Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1262) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
lorens
2021 příspěvků 19.01.19 17:06

@benyka Už princezna Diana blahé paměti se tak líčila, někdy je měla i bleděmodré. Má to rozevřít a rozzářit oko. Na chvíli to zapadne a pak s tím zase někdo přijde. Jako nakonec se vším.

Lizbeth
719 příspěvků 19.01.19 18:43

Jestli myslíte nalíčenou vodní linku v oku,tak tu si také maluju. Ale ne bílou, ta hrozně řve a je to moc, ale tělovou tužkou..já mám často zarudlé oči ( i bělmo už není to co bývalo) a tak tužka mi udělá zdravější vzhled..nikdo si mě zkoumavě neprohlíží, tak snad nejsem za exota.

Uživatel je onlinegiuliettka
3053 příspěvků 19.01.19 18:51
@vlm píše:
Mě vyhovuje československé peklo, žádné dělení, federace ani pomlcky

Tak len pre Vás, mne sa na tom plese páčili tieto šaty. :-)

3053 příspěvků 19.01.19 18:54
@marikahr píše:
@EJK skôr než to tu pre Slovákov zavrú, dodám, že celý svoj život žijem na Slovensku a Názlerovú nepoznám, a ani nechcem :-D

Ja som tu Názlerovú na tom plese našla a to je teda obryňa Stáňa, tá blondínka, Evelyn je oproti nej štíhla jak prútik. :-D

isko
1301 příspěvků 19.01.19 23:03
@Veronika P píše:
Není to tedy z české ulice, ale fakt by mě zajímalo, co se v hlavě tvůrce odehrávalo…

Ta rakvička vypadá malá. Dětská.

xSx
544 příspěvků 20.01.19 00:24

@isko napadlo me to same a v zarodku jsem myslenku utnula, protoze to je moc morbidni i na me.

julie74
2845 příspěvků 20.01.19 00:37

@isko no to rozhodně, znáte akci když si koupíte dvě dospělé, máte dětskou zdarma ne ?

Pozorovatel
509 příspěvků 20.01.19 11:04

@isko @xSx já si zas řekla, že to musí být špatný fotoshop, ty dvě jsou tak krásně zpracované…

Pýthia
216 příspěvků 20.01.19 14:34

A já zase myslím, že to není nic tak hrozného. Dovedu si představit, že rodiče nějaké malé milovnice Elsy po ní sáhnou, víc už udělat nemohou.

isko
1301 příspěvků 21.01.19 10:39

@Pýthia
já jsem právě na něco podobného myslela.
Evidentně je to z oblasti, kde mají rádi pestré barvy a zdobení a nevadí jim takový obchod na ulici.
A mít dítě, které zemře v tak útlém věku, že se vejde do takové malé rakvičky… pro mě je to největší peklo právě to, že těch úmrtí je tam zřejmě tolik, že je možné takovou rakvičku vystavit a nabídnout a očekávat odbyt.

Pýthia
216 příspěvků 21.01.19 16:44

@isko Já vás pochopila. Ale úplně nesouhlasím, s tou poslední větou, myslím, že i u nás je zemřelých malých dětí dost, sama mám v okolí pár případů. Jen možná považujeme pořídit takovou rakev za něco „nedůstojného“ nebo jak to říct.

julie74
2845 příspěvků 21.01.19 17:32

@Pýthia jak dost ? To snad není věc pocitu ale statistiky. Taky znám pár případů, ale to je přece úplně jedno. Je jich díky bohu strašně málo, ta fotka bude evidentně pocházet spíš z něčeho co nazýváme třetím světem (pěkně hnusný název) a jejich dost je výrazně vyšší než naše.

Pýthia
216 příspěvků 21.01.19 21:57

@julie74 A navzdory tomu nechápu, proč by bylo špatné vystavit ji u nás (pokud by měl nějaký pohřební ústav podobnou výhlohu). Rodiče by třeba taková volba sama nenapadla…já na vystavení rakví nevidím nic pekelného, ani ve třetím světě, ani u nás.

julie74
2845 příspěvků 21.01.19 23:00

@Pýthia vystavit rakev u nás ? Potažmo dětskou ? V zemi kde se zhusta už ani nedělají pohřby, aby pozůstalím nebylo líto že jim někdo umřel ? Kde když už vám někoho zpopelní, pozůstalí se ani nevzmůžou vyzvednout jeho popel ? V takové zemi se chce někdo dívat na rakev ? já znám několik lidí, co by ani nevstoupili na hřbitov, předpokládám že kdyby spatřili rakev, budou se věnovat zaříkávání, kupování kouzelných kamenů a očišťování karmy a kdovíjakákrávovina až do konce roku.

julie74
2845 příspěvků 21.01.19 23:01

@Pýthia a nikdy jsem nepsala že na tom vidím něco pekelného, jenom jsem převyprávěla vtip od Haška :)))

isko
1301 příspěvků 22.01.19 08:46

Jo tak je to ještě jinak, já jsem si té fotky špatně všimla a myslela jsem, že to je vystavené na ulici. Jako to bývalo na Divokém Západě. Ale druhý pohled mi prozradil, že to je někde v místnosti, takže asi opravdu nějaký pohřební ústav.

Pýthia
216 příspěvků 22.01.19 11:13

@julie74 Tak já jsem z Moravy :-D to je asi tak trochu třetí svět…ale zrovna včera shodou okolností jsme se v rámci nějaké skupiny bavili o tom, že v Čechách už je víceméně normální nedělat pohřby (zemřel jeden vzdálený příbuzný, takže o téma bylo postaráno). Tady na Moravě je to stále velmi neobvyklé a pohřby v kostele i s průvodem na hřbitov vůbec nejsou výjimkou.

kobylkalucni
174 příspěvků 22.01.19 12:31

A není to i přáním pozůstalého? Já všem okolo tvrdím, že žádný pohřeb nechci. Věci jako kostel, hřbitov a podobně mi nic neříkají, nevěřím na nebe či posmrtný život. Ideální způsob „pohřbu“ by pro mě byl být shozena ze skály a sežrána zvěří. To zřejmě nejde, tak aspoň být zakopána ( vcelku, žádná namletá kostra v urně ze spalovny ) někde na pěkném, odlehlém místě. Nechci, aby se kvůli mě kdokoliv trmácel na hřbitov a oprašoval mi tam náhrobek a zapaloval kvanta svíček. Mnohem raději bych byla, pokud by se za peníze místo věnců a podobných hovadin zaplatila nějaká hostina, kde by se setkala celá rodina a v dobrém mě pomlouvali. Konec OT.

Judy24
796 příspěvků 22.01.19 12:36

@kobylkalucni Jsme pořád na/v Pekle, otázka smrti nemůže být off topic! : )
A úplně vám rozumím, taky pro sebe nechci tradiční pohřeb a pochování na hřbitově. Teď o Vánocích jsem se konečně odhodlala a řekla své sestře, co bych si přála a hrozně se mi ulevilo.

Matmys
2100 příspěvků 22.01.19 12:45

@kobylkalucni
To by mohl chtít každej. Ale uvědomte si, že na to, abyste neprosákla někam do podzemní vody, jsme malá země. Tak pokud je vám fakt jedno, jak s vaší schránkou naloží po smrti, tak snad to zpopelnění je takové hygieničtější.

Venda79
527 příspěvků 22.01.19 14:03

@kobylkalucni v Tibetu vyvolené zemřelé naporcují a zkrmí supům, nechcete se stěhovat?

z_dediny
1104 příspěvků 22.01.19 14:37

Na jednom pohřbu jsem si uvědomila, že není důležité, co si přejí já, ale to, co budou chtít moji pozůstalí. Ti se budou muset rozhodnout, jestli chtějí uzavřít kapitolu obřadem nebo jen ve své mysli. Mne už se to týkat nebude, nejsem věřící.

julie74
2845 příspěvků 22.01.19 15:34
@Pýthia píše:
@julie74 Tak já jsem z Moravy :-D to je asi tak trochu třetí svět…ale zrovna včera shodou okolností jsme se v rámci nějaké skupiny bavili o tom, že v Čechách už je víceméně normální nedělat pohřby (zemřel jeden vzdálený příbuzný, takže o téma bylo postaráno). Tady na Moravě je to stále velmi neobvyklé a pohřby v kostele i s průvodem na hřbitov vůbec nejsou výjimkou.

V tomto si v Čechách, až na drobné venkovské výjimky, můžeme z třetího světa akorát brát příklad. A nemyslím třetí svět nijak pejorativně. Obvykle s červenými ramínky nepolemizuje, někdy i souhlasím, ale v tomto případě by mě zaujimalo jak to dárci myslí… :)))

kobylkalucni
174 příspěvků 22.01.19 15:55
@Matmys píše:
@kobylkalucni
To by mohl chtít každej. Ale uvědomte si, že na to, abyste neprosákla někam do podzemní vody, jsme malá země. Tak pokud je vám fakt jedno, jak s vaší schránkou naloží po smrti, tak snad to zpopelnění je takové hygieničtější.

Tak se hrob nejdřív vyháže vápnem. Když jde legálně ( právě po prozkoumání podzemních vod ) pohřbít půltunový kůň, tak by to mělo jít i se mnou.
Zní to paradoxně, ale zatímco zkrmení supům mě přijde jako přijatelná varianta, myšlenka spalovny mě přímo děsí.

3053 příspěvků 22.01.19 16:49

Nie je to české peklo, ale u Diora zrejme majú dobrý matroš a sjeli sa kompletne sakumprásk.
 https://www.dior.com/…couture-show?…

Stránka:  « Předchozí 1 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1480 Další »
Váš příspěvek

V kinech běží dokument o Vivienne Westwood

Westwood: Punk. Idol Activist je název nového dokumentu, který... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek