Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1302) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
376 příspěvků 05.08.19 14:26

@Paris1789
Třeba se ta osoba cítí sakra seksíí… dobré je, když se taková osoba ještě pyšně rozhlíží, jak ostatní obdivně sledují. Netuší však, že zírají protože nemohou uvěřit vlastním očím, že je něco takového možné.

Paris1789
3960 příspěvků 05.08.19 14:40

@bao-baba
nepůsobila tak, spíše jako zamyšlená důstojná žena svého věku, rozvážně kráčela po přechodu pro chodce a až po výstřih, který byl hned pod krkem, působila velice konzervativním dojmem. Jenže v půlce přechodu najednou vykouklo slunce zpoza rohu protějšího domu a a v tu ránu bylo vše jinak.

Lizbeth
891 příspěvků 05.08.19 16:51

..ale vždyť to vůbec není ve vedru pohodlné..tedy není nad to doma odhodit podprsenku, kterou máte celý den na sobě..ale jinak při velikosti, kterou popisujete je to spíše na obtíž. Prsa se potí na břiše, rozlévají s všemi směry, každý prudší pohyb vyvolává tsunami a určitě tyhle pohyby můžou i bolet..nechápu.

dagur
283 příspěvků 05.08.19 18:11

Odhlédneme-li od nevhodného oblečení, z žen 55+ dělá sudy klimakterium, kdy se kila nabírají snadno a tuk se usazuje v horní polovině těla. Co ale neumím pochopit je, proč je tolik mladých dívek s nadváhou, které se navíc oblékají úplně nevhodně - krátké sukně, skiny džíny, leginy s krátkými topy atd. To úplně ztratily soudnost a vůli něco s tou postavou dělat?

Dogmeat
185 příspěvků 05.08.19 18:58

@dagur sestřenka, která má 90 kilo na 1,7 m, si myslí, že má super postavu a je vhodné to patřičně prodat. Neříkám, že má hroznou postavu, viděla jsem holky podobných tvarů, co vypadaly dobře, ale v o 2 čísla menších hadrech to prostě dobře nevypadá. Věřím, že je opravdu takhle spokojená, její máti je úplně stejná. Mám při stejné výšce skoro o 40 kilo míň a mnohokrát jsem si od nich vyslechla, že bych měla na legíny moc tenké nohy, že bych si musela nechat udělat prsa, abych mohla nosit velké výstřihy apod :) Obě jsou přesvědčené, že správná a sexy žena musí mít pořádné tvary, jinak je chudinka. Podle mě je to výchovou, řekla bych, že matky těch holek vypadají stejně

Dalmitka
1674 příspěvků 05.08.19 19:16
@Oldyn píše:
@Paris1789
Není to lepkové břicho?
Absence podprsenky s tímto tělem taky nechápu. Buď ji v téhle velikosti nemůžou sehnat, nebo kvůli teplotě/pohodlí a ještě je dost rozšířený názor, dráty v podprsence způsobují rakovinu prsu.

Myslím, že neexistuje nič vulgárnejšie ako dospelá žena na verejnosti bez podprsenky; ja to vnímam ako totálnu rezignáciu na seba a neviem si predstaviť, čo a odohráva v hlave takejto ženy, že je jej to úplne jedno.

Dalmitka
1674 příspěvků 05.08.19 19:24
@dagur píše:
Odhlédneme-li od nevhodného oblečení, z žen 55+ dělá sudy klimakterium, kdy se kila nabírají snadno a tuk se usazuje v horní polovině těla. Co ale neumím pochopit je, proč je tolik mladých dívek s nadváhou, které se navíc oblékají úplně nevhodně - krátké sukně, skiny džíny, leginy s krátkými topy atd. To úplně ztratily soudnost a vůli něco s tou postavou dělat?

Ja to tiež nechápem; pred pár desaťročiami sa u mladých dievčat vyskytovala obezita veľmi sporadicky a aj to taká nejaká iná ako teraz; teraz pohľad na mnohé mladé baby doslova bolí; valiace sa žochy tuku a zdá sa, že čím väčšia slonica, tým väčšie sebavedomie. Vidieť normálnu, peknú, primerane štíhlu mladú ženu je skôr rarita.

witty1
112 příspěvků 05.08.19 19:57
@Oldyn píše:
Absence podprsenky s tímto tělem taky nechápu.

Já měla donedávna kolegyni, která nenosila spodní prádlo a ponožky proto, že bylo (při té tloušťce a její lenosti) příliš namáhavé si tyto kousky ošacení obléknout. Je pravda, že při cca 140 kilech se k chodidlům ohýbá těžko.

Paris1789
3960 příspěvků 05.08.19 20:16

Cestou domů jsem na zastávce spatřila taky jednu dámu bez prádla, měla asi tak 120 kg na odhadem metr šedesát, prostě koule. A uvědomila si, že na takové rozměry se podrsenka velmi obtížně asi shání. Ta musí mít jistě obvod přes metr, o košíčcích ani nespekuluji, navíc to i musí stát dost peněz, poněvadž tyhle rozměry asi v běžné konfekci nejsou? Paní vypadala, že peněz nazbyt moc nemá, proč si ale oděla pánské vydojené tričko, to jsem teda nepobrala. Asi z téhož důvodu, prostě se to asi dalo levně na tyhle rozměry koupit. Vypadá to ale hrozně. A bylo mi jí fakt líto.
Já nevím, to těmhle lidem nikdo dlouhou dobu nic neřekne, že by měli zhubnout? Co doktoři? Tohle se přeci nestane přes noc, na tom se pracuje léta.

MarryJu
359 příspěvků 05.08.19 21:19

@Paris1789 Myslim si, že i kdyby paní tu podprsenku měla, tak by to bylo stejně jedno..

MarryJu
359 příspěvků 05.08.19 21:36

Byla jsem teď na školení a v místnosti, kde se školení odehrávalo byly dvě řady stolu za sebou. Přišla jsem mezi posledními, tak jsem moc na výběr neměla a sedla si na židli zbývající v druhé řadě.
A pak jsme měla dva dny co dělat..
Předem mou seděla - byla vymáčknuta - paní a její tělo naprosto splývalo se židli. Pak jsem si se zděšením uvědomila, že židle mají opěradla. Její opěradla byly součástí té masy (jak se do té židle dostala..?) Školení se první den odehrávalo od ráno do 18 té hodiny. Paní se za celou dobu nezvedla (a nechala tím neustále pracovat mou představivost),nešla na WC, k bufetu, na oběd.. Večer jsem odcházela mezi posledními (a ano schválně jsem se zdržovala, přiznám se ),ale paní seděla dál. Druhý den paní byla na svém místě. Opět nevstala. Závěrečný test odevzdala jako poslední tak, že natáhla ruku s testem směrem ke školiteli

Judy24
932 příspěvků 05.08.19 21:54
@Matmys píše:
Hele, já nevím. Ve vězení jsem nebyla a ani nevím, jak to tam chodí teď.
O tomto jsem četla nedávno a docela bych tomu věřila, informace z minula (cca 30 zpět) mám od známého dozorce ve Valdicích. P. S. třeba se nejedná o vězně ohledně „zpracování“.

Já jsem četla, že tito vězni, u kterých je zvýšené riziko, že je budou jiní vězni zneužívat (pedofilové, atd.), tak jsou extra sledováni a každé drobné zranění, které by na to mohlo ukazovat, se hodně řeší. A ještě jsou dáváni schválně k sobě.
Ale uznávám, že pro to nemám relevantní zdroj (a jsem na dovolené a líná to teď zkoušet dohledat), takže jestli máte známého dozorce, je klidně možné, že máte pravdu.

Moir
2252 příspěvků 06.08.19 08:52

@Judy24 ano, vězni, u nich se předpokládá, že by mohli být terčem útoků spoluvězňů mají speciální status a jsou víc pod dozorem, k dohledání různě po článcích o vězních, někdy koncem příštího týdne bych se mohla zeptat strýce, co si přivydělává k důchodu jako lékař ve věznici

benyka
7328 příspěvků 06.08.19 09:08

Už nevím, kde se psalo o Karlově mostě, tak šoupnu sem, co mi dneska přišlo mailem. Prý odposlechnuto u památkářů: "Teda tohle očistit z toho pískovce, to bude práce pro vraha… " :-)

Paris1789
3960 příspěvků 06.08.19 09:37

Peklo zřejmě nemá své dno, dnes jsem cestovala v tramavaji s od pohledu středostavovskou maminou a chlapcem asi tak 3-4 letým, opečovávaným, milým; ta dobrá žena tak příšerně zapáchala, že zamořila vmžiku celý vagón. Byla teda opravdu hodně silná a taky nasraná, jednu paní tam sprdla, že se jí při obcházení dotkla, protože „kdybyste mi řekla, já bych vám uhla“. Tuhle repliku teda používám taky, jen já nemám asi 50 kilo nadváhy, u ní jsem si skoro říkala, že na ni nikdo raději ani nemluví, protože se za a)zalyká jejím puchem a za b)se jí pravděpodobně i bojí.
Zmíněná paní nebyla žádný sociální případ, snad má doma jak pračku, tak sprchu a doufejme, že i deodorant pro ni není nedosažitelným luxusem (když není ani pro ukrajinského dělníka), co ji vede k takovému asociálnímu jednání mi je záhadou.

Adeena
1345 příspěvků 06.08.19 09:47

@Paris1789 Já chodím na cvičení s paní, která působí udržovaným dojmem, v oblékání je poměrně elegantní, ale velice intenzivně čpí potem ještě než se začne cvičit. Je to poměrně utrpení, protože moje čichové buňky si na ten zápach zvykají více jak polovinu lekce.

Paris1789
3960 příspěvků 06.08.19 09:52

@Adeena
neumím si představit, že by mne můj muž pustil s takovou ven. Teda on by mne pustil, ale předtím by mi něco řekl. raději si ani nepředstavuji, jak musejí trpět lidé, co s touhle osobou sdílejí nějaký prostor. Byla jsem na vážkách, jestli jí nemám něco říct a kdyby se obořila i na mne, nejspíš bych se neudržela.
A jo, v tomhle jsem stará sexistická mrcha, myslím si, že ženský nemaj smrdět hůř než chlapi, zejména když se situace aspoň v pražské MHD vyvíjí spíše směrem k navoněných pánům.

Atlacoya
2702 příspěvků 06.08.19 10:32
@Paris1789 píše:A tak přemýšlím, jestli to bylo jen nedopatření, protože v šeru domova se ten vršek průhledným jevit nemusel, nebo záměr, kterým se ta osoba pokoušela světu sdělit, ať se k ní ku*va nikdo nepřibližuje?

Takhle jsem rok chodila na procházky po místní cyklostezce v krásných teplákách a vlastní tehdejší partner mi neřekl, že mi prosvítají kalhotky!!! Zjistila jsem to až když jsem v nich zašla do samošky, kde měli dobře osvětlené zrcadlo.

Matmys
2315 příspěvků 06.08.19 12:02

Někdo si to asi musí kupovat… ale proč já?!!
Já na těch stránkách vůbec nebyla :(

triga
64 příspěvků 06.08.19 12:41

@Adeena
Tedy obvykle to nedělám, ale tady bych se paní zastala. Pokud je udržovaná, pravděpodobně bude mít nějaký zdravotní problém. U lékaře s tím člověk často nepochodí, mají tendence bagatelizovat a postižený domáhající se řešení problému je považován téměř za hypochondra. Čpavý pot přece není nemoc, o které by se učili na fakultě a posílat k odborníkovi-proč? Potí se každý, je přece horko. To, že se jedná o nepříjemný až nechutný společenský problém, je moc netankuje. Věřte, že jsou lidi, co se sprchují dvakrát denně a stejně čpí potem na dálku do půlhodiny po sprše. Prádlo čisté, z přírodních materiálů, oholené podpaží, deodorant a zdravě žijící. Já slyšela, že na tohle pomáhá botox do podpaží či dokonce vyjmutí potních žláz na onom místě. Ale to už je poměrně drastické řešení.

bao-baba
376 příspěvků 06.08.19 14:50
@witty1 píše:
Já měla donedávna kolegyni, která nenosila spodní prádlo a ponožky proto, že bylo (při té tloušťce a její lenosti) příliš namáhavé si tyto kousky ošacení obléknout. Je pravda, že při cca 140 kilech se k chodidlům ohýbá těžko.

Kdesi jsem četla, že právě 140 kg je přibližná hranice, kde lidé přestávají zvládat hygienu. Tedy, ne že by se třeba nechtěli umýt, ale díky tvaru těla, záhybům a „krátkým“ rukám nedosáhnou tam, kde by potřebovali. Podrobněji se v tom patlat raději nebudu.

Paris1789
3960 příspěvků 06.08.19 14:53

Jen bych podotkla, že znám dost obézních lidí a nepáchne nikdo z nich.

bao-baba
376 příspěvků 06.08.19 14:55

@triga
Vzpomínám si na kolegyni, kdysi dávno, měla samostatnou kancelář. Strašidelně páchla, pokud k nám zaskočila, hned jsme po jejím odchodu větrali. Nebylo to tím, že by byla takové čunče, ale bohužel měla tak výrazné pižmo. Tehdy po nějakém botoxu nebylo ani památky a sama říkala, že po použití deodorantů by to bylo ještě horší. Dnes by se jí zřejmě podařilo situaci alespoň částečně řešit.

bao-baba
376 příspěvků 06.08.19 14:57

@Matmys
To říká každej… :-)

Paris1789
3960 příspěvků 06.08.19 15:03

@Matmys no to je docela hezké, ale v těchto teplech bych radši zvolila něco jiného

Stránka:  « Předchozí 1 1487 1488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1497 1498 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek