Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1316) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
porjk
2827 příspěvků 28.6.19 20:23

@giuliettka Fíha,proč ta vlečka :))? Vypadá to jak když pejsek s kočičkou pekli dort. Je tam všecko, plizé, brož, mašle…ta vlečka mě dostala.

Judy24
958 příspěvků 29.6.19 08:03

Ale vlasy dobrý! :D (Netuším, proč mám tendenci hledat pozitiva zrovna u vzhledu členky vlády za ANO…mám nějakou slabou chvilku.)

Judy24
958 příspěvků 29.6.19 08:10

A Čvančarová se mi zase jednou moc líbila:

JarkaJ
949 příspěvků 29.6.19 08:37

@Judy24 zřejmě poučena oproti loňsku. Je to decentní, sluší, ale příliš obyčejné, spíš jak šaty na denní nošení než velké večerní.

Paris1789
3960 příspěvků 29.6.19 09:28
@giuliettka píše:
Vyzerá to, že si vyberá oblečenie sama. Aktuálne v Karlových Varech. :-D

A ty šaty nejsou špatné, bez té vlečky teda.

Paris1789
3960 příspěvků 29.6.19 09:31

Pan manžel teda vypadá, že dost trpí.
Jsem někde četla, že s obratem ANO na jiný voličský segment i outfity dam v ANO hodně zlidověly, že se transformovaly z elegantních modelek v „tetiny“. A tohle paní Schillerová zvládla na jedničku.

giuliettka
4574 příspěvků 29.6.19 09:33

@Paris1789 Ja by som zrušila tu mašľu, šaty na prsiach povolila, pod prsiami vytvarovala tak, aby sa nehrnuli a dlžku by som im dala rovnakú vpredu aj vzadu. Takto to vyzerá, že si sama ustrihla predok, z obáv, že si ich prišlapne. A dala by som dole ten turecký polmesiac. A pánovi by som dala ušiť oblek na mieru, vyzerá to na nepadnúcu konfekciu a on nemá konfekčnú postavu.

Paris1789
3960 příspěvků 29.6.19 09:34
@giuliettka píše:
@Paris1789 Ja by som zrušila tu mašľu, šaty na prsiach povolila, pod prsiami vytvarovala tak, aby sa nehrnuli a dlžku by som im dala rovnakú vpredu aj vzadu. Takto to vyzerá, že si sama ustrihla predok, z obáv, že si ich prišlapne. A dala by som dole ten turecký polmesiac. A pánovi by som dala ušiť oblek na mieru, vyzerá to na nepadnúcu konfekciu a on nemá konfekčnú postavu.

Jo, všechno bych podepsala. Ale takto zase budou blíže všem těm Homolkovým u televize, chápeš.

giuliettka
4574 příspěvků 29.6.19 09:56
@Paris1789 píše:
Jo, všechno bych podepsala. Ale takto zase budou blíže všem těm Homolkovým u televize, chápeš.

Asi by som s tým mala do priznania, ale ja som v práci v sociálnej bubline, ktorá volí Áno. A z mojej sociálnej bublinky ti možem povedať, že im je totálne u pr. ako vyzerá on a jeho ministri. Či majú na sebe Diora, alebo montérky. Jediné čo riešia sú ich auta. Ako niekto písal hore, u niektorých je auto symbol statusu.

Tyana
81 příspěvků 3 inzeráty 29.6.19 10:54

@giuliettka Mě by zajímalo proč, z jakého důvodu ti lidé z vaší práce volí ANO, pokud se o tom bavíte. Čím je ta strana pro ně přitažlivá?

V mé sociální bublině volí ANO tři lidé a důvodem pro ně bylo slíbení zvýšení platů. To mě docela překvapilo, protože jde o nadstandartně placené zaměstnance státu na vyšších pozicích ve středním věku.

Nedávno mě šokoval pár(30 a 39 let, ona vysokoškolačka), který znám přes deset let. Když začali mluvit o nutnosti udržení bílé rasy a obrovských uprchlických táborech kdesi na severu Čech a že kdo nevolí SPD je vlastizrádce, tak na mě šly mrákoty.

giuliettka
4574 příspěvků 29.6.19 11:01

@Tyana Pretože on sľúbil, že bude lepšie. A predsa v politike kradnú všetci, len o tých ostatných politikoch sa to nepíše. Ukážte mi jedného jediného politika, ktorý nekradne. Ak by ste bola na jeho mieste, neprilepšila by ste si? To sú argumenty tých ľudí, neobviňujem z toho vás. A nebude euro, Áno je proti zavedeniu eura. A predsa zaviedol eet, tým pádom musia všetcí tí podnikatelia konečne odvádzať dane.

Lizbeth
960 příspěvků 29.6.19 11:11

Protože konečně udělá pořádek, protože si došlápne na ty ostatní politiky, co rozkradli republiku, protože zvedá platy, protože Brusel je velký špatný a on se jich nebojí, protože myslí na lidi..
Většina voličů neví jakej je kde ministr, jak se jmenuje a co tam dělá..a já jsem byla v obraze naposledy tak před 5ti lety..teď vůbec nestíhám registrovat přesuny, kauzy, průsery, skandály a už vůbec ne to co se povedlo..

Tyana
81 příspěvků 3 inzeráty 29.6.19 11:25

@giuliettka Já to právě vůbec nechápu, že tak někdo uvažuje. Mně to příjde jako snůška rádoby „argumentů“, vytvořených z mystifikací a domněnek. A vlastně si moc nevím rady, jak na tohle reagovat při hovoru. Protože, když jsem se snažila vysvětlit, že podávat daňové přiznání bylo a je povinností každého podnikatele, spolu s placením daní(kromě těch co jsou ze zákonných důvodů osvobozeni) ještě před eet, tak to ti lidé stejně nechtěli přijmout za platný fakt.

giuliettka
4574 příspěvků 29.6.19 11:31

@Tyana Podnikatelia pred eet nepriznali všetko, teraz už musia. To je najčastejšia odpoveď. Ale ja navyše som Slovenka a tak nemožem moc na Babiše nadávať, ja mu predsa závidím, že to dotiahol v ČR ďalej ako ja. :-D

julie74
3348 příspěvků 29.6.19 12:39

Taky mám příspěvek proč… Zdroj, nadprůměrné vzdělaný, bývalý nebo současný podnikatel, bydliště Praha, dobře situovaný. Mám vyslechnuté tři takové kousky, myslím že velmi netypičtí voliči ANO. A důvod, krom vrchního piráta nevidí v současné politice žádnou jinou osobnost, a Babiš je svoji energii a tahem na branku fascinuje tak moc, že mu nějaké ty otočené dotace odpouští. A pak si představí jak nás reprezentoval pan Sobotka, vzpomenou Nečase, vidí jak silný vůdce je pan Hamáček a Fiala a pospíšil, ve vodách pitomia a komunistů neloví a je to.

Paris1789
3960 příspěvků 29.6.19 13:20

Voliče ANO osobně neznám, nebo to ti lidé nepřiznají. Nicméně hodně jejich rodičů důchodců ANO volí, zejména ženy v důchodu to vysvětlují tím, že „je jim pana Babiše líto, jak na něj každý útočí“, což já si přebírám jako vyšší důchody, slevy na vlak a další úplatky. Jak si můžete všimnout, podpora ANO neklesá a zřejmě klesat v dohledné době nebude, i kdyby se Letná pod náporem demonstrujících propadla. KOneckonců příápad Čapího hnízda byl zveřejněn už před vobami 2013, aniž by to někým hnulo. Jak by taky mohlo, ve světle RDP severozápad, středočeských poměrů, důsledků oposmlouvy to vypadalo a vypadá jako účetní chyba. Nevím, jestli se mám v tomto kontextu těšit na další krizi, protože pak podpora logicky opadne, až nebude z čeho rozhazovat.

Paris1789
3960 příspěvků 29.6.19 13:28

Vlastně mne u těch populistických dárečků napadlo, že je celkem pochopitelná ta naše velká tolerance vůči korupci. Vláda zase korumpuje voliče, a to nejen ANO, vzpomeňte na dárek Václava Klause důchodcům z přebytkového rozpočtu v 90. letech, na pastelkovné ČSSD atd. Takže je logické, že i voliči jsou vůči korupci politických elit jaksi benevolentnější, dokonce jsem slyšela názor na pravicovou stranu, kterou nebudu jmenovat, že ať klidně kradou, hlavně, když se postarají, aby bylo z čeho. Z úst podnikatele prosím pěkně. Pokud se navíc krade z evropských peněz, zajímá nás to ještě míň.
ANO tam bude dál, protože 30% voličům se tohle líbí. NOvé volby nebudou, strany jednak nemají peníze a pak tuší, že by se do sněmovny ani nemusely dostat. Zbývá úřednická vláda, kterou si sestaví prezident podle sebe a podle Rosatomu.
Ať se na to dívám jak chci, současný stav je pořád asi nejlepší řečení a je mi z toho zároveň hodně blbě. Můžeme si za to sami.

bao-baba
411 příspěvků 29.6.19 19:35
@Paris1789 píše:
Voliče ANO osobně neznám, nebo to ti lidé nepřiznají. Nicméně hodně jejich rodičů důchodců ANO volí, zejména ženy v důchodu to vysvětlují tím, že „je jim pana Babiše líto, jak na něj každý útočí“, což já si přebírám jako vyšší důchody, slevy na vlak a další úplatky. Jak si můžete všimnout, podpora ANO neklesá a zřejmě klesat v dohledné době nebude, i kdyby se Letná pod náporem demonstrujících propadla. KOneckonců příápad Čapího hnízda byl zveřejněn už před vobami 2013, aniž by to někým hnulo. Jak by taky mohlo, ve světle RDP severozápad, středočeských poměrů, důsledků oposmlouvy to vypadalo a vypadá jako účetní chyba. Nevím, jestli se mám v tomto kontextu těšit na další krizi, protože pak podpora logicky opadne, až nebude z čeho rozhazovat.

Fascinuje mne, jak má p. B. propracovanou komunikační strategii. Je to miliardář a predátor, ale dokáže nemalou část lidí přesvědčit, že je chudáček, kterému ti ostatní zlí pořád ubližují, takže se „ahoj lidi“ musí semknout a bránit toho hodného pána, který jim dal koblihu a tak hezky s nimi lidově mluví.

Ono už pomalu není z čeho rozhazovat - viz navyšování daní.

bao-baba
411 příspěvků 29.6.19 19:38
@Tyana píše:
@giuliettka Já to právě vůbec nechápu, že tak někdo uvažuje. Mně to příjde jako snůška rádoby „argumentů“, vytvořených z mystifikací a domněnek. A vlastně si moc nevím rady, jak na tohle reagovat při hovoru. Protože, když jsem se snažila vysvětlit, že podávat daňové přiznání bylo a je povinností každého podnikatele, spolu s placením daní(kromě těch co jsou ze zákonných důvodů osvobozeni) ještě před eet, tak to ti lidé stejně nechtěli přijmout za platný fakt.

Hádejte, co si ti lidé, co to nechtěli přijmout jako fakt, vybrali, když jim řemeslník nabídl, jestli to chtějí s fakturou nebo bez?

giuliettka
4574 příspěvků 29.6.19 19:54

@bao-baba A to ja beriem faktúru na všetko, ako by to potom človek reklamoval? A spomeňte si, že tu niekto raz riešil položenie dlaždíc v záchode, kde boli kocky šejdrem, užívaniu to síce nebránilo, ale nervy to drásalo fest. V dnešnej dobe sa može pokaziť úplne všetko, aj to čo by ste si predstaviť ako pokazené nedokázala.

bao-baba
411 příspěvků 29.6.19 21:47

@giuliettka
1. Murphyho zákon: Když se něco může pokazit, tak se to pokazí.
A nemůže-li se to pokazit, pokazí se to stejně :-)

Eyela
250 příspěvků 30.6.19 09:52

Když jsem dělala na poště, vykoukla jsem hodně ze své sociální bubliny vysokoškoláka a setkala se s voliči snad všeho. Na baráku panoval všeobecný názor „nejdu volit, stejně je to k ničemu, ale jinak pan Babiš nebo ten Okamura zní dobře, ale Ulici si kvůli volbám ujít nenecháme“.
Když jsem viděla čísla na důchodovkách, je člověku najednou jasný, proč se nechají důchodci tak snadno oblbnout pár korunama navíc. A SPD nejčastěji volili vypití chlapíci, co od začátku měsíce pokřikovali každý den z okna, jestli už jim nesu pouku z pracáku.
Do tý doby jsem taky netušila, jak se někdo relativně soudnej nechá oblbnout Babišovým či Zemanovým buranismem nebo hysterickou rétorikou SPD.

giuliettka
4574 příspěvků 30.6.19 10:14
@Eyela píše:
„nejdu volit, stejně je to k ničemu, ale jinak pan Babiš nebo ten Okamura zní dobře, ale Ulici si kvůli volbám ujít nenecháme“.

odkedy ide ten seriál Ulice, tak sa mi k tomu pozeraniu ulice nikto nikdy nepriznal. A robím teda prieskum dokladne. A schválne sa pýtam nadšene, aby to nevyzeralo, že si chcem odplivnout, fuj ako to možeš pozerať… Ešte som nenašla človeka čo to reálne pozerá.

Eyela
250 příspěvků 30.6.19 10:37

@giuliettka No, tak pošťačky jo. „Jéé, holky, to je škoda, že nikdo nekoukáte na Ordinaci, nemám se tady o tom s kým bavit…“ „Ale na Ulici koukáme všechny, tak se pojďme bavit o tom!“

julie74
3348 příspěvků 30.6.19 11:50

@giuliettka mě se k tomu přiznala akorát švagrová, učitelka a psycholožka v poměrně dramatické instituci. Prý si u toho větrá hlavu. A vedoucí katedry, když jsem za ním byla se čtyřletou dcerou, tak nám zase přiznal každodenní sledování večerníčka. Ta švagrová to má myslím podobně.

Stránka:  « Předchozí 1 1479 1480 1481 1482 1483 1484 1485 1486 1487 1488 1489 1505 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek