Pozůstatky mladické blbosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
misial
1396 příspěvků 8.5.13 17:28

@jos I kdyby to bylo placebo, je to fajn, ne? Lepší než do sebe rvát antibiotika na každou rýmu (a že znám lidi, u kterých je ta „rýma“ v souvislosti s antibiotiky skoro doslovná), pokud to zabere. Čímž tedy rozhodně netvrdím, že si má někdo léčit rakovinu sodou! Ale pokud si do určité míry vystačíme s něčím neškodným a s „babskými radami“ namísto pilulek, vidím to jen jako plus.

K tomu placebu mám ale takovou úvahu - narodila jsem se údajně jako silná astmatička; po nějaké době požívání homeopatik nevím, co to astma je. Možná to „přešlo“ samo, možná ne, nevím…

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.5.13 17:34

Tak ještě jednu historku s homeopatií přidám - tentokrát pro „placebisty“.

znám lidi, kteří si homeopatiky vyléčili…psa. myslíte, že pes taky dá na placebo efekt? nebo ho zachránila víra jeho páníčků? našeho psa mimochodem vyléčil bylinář nějakýma kapkama, poté, co nad ním vet zlomil hůl a byl fakt na pokraji uhynutí.

věřte čemu chcete, dělejte si legraci z koho a čeho chcete. já taky nejsem na alternativu, protože mně nikdy nepomohla. ale jen hlupák se podle směje nebo nevěří něčemu, co očividně pomohlo. byť ne jemu.
ani jeden a ten samý lék vyrobený farmaceutickým průmyslem nepomůže katce i hance stejně, dokonce může jednu z nich skoro zabít a tu druhou zázračně vyléčit.

Ceresa
465 příspěvků 8.5.13 18:14

@GalianosjednimL diky, ale uz mam asi vybrano-tribo

jos
99 příspěvků 8.5.13 19:41

Nadměrné předepisování antibiotik je v současnosti obrovský problém, zvlášť obvoďáci je mimořádně rádi předepisují. Na rýmu prostě nemá cenu brát nic, ale když si chce někdo připlatit za homeopatika, jeho věc. Neškodí to. Ale pak jsou diagnózy, kde homeopatika z podstaty věci pomoci ani nemohou. Mně nijak nevadí, že se homeopatie užívá, jen ať funguje s běžnou medicínou současně. Nemá přece cenu, aby se tady formovaly dvě útočící skupiny (klasická versus alternativní medicína). Jinak ten samý lék opravdu funguje u každého jinak, u každého je jiná absorbce, distribuce i eliminace léčiva, s tím vůbec nepolemizuji. Hodně se argumentuje chemoterapií, jaký je to hrozný jed…Jistě, je, ale před nějakými padesáti lety zemřelo na nádorové onemocnění u nás skoro každé nemocné dítě, dnes jich před 80 procent přežije.

misial
1396 příspěvků 8.5.13 21:25

@Jiná Realita Bachovy kapky?

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.13 22:33

@Ceresa jo, dobrá volba :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.5.13 22:37

@misial
ne, nějaké jeho namixované z toho, co si vyluhuje z toho, co najde na poli :D no…asi ne úplně, ale zkrátka si je dělá sám.

Sekáček
73 příspěvků 10.5.13 01:04

Nechcete se tu už konečně přestat bavit o té homeopatii a založit si na to vlastní téma? :-/

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek