Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1302) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Adeena
1345 příspěvků 02.08.19 12:34

@Pozorovatel Myslím, že zakostičkovaný obličej má proto, že dosud nebyl vynesen rozsudek, tj. dosud nebyl shledán vinným. Ale možná se pletu.

Matmys
2315 příspěvků 02.08.19 13:06

Někde jsem četla, že vrahové dětí jsou ve vězení na úplně nejnižší laťce, bahno… Tak ať to to užije, lidská svině.

Temperance
1726 příspěvků 02.08.19 13:10

@Adeena Myslím, že máte pravdu. Taky se do vynesení rozsudku neuvádějí jména (ani iniciály).

Pozorovatel
592 příspěvků 02.08.19 13:21

@Adeena ale jmeno i oblecej pana Kramneho bylo jeste pred rozsudkem, ne? I kdyz u nej bylo zbytecny zamazavat oblicej, kdyz se sam poustel do medii.

Paris1789
3960 příspěvků 02.08.19 13:34
@Adeena píše:
@Pozorovatel Myslím, že zakostičkovaný obličej má proto, že dosud nebyl vynesen rozsudek, tj. dosud nebyl shledán vinným. Ale možná se pletu.

Do rozhodnutí soudu je dotyčný formálně nevinný a jako na takového se na něj má pohlížet.

bao-baba
381 příspěvků 02.08.19 15:59
@Paris1789 píše:
@porjk
Tak řekla bych, že se tam snoubí víc okolností: chudoba, IQ tykve u všech zúčastněných, zřejmě i dopad životního stylu, který má na chování taky vliv. No a pak 21letý kluk se na dlouhodobou péči o malé dítě spíše nehodí, on mohl skutečně pouze chtít kluka „vychovat“, nejspíš tak, jak to zažíval sám. On opravdu nemusí být sadista a surovec, hodně lidí mlátí a týrá děti jen proto, že jsou sami pitomí, nemají žádné pedagogické vlohy, sami byli takto „vychováváni“, zejména pokud jsou ty děti temperamentnější a tzv. zlobivé, jsou tihle lidé méně schopní takové „zlobení“ ustát bez násilí.
Ono se to děje i v lepších rodinách, jen tam díky vyšší inteligenci pachatelů nedochází k takovým koncům.

Jak píšete správně, k týrání dochází i v tzv. lepších rodinách, jen jsou pachatelé rafinovanéjší, aby se to neprovalilo. Jinak si myslím, že ten člověk JE surovec, je rozdíl plesknout dítě rukou přes zadek a pálit ho žehličkou. I v těch 21 letech a IQ tykve dobře věděl, že chlapečkovi těžce ubližuje. Nakonec generace dnešních čtyřicátníků a třicátníků měla často tak staré tatínky. Ženili se ve 20-21 letech po vojně a nevěsty byly dívky po maturitě, zhusta těhotné.

marikahr
960 příspěvků 02.08.19 23:04

Pribeh „Viktora cistica“ z Karlovho mostu je dobry bizar
https://www.idnes.cz/…9_domaci_kot

Jordaan
8747 příspěvků 03.08.19 00:26

@marikahr

Rozhodne cela ta historka nabira grady :-). Chlapik mi pripada jako velky egoman a az moc uvedomely, nejak mu moc neduveruju. Taky mi neni moc jasna jeho motivace.

Ivana32
44 příspěvků 03.08.19 23:29
@marikahr píše:
Pribeh „Viktora cistica“ z Karlovho mostu je dobry bizar
https://www.idnes.cz/…9_domaci_kot

No to je teda šokantní. Dvojnásobný vrah. To, co vědělo pár jeho blízkých, teď ví celá republika. Neměl ten most vůbec čistit, protože mohlo být jasné, co bude následovat. Když se přihlásí sám dřív, než na něj přijdou policajti, bude muset taky říct, že zavraždil ženu a jejího milence, než to na něj řekne nějaký třeba bývalý spoluvězeň. Současné partnerce a své rodině tím tedy dobrou službu neudělal- ti pro něj mají být víc než nějaký most, byť Karlův. :-)

Judy24
935 příspěvků 04.08.19 08:37
@Matmys píše:
Někde jsem četla, že vrahové dětí jsou ve vězení na úplně nejnižší laťce, bahno… Tak ať to to užije, lidská svině.

Jestli je to narážka na to, že si ho „zpracují“ spoluvězni, tak to je urban legend.

bao-baba
381 příspěvků 04.08.19 09:17

Fotka z IG Dominiky Myslivcové: je ta kabelka pravá nebo je to fake? Říkám si, že by mohla mít pravou, ale zase ta nesouměrnost vzoru…

marikahr
960 příspěvků 04.08.19 09:46

@Ivana32 Ja si nemyslim, ze to cistil preto, aby sa stal celebritou. Prave preto to urobil v noci, nechcel publicitu. Az ked to bolo nevyhnutne, vysiel s pravdou von…

Ivana32
44 příspěvků 04.08.19 09:48
@bao-baba píše:
Fotka z IG Dominiky Myslivcové: je ta kabelka pravá nebo je to fake? Říkám si, že by mohla mít pravou, ale zase ta nesouměrnost vzoru…

Mně připadá tato žena docela strašlivá, kabelka nekabelka. :-)

Uživatel je onlinebenyka
7342 příspěvků 04.08.19 10:10

@bao-baba Kabelka je mi šumafuk, ale vadí mi, jak má blbě seštelované brejle. Musí jí to bránit v dýchání nosem.

Tyana
79 příspěvků 3 inzeráty 04.08.19 10:16
@Jordaan píše:
@marikahrRozhodne cela ta historka nabira grady :-). Chlapik mi pripada jako velky egoman a az moc uvedomely, nejak mu moc neduveruju. Taky mi neni moc jasna jeho motivace.

Motivaci k vyčištění mostu bych asi nerozporovala, to vůbec nemusel být kalkul. Ale po přečtení odstavce, který obsahuje vyjádření státního zástupce a usnesení soudu a shlédnutí rozhovoru s vámi souhlasím, ten člověk mně také nepřipadá důvěryhodný. Působilo to na mě, že si vytvořil pro něj přijatelnější verzi, kdy jednal v afektu. Každopádně trest si už odseděl a nikdo z nás s ním na kafe jít nemusí, pokud nechce.

Jordaan
8747 příspěvků 04.08.19 10:19

@marikahr

Ze se stane znamym, mu muselo byt jasne predem. V noci to udelal proto, ze pres den by ho k tomu nikdo nepustil.

Jordaan
8747 příspěvků 04.08.19 10:27

@Tyana

Pripada mi, jako by se tim svym napravenim trochu vytahoval. A zaroven, ze chce pachat dobre ciny, bez ohledu na ztraty. Ze ma pro sebe prijatelnou verzi cinu, docela chapu, je asi tezke si neco podobneho priznat.

mikrob
192 příspěvků 04.08.19 19:05

@bao-baba Na té ženské je pravý akorát motýl :-)

Matmys
2315 příspěvků 05.08.19 09:31
@Judy24 píše:
Jestli je to narážka na to, že si ho „zpracují“ spoluvězni, tak to je urban legend.

Hele, já nevím. Ve vězení jsem nebyla a ani nevím, jak to tam chodí teď.
O tomto jsem četla nedávno a docela bych tomu věřila, informace z minula (cca 30 zpět) mám od známého dozorce ve Valdicích. P. S. třeba se nejedná o vězně ohledně „zpracování“.

Paris1789
3960 příspěvků 05.08.19 10:22

V pátek jsem potkala ve městě paní, o které doteď nemám jasno. Byla už myslím tak 55+, dost vysoká a mohutná. Měla na sobě černý volnější top a černé elasťáky pod kolena, taková klasika ukrajinských uklízeček a žen v domácnosti, když si vyjdou v horkých dnech do města něco tzv. sehnat (a jo, všimla jsem si, že cyklistické elasťáky se staly trendem a jsem z toho normálně zděšená).
Nicméně ten top byl z nějaké řídké tkaniny a jak dámu ozářilo zprudka slunce, odhalilo její objemná značně visící ňadra, kterak spočívají na sudu břicha, bylo to až šokující ve své nestydatosti. Doteď se stydím, že jsem to viděla a nevím, co mám dělat, abych ten obraz zkázy ze své mysli vypudila.
A tak přemýšlím, jestli to bylo jen nedopatření, protože v šeru domova se ten vršek průhledným jevit nemusel, nebo záměr, kterým se ta osoba pokoušela světu sdělit, ať se k ní ku*va nikdo nepřibližuje? Sociální případ zřejmě nebyla, protože měla pěkný a pěstovaný účes. Co ale přiměje ženu těchto proporcí vyjít do ulic bez prádla je mi záhadou.

Dogmeat
185 příspěvků 05.08.19 10:47

@Paris1789 viděla jsem včera něco podobného, ale bez těch elasťáků…

Paris1789
3960 příspěvků 05.08.19 11:01

@Dogmeat
samozřejmě mě to přimělo k úvahám nad tím, co to s námi je, že se ženy v tomto věku mění v sudy. Protože to je snad nějaká epidemie nebo co.

porjk
2777 příspěvků 05.08.19 11:16

@Paris1789 Pohodlí. To je dnes nadevše. Gatě do gumy, volný hader navrch, bída, bída, bída :(

Oldyn
6156 příspěvků 05.08.19 11:28

@Paris1789
Není to lepkové břicho?
Absence podprsenky s tímto tělem taky nechápu. Buď ji v téhle velikosti nemůžou sehnat, nebo kvůli teplotě/pohodlí a ještě je dost rozšířený názor, dráty v podprsence způsobují rakovinu prsu.

Dogmeat
185 příspěvků 05.08.19 12:21

@Oldyn bohužel se přesně takhle oblékají dvě mé příbuzné, dcera s matkou. Dlouhé průhledné tričko, chybějící prádlo. Obě mají nadváhu. Dcera tak chodí proto, že “má pěkná velká prsa a chce je ukázat”. Její máma proto, že jí z podprsenky buď bolí ramena nebo jí tlačí. Takže absence soudnosti a upřednostňování vlastního pohodlí.

Stránka:  « Předchozí 1 1486 1487 1488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1498 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek