Přání se mají plnit hlavně o Vánocích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 12:19
@kamaradvladimir píše:
Mimochodem mi vadí jak je ten život nefér, když máte fyzickou sílu, tak nemáte tu psychickou (moudrost, zkušenosti atd.) a když konečně „vyzrajete“ začnete zjištovat, že se s vrstevníky bavíte hlavně o tom co vás všechno bolí :)
četla jsem kdysi takovou povídku. Hrdina něco přes padesát se potkal s nějakou nadpřirozenou bytostí, co mu nabídla, že jelikož je nějaká zvláštní noc, tak ho může nechat omládnout, s tím, že všechny dosavadní zkušenosti mu zůstanou. Tak on souhlasil a proměnil se zas ve dvacetiletýho kluka. Celej nadšenej letěl domů a snažil se přemluvit manželku, ať se nechá omladit taky, ale ta odmítla. Tak on si řekl, že si to aspoň pořádně užije, a vyrazil do ulic. Jenže zjistil, že je prostě úplně mimo. Pak se vrátil, že už to nechce. Že takhle o pět let míň, to by bral, ale být znova opravdu mladý, to je blbý
DruI
407 příspěvků 13.12.13 12:22

@Sekhmet Tak se tam vraťte a alespoň si pohlaďte klávesy, nic horšího, než že zahrajete falešně se vám nestane :)

Sekhmet
1918 příspěvků 13.12.13 12:24

@DruI Netroufám si…a samotná jsem z toho smutná. Asi si k vánocům koupím piano…
Navíc, nebojím se toho, že zahraju falešně. Bojím se toho, že nezahraju vůbec. Že nebudu vědět kam sáhnout… Vždyť já si ani nejsem jistá, jestli najdu C1

DruI
407 příspěvků 13.12.13 12:27

@Sekhmet Tomu říkám radikální řešení :)
Ale i kdybyste napoprvé nezahrála, tak stačí trocha cvičení a ono se to vrátí, tělo si pamatuje :)

A když už jsme v tom přacím tématu, tak já jsem si vždycky strašně přála mít doma piáno.
A ano, vím, že pro člověka, který neumí hrát je to akorát zbytečně neskladný krám, takže jsem to sama sobě rozmluvila, ale stejně mě představa piána v bytě strašně přitahuje.

Příspěvek upraven 13.12.13 v 12:29

Matmys
2595 příspěvků 13.12.13 12:28

@Sekhmet
Já jsem slyšela názor, že se to nezapomíná… jako jízda na kole.
Ale zkuste pár hodin s učitelkou a uvidíte.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 12:30

Chtěla bych být chytřejší, umět aspoň 5 dalších jazyků, hrát na klavír a být skvělou zpěvačkou. Taky bych chtěla umět programovat v C++, assembleru a mít nejlepší kámoše v NASA. Chtěla bych být velmistryní šachu.
Na vzhled žádné další požadavky nemám, tohle mi stačí.
Co se týče malých žen, ony vyvolávají ochranitelské komplexy a jak správně píše @Sekhmet, když přiberou, není to tak vidět a hlavně to neděsí. Nicméně @Sekhmet NENÍ podle svého popisu žádná obryně.
Na druhou stranu mají ženy typu @Sekhmet výhodu v tom, že je chlapi aspoň trochu berou vážně, protože oni respektují jen to, co je minimálně tak velké, jako jsou oni sami.

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 13.12.13 12:30
@Sekhmet píše:
Bojím se toho, že nezahraju vůbec. Že nebudu vědět kam sáhnout… Vždyť já si ani nejsem jistá, jestli najdu C1

A? Tak nezharajete. Stane se něco? Alespoň to zjistíte. Polemizováním na to nepřijdete.

Garfie
4456 příspěvků 13.12.13 12:36
@Matmys píše:
@Garfie
A je to přání podmíněné návratem na Zem?

V podstatě asi ne…něco jako „vidět Neapol a zemřít“. Záleží na tom, kdy bych ji viděla. :-)

Matmys
2595 příspěvků 13.12.13 12:37

@Brunhilde
No teď si představte, jak by vám bylo, kdybyste byla nejchytřejší - jako Sheldon :)

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 12:37

@Matmys jasně že toho stihl mnoho, ale MOHL! a pravděpodobně by stihl udělat víc a Čapek a Grossmann a Mikoláš Aleš a Terry Pratchett, který má od 59let Alzheimera a spusta vědců a lékařů, kteří prostě jsou ovlivněni tím, že fyzicky stárnou, snižuje se jim počet mozkových buněk, trápí je nemoci… předčasně zemřou… mě to přání nevymluvíte. Nechci být na tom ve stáří hůř, chci se cítit tak jak se cítím ted, to je prostě mé nesplnitelné přání :) Vy mi to předkládáte tak, že to co udělali když žili, je to co uděat mohli a víc už snad ne. Na některé věci prostě přijdete až po tom, co si vyzkoušíte všechny slepé uličky a pak už třeba nemáte sílu ujít tu správnou cestou.

Garfie
4456 příspěvků 13.12.13 12:39

Jejda, to je roztomilé, jak ta hra prakticky nevydržela ani první stránku :-D
@Brunhilde Rozmlouvat vám sedm přání najednou? Na to se vám můžu vyprdnout…:-P

Garfie
4456 příspěvků 13.12.13 12:41
@kamaradvladimir píše:
@Garfie ale budu mít sílu něco tvořit a něco po sobě zanechat

Tím si právě nejsem jistá, vzhledem k ostatním negativům…

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 12:42

Mně se občas zdá sen, že umím přemety, salta, cvičím na kruzích, na bradlech a kolem mě je obecenstvo a všichni jsou z mého výkonu nadšení. Přála bych si umět to, co moderní gymnastky. Nebo tančit dokonale standardní a latinskoamerické tance. Nebo hrát bravurně na klavír. Prostě v něčem vynikat. Jenže mně jde od každého trošku a nic neumím pořádně a to nikoho nezaujme.
Taky bych si přála, abych měla více flegmatičtější povahu, nebrala si spoustu řečí k srdci, nezatěžovala se malichernostmi a byla více v pohodě.
A v neposlední řadě bych chtěla mít více peněz a zhubnout, ale jelikož jsem podruhé těhotná, tak tohle relativně splnitelné přání odsouvám napřesrok.
A Matmys: Já mám asi 179 cm, radši bych měla o 10 méně…

Příspěvek upraven 13.12.13 v 12:42

Matmys
2595 příspěvků 13.12.13 12:42

@kamaradvladimir
No, vy jste psal, že chcete být živ a zdráv do 90 proto, abyste mohl po sobě NĚCO zanechat.
Moje argumenty zněly tak, že spoustě lidí na to něco stačilo daleko méně.

No a jinak co se týká slepých uliček, tak bych vám jako vzor doporučila pana Járu Cimmrmana :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 12:43
@kamaradvladimir píše:
@Matmys jasně že toho stihl mnoho, ale MOHL! a pravděpodobně by stihl udělat víc a Čapek a Grossmann a Mikoláš Aleš a Terry Pratchett, který má od 59let Alzheimera a spusta vědců a lékařů, kteří prostě jsou ovlivněni tím, že fyzicky stárnou, snižuje se jim počet mozkových buněk, trápí je nemoci… předčasně zemřou… mě to přání nevymluvíte. Nechci být na tom ve stáří hůř, chci se cítit tak jak se cítím ted, to je prostě mé nesplnitelné přání :) Vy mi to předkládáte tak, že to co udělali když žili, je to co uděat mohli a víc už snad ne. Na některé věci prostě přijdete až po tom, co si vyzkoušíte všechny slepé uličky a pak už třeba nemáte sílu ujít tu správnou cestou.

víte, co je zajímavé? Jmenujete vesměs lidi, co toho i v kratším čase stihli docela hodně. Zatímco když někdy vyjde zpráva o někom, kdo se dožil stovky nebo víc, tak ten dotyčný měl obvykle život úplně obyčejný, vyrostl, oženil se, měl děti, před půl stoletím šel do penze, celej život okopával pole nebo něco podobného a dodnes si užívá života plnými doušky, například si nechává předčítat noviny a po ránu si dává štamprli slivovice. No já vám teda nevím, co je lepší

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 12:47

Vzpomněla jsem si na loňskou vánoční píseň rádia Kiss Hády.
Doporučuji poslouchat slova :-)

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 12:51

@stricc nejen že je to zajímavé, je to i logické :) ten kdo se nebude stresovat pravděpodobně se dožije vyššího věku.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 12:52

@kamaradvladimir no, takže je to asi něco za něco. To zas tak nefér není

LorelaiH.
3416 příspěvků 13.12.13 12:53

Dopoledne jsem si u matlání těst na vánoční cukroví pouštěla na CD Návštěvní dny Šimka a Grossmana (u některých povídek a dialogů se můžu smíchy potrhat :) ). Přála bych si (samozřejmě že je to nereálně) jedno takové vystoupení zažít live.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 12:53

Tak já bych řekla, že to nejlepší, co pro svět všichni můžeme udělat je, že po nás nic nezůstane.

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 12:55

@Brunhilde tak to můžete být klidná, k tomu nemáme daleko…

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 13:02

@stricc pro někoho ne, pro někoho ano :) já to třeba považuju za nefér a chtěl bych mít „střední věk“ až do devadesáti let a pak adieu! Psal jsem to jen k tématu nesplnitelných přání :) neříkám že to musí vyhovovat každému.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 13:04

@kamaradvladimir a z toho plyne poučení, že nesplnitelná přání by se neměla veřejně ventilovat, protože se toho vždycky chytne nějakej rejpal ;)

Matmys
2595 příspěvků 13.12.13 13:06

@stricc
Vidíte - a já myslela, že ventilovat se nemají splnitelná přání - protože se potom nesplní :)

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 13:07

@stricc Howgh :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek