Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1315) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Dogmeat
195 příspěvků 12.8.19 12:38

@Paris1789 Dá se to vygooglit, ale trochu obtížně a ne jako samostatná zpráva, stalo se to už dávno. Já to vím z gymplu, brali jsme ho v literatuře 21. století a tehdy to byla aktuální zpráva, takže to češtinářka zahrnula do výuky. Byla to velká komedie, Viewegh napadl Slomka na Staromáku pod Orlojem. Není z toho bohužel video, tehdy neměly mobily kameru, takže není jisté, jak přesně rvačka dopadla. Viewegh tvrdil, že Slomek odcházel ponížený a zfackovaný, Slomek zase, že se do něj netrefil. Hoďte do google Viewegh Slomek, na informaci určitě narazíte. Stalo se to kolem roku 2000

if5
241 příspěvků 12.8.19 23:07
@giuliettka píše:
Ale je tam krásne, vyberte sa tam. :-D
Aj keď priznávam, že som tú dedinku hľadala skoro 45 minút, blúdením po dedinkách a po opýtaní sa miestných, že ktorým smerom máme ísť, že hľadáme len tú tabuľu, z nás mali miestní srandu. Je to bohom zabudnutý kus krajiny, ale v nádherných lesoch Laboreckej vrchoviny.
(Navigáciu a inteligentné telefony sme nemali pri sebe, pre rýpalov, že zadám a idem. Bavia ma výlety bez toho, aby som pozerala cez dispej telefonu a flákala to v priamom prenose na fb)

Wow, tam jsme jezdili na kole a pak se „chlubili“, že na Havaji :-)

if5
241 příspěvků 12.8.19 23:13

@Dogmeat A teď si zase kudy chodí, tudy stěžuje, že ho Reiner podrazil a nechce už vydávat jeho „veledíla“. :(

Jordaan
8755 příspěvků 13.8.19 01:13

@Paris1789

Ja si ted prohledla facebookovou stranku jeho byvale manzelky a musim rict, ze patrim do tymu Michal. Ta zenska je prototyp osoby, se kterou bych nevydrzela ani pet minut konverzace, tolik ezoteriky, mouder a zenske sily najednou nedavam. Nekoho, kdo prodava vonne oleje k jednotlivym fazim cyklu, nedokazu brat vazne. Takze i kdyz MV urcite neni svaty, mam pro nej pochopeni.

giuliettka
4436 příspěvků 14.8.19 16:26

Češi na Bali. Fakt by takéto hovadá nemali cestovať nikam.
https://www.instagram.com/p/B0_Vbm5HbZC/

Oldyn
6156 příspěvků 16.8.19 16:28

@giuliettka
Tak my na Moravě víme už dávno, že pro pražáky není nic svaté. :D

giuliettka
4436 příspěvků 30.8.19 16:10

Do puntíku súhlasím s týmto článkom. A to, že musím stále „republikovať“ keď hovorím o tom kde žijem ma serie tak, že aj keď idem s manželom a synom, tak na otázku odkiaľ ste, oznamujem Slovakia! Čo, serie manžela, ktorý to potom vysvetluje, že fakt nebývame každý v inom štáte. :-D
https://www.seznamzpravy.cz/…kli-ne-78122?…

giuliettka
4436 příspěvků 30.8.19 16:13

Tak hlavne že má Home Credit reklamu, to si budú Číňania požičiavať! -:D

Temperance
1836 příspěvků 30.8.19 16:16

@giuliettka Jo, jo, jo! (Mám na mysli ten článek.)

giuliettka
4436 příspěvků 30.8.19 16:18

@Temperance Videla ste prezentáciu ostatných? Fujtajbl aj s republikou. Čo je koho do toho pri športe či sme kráľovstvo, či republika. A k Home Creditu sa radšej nevyjadrím, lebo ma roztrhne od zúrivosti.
http://www.fiba.basketball/…cDIPCQig.png?…

Oldyn
6156 příspěvků 30.8.19 16:25

@giuliettka
Home Cradit a celá PPf i s majitelem jsou slušné pekelné peklíčko.

giuliettka
4436 příspěvků 30.8.19 16:26

@Oldyn Doprdele, nemohli im nechať našiť ten reklamný nápis zvnútra trenclí? Keď už tak na tom trvali.

Oldyn
6156 příspěvků 30.8.19 16:32

@giuliettka
Doprdele mohli! Se divím, že to nikoho nenapadlo.

chitrá alex
276 příspěvků 30.8.19 21:20

@giuliettka
tohle by se vám mohlo líbit

isko
1496 příspěvků 30.8.19 23:07
@giuliettka píše:
@Oldyn Doprdele, nemohli im nechať našiť ten reklamný nápis zvnútra trenclí? Keď už tak na tom trvali.

A myslela jste zevnitř „zepředu“ nebo „zezadu“?

giuliettka
4436 příspěvků 30.8.19 23:29

@isko Ále už som troška vychladla. :-D
Videla ste losování Ligy mistrů a Poháru UEFA Los Poháru UEFA? Jak tam nakoniec tiež vravia Czech team a nie Czech republic team.

giuliettka
4436 příspěvků 30.8.19 23:34

@isko Napadlo ma, že nie každý je taký fanatik do fotbalu ako moj manžel. :-D
Na oficiálnom instagrame je záber na to, keď to padlo Slávii do „skupiny smrti“ kvoli tomu chlapíkovy čo sa snažil nerozrehotať. Pustite si to so zvukom. Fakt by to chcelo nejakú anglickú skratku, kludne aj to CZECH. Nemusí byť tá Babišom nenávidená Czechia.
https://twitter.com/…736569106432

isko
1496 příspěvků 31.8.19 00:53

@giuliettka
No fotbal jde absolutně mimo mě, já jsem ani nevěděla, že se něco losuje a že se něco bude dít.

Ale ten název to máte pravdu. Všechny okolní státy, samozřejmě i slovanské, si to tak nějak vyřešily (většinou v dávné historii) a žijou v pohodě s tím, co mají, jen u nás se to furt nějak nedaří. A přiznávám, že mě to „Česko“ taky moc nejde přes pusu, i když chápu, že to je obdobné jako „Slovensko“ a má to svoji logiku. „Czechia“ nebo „Czech“ na dresech by bylo dobrý.

giuliettka
4436 příspěvků 31.8.19 18:09

@isko Mne by ani Česko nevadilo. Keď som na Slovensku, alebo tu v CZ, tak slovo Česko normálne používam. Deti v škole sa učia Česko, malý to vraví tak úplne bežne, že mi to pripadá v pohode. A bavili sme sa o tom s manželom a on vravel, že takí poliaci tiež nepíšu na dresy Poland, ale Polska. Že by fakt stačilo dať tam jednoslovný názov a hotovo. Vraj aj Česko by bolo ok. Cesko by vraj radšej nedával lebo by sme boli Kesko, ale Czesko mu pripadá ok. Vraj aj CZECH bez toho republika. Som zvedavá či sa niekedy vobec dohodnú. :-D

isko
1496 příspěvků 31.8.19 22:15

@giuliettka
Nám už v pravěku argumentoval profesor na gymplu: „Jestliže se říká Slovensko, tak říkat Cesko je vlastně to samé, ne?“ a měl pravdu, akorát mě to nějak nesedí. Ale chápu, že to je spíš nějaká moje osobní věc. Když to někde vidím - a kdybych to viděla na těch dresech - tak by mě to žíly neroztrhlo a řekla bych si, že to je v pořádku, že zkrátka to tam patří.

Jinak si myslím, že ten, kdo dal na dresy „Czech Republic“, tak nechtěl nikam tlačit republiku, ale spíš se mu nelíbilo to „Česko“.

Jednou se dohodnou, jsem si tím naprosto jistá, ten název bez republiky se prosadí.

bao-baba
408 příspěvků 1.9.19 09:56

On je problém i v tom, že část lidí z Moravy se názvem Česko cítí opomíjena.

benyka
7451 příspěvků 1.9.19 10:04

@bao-baba Zvlášť, když v médiích uslyší, že „ve východní části Česka“ bude pršet, a myslí se tím tak nanejvýš Českomoravská vysočina.

giuliettka
4436 příspěvků 1.9.19 10:05

@bao-baba Tak už zostáva len Čemorslezia. :-D

bao-baba
408 příspěvků 1.9.19 10:05

Tak nevím, jestli můj příspěvek nemá být ve Stížnosti. Považovala jsem třídění odpadu za normální věc, kterou dělají v určité míře všichni, třídí i moji staří rodiče. Je mi jasné, že v paneláku máte jiné možnosti než v domě se zahradou. Včera jsme byli na návštěvě u známých v rodinném domku a mimochodem jsme zmínila třídění. Dozvěděla jsem se, že to nedělají, dělat nebudou a že jsem naivní blbka, když něco tak zbytečného dělám (tedy bylo to řečeno o něco kulantněji). Ach jo…

vlm
4670 příspěvků 1.9.19 11:20

Oficiální název země kde žijeme je Česká republika, Česko se tak nějak logicky nabízí, ale mě to z pusy nejde chybí k tomu Slovensko. pouzivat název Čechy, tam mi pro změnu chybí Morava. z Čechie se mi tedy ježí chlupy na zádech. Ceska republika na dresech mi přijde normální.

Stránka:  « Předchozí 1 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1497 1498 1499 1500 1504 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek