Přání se mají plnit hlavně o Vánocích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Hwi
440 příspěvků 18.11.14 17:45

@Eirinn Přesně tak! Mnozí lidé ani neví, že takový jazyk je, pár už se mě dokonce ptalo, k čemu mi bude angličtina s tím divným přízvukem. :D Já ji mám nejraději v písních, v kombinaci s irským folkem se při poslechu cítím, jako bych ty zelené kopce viděla naživo… :)

Eirinn
469 příspěvků 18.11.14 17:58

@Dragon fly Já si naivně myslela, že když je to odsud do Irska už jen přes jedno moře, nějaký kurs se tu najde líp, než v Čechách… No, to jsem si myslela já. :) Možná v Londýně nebo nějakém větším městě bych uspěla, tady se můžu učit akorát tak salsu nebo břišní tance. Ale nejsem v tom sama, můj muž by si zase strašně rád zahrál florbal a taky nemá kde. Britové na něj koukají, jestli se nezbláznil, dělat takové nepředloženosti. :)

@Hwi Ach, angličtina s irským přízvukem…tady si z toho všichni dělají legraci a rve jim to uši, ale já bych to poslouchala klidně místo ukolébavky na dobrou noc. :) To bych taky chtěla umět…teď se mě všichni ptají jestli jsem Američanka, že mám přízvuk jako oni. Sice se utěšuju, že je to furt lepší než přízvuk polský, ale jen o maličko… :)

Dragon fly
400 příspěvků 18.11.14 18:36

@Eirinn To je vtipné. Sportují Britové nějak, když floorbal je nepředloženost? Nedá se ten tanec učit podle nějakého DVD? Asi to nebude ono, ale třeba se někdy přestěhujete někam, kde se to tančí. Nebo co takhle dovolená v Irsku? :)

Eirinn
469 příspěvků 18.11.14 18:42

@Dragon fly Nejvíc jich běhá a protože jsme pobřežní město, tak taky plavou a prohánějí se po vlnách na různých prknech. A hrají golf. :) Florbal vůbec neznají a neprožívají ani hokej, zato fotbal je národní událost. Blázni, no. :) O nějakém tom dvd nebo aspoň videu na youtubku jsem přemýšlela, ale sousedi pod náma by mé nadšení asik nesdíleli. Zato dovolená v Irsku je na předních místech mého seznamu výletů…tak třeba tam v hospodě natrefím na Ira se smaragdově zelenýma očima, který mě naučí tančit. :)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.14 20:19
@Giulietta píše:
@Brunhilde Tak ja pošlem darček Vám. :-D

Aha, tak rulík zlomocný se může užít i jako lék…záleží jen na dávkování :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek