Prapodivný fler

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
hedvika
275 příspěvků 8.3.12 10:56
Tak na Fb se mi docela často stává, že si píšu s bráchou a po chvilce se mi odmlčí. Po nějaké době jsme zjistili, že se mu prostě moje odpovědi neodeslaly, nebo jeho mně. A stává se mi to docela často. Takže jakmile se nám to stane, přesedláme na skype. A to nebýt toho, že si píšu s bráchou, možná bych na to ani nepřišla, jinak bych si myslela, že už se druhé straně prostě nechce psát. Takhle mi kdysi večer zavolal, proč mu neodepisuju, a když jsem mu řekla, že jsem odepsala, zatímco on mlčí, tak jsme na to přišli. A už se mi několikrát stalo, že mi někdo poslal zprávu na FB a mě na to nepřišlo upozornění, takže jsem na to přišla se spožděním. Proto nemám příliš velkou víru v absolutní bezchybovost. Navíc mi to potvrzují i někteří známí, že se jim to stává taky.
Každopádně to byl jediný problém, který jsem kdy s flerem měla.
Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.12 11:01

Facebook nemám, ale například gmailí chat mi takhle blbne běžně. Mám zprávu v odeslaných a „příjemce“ ji nemá v přijatých. S e-maily to naštěstí nenastává.
Jo a tuhle mi taky zmizel komentář z módního pekla :)

hedvika
275 příspěvků 8.3.12 11:12

Ano, i na gmailu se nám to stalo :D chtěli jsme s bráchou pokračovat v hovoru, tak jsme se rozhodli, ze si budeme psát pres gmail chat a nakonec se nám to stalo i tam, jen ten skype nás zatím nezradil… jo a to jsem i zapomněla, někdy loni, se mi na fb nikdy nezobrazoval můj brácha v online tabulce

(ačkoli tam v tu chvíli opravdu byl) . Takže mi to bránilo mu napsat přes chat (tehdy to nebylo propojené s poštou jako dnes), mohla jsem mu psát jedině pres poštu. Já se mu v tabulce online uzivatelu nezobrazovala taky a to trvale. Asi po 3/4 roce jsme se tam zase našli. Měli jsme teorii, že v budoucnu budeme odpovědni za nějakou katastrofu, kterou spácháme spolu a že z budoucnosti vyslali nějakého člověka, aby se infiltroval na FB a znemožnil nám komunikaci… Presto by mě zajímalo, jestli mi to nezobrazovalo jen bráchu, nebo i jiné uživatele. Jinak pro pořádek, v nastavení soukromí na FB jsme oba zběhlí a nic jsme tam špatně nenastavili.
Takže dokud to není Arnold, tak jsem v klidu :D
zorro4
98 příspěvků 9.3.12 08:01

Hedviko, nezlobte se, ale nevidíte si do úst… Hned v úvodním příspěvku píšete: „Nechtěla jsem tomu věřit, ale je to tak, výsledek je ten, že paní je zřejmě také správcem, nebo má někoho z nich třeba v rodině a tak si dělá co se jí zlíbí. Vždycky se mi líbilo, čím fler zajišťuje to, že máte alespon nejakou záruku poctivého nákupu a to to, že vám tam hodnocení může napsat každý váš zákazník a že se dá z korespondence vždycky dokázat, jak se věci mají, ale zřejmě to neplatí.“
To je trochu něco jiného, než že to „zlobí“, občas se něco neodešle nebo tak, ne?
Prostě tvrdíte, že někdo hodnocení smazal (fler nebo sama prodávající prostřednictvím někoho) a já tomu nevěřím.
Mimochodem, není Vaše maminka Katka68? Ta tam totiž negativ normálně má. A je tam i pár neutrálů.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.12 08:45

Hedvika tak táto „kauza“ má len 3 riešenia:
Hodnotenie tej pani na Fler dopište a dokažte že ste neklamala.
Alebo požiadajte Adu nech túto tému zmaže,pretože je klamlivá.
Alebo navštívte príslušného doktora a o miznúcej pošte (česká pošta stratila balík,facebook nezobrazuje online ľudí,mizne vám gmail chat,facebook chat atď) a zistite či je to Arnold.:-)

hedvika
275 příspěvků 9.3.12 13:00
Že si nevidím do úst? Proč, protože jsem se na začátku spletla s tou poštou? Ano, v úvodu to píšu, protože to tak na první pohled vypadalo a jinak jsem si to nedovedla vysvětlit. Veškeré další údaje jsem dopsala později. Kdokoli chce toto téma smazat, ať o to požádá, mně to vadit nebude. Ale nemám potřebu se tady před vámi ospravedlňovat, nebo něco dokazovat. Veškeré své pohnutky tu napsané jsou. Moje mamka se už k tomu vracet nechce, nemá to zapotřebí, já ostatně taky ne. Hodnocení psát pokud vím může jen ten kdo nakoupil, tak ho tam sama napsat nemůžu a moje mamka Katka 68 není.

Gulietto: klamavá není, napsala jsem tu jen svoji zkušenost. To, že se pak pošta ukázala jsem tu napsala. To že tomu každý nevěří je riziko podávané informace. Když vám tu překopíruji mamčinu korespondenci s onou paní, stejně to nebude důkaz.
A rady ohledně návštěvy doktorů si prosím nechte, ať se lidi pak zapřísahají o svém dobrém úmyslu sebevíc, stejně to není nic jiného než pokus o urážku.

Chápu, že se vám tahle kauza zdá divná. Mně se zdála taky, protože to vypadalo, že nám zmizela i ta pošta, tak jsem tady o tom napsala, protože jsem byla sama v šoku a nedokázala jsem to pochopit. Zmizelá pošta se nakonec objevila. To že vy samy nemáte stejnou zkušenost s nespolehlivou poštou ještě neznamená, že nutně lžu. A navíc co bych z toho měla?
Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.12 14:00

Hedviko, nikdo vás neobviňuje ze lži. Lež je vědomé poskytnutí nepravdivé informace.
Ale věci opravdu nemizí. Ano, občas se stává, že se něco neodešle, případně že to protistrana nedostane (např. když zlobí připojení a máte pravdu, že třeba gtalk v tomhle trochu nespolehlivý je, rád se bije s jinými programy o pásmo). Nikdy se však nestane, že by se něco odeslalo úspěšně, chvíli to tam bylo, a pak to zmizelo. To jsou dvě odlišné věci.
Proto si myslím, že vaše maminka hodnocení vůbec neodeslala.
Obecně záhad ve světě počítačů není tak moc, jak se laikům zdá. Neobratných uživatelů je naopak většina.

hedvika
275 příspěvků 9.3.12 14:58

Tak samozřejmě, celou dobu tu operuji s informacemi, které mi řekla moje mamka, takže jestli to udělala naprosto v pořádku vědět stoprocentně nemůžu. A je pravda, že kdyby mi to nenapsala tak pozdě v noci, nebylo kolem toho tolik podivností (což se později ukázalo, že jich tolik není)a mě to nevytočilo, vůbec bych to sem nepsala, ale kolikrát mi tu lidi dobře poradili a pomohli vyřešit situaci, kterou jsem nechápala. Ale stále platí, že komunikace s paní byla komplikovaná a nepříjemná.

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.12 20:32

No, tak já bych si tou nemožností mizení nebyla úplně jistá. Dělá mi to facebook nebo gmail. Na facebooku se mi střídavě objevují a mizí komentáře, gmail přijímá maily, když se mu zrovna chce. V práci to řešíme dnes a denně. Dokud si posíláme soubory v rámci kanceláře, je to ještě dobré. Ale když klient nedostane svoji smlouvu, je to už horší.
Hedviko, snad to raději neřešte, zbytečné rozčilování. Přeju, aby takových špatných zkušenností bylo co nejméně :)

Lara21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.12 11:12

Dobry den,

pri registraci na serveru Fler maminka musela uvadet kontaktni e-mail. Veskera korespondence se automaticky preposila na nej. Pokud doslo k nejake zmene ve stavu posty primo na serveru Fler, kopie techto zprav najdete na svem e-mailu.

cataline
5 příspěvků 16.8.13 23:25

Moc to nesouvisí s předchozí diskuzí, ale nevěděla jsem, kam jinam to umístit. Našla jsem totiž něco pro zasmání:

http://www.fler.cz/…en-m-1265223

notrends
514 příspěvků 16.9.13 11:29

Hele co jsem dnes našla na fléru : zimní šaty

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.13 12:47

@cataline to není normální - ufff

Vlcacka
121 příspěvků 23.9.13 16:07

Tahle sukýnečka je celkem… kolik dostanu červených ramínek když drze prohlásím, že se mi celkem líbí? Ale tak na sebe bych to pochopitelně teď nenatáhla. :-)
http://img.flercdn.net/…urthwr-b.jpg

Vlcacka
121 příspěvků 14.11.13 10:07

Koukám na tenhle a zprvu jsem četla „hrozný náhrdelník“:
http://www.fler.cz/…nice-3044900

majam
271 příspěvků 14.11.13 13:46

@Vlcacka Jo, až po chvilce mi to docvaklo :-)hrozny x hrozný

Mayim
401 příspěvků 14.11.13 20:42

@Vlcacka

sice bych tu sukni neměla k čemu vzít, ale i tak se mi líbí…

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.14 11:05

@Šedý skřítek Strašné. Skvěle ovšem sedí jméno prodejkyně :-)

Zebra33
2038 příspěvků 13.2.14 11:06

@Šedý skřítek - rekla bych, ze budme rady, ze je to prudce vtipne tricenko na batole a ne na dospeleho chlapa.

Šedý skřítek
26 příspěvků 13.2.14 11:07

@Zebra33 Já myslím, že by se dalo domluvit na nějaké rodinné kolekci se stejným nápisem :D

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.14 11:09

@Zebra33 Nechci vědět, co by pro něj vytvořila :-) připomíná mi to výtvory kuchařinek na mimibazaru - takové ty kozodorty pro příťu nebo manžu

Chichinka
116 příspěvků 13.2.14 11:46

@Šedý skřítek
No podle těch prapodivných barevných flíčků okolo nápisu by měl agent dostat povolení raději na blinkání :-D

Go-lightly
3429 příspěvků 13.2.14 11:48

Přiznám se, že z tohoto druhu humoru dostávám osypky. Z humoru tvořilek, ne pekelnic upřesňuji.

Aiweli
147 příspěvků 18.2.14 19:00

Rybářova žena zřejmě pomáhala lovit v bahně. Nebo měla nějakou nepříjemnou nehodu.

http://img.flercdn.net/…k1zge3-b.jpg

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek