Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1290) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

cerruti
534 příspěvků 12.08.17 17:55
@Dalmitka píše:
U nas u civilizaciji še to inakše robi, tak kulturňe a na urovňi :-D..

U nás sa teda ku kaderníčke nenosí vlastná farba, aby člověk ušetril ani nič podobné. No, ale my teda nie sme taká kultúra ako vy. Ani sa jej nečudujem, že vás ignorovala, keď ste si vlastnú farbu nosila. To ako keby niekto, kto si u vás v cestovke zakúpil pobyt v hoteli, ale do toho hotela si doniesol vlastné maso a nechal hotelového kuchára nech mu z toho navarí.

emef
2295 příspěvků 12.08.17 19:03

@marikahr Tak to se přiznávám bez mučení, že chodím na stříhání zásadně bez mytí. Mám vlnité vlasy, které nechávám volně uschnout, nikdy je nefénuju. Když mi je v kadeřnictví umyjí a vyfénují (vždycky dosáhnou šíleného objemu a následuje nabídka žehlení), střih vypadá po dalším umytí a uschnutí do vln strašně.

julie74
1042 příspěvků 12.08.17 22:26

Ještě k těm drobným dárečkům - já nejsem nijak přehnaně mladá, ale už v generaci mých vrstevníků je toto přežitek a nevím o nikom, kdo by se tomu věnoval a tyhle „drobnůstky pro milejší chování“ roznášel. Když se chová nemožně soukromník, už tam nejdou a nedoporučí ho dál, když se chová takhle blbě zdravotník, úředník tak často neváhají a řeší to výš. To se samozřejmě týká drobnůstek, ne velkých peněz na zajištění velkých věcí.

rozmlsaná
132 příspěvků 13.08.17 09:28

@julie74 když jsem byla mladá maminka, měla jsem sousedku v důchodu a ta mi říkala že by potřebovala k doktorce, ale teď nemůže protože měla svátek a všichni ji nosí dárky. A ona jí taky nosila, ale to ještě děda pracoval…Sama jsem k ní chodila asi 3-4 roky a nic jsem nepotřebovala nosit, měla klasický profesionální přístup. Asi to čekala od těch co jí na to naučili. Jinak u těch doktorů je to dnes tak, že oni dnes nepotřebují flašky a čokolády, ale vám doporučí lék který pojišťovna nehradí a za nabízení dostávají bonusy.

Dalmitka
1488 příspěvků 13.08.17 10:11
@Paris1789 píše:
To se opravdu dělá, nosit si ke kadeřnici vlastní barvy? Proč? Však to je její hlavní odbornost, že vám tu barvu namíchá na míru podle vašich vlasů a barevného typu.

Už dávnejšie som si našla značku a presný odtieň, ktorý mi dokonale vyhovuje. Ak som to párkrát nechala na kaderníčku, nebolo to ono a nechávať to na náhodu sa mi už nechce. Nemyslím, že je to taká zriedkavosť; pokiaľ viem, nerobím to sama. Čo sa týka umývania vlasov, tiež si ich umývam sama deň pred návštevou kaderníčky a to jednak kvôli tomu, že farba sa nemá aplikovať na čerstvo umyté vlasy a aj kvôli tomu, že mám svoj vlastný vyskúšaný špeciálny šampón. A čo sa týka ceny - zaplatím sumu, ktorú mi kaderníčka povie, nie je to o šetrení :-D.

Dalmitka
1488 příspěvků 13.08.17 10:14
@marikahr píše:
@Dalmitka ak nekecáte, tak potom máte neskutočnú smolu na kaderníčky, masérky a ktovie koho ešte ;-)

Nekecám, prečo by som to robila? Proste prídem, zažijem, vidím a selektujem, ostávam len pri tom, čo mi vyhovuje; to ostatné mažem a patrične ohodnotím v okruhu známych.

Dalmitka
1488 příspěvků 13.08.17 10:20

A k tomu vlastnému mäsu :-D - pred časom, keď som sprevádzala poznávačky po Balkáne sme mali pravidelnú zastávku na mieste, ktoré mi vzalo dušu a kam sa plánujem znovu vrátiť. Okrem iného tam bola reštaurácia ani nie na brehu rieky, ale povedzme rovno na rieke - sedeli ste pri stole a nohy ste si máčali vo vode plnej rýb - ukázali ste na niektorú, oni ju vylovili a pripravili ju pred vašimi očami - a že to nebolo kvôli nejakému „šetreniu“ je asi viac ako jasné. Myslím, že je potrebné rozlišovať medzi pojmami a dojmami :-D.

marikahr
381 příspěvků 13.08.17 10:24

@emef ano to je specialny pripad, kedy sa hodi strihat nasucho
aj mna uz kadernicka nasucho strihala - ked to ale ona vyhodnotila za vhodny postup! Nasledne umyla a dostrihala - doupravovala, ak bolo treba
Ale spominany pripad nebol nicim komplikovany, jednoducho pani potrebovala skratit nie umyvat :-D

vlm
3450 příspěvků 13.08.17 10:32
@Dalmitka píše:
A k tomu vlastnému mäsu :-D - pred časom, keď som sprevádzala poznávačky po Balkáne sme mali pravidelnú zastávku na mieste, ktoré mi vzalo dušu a kam sa plánujem znovu vrátiť. Okrem iného tam bola reštaurácia ani nie na brehu rieky, ale povedzme rovno na rieke - sedeli ste pri stole a nohy ste si máčali vo vode plnej rýb - ukázali ste na niektorú, oni ju vylovili a pripravili ju pred vašimi očami - a že to nebolo kvôli nejakému „šetreniu“ je asi viac ako jasné. Myslím, že je potrebné rozlišovať medzi pojmami a dojmami :-D.

to nemusíte na balkán, stačí jižní čechy - v rámci úspor :-D

Dalmitka
1488 příspěvků 13.08.17 10:42

@vlm - tak viete, južné Čechy bohužiaľ nepoznám, aj keď je tam určite krásne - na rozdiel od Balkánu.

czDanda
477 příspěvků 13.08.17 10:50

@marikahr
Kadeřnice by měla respektovat přání svých zákaznic.
Proč odmítat ženu stříhat nasucho, když tento střih běžně poskytuje mužům i dětem?

marikahr
381 příspěvků 13.08.17 11:07

@czDanda hm, ja neviem, ze by v tomto kadernictve strihali muzov, ci deti.. asi ona vie preco to odmieta a mna to nezaujima. Ked idem do kadernictva tak respektujem postup, aky zvoli kadernicka.. samozrejme ak nejde o nejake anomalie ;-)
A k tym muzom, raz som bola strihana v kadernictve, kde vedla mna strihali muza a mne to nebolo dvakrat prijemne. Napriklad aj take kadernictva kde vas „robia“ akoby vo vyklade a okoloiduci vas mozu vidiet su pre mna no go.

vlm
3450 příspěvků 13.08.17 11:54

@Dalmitka ale ono je všude hezky, když na to příjde

rozmlsaná
132 příspěvků 13.08.17 12:14

@marikahr Taky to tak mám. Když jsem se přestěhovala a ještě jsem si tam nenašla kadeřnicí a nějak narychlo jsem potřebovala upravit, sednout do auta a cestovat za mojí 40 km nebyl čas, párkrát jsem vlezla do Tesca. Ostřihali mně dobře, nemůžu si stěžovat, nemám komplikovaný střih a nic jiného jsem nechtěla. Sedící zákazník vedle by mi až tak nevadil, ale pánové kteří doprovázeli manželky a nudili se, nebo jednou dvojice Vietnamců…Měla jsem pocit jako by mi vlezli do koupelny.

bluuudicka
755 příspěvků 13.08.17 21:15

Setkala jsem se jen jednou s úředníkem, který celou svou neverbální komunikací žádal úplatek. Bylo to na pražském magistrátu, na oddělení registrace aut v Hloubětíně. Naběhla jsem tam se spoustou dokumentů, kterými mě vybavil dovozce mé německé ojetiny, včetně kopie návodu k užívání auta. A pan úředník tvrdil, že nutně potřebuje originál, že kopie mu nestačí, že jsem si ji mohla stáhnout odkudkoliv (jako bych si originál taky nemohla sehnat kdekoliv, že) a velmi výmluvně se na mě díval. Tak jsem se sebrala a šla jsem pryč. I s originálním návodem jsem pak jela na ten samý úřad na Bohdalec a tam mi pán na otázku, zda mu stačí kopie nebo chce originál, odpověděl, že to nepotřebuje vůbec. Mno.

Karin
3596 příspěvků 14.08.17 01:14

@bluuudicka a stížnost dopadla jak?

julie74
1042 příspěvků 15.08.17 13:05

@Karin skvělá otázka :)))))

Janiac
533 příspěvků 15.08.17 13:50

Je možné, že tohle opravdu někdo koupí a reálně pěstuje? Kdo? Znáte někoho nebo už je ten dotyčný v karanténě?

https://postovnezdarma.cz/…r_id/819394/

kobylkalucni
98 příspěvků 15.08.17 15:22

Ale tak proč ne, že… Pěstují se různé věci a tohle bych si klidně představila někde u puberťáka na pracovním stole. Má tam mít tohle nebo marihuanu… Jediný problém vidím ve fotce v inzerci a v tom, co reálně vyroste… 

Uživatel je onlineJordaan
7322 příspěvků 15.08.17 21:40

Drsny :-D. A takoveho magora nekdo volil.

http://brno.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

Paris1789
1319 příspěvků 15.08.17 22:54

@Jordaan
Na mou známou, která je trochu tmavší (míšenka) někdo taky volal MP. Bylo to na maloměstě, kde ona bydlí, normálně šla venku s dětmi a najednou ji měšťáci legitimují a všetečně se vyptávají. Pak z nich vylezlo, že ji někdo „nahlásil“

7322 příspěvků 15.08.17 23:10

@Paris1789

Myslenkove pochody nekterych lidi jsou dost tajuplne. Zajimalo by me, jak takove hlaseni probiha, „dobry den, tady Voprsalek, po ulici jde cernoch“, treba. A co na to ti chytrolini u MP asi rikaji. „Jo, to mate pravdu, pane, to je podezrely. Tak my ho proklepnem“. A jedou. To fakt existuji tak zaryti rasisti, ze pokladaji zenskou s detma, ktera jde po ulici, za potencialniho zlocince?

Paris1789
1319 příspěvků 15.08.17 23:14

@Jordaan já to pochopila tak, že ji pokládají za uprchlici-migrantku, která se pokouší vloudit do naší krásné země, aby nám brala práci a pobírala naše sociální dávky a chodila v burkinách do našich bazénů.

7322 příspěvků 15.08.17 23:24

@Paris1789

Jo tak to potom jo. Ze ji to ti policajti jeste tak hezky vyslepicili. Oznamovatel by se treba v Praze musel utelefonovat do blazince.

Karin
3596 příspěvků 17.08.17 00:15

Copak to dneska ještě takhle funguje, že vás orgán může jen tak zastavit na ulici a legitimovat a vyptávat se? 8-o Já myslela, že to už je zrušené, že to byla komančská praxe…

Stránka:  « Předchozí 1 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Růžově květinový Jared Leto

Americký frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars Jared Leto na... Celý článek

Reklama

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama