Prací prášky/gely a aviváže

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8

Reklama

coralline
832 příspěvků 31.01.17 10:48

@Mischa88 Mám černé levisky, peru je na 40 v pracím gelu, normálně žijou. Co říká cedulka? Můžou se prát na 40? Jestli ano, tak bych je reklamovala. Tohle bych čekala od kalhot od Vietnamců, ne od drahé značky.

Mischa88
226 příspěvků 31.01.17 10:54

@coralline Abych se teda priznala, cedulka rika na 30. Do ted me nenpadlo se na ni podivat. Ale doufam, ze me omluvi to, ze ja jine jeansy nez levisky nemam. Jendou za par let si koupim nove. Vzdycky modre. V jednech jsem odchodila dve tehotenstvi a i odjela do porodnice a stale je nosim. Zachazeni strasne, jeansy porad stejne. Takze me vubec nenapadlo, ze kdyz si poprve koupim cerne, ze bych je mela nejak specialne osetrovat. Vim moje blbost a pouceni. Zkusim se proste obarvit a pak napisu, jak jsem pochodila. Proste jak rikala babicka, komu neni shury dano v apatyce nekoupi.

Diky vsem.

zizi68
118 příspěvků 31.01.17 22:08
@Mischa88 píše:
@coralline Abych se teda priznala, cedulka rika na 30. Do ted me nenpadlo se na ni podivat. Ale doufam, ze me omluvi to, ze ja jine jeansy nez levisky nemam. Jendou za par let si koupim nove. Vzdycky modre. V jednech jsem odchodila dve tehotenstvi a i odjela do porodnice a stale je nosim. Zachazeni strasne, jeansy porad stejne. Takze me vubec nenapadlo, ze kdyz si poprve koupim cerne, ze bych je mela nejak specialne osetrovat. Vim moje blbost a pouceni. Zkusim se proste obarvit a pak napisu, jak jsem pochodila. Proste jak rikala babicka, komu neni shury dano v apatyce nekoupi.Diky vsem.

Mám černé nové Levisky, vyprány předevčírem na 40st, (já se teda taky nedívala, vždy peru rifle na 40), ale jsou krásně černé. Zkuste reklamaci. Za to nic nedáte. Jinak barvím Duhou, v pračce, inspirace tady na Pekle, bez problémů. I
rifle. Jen je třeba počítat s tím, že se barví na vyšší teplotu. I když já poprvé z opatrnosti barvila na 60 st. a drží to dobře.

Mischa88
226 příspěvků 01.02.17 07:32

@zizi68 lina huba hole neštěstí. Teď jsem koukala do mailu a mám tam od nich fakturu. Tak já to zkusím. Za to nic nedám. Ještě jsem porovnávala složení ty modré jsou 99 bavlna a tyhle černé jsou jen 89. Prostě jsem chtěla být za kočku a nekoupila jsem si místo skinny super skinny. A teď jsem spíš šedá myš :)

lukinohk
42 příspěvků 11.07.17 15:08

Používám české prací prostředky Qalt.

http://www.qalt.cz/

tak Betty
377 příspěvků 12.07.17 10:14

Myslím, že džíny se všeobecně mají prát naruby. Jakékoliv barvy.

colette11
420 příspěvků 2 inzeráty 14.08.17 13:44

Zdravím, dámy. Prosím o info, s jakým pracím práškem/gelem máte v současnosti nejlepší zkušenosti. Koupila jsem minulý týden persil gel(bohužel nějaké balení pro kasárna) a nevypere ani skvrnu od heřmánkového čaje. Takže tu obří flašku vyhodím, ale nevím, na co obrátit svoji pozornost. Před nákupem persilu jsem používala Denk Mit prášek na barevné, nebyl špatný, ale chtěla jsem změnu…

BarcaAri
534 příspěvků 14.08.17 13:55

@colette11 Denk Mit a nemenila bych;)

Reklama

colette11
420 příspěvků 2 inzeráty 14.08.17 14:27
@BarcaAri píše:
@colette11 Denk Mit a nemenila bych;)

takže se zase jednou projevilo heslo „Nur keine Experimente“ v praxi :-D

oliviax21
65 příspěvků 14.08.17 15:15

Po Denk Mit jsem přešla na Ariel kapsle, vyhovují mi, ale každou skvrnu přestříkám před praním Jelen sprejem na skvrny, ten je geniální a stojí asi 60 Kč.

Pepa377
1 příspěvek 17.11.17 12:08

Dříve jsem také jezdil do Německa, ale nevyplácelo se mi to kvůli dopravě. Teď už objednávám přes internet na https://www.malechas.cz/…ka-drogerie/ a při objednávce nad 1599 Kč mám dopravu zdarma. Zatím jsem s nimi velice spokojený.

vlm
3517 příspěvků 17.11.17 12:12

@Pepa377 neke Pepiku

Roxxanna
63 příspěvků 18.11.17 07:24

@Pepa377 Pepo, tipnu si… že vy bydlíte v…Tachově?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8

Reklama

Váš příspěvek

Benetton upadá. Zakladatel se rozhodnul zasáhnout

Zakladatel módního řetezce Benetton se vrací. Chce zachránit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama