Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1302) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
4122 příspěvků 01.09.19 11:23

@vlm V roku 2016 Česká republika zaregistrovala v databázích OSN překlad jednoslovného názvu Česko. V angličtině je uveden jako Czechia a jeho ekvivalenty jsou nyní přesně dány i pro zbývající oficiální jazyky OSN.

vlm
4630 příspěvků 01.09.19 11:40

@giuliettka já to beru pocitově, jasně že se nezblázním když budou mít fotbalisti Na dresech Česko, ani to netjistim nejspíš, protože u nás fotbal nikoho nezajímá

giuliettka
4122 příspěvků 01.09.19 11:45

@vlm Ale viete, že povodne išlo o basketbal, ktorý sa začal včera v Číne a dnes budú o 14:30 hrať Češi Českorepublici s Amerikou. :-D

vlm
4630 příspěvků 01.09.19 11:50

@giuliettka netuším:-) mě unikne i olympiáda

giuliettka
4122 příspěvků 01.09.19 11:53
@vlm píše:
@giuliettka netuším:-) mě unikne i olympiáda

Ale tak ten futbal dáte povine. Veď ste do toho uefa postúpili po 12 rokoch a vyfasovali do skupiny rovno troch víťazov! To musíte pozerať aj keby vonku nepršalo a bolo čo robiť. Barcelona do Prahy príde zase tak o 45 rokov. :-D

vlm
4630 příspěvků 01.09.19 12:01

@giuliettka nemusím věřte že ne.kdyz se hrálo v Naganu, a šéf přinesl do práce malou televizi, aby se všichni mohli dívat, já jediná jsem pracovala, protože mě to fakt nezajímá, jasně že mě těší když Češi cokoli vyhrají, ale vidět to nepotřebuju. uznavam fanoušky co se zajímají i když se zrovna nedaří, ti znají hráče i pravidla daného sportu, u těch chápu že si vezmou i dovolenou aby jim nic neuniklo když se o něco důležitého hraje.

vlm
4630 příspěvků 01.09.19 12:16
@giuliettka píše:
@vlm Ale viete, že povodne išlo o basketbal, ktorý sa začal včera v Číne a dnes budú o 14:30 hrať Češi Českorepublici s Amerikou. :-D

Buď hrají Češi s Američany nebo ceskorepublici s Usami když to berete takhle, za mě Češi a Američani bez ohledu na to co mají napsáno na triku

giuliettka
4122 příspěvků 01.09.19 12:18

@vlm Kamarát bol v Brazilii práve keď sa hralo MS sveta vo futbale v roku 2014. A vraj vo fabrike o 1000 ľuďoch nerobil nikto. V čase zápasu sa zastavila výroba a všetci pozerali. Oni vraj čumeli jak péra z gauče.
A nerobil vraj skoro nikto v celom štáte, jak hrali o medailu, tak to na uliciach vyzeralo jak pri karnevale. :-D
Tak až budú španieli na Slávii, tak vám dám vedieť a fandíme spoločne. :-D
Mimochodom moj manžel je fanúšik Barcelony, ja som v Barcelone povine musela s ním na Nou Camp a až potom sme išli na La Rambla, tak som strašne zvedavá či v ňom zvíťazí národnosť, alebo sympatie ku klubu. :-D

vlm
4630 příspěvků 01.09.19 12:45

@giuliettka moji spolužačku ze střední, vynesli z jihlavského kotle když tam fandila vyhrávajícím Pardubicím. byla z Pardubic, hráče znala osobně, jen holt stála na špatné straně

giuliettka
4122 příspěvků 01.09.19 14:32

@vlm To chce fandiť na medzinárodnej úrovni. :-D Slovák na MS medzi Švédmi. :-D

Pozorovatel
592 příspěvků 01.09.19 17:48

@bao-baba z rodiny jsem zvykla tridit taky, tridila jsem na kolejich a pak jsme se sestehovali s manzelem a nekolik let probiram kos, protoze on to nebyl schopny pochopit. Pritom kdyz uz to roztridene je, tak to do prislusnych kontejneru donese - stoji vsechny vedle sebe. Nevim, jestli si na muj popud precetl neco o recyklaci, ale z niceho nic zacal sam tridit i kov a pouzite baterie. Co se jeste da vylepsit je kompost, na to jsme lini, pritom ho mame na spolecne zahrade, kam se hazi posekana trava. Tak me napada, ze urcite existuje neco v mini verzi na balkon, to bychom asi zvladli. Ale co pak s obsahem komposteru?

takvselijak
293 příspěvků 01.09.19 21:40
@bao-baba píše:
On je problém i v tom, že část lidí z Moravy se názvem Česko cítí opomíjena.

Jsem ze Slezska a Českem se necítím opomíjena. Je to neformální název mé země. Rozdíl je když někdo mluví o Čechách. To je skutečně jen jedna ze tří částí Česka.

Temperance
1716 příspěvků 02.09.19 01:10

Na tu LM se těším, super soupeři. Snad si neuděláme moc velkou ostudu :-D

julie74
3211 příspěvků 02.09.19 10:38
@bao-baba píše:
Tak nevím, jestli můj příspěvek nemá být ve Stížnosti. Považovala jsem třídění odpadu za normální věc, kterou dělají v určité míře všichni, třídí i moji staří rodiče. Je mi jasné, že v paneláku máte jiné možnosti než v domě se zahradou. Včera jsme byli na návštěvě u známých v rodinném domku a mimochodem jsme zmínila třídění. Dozvěděla jsem se, že to nedělají, dělat nebudou a že jsem naivní blbka, když něco tak zbytečného dělám (tedy bylo to řečeno o něco kulantněji). Ach jo…

No možná by stálo za to zjistit co se momentálně dělá globálně s vytříbenými plasty, potom co je Čína přestala vykupovat. Nebo to hodně omezila.
Edit. Myslím to tak jak to píšu, není v tom kousla ironie. Až budu mít víc času, vážně to zjistím.

Porkpiehat
892 příspěvků 02.09.19 11:34
@Temperance píše:
Na tu LM se těším, super soupeři. Snad si neuděláme moc velkou ostudu :-D

Jako dítě vášnivých kuřáků mám LM spojené s cigaretami (ani po těch víc jak dvaceti letech, co jsem z domova, mi to z paměti nezmizelo). Až jako druhá mi teprve naskočila Liga mistrů. Vzhledem k mým zdravotním problémům bych si přála, aby to pořadí bylo opačné.

Matmys
2315 příspěvků 03.09.19 13:43

Tak si říkám, že mne to už ani nepřekvapuje…

https://www.novinky.cz/…ine-40295102?…

Porkpiehat
892 příspěvků 03.09.19 14:01

@Matmys Vypadají spíš jak reklama na další sérii The Walking Dead.
Konečně se někdo odhodlal ušít ty slavné císařovy nové šaty :-D Pořád jsem nevěděla, jak vypadají, tak děkuji za rozšíření obzorů.

porjk
2770 příspěvků 03.09.19 14:31

@Matmys Nevím,jestli zrovna tohle mě přesvědčí o tom, že bych měla přemýšlet tak ekologicky. No, hledají se různé cesty, jak upozornit. Ta přehlídka bude spíš o tom, jak upozornit především na sebe. S minimem nákladů :stuck_out_tongue_winking_eye:

Temperance
1716 příspěvků 03.09.19 14:43

@Matmys Ty oči jsou hnusný.

Matmys
2315 příspěvků 03.09.19 15:10

@Temperance Hele, očí jsem se nevšimla… Já nevím, co to se mnou je, toto, já budu asi chlap :-)

benyka
7328 příspěvků 03.09.19 15:52

@Temperance Jo. Na první pohled jsem si myslela, že jsou ty oči obrácené bělmem dopředu (resp. bílé kontaktní čočky), než jsem pochopila, že jsou to nejspíš víčka nabarvená na bílo. Ale musím se o tom hodně přesvědčovat. :-)

Temperance
1716 příspěvků 03.09.19 16:42

@benyka Já si právě myslím, že to jsou jakési „šupiny“ na způsob kontaktních čoček.

benyka
7328 příspěvků 03.09.19 17:04

@Temperance To jim tedy vůbec nezávidím.

Temperance
1716 příspěvků 03.09.19 17:13

@benyka No však jak se tvářej…

stenla
71 příspěvků 04.09.19 14:42

@benyka Citala som ze mali biele kontaktne sosovky

Stránka:  « Předchozí 1 1488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1497 1498 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek