Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1303) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
sirena007
1137 příspěvků 31.07.19 11:04

@Matmys Naznačuje, že se dá snadno ošálit?

Temperance
1734 příspěvků 31.07.19 11:12
@sirena007 píše:
@Matmys Naznačuje, že se dá snadno ošálit?

Nebo aby se o to nikdo nepokoušel, neb to zvládne sama :-D

Pozorovatel
592 příspěvků 31.07.19 11:19

@Matmys ten cerveny sal se mi nahodou libi. Parkrat do roka si taky takhle vezmu na saty sal, ale to je ciste z praktickych duvodu - kdyz vim, ze je vedro, ale chvili budu nekde v klimatizovany mistnosti, mam haklivy zada. Ty prvni dva jsou ale strasny.

Matmys
2317 příspěvků 31.07.19 11:46

@Pozorovatel No ale ona má úplnou sbírku šáliček. Vidím to na nějaký zásah outfitové poradkyně.

bao-baba
391 příspěvků 31.07.19 14:51

@Matmys
Poradkyně by jí alespoň mohla poradit, jak si ty šátky vázat, aby vypadala elegantně a ne jako babka která jde z trhu. Hezké šaty těmi „nůšemi“ úplně zabije.

Ivana32
47 příspěvků 31.07.19 16:53
@bao-baba píše:
@Matmys
Poradkyně by jí alespoň mohla poradit, jak si ty šátky vázat, aby vypadala elegantně a ne jako babka která jde z trhu. Hezké šaty těmi „nůšemi“ úplně zabije.

Souhlas. Jinak Schillerová se z těch ministerských „kysen“ obléká a upravuje nejlépe. Např. Maláčová je mladá ženská a obléká se příšerně- stará mladá. Ale asi má tolik práce, že jí na nějakém tom hadru nesejde:-)

Paris1789
3960 příspěvků 31.07.19 16:58
@Ivana32 píše:
Souhlas. Jinak Schillerová se z těch ministerských „kysen“ obléká a upravuje nejlépe. Např. Maláčová je mladá ženská a obléká se příšerně- stará mladá. Ale asi má tolik práce, že jí na nějakém tom hadru nesejde:-)

Paní Maláčová by měla shodit, hodně shodit. Úplně mi to rve srdce, když se rysy takové mladé a hezké ženy ztrácejí v podkožním tuku.

Ivana32
47 příspěvků 31.07.19 17:07
@Paris1789 píše:
Paní Maláčová by měla shodit, hodně shodit. Úplně mi to rve srdce, když se rysy takové mladé a hezké ženy ztrácejí v podkožním tuku.

Ano, Tuhle jsem na ni koukala- v obličeji je hezká, vlasy má taky pěkné- ale absence úpravy kazí dojem. Zhubnout by měly všechny ty dámy :-)

Tyana
79 příspěvků 3 inzeráty 01.08.19 08:49

Tak už známe indentitu pána, který odstranil grafity z Karlova mostu. Jestli vysokotlaká, horká voda s párou poškodila pískovec nevím, ale pán je sympaťák.

https://www.seznamzpravy.cz/…affiti-76690?…

Paris1789
3960 příspěvků 01.08.19 09:36

K diskusi o grafiti:

Ivana32
47 příspěvků 01.08.19 14:05
@Tyana píše:
Tak už známe indentitu pána, který odstranil grafity z Karlova mostu. Jestli vysokotlaká, horká voda s párou poškodila pískovec nevím, ale pán je sympaťák.https://www.seznamzpravy.cz/…affiti-76690?…

Jojo, pán se zachoval skvěle, je to borec! Měli by mu zaplatit peníze, které chtěli dát těm restaurátorům. Ale jelikož jsme v Česku, bude po zásluze potrestán! Ale vážně: snad zvítězí zdravý rozum a nebude ho nikdo popotahovat. :-)

Vinca_minor
919 příspěvků 01.08.19 17:58

A tady máme pokračování: https://www.idnes.cz/…a-zpravy_rsr
Praha pozvala pana Černého na workshop o odstraňování graffiti, budou hledat systémový způsob, jak k podobným situacím přistupovat, a primátor chce panu Černému zaplatit.

Vinca_minor
919 příspěvků 01.08.19 18:08

Lidská blbost nezná mezí. Páreček influencerů, inspirerů a networkerů vyryl do pískovcových skal hluboký nápis a vyfotil se s ním na IG. Ročně přibudou v Českém ráji stovky nových nápisů. Bohužel na rozdíl od Karlova mostu nejdou rytiny tak snadno odstranit a nahradit skály novodobou kopií taky ne…
https://www.idnes.cz/…ec-zpravy_tm

Temperance
1734 příspěvků 01.08.19 18:25

Taky na tom vyčištěném pilíři vidíte siluetu ženy v záklonu?

bao-baba
391 příspěvků 01.08.19 19:51

… a prsty si rozčesává vlasy vlající ve větru.

Ivana32
47 příspěvků 01.08.19 19:57
@bao-baba píše: … a prsty si rozčesává vlasy vlající ve větru.

Já ovšem nad prsy vidím ptačí zobák. Erýnie.:-D

Iv_Sm
1499 příspěvků 01.08.19 23:28

Omlouvam se, ze pridam neco tak strasneho, ale dnes jsem si precetla clanek o utyranem 3letem chlapci z Loun a nemuzu to dostat z hlavy. Neni to ceske peklo, je to jenom peklo a mne je z toho fyzicky spatne. Nemam to momentalne s kym probrat a mam pocit, ze dokud se “nepodelim”, tak se toho nezbavim. Clanek zde: https://www.idnes.cz/…-zpravy_pakr. Opravdu jen pro silne povahy.

Pozorovatel
592 příspěvků 01.08.19 23:58

@Iv_Sm tak jsem si to pekne pred spanim precetla, ti lide musi byt neskutecne primitivni. Chtela jsem napsat zvirata, ale tohle zvirata nedelaji. Z clanku jsem mela podobny pocit, jako kdyz jsem nedavno cetla clanek o zavrazdenem, co se utopil v jimce.

Moir
2254 příspěvků 02.08.19 08:40

@Iv_Sm nedokázala jsem to přečíst ani poprvé, ten člověk i ta osoba, co to dítě porodila, to jsou takový duševní mrzáci…

Paris1789
3960 příspěvků 02.08.19 08:45

@Pozorovatel @Iv_Sm
chudoba, sociální vyloučení, klasika. Se divím, že tam u nich OSPOD nebyl pečenej vařenej.
Ale hodně lidí pořád bude kvičet, že rodiče mají právo o dětech rozhodovat. Stačilo, co se strhlo, když stát zavedl povinnou předškolní docházku.
Ti lidi jsou magoři, patrně sami pocházejí z podobného prostředí a dostávali na budku už zřejmě taky odmalička, no tak v tom prostě pokračují.

Pozorovatel
592 příspěvků 02.08.19 09:16

@Paris1789 no docela o tom vypovida i vek matky, je ji 20, dite umrelo na jare a byly mu 3… Jeste by me zajimalo, to musi zakostickovat oblicej toho vraha? Mi pripadne absurdni chranit takovy vyvrhel.

porjk
2783 příspěvků 02.08.19 10:25

@Pozorovatel Bohužel, to bude takový s..č, který si proste troufne na dítě. Nebo možná i na ženskou a slabšího protivníka. Myslím si, že to bude zakomplexovaný kretén, hojící si svou ubohost na bezbranném. Stáhla bych ho z kůže. A o ženě nejde snad říct nic. I hodně mladá a primitivní matka chrání své mladé. Tohle je miň než červ. Pro ni je jakýkoli trest málo.

Matmys
2317 příspěvků 02.08.19 11:18

@Iv_Sm úplně se mi svírá srdce a pěsti :(

Paris1789
3960 příspěvků 02.08.19 12:14

@porjk
Tak řekla bych, že se tam snoubí víc okolností: chudoba, IQ tykve u všech zúčastněných, zřejmě i dopad životního stylu, který má na chování taky vliv. No a pak 21letý kluk se na dlouhodobou péči o malé dítě spíše nehodí, on mohl skutečně pouze chtít kluka „vychovat“, nejspíš tak, jak to zažíval sám. On opravdu nemusí být sadista a surovec, hodně lidí mlátí a týrá děti jen proto, že jsou sami pitomí, nemají žádné pedagogické vlohy, sami byli takto „vychováváni“, zejména pokud jsou ty děti temperamentnější a tzv. zlobivé, jsou tihle lidé méně schopní takové „zlobení“ ustát bez násilí.
Ono se to děje i v lepších rodinách, jen tam díky vyšší inteligenci pachatelů nedochází k takovým koncům.

porjk
2783 příspěvků 02.08.19 12:24

@Paris1789 Jasně, tomu rozumím. Chtěla jsem jen říct, že podle mého soudu jsou tihle jedinci sami srabi. Když se jim dostane do ruky slabší, než oni, kompenzují si vlasní slabost na nich. A tipuju, že je vyprovokuje všechno. Vzdor v očích toho bitého, nebo strach…nevyberete si. Obvykle se posilní alkoholem a cítí se jak King.Pak se háji, že si za to může oběť sama. A schovává si obličej při transportu a soudech… proste hrdina. Na blití.

Stránka:  « Předchozí 1 1485 1486 1487 1488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1498 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek