Práce v McDonalds + jídlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Atlacoya
2790 příspěvků 18.9.13 11:58

McD je zbytečně démonizován, v jednom časopise dělali průzkum a když budete každý den chodit na běžné české polední meníčko do hospody tak to z hlediska kalorií a živin dopadne úplně stejně jako menu u Mekáče. Mně osobně tam moc nechutná, hamburgery mám radši u no-name okýnek s čerstvou zeleninou a v normální housce, nechutná mi ta sladká žemle.
Co se původu masa a pod. týče má McD přísné normy, nemůžou si dovolit aby z toho jídla měl někdo potíže, protože majitel frančízy* by jim dal každý průšvih pěkně sežrat. Já mám víc interních informací o KFC a třeba brněnské pobočky berou masou od drůbežárny poblíž Brna. Maso dostávají naporcované, na místě se obalí v předpřipravených tajných směsích a usmaží. V tomhle ohledu mi KFC přijde lepší, protože to není mleté a tak nějaké obavy o tom co tam namleli úplně odpadají. Jenže mi to stejně přijde drahé (dát 80Kč za svačinu se mi nechce), tak to mám opravdu jen výjimečně.

*frančíza = licence, McD u nás neprovozuje někdo z Ameriky ale česká firma, která si koupila značku a know-how (jak se to má připravovat, jak se vede restaurace, jak má vypadat uniforma…). Majiteli frančízy se mimo jiné zavazuje že neohrozí dobré jméno značky, jinak o licenci přidjde a třeba dostane i vysokou pokutu.

Sekhmet
1918 příspěvků 18.9.13 12:03

.

Příspěvek upraven 24.02.15 v 16:42

Akitaken
4960 příspěvků 18.9.13 12:15

Ježiš, to je zase drámo. O čem tahle diskuze vlastně je? Jsou lidi, kterým u MD nikdy chutnat nebude. Jsou lidi, kteří bez toho nemůžou být. Záleží na tom?
Zkusila jsem, nechutná mi, tak tam prostě příště nevlezu. Tečka.
Ať si každý dělá co chce, je to jeho věc a jeho tělo…

Casmaria
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.13 12:39
@Muschi píše:
@Oveeec Tak mu ho vykouříte.Pardon, taky jsem neodolala :-)))

Tak tohle mě rozsekalo :-D :-D :-D :-D :-D :-D

misial
1396 příspěvků 18.9.13 12:41
@Muschi píše:
Blábláblá kecy kecy kecy, přihoďte prosím ještě to foto s tím rok starým burgrem co vypadá stejně jako čerstvý ať to máme komplet.

Však nemluvím o roce, s několikatýdenním už jsem bohužel tu čest měla.

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.13 12:48

@misial Hm, tak jste ho měla v podmínkách ve kterých se nedaří plísni. Já jednou přes prázdniny zapomněla v aktovce svačinu a světe div se, po prázdninách to vypadalo stejně jen to bylo seschlý.

Sekhmet
1918 příspěvků 18.9.13 13:02

@Muschi :) Brácha takhle jednou mumifikoval mandarinku v bundě. Já pak tu bundu půjčila kamarádovi na nějaké školní představení a on tu mandarinku našel. Hroznou psinu z toho měl :) (a já ostudu)

Atlacoya
2790 příspěvků 18.9.13 15:24

@misial Já měla v jedné bundě rok kdouli (na podzim jsem ji našla, strčila do kapsy, pak už byl čas na zimní bundu a milou kdouli jsem objevila až další podzim) a taky se nezkazila.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.13 16:18

@Atlacoya
Kdoule se dřív do prádla dávala běžně, takže jste vlastně udělala dobře :)

marca
450 příspěvků 19.9.13 09:48

Fascinuje mě, že v českém McDonaldu tak hledí na kvalitu masa. Možná má EU jiné předpisy… V USA se asi před rokem provalilo z čeho dělá většina fast foodů hamburgery, br.
http://en.wikipedia.org/wiki/Pink_slime

MP Janka
846 příspěvků 19.9.13 10:20

Co si pamatuji s dob, kdy jsme v McD pracovala, tak se říkalo, že kuře na McChicken je strouhanka s trochou mletého masa, ale třeba teď jsem po x letech do McD zavítala a a ve wrapu je fakt celé kuře. Masa do cheesburgerů a podobných obyčejných burgerů (BicMac, Double…) se označovala jako 1:40, prémiové sendviče (Big Tasty a podobné) měli maso značené 1:20. Trošku mi to zavání poměrem masu:náhražka.
Já tam na brigádě zhubla, takže uniforma na mě po půl roce celkem visela, ono pobíhat 8 hodin na pokladně v tom horku a dusnu, co tam bylo, je celkem záhul. A občas jsme tam jedla. Po tom, co jsme dala výpověď (4 roky zpátky), jsem McDonald´s byla asi 3× a nikdy záměrně na jídlo, vždy to byla nouzovka, že už jsem hlady skoro neviděla a nic vhodnějšího nebylo po ruce.

Ichy
67 příspěvků 19.9.13 17:36
@MP Janka píše:
Masa do cheesburgerů a podobných obyčejných burgerů (BicMac, Double…) se označovala jako 1:40, prémiové sendviče (Big Tasty a podobné) měli maso značené 1:20. Trošku mi to zavání poměrem masu:náhražka.

Tak jsem se od srdce zasmála. Opravdu? 4 roky zpátky? :) Za posledních (nejméně) 10 let se maso značí 10:1, 4:1, 3:1 a jen pro informaci, není to nic jiného, než kolik plátků daného typu masa se „vejde“ do 1 libry váhy. A pak se všichni diví, jak vznikají různé story…

Oveeec
3217 příspěvků 21.9.13 14:39
@Sekhmet píše:
„tak si tu housku se salámem a sýrem strčím v práci zapéct do mikrovlnky“

A co když máte chuť na něco slanýho, teplýho, z mletýho masa, s kečupem a teplou okurkou a plátkem sýra a bílou houskou, aha?

„Tak si d***dele dám ten blbej hamburger“, to jste chtěla slyšet? :)

To je totéž jako výmluvy proč nemůžu sportovat. Z běhu mně bolí kolena, tanec nezvládám, protože mám špatnou koordinaci pohybů. Aerobic mi vadí, protože ta hudba děsně duní, plavat nemůžu, protože se stydím v plavkách. Jóga ne, protože jsem neohebná, kolo je drahé, brusle taktéž. V oblečku na golf vypadám směšně a koní se bojím, míčové hry mně nebaví, protože nemám odhad na vzdálenosti…

Milá Sekhmet, ne každý chodí do práce, kde j emikrovlnka. Někdo takz chodí do školy. Když už chodím do práce, kde je mikrovlnka, najím se normálně a nemám potřebu ohřejvat si tam housku se salámem. Nemám vždycky čas jít do menzy nebo restaurace na pořádný jídlo, když mě během dne přepadne hlad. Někdy prostě potřebuju něco slanýho a teplýho, než doběhnu z jedný budovy do druhý. Moje otázka byla rázu spíš řečnického, to znamená, že nepotřebuju od žádný výživový poradkyně povolení dát si hambáč. Je to reakce na doporučení koupit si místo toho za stejnou cenu jabko a kefír. Nehledě na to, že jabko je třeba umejt a mrkev oškrábat, mám z představy kefíru v zimě husí kůži. Proto jsem svoji otázku nadhodila, a nemyslím si, že je nutno zase začínat s poučováním o výmluvách nebo že bych na sobě měla začít pracovat, když dostanu v zimě chuť na něco hutnýho a teplýho k zakousnutí.

Coraline
1980 příspěvků 22.9.13 09:46

Já znám holku, co tam na brigádě nabrala asi 8-10kg. Ale to je holka, která na oslavě spase 8 chlebíčků a 4 zákusky, ani nemrkne, takže to asi není uplně běžný vzorek populace, většina lidí má myslím nějakou tu záklopku v krku :D.

Jinak teda nechci přihřívat diskuzi o vhodnosti jídel v McD, ale nedá mi to :D… Myslím, že tady v ČR to zase takový problém není, je to docela drahý a málokdo se stravuje výhradně tam. Ale pro zajímavost doporučuju kouknout na dokument Supersize me, je fakt hrůza, jak tohle ovládlo Ameriku a co to způsobuje lidskýmu tělu. Osobně jsem si ještě donedávna dala v McD občas alespoň McFlurryho, jenže v červnu jsem si ho zase po dlouhé době dopřála cestou z úspěšné zkoušky a málem jsem vrhla, jak to bylo nechutně sladký a divný (příchuť Magnum, dala jsem si hořkou, slečna mi doporučila, že je míň sladká, než ta bílá). Co miluju stále, je Twister z KFC, jen se s ním moc nenajím za těch 80,– a někde jsem vyčetla, že je to to nejkaloričtější, co si z celýho McD i KFC může člověk dát. Ach jo :D.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.13 10:21
@Coraline píše: … Myslím, že tady v ČR to zase takový problém není, je to docela drahý..

To ste určite nemyslela vážne. Ak áno, tak sa ani ponuke v obchodoch kde je všetko čo najlacnejšie nečudujem.

Coraline
1980 příspěvků 22.9.13 10:56

@Giulietta Upřímně? Myslela jsem to naprosto vážně. Samozřejmě je to relativní, pro každýho je drahý něco jinýho. Já jsem studentka a navíc dost dbám na to, co jím. Vařím si doma ze základních potravin, hodně zeleniny (kor teď, kdy ji máme kvanta ze zahrady), kvalitní maso, sýry, pečivo (které si často peču sama). Připravuji si doma obědy i svačiny, všechno si nosím s sebou, už jsem si udělala takovej návyk a vyhovuje mi to. Jestli utratím za jídlo míň peněz, než kdybych se běžně stravovala v mekáči? To těžko říct, možná ne. Ale nejde mi ani tak o celkovou sumu, jako o poměr cena-výkon, neboli jsem zvyklá na opravdu kvalitní, zdravou a plnohodnotnou stravu a to pro mě McD fakt není. Takže ano, je to pro mě drahý.

Kromě toho, porovnávala jsem to s USA, kde jsou tyhle fast foody opravdu hodně levné, je to nejschůdnější řešení pro chudé lidi, proto je to tam tak masově oblíbené. Tady se za téměř stejný peníze najíte v restauraci (samozřejmě ne každá restaurace vám nabídne kvalitnější jídlo, ale když víte kam jít…). Jestli jste neviděla Supersize me, tak na to koukněte a pochopíte, o čem mluvím.

Morže
1094 příspěvků 22.9.13 11:08

Neznám teda nikoho, kdo tam pracuje nebo pracoval. Já jsem dělala tak maximálně v Tescu na grilu, což předpokládam je taky takovej fast food. Jídlo jsem tam tajně uždibovala a nebylo to úplně špatný. Mluvím ale o kuřecích grilovaných kouskách. Ten zbytek bych být zákazníkem radši nedávala. Halušky, čevabčiči, guláše, hranolky, americký brambory… takovéhle výrobky buď nám dováželi, že se to v té.. peci? ohřálo a dalo do pultu, kde to jídlo akorát vysušilo. Am. brambory a hranolky se bralo z mrazáku v Tescu a udělali se tam. Akorát to nikdo kromě mě nesolil a možnost, aby si to zákazník mohl osolit nebyl. Kuře a kuřecí kousky se kontrolovali a skládali se podle data spotřeby. Někdy ty kousky už byli předmarinovaný, a někdy jsme je marinovali my samy. Ke konci dne se zbytky jídel zlevňovali klidně až o 70% a lidi na to docela chodili. Kolikrát jsem mrkla na paní, která se starala o zlevňování výrobku, aby mi zlevnila nějaké nudle nebo halušky, co jsem si je schovávala nenápadně :D
A v Tescu to stojí mnohem méně, než v Mekáči. Ale pole toho to taky vypadá, ale když má někdo hlad a nenárokuje si bůh ví co, tak se může v klidu najíst na stojáka. Ale už jsou to tři roky, co jsem tam dělala, tak se něco už mohlo změnit.
Jinak když jsme ve městě a máme chuť na fastfood, tak si radši zajdem do Big burgeru nebo do KFC než do Mekáče (málokdy chodím do fastfoodu sama. Sama si zajdu k Číňanům, když mám hlad). BB má aspoň porce, ze kterého se člověk nají a cenově je to v pohodě. KFC mám spíš na chuť a nejčastěji si ho dáváme ještě s mamkou, že si dáme klasickej kyblík a většinu sním já :D Chro chro :) V Mekáči mi moc nechutná a když už se stane, že se tam vyskytnu (parta lidí se tam rozhodne zajít) tak si dám hranolky jako na chuť. Ty jejich zmrzliny mi připadají strašně sladké a to já MILUJU sladké. Možná tak McFlurry s nevím s čím, ale dlouho jsem ho neměla a zjišťuju, že se mi mění chutě - víc prahnu po sladkopikantních věcech místo jemných sýrovo smetanových jídel a už mi tolik nejedou šíleně sladké věci. Možná to dělá to, že po šíleně sladkých věcech mi bolí zuby?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.13 11:10

@Morže Zhrň mi to do 3 viet. Chcem vedieť o čom píšeš, ale elaboráty nečítam.:-D

Morže
1094 příspěvků 22.9.13 11:16

@Giulietta Ach ty moje slohy :D Že neznám nikoho, kdo by v Mekáči pracoval nebo pracuje, ale že já jsem dělala tak akorát v Tescu na grilu a že mi v Mekáči moc nechutná, že preferuju jiné fastfoody :)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 22.9.13 11:17

V McD jsem pracovala měsíc asi před 15 lety a za tu dobu jsem tam zhubla skoro 5 kilo, rozhodně to nebyla nějaká výkrmna, ale celodenní běhání a stání na nohou, k tomu trochu stresu za pokladnou. Nevím, jak je to teď, ale nárok na svačinu byl tuším podle počtu odpracovaných hodin a žádnej extra vejvar to nebyl. Na přípravu jídla tam byly docela přísné hygienické předpisy. V McD jím spíš výjimečně, ale jsou situace, kdy je fajn - např. na dálnici za mě rozhodně lepší než bageta v igelitu na benzínce. Nebo v zahraničí, pokud člověk město moc nezná a nemá moc času nebo peněz na normální restauraci. (Mekáč v Lisabonu byl fakt zážitek :-))) Super Size Me je dost extrém, hlavně ty porce v Americe se asi dost liší od porcí v Evropě, dát si k obědu každý den litr coly, kýbl hranolků a super size hambáč je fakt sebevražda.

Leucanthema
33 příspěvků 22.9.13 15:15

Před měsícem jsem navštívila USA. McD je tam vnímán opravdu jako nejhorší druh fastfoodu, hodně mě překvapila velikost porcí (jsou cca o 1/3 větší), velikost pití (medium bylo přes 1/2 litru!, large jsem ani nechtěla vidět) a limonády byly mnohem víc sladké než u nás, i když oni Američani mají celkově vše předimenzované. Vzhled restaurací také nebyl nic moc, v Evropě mi přijde, že McD více dbá na čistotu a příjemný design.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek