Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1255) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Jordaan
8485 příspěvků 18.02.19 10:42

Peklo jsou titulky tohoto typu. Dejdar by mohl byt u sve zeny pysny na to, ze s nim je tak dlouho, ze s nim ma deti, ze je mu partnerkou do zivota plus spoustu dalsich veci. Ne, on je udajne pysny na jeji k..y.

Kryptozoo
229 příspěvků 18.02.19 11:03

@BeKaa Opožděně děkuju:-)Taky zvládám jen s droždím.Kvásek mi ne a nechce přežít.Jednou jsem si skoro vypěstovala vlastní a poslední den před poużitím,kdy už taaaak krásně voněl prostě pošel:-D

benyka
6819 příspěvků 18.02.19 11:22

@Jordaan Když bulvár nic jiného než k..y nezajímá. Aspoň mně se to tak zdá. Nedávno jsem viděla omylem nahatou fotku nějaké morbidně obézní ženštiny, a místo aby ji rozmazali celou kvůli nechutným tukovým bacouchům po celém těle, měla rozmazané jen bradavky na celkem malých prsou.

Jordaan
8485 příspěvků 18.02.19 11:30

@benyka

Ja vim. Stejne me to ale toci. Vsechna ta telicka, kuzlatka, ukazovani buhviceho. Pisou tak o kazde, ktera je jakkoliv znama. Kdyz si predstavim, ze jdu na ples, normalne se na to obleknu a druhy den o mne nekdo pise, ze jsem neco „ukazala“, tak je mi stydno. Tahle media castecne uplne posunula vyznam nekterych slov, vsechno to zni tak slizce.

JarkaJ
592 příspěvků 18.02.19 11:49

@Jordaan Já úplně nesnáším výraz „vyvenčila své silikony“, „napěchovaný dekolt“, „pevné čtyřky“, „vystavila svoje vnady“, „tohle sexy tělíčko má teď doma …“, ale můžete mě taky podezřívat, že je to závist :-)

PanenkaMalenka
193 příspěvků 18.02.19 12:02
@JarkaJ píše:
@Jordaan Já úplně nesnáším výraz „vyvenčila své silikony“, „napěchovaný dekolt“, „pevné čtyřky“, „vystavila svoje vnady“, „tohle sexy tělíčko má teď doma …“, ale můžete mě taky podezřívat, že je to závist :-)

Ježíš, to jsem ráda, že to píšete. Taky jsem si říkala, že jsem mrcha závistivá a nepřející, neboť místo „tělíčka“ mám prostě tělo normální dospělé ženské odpovídající věku, a místo „kůzlátek“ a „koziček“ spíš kozy jak vozy (no, trochu přeháním, ale ne moc).

Lizbeth
663 příspěvků 18.02.19 12:37

Ono to je blbý asi i obráceně, že o někom kdo třeba hraje v divadle, napsal knihu, nebo má na něco jiného talent vždy napíšou jen něco ve smyslu " prsa, zadek, stehýnko, čerstvě zamilovaná, čerstvě rozejitá.."

herminavons
115 příspěvků 18.02.19 12:54
@mikrob píše:
@Jordaan @Oldyn Bylo to v Boskovicích. Jestli už byla trochu ožvejklá nevím, raději jsem to moc nezkoumala :-) Ale nemusela jsem ho zaplatit…

Dočítám zpětně a hrklo ve mně teda. V jaké to bylo restauraci? Nemusíte psát název, stačí aspoň přibližná lokace.

Jordaan
8485 příspěvků 18.02.19 12:54

@JarkaJ

Nepodezrivam :-). S..e me to uplne stejne.

JarkaJ
592 příspěvků 18.02.19 13:12

@Jordaan Vlastně se divím, že se takhle může psát do médií v době, kdy je cokoliv považováno za sexistické. A strašně nás to jako ženy degraduje, to mě na tom nejvíc vadí. Na vyboulené poklopce mužů, velké zadky nebo břicha se taky nikdo nezaměřuje.

mikrob
138 příspěvků 18.02.19 14:25

@herminavons Nevím to už přesně, je to aspoň deset let, ale vzpomínka dosud nevybledla :-) Bylo jsem tam na Iberice, takže někde v okolí zámku.

porjk
2578 příspěvků 18.02.19 14:32

@JarkaJ A to si myslím,že tyhle články ,,ze společnosti" cílí v podstatě na ženy,které to zajímá víc než muže. Pak je to jejich roztomilé názvosloví jen trapnost nad trapnost. Proč bych měla číst,že …se XY hvězdě nikdo očí nedíval…o kůz­látkách a melouncích apod.už byla řeč. I jako chlapovi by mi to bylo trapné,natož jako čtenářce.

julie74
2783 příspěvků 18.02.19 15:38

@porjk přesně to si myslím taky, pro koho ? Rovnost na světě nastane až se bude psát o venčení pi…íků, které si dotyčná doma dopřává, pěkném vypaseném zadečku dotyčného, fuj nemůžu ani pokračovat… na druhou stranu, nemusíme takové stránky vůbec otevírat, že …

JarkaJ
592 příspěvků 18.02.19 15:43

Není to české peklo, ale produktové fotky ze Zary: Na první mě zaujala ta kombinace se sandály (takové většinou vídám na obéznějších starších ženách s hodně bolavýma nohama), na druhém je něco pro tvořilky (batika znovu letí, dámy!) a třetí slečnu bych poslala do diskuse pro ty, co tápou v módě, aneb jak sloučit neslučitelné :-) Ale možná se pletu a pokusím se změnit svůj úhel pohledu.

julie74
2783 příspěvků 18.02.19 15:51

@JarkaJ ta třetí je vtipná. :))) ovšem ta první se mi líbí :))) nu což

JarkaJ
592 příspěvků 18.02.19 16:03

@julie74 Tak si příležitostně zajděte do Zary a uvedenou kombinaci si vyzkoušejte a vyfoťte se nám. My Vám pak řekneme, jestli se nám to taky líbí :-)

JarkaJ
592 příspěvků 18.02.19 16:05

Pro tu třetí mám shovívavé vysvětlení: děvče jde na maturitní ples a přes šaty nemá nic jiného než prošívanou bundu :-)

julie74
2783 příspěvků 18.02.19 16:36

@JarkaJ na tuto kombinaci mám přebytečných dvacet kilo a chybějících deset centimetrů. Podle mě tyhle plisované sukně se svetrem přes jinak nosit nejdou. Ale líbí se mi to :)))

Paris1789
3230 příspěvků 2 inzeráty 18.02.19 17:37

@JarkaJ
k té Zaře zažívám úplně stejné pocity. S těmi dívkami soucítím, je na nich vidět, že už opravdu dlouho nejedly. Zrovna ta prošívana khaki bunda/parka ale vypadá v reálu dobře.
Jen je ta prezentace na těchhle dámách zavádějící, na normální postavě to bude vypadat o dost jinak. Co jsem tam teď byla, mají pořád mraky zlevněných šatů a nijak jim to tam neubývá.

Paris1789
3230 příspěvků 2 inzeráty 18.02.19 17:42

Ještě k té Zaře: já bych řekla, že my nejsme cílovka, tahle značka spíše chce oslovit ženy mezi 20-30 lety, které experimentují a nemají problém kombinovat, pro nás šije spíše Massimo Dutti, ať zůstaneme doma. Navíc je to globální značka a venku se mi zdá ty dámy nejsou zdaleka tak konzervativní, jako u nás.

JarkaJ
592 příspěvků 18.02.19 17:49

@Paris1789 Co je to vlastně za značku Massimo Dutti? Jejich sortiment se mi docela líbí, ale zajdu tam spíš ojediněle (Proč, nevím.) Asi se mi zdálo to oblečení drahé, ale přitom si občas něco koupím v PF, a to je cenově asi ještě o něco dražší. Mají tam i klasiku, šaty a sukně?

Paris1789
3230 příspěvků 2 inzeráty 18.02.19 17:58

@JarkaJ
to jsou značky koncernu Inditex, ještě tam patří kromě Zary myslím Bershka a další. Já do MD nechodím, i když zrovna na Smíchově jsou hned vedle PF. Nějak mi to tam nic neříká. Ale asi to ani není pro mne, to je spíše pro takové sofistikované dámy a tou nejsem ani omylem. Mně fakt nejvíc vyhovuje PF. Vlastně bych ani nemusela chodit jinam, když si odmyslím prádlo a boty.

VeronikK
947 příspěvků 18.02.19 19:24

@JarkaJ já ten bulvár zas tak moc nečtu, ale mám pocit, že ani o chlapech tam nepíšou zrovna normálně - jako třeba o jejich díle apod. Já vlastně ty bulvární novinky mám přefiltrované přes MP, občas mě něco zaujme na hlavních stranách seznamu, atlasu a tak…

Atlacoya
2631 příspěvků 19.02.19 08:43

Velikost přirození se řeší jen u Dalibora Jandy. Tloušťka se u pánů taky někdy řeší, ale není to tak rozšířené, jako komentování dekoltů, stehýnek a tělíček žen.

Ophelie
628 příspěvků 19.02.19 08:57

Muži jsou v tomto typu článků prezentováni jak majitelé všech těch tělíček a dalších -ček.

Stránka:  « Předchozí 1 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1468 Další »
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek