel mi može vliezť so svojou originálnou verziou oblekov pre Barbie na hrb. Ja to predávam predsa len pre radosť. Panenka Barbie sa predáva aj v ikonických oblečeniach a s ikonickými kabelkami…
yourcandy
477 příspěvků 14.11.12 20:48

@lessie Vy jste snad reikarnace zesnulé Ruth Handler, že se za ten Mattel tak perete :-)Šití na panenky Barbie je celosvětový fenomén a těžko na tom něco změníte má drahá. Letos na jaře jsem dostala balík katalogů osobně od Blanky Matragi, abych podle jejich modelů ušila nějaké její šaty na Barbie..ta byla rozhodně víc nad věcí jak vy.

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 20:56

@yourcandy Blanka Matragi vám poslala balik katalogov? Božemoj ešteže vám neposlal balík katalógov aj pápež. To by ste vyrobila aj papamobil. Až prídu katalógy od CIA, tak utekajte do krytu.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 20:59

@lessie Myslim, ze existuji dimenze, do kterych nedokazeme proniknout :-D

yourcandy
477 příspěvků 14.11.12 21:08

@lessie ..tak jsem se vašemu hloupému vtipu zasmála nebo spíš vaší chytrosti? Ne, nikdo mi nic poštou neposlal, dostala jsem je při osobním setkání v Obecním domě na výstavě. Toto je můj poslední komentář k této diskuzi :-)Hezký večer, mám lepší program.PAPA..nemám tu pohodit hrst zrní na dobrou noc? :-))

katango
1356 příspěvků 14.11.12 21:11

@GreatSusan Nebo bychom k tomu potřebovali/y ostré a špičaté nástroje.

Stránka:  « Předchozí 1 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek