Právě byla překročena hranice toho, co ještě snesu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.1.12 07:40

Holky, dneska nemám moc čas se tady rozepisovat. Ale v rychlosti. Včera večer jsem zabila skoro dvě hodiny čtením diskuse a odpovídáním na příspěvky. V životě by mě nenapadlo, že se najde někdo tak ubohý, že bude verbálně kopat do těch dívek, které předvádějí „modely“ z toho článku Miss Haná.
To může udělat jen někdo absolutně bezcitný, mimoto nevěřím, že by se tyto „dámy“ dokázaly vzepřít tomu, co je na ně navlečeno. Modelky jsou tak trochu věšáky na šaty a co se na ně navleče si nevybírají. Lidi z ulice, to je jedna věc. Ti si ty hrůzy oblékli dobrovolně. Ale Missky? Mimoto ty holky jsou opravdu krásné, klidně by z fleku mohly dělat konkurenci Kurkové. Proč by tedy nemohly své dary využít? Soutěže Miss jsou pokud vím dobrý start pro kariéru modelky.
Doufám, že je jasné, co se snažím říct.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kalivrata
657 příspěvků 25.1.12 08:06

K tomu se nedá napsat nic jiného, než že souhlasím.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 08:21

no přesně.....a ty šplechty ve stylu " já bych udělala skandál " a to psala paní která o sobě uvedla že je jí přes 50 …udělat skandál patnáctiletému dítěti ? Jo?
Mne to šokovalo a zhnusilo, krom toho bylo evidentní jak se ty stárnoucí kritičky modelingu ( nebo pro mou generaci předvádění ) nikdy nepřiblížily.
Ty ohavnosti do kterých se manekýny navlékaly v sedmdesátkách, když se fotilo pro Praktickou ženu!
Ty hrůzy na kterých se občas přiživil i Vkus a prodával návody …cha!
Tak mi přišlo že lecjaká zamindrákovaná ježibaba si tady přisadila ve stylu " ještě že mám syny".
Dobře tak, budou mít snachy a synové si prý vybírají podle matky ( když projdu v duchu galerii synových slečen jsem z toho pořekadla trochu rozpačitá :-).

velkabota
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 08:25

Já tedy nevím, diskuze nečtu celé, jen zlehka začátky. Ale - ani v článku ani v přečtené části diskuze jsem nezaregistrovala, že by se někdo navážel do těch děvčat a do jejich vzhledu. Souhlasím s Vámi, jsou to velice atraktivní dívky.
Každopádně, to, co na ně navlekli, je něco tak odporného, že asi nemohlo být hůř. Děvčata v těch laciných lesklých hadrech vypadají jak rajdy z nabídkového katalogu vykřičeného domu někde ve východní Evropě. Něco tak nevkusného jsem dlouho neviděla. Tu rudočernou kreaci bych si nevzala ani jako erotično navozující pomůcku k postelovým hrátkám, vždyť by mě ten materiál sežral zaživa.
Co se týče té dobrovolnosti, myslím si, že i tyto slečny šly na soutěž ze své vůle a násilím ta zvěrstva na ně nikdo nenacpal.
Každopádně proti slečnám nic nenamítám, jsou hezké, určitě i milé a sympatické, ale o to víc mě znechucuje ten, co na ně tohle nacpal. Vždyť nějaké té účastnici je 15 let (pokud dobře čtu) a vypadá jak sexuálně vyzrálá pracovnice night clubu.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 08:28

velkabota - unikla Vám podstata tohohle vlákna,musíte tu diskuzi přečíst celou.

velkabota
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 08:35

Jě četla první příspěvek. Než jsem poslala odpověď, dorazily další dva od rychlejších, než jsem já.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.1.12 08:37

Velkabota: já kdybych šla do soutěže Miss (nemám a nikdy jsem na to neměla ani obličej ani postavu) tak by mě v životě nenapadlo, že se budu muset obléct do šatů, které jsou takto ´odvážné´. Do teď jsem si myslela, že missky předvádějí normální společenské šaty a postavu ukazují na promenádě v plavkách.

velkabota
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 08:39
RenaLange ha detto : velkabota - unikla Vám podstata tohohle vlákna,musíte tu diskuzi přečíst celou.
Ó jé. Přes 400 příspěvků, tak to se omlouvám, tím se asi neprokousám. Ale chce to nadhled, jste na internetové diskuzi, a to bych ještě řekla, že na té slušnější. Přece si člověk nebude kazit den. To bych si po přečtení diskuze např. na novinky.cz musela okamžitě hodit mašli…
RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 08:39

Barbu jestli budete takhle lhát tak to od Vás Vaše děti odkoukají (.Vy že nemáte tvář a postavu???
Pche!

velkabota
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 08:40

Právě proto píšu, že mě znechucuje ten, kdo to stvořil a kdo to na ně navlékl. Proti děvčatům nemám naprosto nic.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 08:48

velkabota- vítejte v klubu :-).Jste statečná, číst komentáře na Novinkách na to jsem moc zbabělá.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.1.12 08:48

Ale každý ať si o tom myslí co chce. Proč ale psát ty jedy do diskuse, kterou jedna z dívek čte? To těm ježibabám dělá dobře někomu ubližovat? Já jsem původně v diskusi vystupovala pod svým pravým jménem (Bára Rektorová, klidně si mě vygooglujte:-) ale cítila jsem se ohrožená, když na mě útočili anonymní komentující kvůli veledůležitému tématu kabátů a sukní. Jaké to asi je pro holku, která je mlaďounká, rozebírá se tam její vzhled, morální a jinou úroveň, odvahu… Opravdu za tím cítím ženskou řevnivost a nesolidaritu…

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 08:51

Nazdárek, to jsem ráda, že nejsem rozvzteklená sama. Pod článek už odpovídat nebudu.
Renalange - jak jste psala o dceři a MISS, tak to je dobrá zkušenost - vždycky si z toho člověk něco odnese užitečného, pokud to dokáže přetavit…
konkurence matka-snacha? no máte pravdu, ten fenomén matek je známý, ale já se vyloženě nemůžu dočkat, až si starší 16. letý syn přivede dívku. Už je zamilovaný do dvou spolužaček, (je na 6 letém gymplu, holky jsou zralé a dost moudré) probíráme strategii kontaktů - děsně vážná věc, každé slovíčko, každý úsměv od Dominiky mi hned hlásí. Je to úžasné období, tak křehké, senzitivní, připadá mi to jako našlapovat na okvětní lístky a provést to dítě až do dospělosti. Ještě mě to čeká s malým 5 letým - takže sranda za dalších 10 let.
Pobavilo mě, jak Alena ćechová nazvala můj apel na etiku, „profesionální deformací“. Morálka, etika, slušnost, pochopení, soucit jako deformace povoláním. tak v tom případě jsem mrzáček, co se na média vykašlal a šel podnikat v oblasti doplňků pro kočárky. ha ha ha ha ha.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.1.12 08:53

RenaLange: neříkám, že jsem obluda, ale mám nějakou soudnost a na miss nebo modelku to opravdu není a nikdy nebylo:-)

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 08:56

Ježiš Barbucho - Báro Rektorová - já si říkala, kam zmizela suši královna?? no to je teda podpásovka. Škoda, že se odmlčela, zmizela a ona je z ní Barbucha. Sakra, tos mě němohla upozornit? Přišlo mi, že Bára R a Barbucha jsou dvě hodně si podobné v názorech i stylu psaní, myšlení, reálných podobností, prostě jedna krevní skupina, no čich mě teda nezklamal. Tak pořád ještě umím číst mezi řádky…

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 09:04

lilip- zhodnotila to jako " ponižující,raději se budu učit „.
Matka versus snacha - já se držím toho že " vždycky musí mít někdo rozum“.
Mládí má právo na omyly,takže tchyně by měla být ta rozumější, být tolerantní, myslet si své a nedat to najevo, pomáhat když je pomoc vítaná a názor na věc sdělit zásadně pouze na požádání - tak aby to nikoho neranilo.
Říct si že " by to mohlo být horší " a neřešit.
Nakoupím, uvařím, nabalím s sebou a úplně nejraději jim mávám a zavírám bránu:-).

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.1.12 09:07

Já jsem to dávala na fórum už pár měsíců zpátky. Říkala jsem Ti, ať jdeš radši sem, tady je to lepší:-) No a s tou královnou, ten název je ok v angličtině, v češtině to zn pěkně nafoukaně:-(
Jinak Lilip, Tvoje příspěvky mám ráda, ale včera jsi mě úplně dostala. Řekla jsi to za mě, jsem ráda, že existujou i ženský jako Ty nebo třeba RenaLange, ale bylo jich tam víc. Aspoň že tak

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 09:27

Barbu - no já mám technický problém, už jsem psala Adě, a zase to blbne: jakmile se přihlásím na Forum, tak všechny komentáře na Blogu mi pak čekají na schválení. Teď dokonce nemohu vložit, aniž bych byla přihlášená - asi z toho udělám otázku, jestli to někoho taky nezlobí.
Proto sem jen kouknu a tuhle transformaci jsem teda přehlédla. Tady je to fakt lepší,…
No já tě mám taky v zorném poli - Rena, Kiwi (jak jsem se zhádala s Janou - pořád mi tone na mysli „kiwi, ty ptáku jeden australskej“ - jestli si vzpomínáš, bylo to u Havla a besídek. To mi přišlo tak nablble směšné, že si to pořád pamatuju) a pár dalších.
Rena - no to je přesně moje motto a plán, jak budu zvládat vztahy svých synů, takže takhle to funguje opravdu nejlépe? Pomoct a poradit na vyžádání, jinak se neplést do života. Máte teda dceru a syna?

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 09:35

lilip- syn a dvě holčičky, přičemž biologicky ta jedna není moje ani manželova.Paradoxně je mi nejvíc podobná, vzhledem, jednáním.
Ta " vlastní" je jemná a mluví tiše ,je z nich nejchytřejší ,dosáhla nejvyššího vzdělání a má nejnižší příjem.

Sekhmet
1918 příspěvků 25.1.12 10:07

Musím se přiznat, že pod návalem hadrů jsem atraktivitu slečen jaksi přehlédla. Moje chyba. Na jednu stranu si myslím, že TOHLE někdo neměl dopustit. Na druhou stranu naprosto chápu, proč z toho slečny nevycouvaly. Kdyby byla před takovou volbu postavena má (hypotetická) dcera, sama nevím jak bych se zachovala.
Zakázat jí to s maximálním využitím mateřské autority? Je dost pravděpodobné, že by mi to nikdy zcela neodpustila.
Povolit to? Je dost pravděpodobné, že bych nikdy neodpustila sama sobě.
Asi bych se spolehla na důkladné vysvětlení a svou dosavadní výchovu a doufala, že z toho nebude nějaká katastrofa. Porno to není, ale věřte mi, že z těchhle regionálních soutěží je k lehce lechtivým fotkám jen krůček a že kdejaký lokální „profesionál“ (ať již fotograf, nebo „producent“ či jak se tomu teď říká) si rád děvenku otestuje v posteli, když mu ona dovolí. A byly byste překvapeny, kolik jich dovolí, ve vidině zářivé kariéry.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 10:32

Sekhmet no jo, máte pravdu, na něco jsem zapomněla!!!
Protože to bylo tak hnusné že mi to mozek asi raději vymazal.
Asi za půl roku co dcera skončila v Miss jí zavolala nějaká hodně milá a příjemná paní. A mluvila sladce a lichotila jak má pěknou postavu atd. a jestli by si nechtěla přivydělat ?
Pár odvážnějšíma fotkama, jste taková hezká a peníze se studentce vždycky hodí ( chápavý smích).
Proč, to je opravdu taková šance na větší částku že to je škoda nevyužít.....
Dcera byla tehdy v šoku , jednak KDE vzali číslo a všechny údaje a potom tou nabídkou .
Protože co kdyby byla z chudších poměrů ,mediřčky nemají moc času lítat po brigádách a bylo to hodně peněz......a ta paní působila tak slušně......
Jak jsem to mohla zapomenout ? No mohla, mozek hnusné zážitky umazává, já si hodně věcí už nepamatuju.

kalivrata
657 příspěvků 25.1.12 11:10
RenaLange: Mojí agentce zase jednou přišla naprosto seriózně míněná nabídka, že mi někdo „zařídil“ topless focení plavek (??? to jako co, že tam budu jenom ve spodku plavek, tomu už se přece nedá říkat plavky, ne?) za dvacet euro. Asi bychom se tomu zasmály a hodily to do koše, kdyby k tomu nepřipojil doušku, že když mu „urobím ručnú masáž penisa“ , mohl by zařídit, že mi za to zaplatí dvě stě euro…
Ale jinak se podobné věci stávají často. Fotograf si objedná modelku na focení fashion, vynadá jí, že se jí v noci udělal pupínek a on to teď má retušovat, pak se z něho stane hodný strýček a když focení šatů končí, tak nadhodí nějakou super inteligentní myšlenku, jakože když už tu jsi, tak nafotíme i nějakou erotiku, ne?
A.C.
153 příspěvků 25.1.12 11:14

Už jste s tou mou psychoanalýzou u konce?
Nebo si mám ještě počkat na kompletní horoskop, předpověď vývoje mého vztahu, předpověď vývoje mých dětí, jejich partnerů, jejich domácích zvířat? Jenom abych věděla, než do večera spáchám sebevraždu v záchvatu výčitek svědomí a depresí ze svého vzhledu a věku , za co všechno můžu a komu všemu jsem rozdupala bábovičky.
Piště to sem, ať to nemusím hledat v dalších diskusích.

Alena Cechova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 11:17
lilip ha detto : Pobavilo mě, jak Alena ćechová nazvala můj apel na etiku, „profesionální deformací“. Morálka, etika, slušnost, pochopení, soucit jako deformace povoláním. tak v tom případě jsem mrzáček, co se na média vykašlal a šel podnikat v oblasti doplňků pro kočárky. ha ha ha ha ha.
To jsme se asi nepochopily. Vy jste v první řadě mne obvinila z toho, že se chci na Marii vyřídit a zesměšnit ji, a to na základě dotazu, kdy jsem se jí ptala, co tím sledovala. Neznáte mne, ale okamžitě dedukujete, co jsem tím myslela? Pak jste napsala, že jste (nebo jste byla) novinářkou. Z toh jsem usoudila, že asi víte, jak to ve vaší branži chodí a ovlivněná tím prostředím všechny automaticky házíte do jednoho pytle. S etikou to myslím až tolik nesouvisí.
Prosím vás dámy, nešlo by, že byste svou ušlechtilost deklarovaly nějakým hmatatelnějším způsobem? Třeba vy jako novinářka byste se mohla opřít do těchhle soutěží veřejně? Protože tam to fakt smrdí, ne že ne!
Přiznám se, že je mi cizí takové alianční chování, jak předvídíte vy. Já nepotřebuju pro svůj názor žádného spojence a vyznávám svobodnou i když místy nepříjemnou debatu.
Vím, že to Marii k ničemu nezavazuje, ale já na jejím místě bych se nepovažovala za chudinku, která musí být na webu obhajovaná sborem zasloužilých matek.
Myslím, že by nám všem nejvíc prospělo, kdybychom se jednak oprostily od té tak oblíbené role oběti, zároveň bychom měly přestat do ní tlačit i ostatní.
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.1.12 11:33

Paní Čechová, Váš názor je rozumný. Já ale nechci nikomu přisuzovat roli oběti, já jen prostě nechápu, kdo má zapotřebí ztrapňovat člověka, který už i tak se stydí… Názor na to může mít každý jaký chce, pro někoho jsou dívky ubohé nevinné květinky, pro někoho ne. Ale to, co tam některé dámy psaly, to bylo trochu moc. Za zakládání aliance se omlouvám, nechtěla jsem elitařit. Nejsem prostě natolik silná osobnost, abych se obešla bez podpory ostatních podobně smýšlejících..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek