Přání se mají plnit hlavně o Vánocích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Demode
2054 příspěvků 13.12.13 13:07

Mám puštěné Sama doma a jako hosté jsou tam 3 tenoři La Gioia. Jsem unešena, jsem ztracena. Konečně vím, co chci pod stromeček - aspoň jedno jejich CD.

Ale že to jsou fešáci!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 13:12

@Matmys to se musí zaklepat :-)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 14:34

@Demode jako Pavarotti a spol!? Jo už to vidím La gioia.. já jsem stará škola a pod pojmem 3 tenoři si představuji Pavarotti, Domingo a Carreras. Už ve mně hrklo, že jsou v ČT :-).

Demode
2054 příspěvků 13.12.13 14:51

@bertulka Ne, tohle jsou 3 Slováci, chalani mezi 30-40. Zazpívali vánoční píseň, italsky, takže jsem nerozuměla ani slovo (semtam slůvko jo) a tak krásně jim to ladilo. A ještě ke všemu to jsou pohlední gentlemani.

Matmys
2595 příspěvků 13.12.13 15:37

@Demode
Pokud si je chcete užít se vší parádou, pak ovšem CD nebude stačit ;)

Demode
2054 příspěvků 13.12.13 15:40

@Matmys To je jasný, ale mám bohatou fantazii ;-)

aniianii
162 příspěvků 13.12.13 22:59

Nějak se tu původní téma… zašantročilo… takže ho oživím. Celoročně, ale hlavně o Vánocích, mě chytne takové nesplnitelné přání, a to, aby děti z dětských domovů nebo lidé z ústavů sociální péče měly krásné dny - a alespoň ty svátky. Jsou Stromy splněných přání, na kterých si přečtete, co by si dotyčný přál, a toto mu můžete darovat. Každoročně čtu ta přání a chtěla bych darovat každému to jeho vysněné. Jenže to není v mých finančních možnostech… Letos jsem začala již s předstihem shánět lidi, kteří se přidají a na přání se složí, takže jsme mohli darovat dárky na přání více dětem a lidem.. Když čtu některá přání, jak chtějí děti z DD plyšáčka, nebo náušničky, uvědomuji si, jak hrozně nefér tento svět umí být :( Je to asi klišé, ale často sním o tom, jak vyhraji spousty peněz a budu moci se alespoň snažit pomáhat „nechtěným“ dětem a zvířatům..protože to je jedna z těch „nejprůzračnějších“ skupin na světě…

gummybee
4596 příspěvků 13.12.13 23:09

@aniianii o dárečcích pro děti z DD už se tu mluvilo v jiném tématu.. jestli vás to uklidní, pekelnice jsou vesměs uvědomělé a štědré :)

Karja
4837 příspěvků 14.12.13 00:01

@aniianii Jo, mě to taky občas chytne a říkám si, jaké by to bylo super pracovat pro lidi, kteří to opravdu potřebují. Děti v DD, postižení. Ale pak mi dojde, že s mou přecitlivělou povahou, kterou rozbrečí i umňoukané kotě (o němž někdo třeba jen vypráví), to fakt dělat nemůžu:D.
Takže já sním o tom, jak umím výborně anglicky, německy a ještě pošolíchám nějaký třetí jazyk. Pravda je taková, že mi jazyky vůbec nejdou a vlastně to bude asi tím, že mě nebaví, protože jinak jsem docela šikovná:D.

Vladimirovna
45 příspěvků 14.12.13 08:52

Přála bych si mít prsa k postavě- tzn. alespoň dvojky… :( A přála bych si být silnější a rychlejší, abych vyhrávala ve sportu…

Karja
4837 příspěvků 14.12.13 09:15

@Vladimirovna Najděte si jiný sport, pro slabší a pomalejší:). Vím o čem mluvím, jsem ten samý případ jako Vy. A hlavně není přece důležitý vyhrát, ale zúčastnit se:-D.

HertaDeOran
866 příspěvků 14.12.13 10:08

@Vladimirovna @Karja
Každej není na sport dělanej, proto je ideální vybrat si zálibu, která Vám jde, aby Vám to šlo, pak Vás to bude i bavit a kruh se otáčí. Zúčastňovat se je sice pěkný, ale bez výher to nebaví, to je jasný.
Já bych si přála umět spontánně tančit. I když jsem velice společenská, tanec mi nebyl dán, stydím se a neuvolním se ani když jsou všichni kolem na mol. :)

susul
2 příspěvky 14.12.13 10:33

Tak ja by som chcela vedieť nosiť opätky, tom neviem chodiť, ale straaasne sa mi to paci, len este musim dorast do pocitu, že mi je jedno, že prevyšujem vsetkych o dve hlavy. Meriam 179 cm. Ale vraj sa vekom zmensujeme, tak raz možno…
No a este chcem zabehnut raz maraton a mať tehličky na bruchu. Tento sen je realnejsi ako ten, že budem nosit 10-15 cm opatky :)

Sekhmet
1918 příspěvků 14.12.13 11:28

@HertaDeOran Spontánně tančit se můžete „naučit“. Základem jsou dvě věci - zvládnutá technika a sebevědomí. Musíte se při tanci cítit dobře. Rozhodně nejsou třeba žádné rafinované kreace - ty působí křečovitě. Důležité jsou - kupodivu - ruce, dělají 90% dojmu z tance.
Začněte chodit na nějaké lekce. Až se naučíte základům ladného pohybu, začněte si tančit sama doma. Až se nebudete stydět sama před sebou, postupte o level výš. Stojí to za to (říká ta, co předminulý týden prohrála sázku a tančila na Go Gentle s hůlkou a kloboukem před narvaným klubem… a měla obludný úspěch)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.13 13:39
@HertaDeOran píše:
@Vladimirovna @Karja
Já bych si přála umět spontánně tančit. I když jsem velice společenská, tanec mi nebyl dán, stydím se a neuvolním se ani když jsou všichni kolem na mol. :)

Já bych se zase potřebovala naučit ovládat a netančit pořád :-)

Karja
4837 příspěvků 14.12.13 14:06

@Brunhilde Ale to je pěkné, to se neodnaučujte! Já jsem potkala minulý týden na ulici zpívající si paní a trochu tančící, sjetá ani opilá nevypadala, měla dobrou náladu. Když jsem jí viděla, uplně jsem vybuchla smíchy a smály jsme se spolu, pak jsem se smála celou cestu domů a ti co mě potkali se usmívali zase na mě:D.

@Vladimirovna Dobrý sport pro pomalé a slabé je třeba střílení. Taky si ze mě přátelé přestali utahovat po tom, co jsem si je podala na střelnici:).
A dělat sport sama, já jezdím ráda na kole, na bruslích a chodím ráda pěšky. Tam je potřeba vytrvalost ne síla a s nikým se nesoutěží:)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.14 16:41

Navrhuji, aby si každá pekelnice vybrala jinou pekelnici a poslala jí dárek. pokud jí teda ta vybraná dá adresu nebo na sebe kontakt. Nemusí to být reciproční: Pekelnice A pošle dárek Pekelnici B a Béčko koupí dárek třeba C… atakdále.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.14 16:44

@Brunhilde Tak ja pošlem darček Vám. :-D

Hwi
440 příspěvků 18.11.14 16:58

@susul Jděte do toho - já mám sice „jen“ 176 cm, ale dlouho jsem s tím měla problémy, snažila jsem se hrbit, přišlo mi, že vypadám jako žirafa. Nevím, kdy a proč nastal zlom, ale časem jsem svou výšku začala mít ráda - natolik, že si občas dovolím i vyšší podpatky. Navíc ten pocit „zmenšení“, když je zase sundám, je mi strašně příjemný. :D

Moje nesplnitelné přání je dostat se do nějakého fantasy světa. Nejraději do Středozemě, ale stačilo by mi i studovat v Bradavicích, nebo najít konečně tu skříň, která vede do Narnie. Sním o tom od dětství a pořád mě to nepřešlo… :)

Eirinn
469 příspěvků 18.11.14 17:20

@Hwi A až byste se do takového světa dostala, vůbec byste mu nerozumněla, neznala jeho zákony a neměla nikoho, kdo by vás tam podržel. Na výlet na jednu noc asik fajn, ale dlouhodobě si to moc nedokážu představit. Ale krásné přání to je, to jo. :)

Já bych strašně chtěla umět irský step a irský jazyk. Nebo aspoň jedno z toho.

Hwi
440 příspěvků 18.11.14 17:29

@Eirinn Máte samozřejmě pravdu. :)
(Mimochodem, irštinu bych si taky strašně přála umět, považuju ji za jeden z nejkrásnějších jazyků vůbec. :) )

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.11.14 17:33

@Hwi
jo, to jsem si taky přála…anebo aspoň jednu cestu coby posádky lodi enterprise…ach jo.

strašně mě mrzí, že se těch pořádných vesmírných objevů a nalezení jiné planety jako země nedožiju.

Eirinn
469 příspěvků 18.11.14 17:37

@Hwi Mně se taky moc líbí, je úžasně výrazná a melodická. Dokonce jsem z hlubin internetu vylovila i učebnici irštiny, ale bylo mi to na dvě věci, páč bych potřebovala minimálně tu výslovnost vysvětlit a slyšet na vlastní uši. Ale potěšila jste mě, doteď jsem si myslela, že jsem s tím přáním jediná na světě. :) Typická reakce když se někde zmíním o své touze učit se irsky totiž je „a na co by ti to bylo, vždyť tak skoro nikdo nemluví“.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.14 17:38

Ja by som strašne chcela ešte aspoň raz v živote prežiť Vianoce s rodičmi.

Dragon fly
400 příspěvků 18.11.14 17:40

@Eirinn Přemýšlím, jak Vám to rozmluvit, ale to není nesplnitelné přání! Co nějaký kurz irského tance pro začátek?

http://www.sonasol.com/vyuka/

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek