Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1315) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MP blanka
1966 příspěvků 27.9.19 09:50

Jedno peklo máme spoločné, české aj slovenské, a ja som naňho narazila včera.
Taká krásna príroda! Pôsobivá, tajomná Tesárska roklina, prekrásny les, staré jaskyne, vykopané do skál, ako úkryty pred nebezpečím v časoch vojen - a celé je to vyzdobené vyškriabanými odkazmi, kedy kto a s kým tu bol. Darmo, jména hloupých, na všech sloupích.

Lizbeth
954 příspěvků 27.9.19 10:53

..jo jo, kdyby to vyškrábali Kromaňonci, to bychom si toho vážili.

MP blanka
1966 příspěvků 27.9.19 10:59

@Lizbeth - po tých Kromaňovcoch sa to našlo pekne dlho po tom, ako vymreli. Ale možno, pri súčasnom stave planéty a správaní ľudstva toto vymrie tiež, a v ďalekej budúcnosti sa nad tými súčasnými nápismi budú dojímať nejaké zelené „ oné “ s anténkami a plutvičkami. :-)

Porkpiehat
1244 příspěvků 27.9.19 12:00

@Vinca_minor Nemějte to @giuliettka za zlé. Ona pochází z hóch nóbl rodiny a šťouchané brambory nikdy nejedla, ani o nich nikdy neslyšela, takže ten slovenský výraz ze svého mládí nezná :-D

giuliettka
4483 příspěvků 27.9.19 12:05

@Porkpiehat Ále čerta starého. :-D Znáš jak to, mi Šarišani fut po svojemu rečujeme a Ludevít Štúr nebul Šarišan! :-D

giuliettka
4483 příspěvků 27.9.19 13:05

Tož Česko je fakt Kocurkovo. Z feťáka sa stala obeť. Fotrové prachy možu skutočne všetko.
https://www.novinky.cz/…onu-40297944?…
„Problémem této věci není, že by byl nedostatek důkazů, ale jejich hodnocení. Máme za to, že v přípravném řízení bylo shromážděno dostatečné množství důkazů, které by v jiné trestní věci pro uznání viny bohatě postačovaly,“ konstatoval Lněnička.
rovno mohol povedať, že keby foter nemal toľko peňazí na advokátov, tak ten synáčik sedí až zčerná.

Vinca_minor
1010 příspěvků 27.9.19 16:02

@giuliettka Bohužel se v tomto případě nasekalo tolik chyb při zajišťování důkazů a při práci s napadenou, že soudce nemohl vydat jiný rozsudek, i když je jeho soukromý názor jiný.

giuliettka
4483 příspěvků 27.9.19 16:06

@Vinca_minor Nenasekalo. Tatíček cáloval. Ten vysmiatý blbec je fakt bývala smažka čo by pre korunu aj hlavu odrezal.

Vinca_minor
1010 příspěvků 27.9.19 16:22

@giuliettka Probírali jsme to s kamarady policajtem a soudcem a těch chyb tam bylo jak sviňa. Mně úplně stačilo, když jsem viděla záznam, jak kadeřnice identifikovala Nečesaného… Ale též si o něm a jeho otci nemyslím nic dobrého.
No a jak z toho feťáka vyrobili slušňáka s brejličkami a rodinou, to je mazec.

giuliettka
4483 příspěvků 27.9.19 16:28
@Vinca_minor píše:
@giuliettka No a jak z toho feťáka vyrobili slušňáka s brejličkami a rodinou, to je mazec.

A kamarát homosexuál tvrdí, že je nabeton teplý. Že pred svadbou by si o ženskú ani kolo neoprel.

Byljednoujedenživot
118 příspěvků 27.9.19 16:48

Anketa: Myslíte si, že v příštích volbách bude kandidovat na prezidenta Lubomír Zaorálek?
Zelené ano myslím, červené ne.

Byljednoujedenživot
118 příspěvků 27.9.19 16:48

Anketa2: Myslíte si, že v příštích volbách bude kandidovat na prezidentku Alena Schillerová?
Zelené ano myslím, červené ne.

Porkpiehat
1244 příspěvků 27.9.19 17:57

@giuliettka Teda jestli je to všechno pravda, tak jsi mi nerozšlapala nejen hrad z písku, ale rovnou celý Westeros :-( Četla jsem jen ty články, kdy ten slušný hoch s brýlemi byl neprávem obviněný.

giuliettka
4483 příspěvků 27.9.19 18:11

@Porkpiehat Tak tu v Liberci je verejným tajomstvom, že ho otec kvoli drogám vyhodil z domu. Kradol mu prachy. On žil u starých rodičov a tých veselo okrádal tiež. Otec bol v tom čase riaditel nemocnice tu V liberci a jeho extempore boli často pretriasané. Buď niekoho zmlátil preto, že mu na drogy nedal, alebo preto, že už bol pod vplyvom. Kamaráti na začiatku procesu vypovedali, že je to sadistický psychopat. No a potom nastupili obhájcovia a on sa prihlásil na školu, vyrobili študenta s rodinku a začal cirkus s odvolavaniami.
„Kauza Nečesaný představuje bezprecedentní případ v historii české justice, kdy soud vyšší instance propustí na svobodu předtím několikrát odsouzeného člověka za násilný trestný čin. Roli v případu hraje Lukášův otec Luděk Nečesaný, který nešetřil na advokátech a synově kauze se intenzívně věnuje.“

porjk
2818 příspěvků 27.9.19 18:29

@giuliettka Já Nečesaného osobně neznám, ale kdysi mi kamarádka, která pracovala za něj ve špitále, říkala to samé. Problémový syn, typická zlatá mládež. Není to nic nového, dělo se to vždycky a všude. Prachy zmůžou hodně. Nakonec už dávno v historii se daly hříchy odčinit odpustkama. Kdo na ně měl, měl čistý rejstřík.

Porkpiehat
1244 příspěvků 27.9.19 18:36

@giuliettka Putain bordel de merde! Takže se teď bude čekat, až se mu to konečně povede? Nedávno jsem sledovala seriál se skutečnými kriminálními kauzami bohatých lidí (převážně v USA), bylo mi z toho na zvracení (většina z nich úplně osvobozená nebo odsouzená ke směšným trestům (třeba tři měsíce vězení, za dobré chování odsezeno jen 2,5 měsíce)).

Vinca_minor
1010 příspěvků 27.9.19 19:29

@Porkpiehat Tuhle konkrétní francozskou nadávku jsem ještě neslyšela :) Přesně vystihuje situaci.

Uživatel je onlineBirdonawire
120 příspěvků 27.9.19 19:30

Pocházím z města, kde se stal ten pokus o vraždu (Hořice). Na nevinu Nečesaného nevěřím.

120 příspěvků 27.9.19 19:41

Chodila jsem s rodiči toho roztomilého mladíka na stejnou střední školu… a ani se nedivím, co to vychovali. Matka hnusně šikanovala moji kamarádku, že je prý „socka“, otec nebyl o moc lepší. Moje rodina tam žije pořád. Víc detailů už nemám chuť sdílet.

Byljednoujedenživot
118 příspěvků 27.9.19 19:45

@Birdonawire Smutné je, že kdyby ho odsoudili, tak stejně ve vězení dlouho nebude. Pocházím z města, ve kterém můj spolužák zavraždil kvůli penězům známého, po odsezení části trestu se do města vrátil, oženil, má rodinu. Vědomě zabil kvůli mamonu, už ve škole byl sígr, a ani ne po deseti letech trestu vychovává děti, potkává příbuzné zavražděného. Pohodička… A to nemá za sebou vlivné rodiče.

Porkpiehat
1244 příspěvků 27.9.19 20:10
@Vinca_minor píše:
@Porkpiehat Tuhle konkrétní francozskou nadávku jsem ještě neslyšela :) Přesně vystihuje situaci.

To je taková nadávka na druhou, když už je člověk fakt naštvaný. Člověk si při tom krásně uleví, něco jako je české „Do pdele, kuva práce“ nebo „Kurva zasaná“.

giuliettka
4483 příspěvků 27.9.19 20:14
@Birdonawire píše:
otec nebyl o moc lepší.

No on ten foter už od pohľadu vyzerá ako stelesnenie dobra. Ale aspoň konečne skončil v Libereckej nemocnici. Bude sa venovať tomu vymáhaniu tých peňazí.

120 příspěvků 27.9.19 20:23

Osobní detaily vynechám. Hořice jsou malé, 8500 obyvatel včetně okolních vesnic. Každý zná skoro každého nebo aspoň jeho příbuzné. Tam někoho nepozdravíte a příští týden to ví kdekdo. Místní zločinnost jsou krádeže kol a slepic ze zahrady. A jako na sviňu se najde někdo, kdo hned po sjetém mladíkovi přijde do kadeřnictví a pokusí se zabít kadeřnici. Že zajištění důkazů policie nezvládla, s tím souhlasím. Nemají s tím naštěstí zkušenosti. Byla to chyba.

TinaV
309 příspěvků 28.9.19 08:04

@Birdonawire - bohužel to asi bude dost drahá chyba pro stát i když nepřiklepnou 45 mio, tak už jen ty všechny procesy. Pokud chlapci umí vyšetřit jen krádež slepic, tak měli hned zavolat odborníky. Tak hlavně že neznalost zákona neomlouvá. Práci diletantů zaplatíme my všichni.

Vinca_minor
1010 příspěvků 28.9.19 10:20

@Porkpiehat Já jsem tu nadávku pochopila, jednotlivá slova znám. Razím heslo, že při učení cizího jazyka jsou vulgarity dost potřebné, aby se člověk trapně neusmíval a nepřikyvoval, když mu někdo nadává.

Stránka:  « Předchozí 1 1494 1495 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek