Praní podprsenek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Zebra33
2038 příspěvků 24.4.13 09:10

@RoyalistGirl - ten duvod rolovani okraju kosicku smerem ven by me taky zajimal. Peru v ruce ve vlazne vode, takze srazit se ta vrchni latka podle me nemuze.

guinejske_prase
178 příspěvků 24.4.13 09:40

V pračce se vším ostatním, s aviváží, na 40° stupňů a 1200 otáček ždímání.. všechny to zatím přežívají bez úhony :)

btw. pokud někoho tak drásá nesouhlas nebo prostý troll (červené ramínko), tak ať na ty internetové diskuze raději opravdu nechodí ;) ušetří si spoustu trápení

notrends
514 příspěvků 24.4.13 09:59

Jednou o rom mluvil v TV odborník. Ikdyž je prádlo bavlněné např. kalhotky má umělé krajky a jiné okrašlovačky, ty právě nejdříve zežloutnou, Je to prý tím že se pere v pračce kde se nedostatečně vymáchá prášek a ten způsobuje zežlouitnutí. Má se vše prát v ruce a důůůkladně vymáchat.

notrends
514 příspěvků 24.4.13 10:02

@Syslik1 jednou mi taky vylezla kostice, hned po několik dnech nošení, váhala jsem jestli jít na reklamaci ale pak jsem se nechtěla dohadovat s prodavačkou a kostici normálne vytáhla ven, a co se stalo? nic. Podprda drží tvar i nadále je totiž gelová, okraj je sice měkkčí ale to mi snad vyhovuje i lépe.

Syslik1
95 příspěvků 24.4.13 11:03
Díky za typ, zkusím gelové.
@notrends píše:
@Syslik1 jednou mi taky vylezla kostice, hned po několik dnech nošení, váhala jsem jestli jít na reklamaci ale pak jsem se nechtěla dohadovat s prodavačkou a kostici normálne vytáhla ven, a co se stalo? nic. Podprda drží tvar i nadále je totiž gelová, okraj je sice měkkčí ale to mi snad vyhovuje i lépe.
cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.13 13:44
@guinejske_prase píše:
V pračce se vším ostatním, s aviváží, na 40° stupňů a 1200 otáček ždímání.. všechny to zatím přežívají bez úhony :)

Já též se vším ostatním, bez aviváže a otáčky 1600. Namasírovaná reklamou na prací kouli jsem ji zakoupila a po prvním použití zahodila, manipulace tak hrozná, že než tam podprdu naskádám, bylo by za tu dobu vypráno. Kdyby se náhodou /nestává se/ při praní zničila, žádná škoda, není mne hodna, když nic nevydrží.

Karin
3950 příspěvků 24.4.13 13:56

Já peru v pračce (podle mě je to k prádlu šetrnější než mnutí a drhnutí v ruce), nežloutne mi to (možná proto, že používám prací gel, a ne prášek?), ale už dvakrát se mi stalo, že jsem z pračky vytáhla podprsenku se zlomenou kosticí - kovovou! :-( Což mě opravdu naštvalo, protože to byly dvě moje nejoblíbenější podprsenky. Nechápu, jak ty kostice mohly prasknout. Kdybych je chtěla zlomit ručně, budu mít problém.

lookitsviv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 13:16

Pokud chcete, aby Vám podprsenky vydržely, není radno je prát na více než 30 stupňů! Hlavně bez aviváže a bez ždímání, vždy podprsenku před vhozením do pračky zapnout a nejlépe ji prát ještě v pracím sáčku:) Samozřejmě lze i prát ručně, ale pozor na těch 30 stupňů - není to příliš teplá voda, tak abyste se nesekly. :)

marikahr
1054 příspěvků 29.11.17 22:19

Ozivujem temu, moja otazka suvisi s pranim a naslednym susenim:
Nechala som manzelovi vyvesit pradlo z pracky medzi tym aj moju novu podprsenku s tenkou vystuzou, on v dobrom umysle kosicky prevratil dovnutra a po vyschnuti to zostalo take zvlnene :-(
Dala som to znovu vyprat ale je to rovnake, mate niekto radu ako podprsenku zachranit? Pomohlo by naparit zehlickou napr?

otylanka
26 příspěvků 26.5.21 13:23

Proto nechávám praní spodního prádla na sobě :D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek