Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1201) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

Pýthia
161 příspěvků 18.08.17 11:56
@Paris1789 píše:
@Jordaan
Na mou známou, která je trochu tmavší (míšenka) někdo taky volal MP. Bylo to na maloměstě, kde ona bydlí, normálně šla venku s dětmi......

To je vtipné, uprostřed čtení mi někdo zavolal, vyřizovala jsem telefonát a v duchu pořád přemýšlela, co ta nebohá ženština musela mít na sobě, že na ni někdo zavolal Módní peklo!!! Už bych si měla dát dovolenou, vážně!

Garfield
27 příspěvků 19.08.17 12:10

Ad legitimace. Vybavuje se mi zážitek, kdy kdesi na Parze 10, vyloupili hernu(jak jsme zjistili posléze) a můj přítel zřejmě odpovídal popiu pachatele, neboť nás zastavily dvě hlídky policie a jaly se nás legitimovat, v tu chvíli nám odmítali říct proč tak činí. Zatím, co jeden policajt ověřoval občanky, další nás obstoupili a vyptávali se odkud jdeme, jak dlouho jsme tam byli a kam se chystáme, následoval dotaz co má přítel v batohu. Na odpověď „tomu nebudete věřit pánové“ všichni vytřeštili oči a chytli se za pistole :o) No nebudu to napínat, v batohu byla mistička od oběda, kterou jsme museli demonstrovat :-) a ani jednoho z nás nezastřelili :-)

benyka
6320 příspěvků 06.09.17 17:34

Tak jsem si dneska „dala voraz“ v Olympii a při čekání na autobus jsem zaznamenala, že z dvaceti lidí mělo 18 tenisky, jedna baleríny a jedna trekosandály. Tak přemýšlím, proč je vlastně přípustné nosit do města boty, které (pokud nejsou) přinejmenším vypadají jako sportovní obuv na tenis, na běh a na sálové sporty, zatímco sportovní boty, které vypadají jako boty na chození, jsou špatně.

Janiac
683 příspěvků 07.09.17 09:14

@benyka Je to móda- pamatujete na některé devadesátkové filmy, kde manažerky chodily ulicích New Yorku v kostýmku, s aktovkou a v běžeckých botách? Prostě se to jen vrátilo v jiné podobě.

benyka
6320 příspěvků 07.09.17 09:32

@Janiac Pamatuji. Jen by mě zajímalo, jak se došlo k obecnému přesvědčení, že člověk v módních botách má svaté právo zesměšňovat a dehonestovat ty druhé. :-)

Paris1789
2666 příspěvků 07.09.17 10:32

@benyka
Jo, myslím si, že to vypadá dobře a o dost líp než trekovky. Mám čtyři barvy těchhle bot a nosím je pořád.

rozmlsaná
368 příspěvků 07.09.17 11:42

@Paris1789 čtyři barvy? Tak to jsem chudá příbuzná.

Paris1789
2666 příspěvků 07.09.17 12:46
@rozmlsaná píše:
@Paris1789 čtyři barvy? Tak to jsem chudá příbuzná.

Ne, jste jen skromná, což je naprosto v pořádku, a váš nick bych měla spíše tímto adoptovat já.
Omluvou mi budiž, že to opravdu potřebuji k různým kombinacím a jiné boty prakticky nenosím.

benyka
6320 příspěvků 07.09.17 13:06

@Paris1789 Já v uzavřených botách v takovém počasí, jako je třeba teď, nevydržím (děsně se mi v nich rozpaří nohy), takže nemusím řešit, jestli se mi tenisky líbí nebo nelíbí. Nosím boty jakékoli aspoň někde otevřené nebo dírkované co nejdéle, a pak jdu rovnou do zimních. Lodičky v září do divadla, to jsou pro mě španělské boty. Takže jsem adept spíš na ty trekosandály, ale zatím se držím. :-)

Paris1789
2666 příspěvků 07.09.17 13:18

@benyka mně se nohy naopak nepotí skoro vůbec, vlastně ani já se moc nepotím, to už musí být vedro nebo se opravdu hodně hýbu. Nikdy jsem nad tímhle nepřemýšlela. V tomthle počasí nosím normálně semišové kozačky, letní teda, z tenké kůže. Jsou to supr boty, na holou nohu jak dělané.

rozmlsaná
368 příspěvků 07.09.17 13:40

@Paris1789 zrovna co se týče bot, tak skromná nejsem. Asi je jenom více střídám. Podobné sportovní boty mám dvoje. Jedny tmavě modré a jedny světlé béžové, skoro až do smetanové. A další si pořizovat nebudu. Rozmlsaná jsem hodně. Nikdy jsem nebyla velký jedlík, ale co máme restauraci u moře, jen tak něco nesním. To jenom na vysvětlenou.

benyka
6320 příspěvků 07.09.17 13:42

@Paris1789 Semišky bych měla na jedno pužití, protože ty zpocené mapy už se z toho nedají nijak odstranit (několikerá zkušenost).

cerruti
540 příspěvků 08.09.17 22:01

Tak hlavne, že sa s tým rebríkom dostal tam kam chcel.

giuliettka
1908 příspěvků 06.10.17 19:08

Tož tak…

bluuudicka
1037 příspěvků 06.10.17 22:02

@giuliettka Taky z té máselné aféry kvetu. A vždycky si vzpomenu na hysterii okolo ceny vajec na konci zimy 2012, kdy lidi začínali chovat slepice na balkónech paneláků… A po několika málo měsících katastrofických novinových článků šly ceny dolů v prvním řetězci, pak se přidaly další a za chvíli cenu vajec neřešil nikdo. No tak tentokrát je to máslo, ale průběh bude nejspíš stejný…

Gorilka
930 příspěvků 07.10.17 09:25

@bluuudicka Už vyřadili máslo že spotřebního koše?

benyka
6320 příspěvků 07.10.17 09:43

V našem supermarketu většinou nemají másla moc, některé druhy nevedou vůbec a od jiných mívají v regálu náhodně nanejvýš jednu krabici. Včera byl obchod přímo zavalený máslem a vejci. Másla patnáct beden, vajec ve třech pyramidách asi tak vagón. Hurá, Vánoce budou! :-) Při takových příležitostech si vždycky vzpomenu na moji babičku, která schraňovala už od ledna „vajíčka od (sousedovic) slepiček“, aby v červnu na pečení na moji svatbu „byla čerstvá“.

TinaV
266 příspěvků 07.10.17 11:51

@benyka - já tu hysterii okolo másla nechápu, kdykoliv jdu do obchodu, tak máslo mají a zkupovat ho ve velkém jsem taky neviděla.

Arome ewa
10 příspěvků 10.10.17 08:36
@benyka píše:
Tak jsem si dneska „dala voraz“ v Olympii a při čekání na autobus jsem zaznamenala, že z dvaceti lidí mělo 18 tenisky, jedna baleríny a jedna trekosandály. Tak přemýšlím, proč je vlastně přípustné nosit do města boty, které (pokud nejsou) přinejmenším vypadají jako sportovní obuv na tenis, na běh a na sálové sporty, zatímco sportovní boty, které vypadají jako boty na chození, jsou špatně.

A to by se jako měly zakazovat a proč?!!!Z důvodu převýchovy lidí k estetickému vnímání nebo proto, že uráží „vyšlechtěný“ vkus zdejších antipekelnic?

VadnáRyba
154 příspěvků 10.10.17 08:43

@Arome ewa Pekelnic, ne antipekelnic, Arome Ewo.

VadnáRyba
154 příspěvků 10.10.17 08:51

Pravý český hnus vč. gramatiky.

BeKaa
292 příspěvků 10.10.17 09:34

@VadnáRyba Tohle mít doma, tak neusnu

barvinok
614 příspěvků 10.10.17 09:54

@VadnáRyba och teraz ste ma inšpirovali s príspevkom - tak ja vám ho oplatím slovenským peklom. Áno, niekto môže mať talent na prácu s drevom. Ale čo môže byť šikovne urobené na prírodných motívoch (obrázok 1), nemusí pri rodinných portrétoch dopadnúť… až tak dobre. No nedali by ste si to na stenu? :D

Kalouže
11 příspěvků 10.10.17 09:58

@barvinok Děsivé, nic než náhrobky mi to nepřipomíná.

rozmlsaná
368 příspěvků 10.10.17 11:06

@barvinok Brrrr

Stránka:  « Předchozí 1 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1426 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Značka Vans připravila kolekci s obrazy Vincenta van Gogha

Značka Vans vytvořila kolekci ve spolupráci s amsterodamským Muzeem... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama