Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1287) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Paris1789
3715 příspěvků 02.12.18 16:07

Ale abych byla spravedlivá, znám i pány, kteří otevřeně prohlašují, že ta okolnost, že s ním má nějaká žena dítě, ještě neznamená, že ji bude živit a když chce cosi navíc, třeba oblečení, má si na to našetřit nebo vydělat.
Patrně se v tomto případě potkaly takové dva podobné typy, upřímně nevím, na či straně bych byla, bohužel v tom úplně zaniká to dítě.

Oldyn
6105 příspěvků 07.12.18 11:33

https://youtu.be/SUKupoCqvrM
Není to teda české peklo, ale není ten chlapec na ten amok už nějak moc starý?

isko
1391 příspěvků 07.12.18 13:25

@Oldyn
S tím amokem už k tomu kompu přišel.
Buď je to excelentní herecký výkon, nebo má za sebou nějakou silnou traumatizující zkušenost, anebo má nejaký problém typu ADHD.
Za normálních okolností člověk asi tak moc samonasírací není.

Temperance
1509 příspěvků 07.12.18 14:45

@isko Zkusila jsem kouštínek - vypadá to fakt na nějakou diagnózu, lituju ty, co s ním žijou.

julie74
3076 příspěvků 07.12.18 15:07

@isko na mě to dělalo dojem, že k PC přišel s jasnou vidinou těch sledujících na YT, a herecky zas až tak nadaný není. Pokud jsem si dobře všimla, se vším mlátil jenom tak nějak, aby se mu nic nerozbilo …

isko
1391 příspěvků 07.12.18 15:11

@julie74
No, do klávesnice bušil vydatně. A klávesnicí taky. Až si z ní vytloukl klávesy.

I když je fakt, že opravdu rozzuřený uživatel jde i po monitoru:
https://www.youtube.com/watch?…

julie74
3076 příspěvků 07.12.18 15:30

@isko ne, opravdu rozzuřený uživatel vezme tu klávesnicí a švihne s ní o hranu stolu, aby se přerazila vejpůl a neničila mu dál život :)))

isko
1391 příspěvků 07.12.18 15:59

@julie74
No co vám mám na to říct? Že je možnost, že to hraje, jsem napsala už ze začátku.
Jestli to hraje dobře nebo špatně - mě připadá spíš že dobře, já si třeba nedovedu představit, že bych sama sebe dokázala čtyři a půl minuty udržovat ve stavu takové nasranosti.

Dovedu si představit, že bych to dělala stejně jako on. Mimochodem, to „vezme klávesnici a švihne s ní o hranu stolu“, to tam bylo taky. A že to vydržela mě ani tolik neudivuje. Kolega přes hw tvrdí, že rozjetým harddiskem musel bouchnout o zem asi pětkrát, než se skutečně rozbil, ta technika ve skutečnosti vydrží víc, než si myslíme.

Nicméně jsou tady jiné indicie, že to je tak trochu nahrané: samotná logika jeho činnosti. Proč by se mu mělo najednou prostředí měnit na japonskou verzi? Proč by se mu měla najednou rozbít zvuková karta? Nevidí křížek, když chce vypnout hudbu? (Jaká aplikace dneska nemá křížek na vypnutí?)

Oldyn
6105 příspěvků 07.12.18 17:16

@isko
Právě mi to přijde dost neuvěřitelný, takovej velkej rapl a zapnutá kamera odněkud z rohu.

Kryptozoo
269 příspěvků 07.12.18 19:40

Hlavně kdo si během amoku krok za krokem komentuje co se mu právě děje.

isko
1391 příspěvků 07.12.18 19:49

@Oldyn @Kryptozoo

Jo, to taky.

Puffin
157 příspěvků 07.12.18 21:53

@Kryptozoo Lidé komentující si jsou. Ale myslím, že je vlastně příliš disciplinovaný a málo emotivní. Takže bych hádala, že buď výborně hraje (což by odpovídalo té japonštině a tak), anebo kombinuje nějakou obtíž (diagnózu) a nevychovanost (ve smyslu, že to je částečně účelové chování).

Neferek
106 příspěvků 09.12.18 22:47

Porota Stardance nebo jak se to píše. Ach, ty obleky, to je fakt neštěstí..

sirena007
1131 příspěvků 09.12.18 23:32

@Neferek Asi aby ladili s tapetou!

Fuflík
247 příspěvků 11.12.18 09:34
@vlm píše:
@giuliettka vyřizování účtů rodičů přes dítě dostává nový rozměr. Napadá mě jediné - blejt. Souhlasím s názorem svého zete, že lidé než si pořídí dítě, měli by procházet podobným procesem jako zájemci o adopci.

Zajímavý námět na sci-fi, každopádně je to asi právě zodpovědnost, díky které je porodnost u nás někde kolem 1,7 dítěte na ženu, což je vlastně vymírání. Navíc v mém okolí má víc než dvě děti většinou právě ten vzorek, kterému by to zakázali. Natalita by tak nejspíš klesla hluboko pod 1,0. Také by bylo určitě zajímavé řešení, kterým by se to prosazovalo… …samé zábavné scénáře.:D
Pak je tu další věc a to ta, že být odpovědný finančně a zvládnout nějaké prověrky a testy, fakt z nikoho ještě dobrého rodiče neudělalo, dokonce si myslím, že inteligentní narušená osobnost je dá bez potíží.

Matmys
2198 příspěvků 11.12.18 15:58

@Fuflík
Ale to už tady je, takový film na toto téma.
Shlédněte Idiocracy (český název Absurdistán). Zvlášť začátek je výživný.
Ale nikomu tam rozmnožování nezakazují.

EJK
255 příspěvků 12.12.18 21:53
@Paris1789 píše:
Už spekuluju, ale nemůžu si pomoct se o to nepodělit: když se podíváte na zveřejněné fotky, pán je úplně obyčejný chlápek, žádný Brad Pitt, ale s domem a zřejmě fungující živností. Vypadá starší než ona, tudíž asi starý mládenec, tihle pánové jsou do jisté míry v určitém věku svým staromládenectvím determinováni. Mají své rituály a rozhodně je nebudou měnit z donucení, ale spíše jemným a vytrvalým tlakem, nicméně to předpokládá tolerantní partnerku. Docela si umím představit, co se tam odehrávalo, oba si zřejmě mysleli, že ten druhý musí být nadšením bez sebe, že se k takovému partnerství „snížil“.
Vsadím se, že ani jeden z nich pro zdar věci neudělal dost.
Akorát že ona má asi menší skrupule.

Podľa jednej fotografií (doplnění žaloby) sú obaja narodení v roku 1986. Čo ma dosť prekvapuje, hádala by som im o 10 rokov viac.

Janiac
789 příspěvků 12.12.18 22:17

To je fakt síla, co jsou lidi schopni na sebe vyblejt na sociálních sítích :-) Čekám, kdy se stane veřejným tématem i počet a hemživost spermií.

bao-baba
239 příspěvků 13.12.18 13:43
:

Dnes na mne vykoukla reklama na tuto šílenost… povšimněte si svůdného nakroucení kníru. Nelze odolat, asi to koupím manželovi pod stromeček, aby naše soužití dostalo nový impuls!

Příspěvek upraven 20.12.18 v 10:57

julie74
3076 příspěvků 13.12.18 14:30

@bao-baba ano, ale mohl by to být impuls konečný. :))

BeKaa
397 příspěvků 17.12.18 13:37

Co je tohle za článek? To vážně někdo splácá takovouto koninu?

Janiac
789 příspěvků 17.12.18 13:48

@BeKaa Náhodou, dobrej plán :D Vzhledem k tomu, že se můj bývalý taky nevrátí, je čas vyrazit na šoping a po výletech. Jen by mi asi nestačil kontokorent na všechny ty srágory, bez kterých se do Svatého Mořice prostě nemám šanci dostat :D

BeKaa
397 příspěvků 17.12.18 14:00

@Janiac Mně přijde neuvěřitelné, že taková kravka skutečně existuje. Pokud ta osoba nekecá, tak má vystudovanou filologii! a očekávala bych nějakou úroveň, nicméně ten článek je totálně nablblá reklamní směska. Oproti tomu se i články redaktorek módního pekla zdají jako odborná studie :-D

Janiac
789 příspěvků 17.12.18 14:18

@BeKaa Popravdě mi to taky přijde šílený. Nechápu, jak někdo může tohle vyplodit a ještě navíc zveřejnit! A ještě s fotkou. Mně to skoro přijde, jako by autorka byla placená od značky, kolik jich zvládne v jednom textu zmínit :D A koneckonců i pohádka o Popelce se dá parafrázovat vtipněji a lépe.

Jinak mě na webu ještě zaujaly dva články: 10 výhod rozvodu po Vánocích (můžete vrátit dárky pro partnera a za ušetřené prachy si koupit něco pro sebe) a 5 důvodů proč počkat s rozchodem po Vánocích (nedostanete od partnera ty vytoužené dárky). Když to vezmu v kontextu článku v linku, bude to zřejmě nějaká psychoterapie :D

julie74
3076 příspěvků 17.12.18 14:27
@BeKaa píše:
@Janiac Mně přijde neuvěřitelné, že taková kravka skutečně existuje. Pokud ta osoba nekecá, tak má vystudovanou filologii! a očekávala bych nějakou úroveň, nicméně ten článek je totálně nablblá reklamní směska. Oproti tomu se i články redaktorek módního pekla zdají jako odborná studie :-D

Nezvládla jsem toho moc, ale naším MP tvůrkyním bysme měly nejen vše chválit, ale ještě průběžně posílat koláčky. Vyloženě nás, ve srovnání s tímto dílem, rozmazluji

Stránka:  « Předchozí 1 1445 1446 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 1454 1455 1489 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek