Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1201) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

marikahr
667 příspěvků 05.11.17 11:41

Janecek a Lili
som hovado, a robim to otvorene, takze je to OK!

http://www.blesk.cz/…tevrene.html

porjk
2444 příspěvků 05.11.17 12:20

@marikahr Pokud si pamatuju, tak jeho manželka původně taky byla velkorysá :) k možnosti dalšího vztahu pana manžela. No, ted' už jaksi ne. Ta nynější nová žena hlásá ochotu se dělit o jeho lásku a tak to půjde dál…Zjevně je schopný materiálně utáhnout víc rodin a tak si myslí, že je něco víc, než nějaký Venca, který plodí, kudy chodí. A že takových je!

Jordaan
8184 příspěvků 05.11.17 12:36

@porjk

Docela bych mu prala, aby z nej Mariam udelala milionare :-)

andano
702 příspěvků 05.11.17 17:00

@Jordaan
Já bych to přála spíš Lilian, tipuji, že té to bude vadit víc :-)

Janiac
683 příspěvků 05.11.17 17:14

Máme, my umělcové, takové náboženství: napiš dobře, cos udělal zlého, a máš rozhřešení i odpustky pro další psaní. (Ludvík Vaculík, Jak se dělá chlapec)

On nebude první ani poslední :D

giuliettka
1908 příspěvků 11.11.17 19:01

Ne české, ale slovenské. To dievča je kompletne vymleté a ono vraj len odomyká a zamyká dvere. A táto pani Kulháňová má skončenú politológiu na Univerzite

Demode
1904 příspěvků 27.11.17 00:17

https://bydleni.idnes.cz/…strukce.aspx?…

Už nadpis mě měl varovat.
Místo panenky Marie s Ježíškem se ve starožitném, bohatě vyřezávaném zlaceném rámu skví pár fotek vetknutých do drátěného rastru s ledabyle instalovanými led světýlky (blicí smajlík). Na koberci s květinovým vzorem, který by se spíš vyjímal v pokojíku patnáctileté romanticky založené dívčiny, stojí oprýskaná armádní bedna. V koutě pokoje jsou pohozeny dva vycpané ušmudlané jutové pytle (patrně odcizené z expozice nějakého hradního žaláře) suplující dvě retro křesílka, která tam původně byla. Dílo bytové dyzajnérky za 40 tisíc (no do pihele!) objímají oprýskané zdi, co prej vypadají skoro jako benátský štuk (deset blicích smajlíků). Spokojený pár mladých stavařů (to není ironie) sedí na pohovce vyzdobené kusem chlupatiny a polštářem s blyštivým LOVE (50 blicích smajlíků). A jako třešnička na pomyslném dortu, za který by se nestyděli ani pejsek s kočičkou, visí pod stropem lustr z lahváčů, který svým mrtvolně zeleným svitem musí tu noru s poblitými zdmi proměnit ve vskutku prvotřídní doupě, takže i nejzavilejší nonkonformista v zájmu uchování si posledních zbytečků zdravého rozumu se spasí skokem z (snad přízemního) okna (blicí smajlíky došly).

Jo, ulevilo se mi.

Příspěvek upraven 27.11.17 v 04:11

andano
702 příspěvků 27.11.17 00:30

@Demode tak jsem díky vám klepla na další odkaz na bydlení idnes stránce

https://bydleni.idnes.cz/…tektura.aspx?…

a sice to není české peklo, ale popravdě se těm sousedům vůbec nedivím, že mluví o nedostatku respektu k okolí. Postavit mezi klasické domky cosi jiného, co je o dvě patra převyšuje a konkuruje kostelu…

pabylka
1008 příspěvků 27.11.17 00:44

@Demode tak to je fakt brutus…Alebo ako bytová dizajnérka zničila za 40tisic normálnu izbu.

Mulberry
45 příspěvků 27.11.17 07:03

@Demode takhle zničit pokoj po babičce :-(. A ty plesnivé zdi - nechápu @andano taky chápu sousedy. Ten dům je obluda :-). Nemiluji alpský styl domů, mám ráda minimalistické krychle, ale toto je moc a nehodí se to tam

benyka
6320 příspěvků 27.11.17 09:08

@Demode Originalita ze smeťáku. Ale po několika výstavách moderního umění už se nedivím ničemu. Když se mě na posledním Bienále užité grafiky (chodím pravidelně od počátku, ale dneska se to asi jmenuje nějak jinak) kustodky kousavě ptaly, jak se mi to libílo (nelíbilo a nechápu to), tak mě napadlo až venku, že to bylo spíš bienále užité drzosti. U toho zdevastovaného pokoje mi to přijde stejně.

MP blanka
1352 příspěvků 27.11.17 09:30

@Demode @benyka @pabylka @andano @Mulberry - asi nás bude s podobným názorom viac. Mňa by ešte zaujímalo, ako veľmi sa na konečnej podobe podielali zadavatelia. Program som nevidela, tak ak je to tam povedané ospravedlňujem sa. Ak to ale bolo „ překvápko “,tak to by ma asi porazilo. No a ak s návrhom mladý pár vopred súhlasil, tak už mlčím. @Demode - oceňujem, ako ste to napísala.

Mulberry
45 příspěvků 27.11.17 09:58

@MP blanka mě při pohledu na lustr z lahváčů napadlo, co mě napqdá při pohledu na jakýkoliv podobný módní designový lustr - kdo z toho bude utírat prach? A nazelenalé světlo v kombinaci s oranžovými stěnami - třeba se to nějak vynuluje? ;-)

BarcaAri
601 příspěvků 27.11.17 12:00

@Demode No tak to je sila. Tohle mi nekdo udelat doma tak ho asi hned zabiju…

isko
1078 příspěvků 27.11.17 13:11

@Demode
takový krásný pokoj…
takové krásné dveře…
takové krásné parkety…
takových krásných čtyřicet tisíc, které jsou teď nenávratně v pr..opadlišti dějin…
k pláči.

kalivrata
430 příspěvků 27.11.17 15:02

Našla jsem na vinted svoje sako! Stejně sežvejkané a oprané, jako když jsem ho před dvěma měsíci dávala do kontejneru s textilem. Stejná velikost, stejné město.

(to ještě větší peklo je, že mě chytila nějaká slabá chvilka, ve které se mi po něm začalo strašně stýskat, a uvažovala jsem že bych si ho koupila zpátky, vyžhlila a obarvila)

Janiac
683 příspěvků 27.11.17 15:21

@kalivrata Tak ale zase víme, že vhozením oblečení do kontejneru s textilem dáváme svým oblíbeným kouskům šanci na nový život. Berte to pozitivně :D

julie74
2048 příspěvků 27.11.17 15:37

@kalivrata docela by mě zajímalo, jaká organizace ten váš kontejner provozuje, podívejte se, bylo by to dost zajímavé. Úplně vidím, jak nějaká charita sedí a prodává oblečení na vinted a běhá s věcmi na poštu. to by byli makáči :)))

kalivrata
430 příspěvků 27.11.17 15:43

@Janiac Já bych jí to aspoň vyžehlila, takhle to moje úžasné sako nikdo nekoupí.

kalivrata
430 příspěvků 27.11.17 15:45

@julie74 To vím náhodou přesně, sekáč B+B textil.

julie74
2048 příspěvků 27.11.17 20:43

@kalivrata aha, u nás jsou pouze takové, které jsou charita, tak to je pak naférovku. Tak potom je to jenom zábavná historka, já myslela, že charita vybere a pak prodává, to se mi zdálo ještě mnohem pikantnější. Ale vtipné to je i tak… :))

pavka_l
684 příspěvků 28.11.17 08:32

@Demode Váš úžasný komentář mě velmi pobavil, myslela jsem si, že přeháníte, ale ta skutečnost! Ta skutečnost je ještě horší, než jsem čekala.

VadnáRyba
154 příspěvků 29.11.17 13:06

@Demode :-) :-) Ne každý nápad z Pinterestu je potřeba realizovat.

giuliettka
1908 příspěvků 29.11.17 17:45

Strane by ma zaujímal zmysel toho francúzkeho okna v kúpelni, vzľadom na umiestnenie okna na susednom dome.
 https://www.luxusni-bydleni-praha.com/…se-na-prodej

TheQueenOfIron
72 příspěvků 29.11.17 21:13

@giuliettka Takové věci mě vždycky dovedou pobavit. Zvlášť obří, mizerně postavené domy pro boháče v devadesátých letech, kterých se teď ne a ne zbavit. Krásně se jim věnuje blog http://mcmansionhell.com/ - všechno ukazuje tak pěkně, že i člověk, který architektuře nerozumí, to tam začne vidět.

Stránka:  « Předchozí 1 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1426 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Značka Vans připravila kolekci s obrazy Vincenta van Gogha

Značka Vans vytvořila kolekci ve spolupráci s amsterodamským Muzeem... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama