Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1316) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
4574 příspěvků 27.6.19 15:59

U toho obrázku som asi 5 minut premýšľala kieho ďasa mu to vlastne nanáša na ten ksicht. Rozuzlenie som nenašla.

kobylkalucni
223 příspěvků 28.6.19 01:56
@AjazRyb píše:
@porjk Ha! Není to ten stejný pár? :-) Kopíruju můj příspěvek z 29.7. 2018V Lidlu paní cca 65, poloprůhledné tričko, pod tím značně prosvítající bílé kalhotky s červenýma puntíkama, kraťasy/kalhoty/sukni zapomněla doma…

Vidím tu přece jenom jedno malé plus. Paní má ještě relativně slušnou postavu, takže tričko má tvar obdélníku, položeného na kratší stranu. A teď si představte, že já podobně potkávám celkem mladou slečnu, v obličeji velice sympatickou, ale poněkud hodně korpulentní. A když už mají šaty na šířku víc než na délku, pak to teprve praští do očí.

Paris1789
3960 příspěvků 28.6.19 09:37

Marně přemýšlím, kdo radí paní Schillerové v oblékání, protože tohle mi hlava nepobírá. Ten šátek. Jakou má funkci (bylo vedro, takže asi dost trpěla)? Proč jej má takto uvázaný (jako kdyby měla na zádech nůši)?
Snažila jsem se najít foto celé postavy, nelze, zato však jsem našla jiné fotky, z nichž je zřejmé, že je to nejen paní ministryně oblíbený prvek, ale že to nosí i ostatní ženy ve vládě. Zaměstnal snad Agrofert nějakého stylistu? Nechápu funkci téhle věci u formálního oděvu. Má snad něco zakrýt - tlusté paže, velká prsa, špeky? Má odvést pozornost - od ženských křivek?
Pak jsem si uvědomila, že u nás je žena ve vysoké politice prakticky cizorodý prvek a tak prostě nikdo neví, co a jak, nejsou prakticky žádné zkušenosti, nic, čeho by se ty političky mohly chytit, pokud teda nepocházejí z prostředí, kde se vkus jaksi pěstuje odmalička.

Kryptozoo
323 příspěvků 28.6.19 10:04

@Paris1789 Za sebe bych řekla, že to má být schovka pro nevzhledné paže. Že si někdo řekl, že lehký šátek bude zakrývat a nebude pod ním horko-podobně jako se nosí takové ty záclonky k šatům na ples.

Byljednoujedenživot
127 příspěvků 28.6.19 10:14

@Paris1789 Potila se a snažila se to skrýt. Jednoduché řešení, co dělat, když víte, že vás zaberou kamery a máte na sobě něco, na čem je pot vidět.
Ona je lesklá neustále, při její tělesné hmotnosti je jasné, že jí vedra nebudou dělat dobře. Je to pro mě po lidsk stránce člověk „morální paskvil“, těžko na ní mohu najít něco pozitivního, ale vzhledově se se sebou snaží něco dělat, to musím uznat. Mívá občas dobrý střih vlasů, vzhledem k tomu, s čím na hlavě začínala a jak vypadá teď, je vidět jakýsi posun.

giuliettka
4574 příspěvků 28.6.19 10:27
@Byljednoujedenživot píše: … ale vzhledově se se sebou snaží něco dělat, to musím uznat.

Tak nech začne šetriť na vlastnom jedle a zhubne.

Byljednoujedenživot
127 příspěvků 28.6.19 10:30

@giuliettka Úplně by stačilo…nech začne šetriť :))

Byljednoujedenživot
127 příspěvků 28.6.19 10:32

@giuliettka Ona mi velmi připomíná Janu-nyní-Nečasovou, možná by chtěla být Babiš-Schillerová :) Ale to jsou spekulace, zpět k vzhledu: Nicméně s tím účesem už zvládla něco udělat, nosila divnotvar nahoře krátký, dole dlouhý.

giuliettka
4574 příspěvků 28.6.19 10:41
@Byljednoujedenživot píše:
@giuliettka Ona mi velmi připomíná Janu-nyní-Nečasovou, možná by chtěla být Babiš-Schillerová :)

Keď objavili toho chudáčika kůrovce na tom strome, tak som sa pri pohľade na ňu o jeho život vážne obávala. :-D

giuliettka
4574 příspěvků 28.6.19 10:42

@Paris1789 Prepáč, už budem hodná a nechám ju na pokoji. :-D

giuliettka
4574 příspěvků 28.6.19 10:45

@Byljednoujedenživot Ešte ps, práve som zistila, že keď toho kůrovčeka zavraždili, tak držali zaňho tryznu. Vyzerajú ako keby mu osobne nožičky polámali. :-D

giuliettka
4574 příspěvků 28.6.19 10:47

@Paris1789 Ale aby si nepovedala, že som mrchá nevďačná, čo si prácu ministerkých úradníkov neváži, tak som ti našla celý model. :-D

Paris1789
3960 příspěvků 28.6.19 10:48

@Byljednoujedenživot
to dává smysl. Já sama se prakticky nepotím, takže mne to ani nenapadlo.
Teda doporučila bych jí něco tmavého s volnými kratšími rukávy, něco jako kimono, ona jsou teď docela populární. Ale chápu, že asi nemá v šatníku všechno.

Paris1789
3960 příspěvků 28.6.19 10:48
@giuliettka píše:
@Paris1789 Ale aby si nepovedala, že som mrchá nevďačná, čo si prácu ministerkých úradníkov neváži, tak som ti našla celý model. :-D

Díky, přesně tuhle fotku jsem hledala, ale smůla, no. Vypadá to strašně.

Byljednoujedenživot
127 příspěvků 28.6.19 10:52

@giuliettka @Paris1789 Aha, podle té fotky to jsou nějaké šaty z plátna, nebo něco podobného, na tom ten pot bude vidět hodně. Vlastně nevím, jaké triky se na tohle používají, jak vypadat nezpocený, když vám pot teče po zádech a venku je 40 stupňů, přitom musíte před objektivy vypadat dobře. Jen vím, že viskózové šaty jsou průhledné, když vás fotí s bleskem.

Paris1789
3960 příspěvků 28.6.19 11:02
@Byljednoujedenživot píše:
Vlastně nevím, jaké triky se na tohle používají, jak vypadat nezpocený, když vám pot teče po zádech a venku je 40 stupňů, přitom musíte před objektivy vypadat dobře.

Mně napadl ten kimonový nebo raglánový rukáv. A pak látka s nějakým vzorem, aby ty mapy na tom nebyly vidět. Zase nevím, jestli protokol vzory dovoluje?
Já bych si konkrétně s tímhle poradila, ale jsem v úplně jiné situaci.
Každopádně zhubnout by jí hodně pomohlo, ale asi nemá moc čas, čemuž rozumím.
S tím účesem vřele souhlasím, je vidět, že na tom zapracovala.

Paris1789
3960 příspěvků 28.6.19 11:05

Pak mě ještě napadlo, že tam naopak mají klimu puštěnou na plný pecky a ona to má jako ochranu před ztuhnutím šíje :-)

bao-baba
411 příspěvků 28.6.19 11:17

Šaty jsou to hezké, škoda, že se paní ministryně v nich vydala s nůší na klestí!

bao-baba
411 příspěvků 28.6.19 11:22

@Byljednoujedenživot
Jeden by řekl, že když pan B. pořídil manželce Astratex, tak si bude mít kde vybrat vhodnější prádlo :-)

JarkaJ
949 příspěvků 28.6.19 12:44

@bao-baba Ty šaty se mi taky líbí, Škoda, ze je tím šátkem zazdila. Ja myslím, ze šátek nemá žádný prakticky důvod, proste kreativita :grinning:, popr. chtěla “rozbit jednobarevnou plochu”, ale barevně ladí. Tyhle šátky a šátečky jako zdobný prvek v business oblékání jsou už myslím přežité. Jinam mně typově připomíná Ivanu Zemanovou.

Temperance
1923 příspěvků 28.6.19 13:44

Nebo to jsou šaty bez rukávů a chtěla zakrýt holá ramena - jako když jdou Italky do kostela.

Temperance
1923 příspěvků 28.6.19 13:45

@Paris1789 S tou klimou na tom něco bude, sedí-li tam páni v plné polní, určitě se budou snažit o co nejnižší teplotu v sále.

giuliettka
4574 příspěvků 28.6.19 15:29

Bola som dnes v kníhkupectve U Fryča. Oni majú každý rok akciu, za vysvedčenie zľava. Za čisté jedničky, 20%, za vyznamenanie 15% a za ostatné 10%. Kníhkupectvo je vždy narvané a je tam zábava. Decká si platia samé, ukazujú k tomu to vysvedčenie, pri pokladni sú dvaja muži, ktorých to predávanie najskor baví. Každého pochvália, poprípade oznámia, že na budúci rok bude výzo lepšie a zľava vyšia. A dnes som tam videla chlapíka, ktorého syn chcel blokopediu. Držal ju tak túžobne v rukách a milý otecko sa dal do googlenia na telefone, aby zistil, že ak si tu blokopediu objedná z netu, tak bude o 70kč lacnejšia. Presvedčil chlapca, aby knihu vrátil do regálu, vysvedčenie s čistými jedničkami strčil nazad do aktovky, že ho namiesto predavačom a všetkým okolo ukáže doma babičke, a išiel čakať domov na balík. Chlapík nevyzeral žeby mal hlboko do kapsy, ten jeho telefon s rýchlým internetom, bola riadne drahá hračka a mne pripadal teda ako blbec. Chlapec z toho radu odchádzal totálne sklamaný. Niektorých ľudí nepochopím nikdy.

julie74
3348 příspěvků 28.6.19 16:25

@giuliettka musím s vámi zase nesouhlasit. Pan vám nepřipadal, to BYL blb.

giuliettka
4574 příspěvků 28.6.19 19:39
@Paris1789 píše:
Marně přemýšlím, kdo radí paní Schillerové v oblékání, protože tohle mi hlava nepobírá.

Vyzerá to, že si vyberá oblečenie sama. Aktuálne v Karlových Varech. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 1478 1479 1480 1481 1482 1483 1484 1485 1486 1487 1488 1505 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek