Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1315) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
1244 příspěvků 28.9.19 11:29

@Vinca_minor Ono to bylo spíš vysvětlení pro nefrancouzštináře. Je to tak sprosté, že tuhle kombinaci ani neuvádí moje knížka 300 sprostých slov, kterou jsem si koupila :-D

Lizbeth
954 příspěvků 28.9.19 11:39

Už na začátku procesu, aniž bych znala okolnosti jeho vlivných a též divných rodičů jsem jen podle vzhledu vyhodnotila, že je vinnen..prostě tu nedůvěryhodnost tak nějak vidím, přestože má brýle a tváří se jak milius neviňátko.
Byl mi nesympatický od pohledu.

TinaV
309 příspěvků 28.9.19 18:33

@Lizbeth - no tvl.,to snad ne, masový vrahové vypají mnohdy jak hezouni.
Z editovala jsem, asi mě poznámka vyprovokovala víc než jsem chtěla. Souběh blbých zpráv

Uživatel je onlineBirdonawire
120 příspěvků 28.9.19 19:36

@TinaV Pokuste se prosím psát srozumitelně.

TinaV
309 příspěvků 28.9.19 20:36

@Birdonawire - Ok, to asi nepůjde, momentálně si řeším vsechny flustrace světa, no nejsem v tom sama, jen nechte kuauzu Nečasaný plavat, protože pravdu neznáte. O tom to je, je velmi jednoduché odsoudit. Do pr… měly udělat dobrou práci policejní složky. Vše ostatní je zbytečná stoka. A že do té stoky spadnete i vy, lehce se může stát.

Lizbeth
954 příspěvků 28.9.19 21:07

Vzhledem k tomu, že já nemám pravomoc rozhodovat o osudu obžalovaných lidí, tak si můžu myslet co chci a mít pocity jaké chci..můžu být klidně zaujatá, povrchní i neinformovaná..

TinaV
309 příspěvků 29.9.19 06:43

@Lizbeth - jo, jen mě štve špatná práce policie.
Asi protože jsem s tím měla sama co do činění u nehody, kde šlo jen o plechy a fingovaná nemoc. Nechala jsem se unést, nijak nechci Nečesaného hájit.

TinaV
309 příspěvků 29.9.19 06:53

@Lizbeth - nechala jsem se unést, nechci Nečesaného hájit.

Jen vlastní zkušenost, nehoda, jen plechy a fingovaná nemoc.

120 příspěvků 29.9.19 08:10

@TinaV Nevím, proč bych tady nemohla slušně vyjádřit svůj názor.

120 příspěvků 29.9.19 08:39

Nějak to dneska blbne, když jsem psala předchozí příspěvek, jako poslední příspěvek byl vidět ten od Lizbeth ze včerejška 21:07.

Moir
2262 příspěvků 29.9.19 09:01

@TinaV prosím pěkně, to slovo, které jste chtěla napsat je frustrace

v kauze Nečesaného je mnoho a mnoho nejasností a jsem ráda, že ho nakonec osvobodili, protože prostě „on jako vrah vypadá, tak je vrah“ to je přece příšerný! Nebyl svatoušek, byl to pěknej grázlík, ale nejsou-li jednoznačné důkazy tak již snad v římském právu platilo „in dubio pro reo“, tedy, když jsou pochybnosti, musí se rozhodnout ve prospěch obviněného, ne že, nemáme nikoho lepšího, po…motali jsme co mohli, tak zabásneme místního grázlíka, to se může stát i vám! A je strašně smutné, že jedině to, že je z dobře zajištěné rodiny ho zachránilo nakonec před kriminálem.
Dost podivná rekognice, dost podivně vyhodnocované a získané pachové stopy (což je sám o sobě dost spíš nedůkaz), kde je to polínko, kde je zakrvácené oblečení, čí byla stopa v krvi na podlaze v kadeřnictví? a tak dále a tak dále
syn kadeřnice se údajně topil v dluzích a taky věděl, jak to u matky v provozovně chodí…

Matmys
2378 příspěvků 30.9.19 18:55
@Birdonawire píše:
Pocházím z města, kde se stal ten pokus o vraždu (Hořice). Na nevinu Nečesaného nevěřím.

Kdybyste vypustila zápory, tak je to : na vinu Česaného věřím :)

Temperance
1895 příspěvků 30.9.19 23:26

Stejně mě už od začátku celé kauzy nepřestává udivovat, že se jedná o kadeřnici a Nečesaného.

arnina
26 příspěvků 30.9.19 23:33
Porkpiehat
1244 příspěvků 1.10.19 06:56

@Temperance Nomen omen

benyka
7477 příspěvků 1.10.19 11:32

Tak nevím, jestli snahy a buzerace kolem výměny igelitových nákupních tašek za papírové nejsou někdy spíš kontraproduktivní. V zeleni odhozenou papírovou tašku jsem viděla snad jenom dvakrát, a vždyycky měla na sobě nápis, že šetří životní prostředí. :-) Ono to snad přímo k takovému chování svádí. V téhle byly navíc ještě lahve od různého pití. Chci věřit, že to tam ta společnost jenom zapomněla po pikniku.

MP blanka
1966 příspěvků 1.10.19 12:47

@benyka ale ja vidím na taške nápis Na cestě. Tak to tam pohodili správne, nie? :-)

Matmys
2378 příspěvků 1.10.19 12:59

@benyka Ale když na takovou tašku zaprší, tak se začne rozkládat a po čase se rozloží. Mikroténová tohle neumí :)

benyka
7477 příspěvků 1.10.19 13:05

@Matmys A ještě pohnojí. Asi je začnu dávat do kompostu místo do kontejneru.

Dogmeat
196 příspěvků 1.10.19 15:01
@Temperance píše:
Stejně mě už od začátku celé kauzy nepřestává udivovat, že se jedná o kadeřnici a Nečesaného.

A zaregistrovala jste, že v base pracoval jako kadeřník? :D

Bystromila Klíšťová
42 příspěvků 1.10.19 15:17

@benyka Tak kompostovatelné jsou, ale ten potisk bez chemie nebude.

herminavons
119 příspěvků 1.10.19 16:09

Pravé české peklo je, když přijdete na svatbu a mezi dveřmi zdvořile odmítnete panáka a nějaký random svatební host začne na nevěstu vykřikovat “cos to sem pozvala za nepíče, to je hrozný, s kým ty se kamarádíš”.

julie74
3337 příspěvků 1.10.19 17:40

@herminavons Jo, máte pravdu, fakt myslím, že je to o úrovni lidí, kterými se nevěsta dtto ženich :grinning: obklopuje. Blbý je, jestli je to rodina. Těm se strašné blbě vysvětluje, že mají zůstat doma. :grinning:

benyka
7477 příspěvků 1.10.19 18:41

@Bystromila Klíšťová Tak jestli chtějí být skutečně eko, tak by tam neměli nic tisknout a lepit by to měli klihem z kostí.

mimi
163 příspěvků 1.10.19 23:40

@benyka
Klihom nee, ved klih z kosti, to nie je vegan a to neni eko! :-D Ked lepit, tak kašičkou z muky a vody, drzi to tiez ;-)

Sorry, ze si robim srandu, neodolala som… :-)

Stránka:  « Předchozí 1 1495 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek