Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1315) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Uživatel je onlinechitrá alex
277 příspěvků 2.10.19 08:46
@mimi píše:

Klihom nee, ved klih z kosti, to nie je vegan a to neni eko! :-D Ked lepit, tak kašičkou z muky a vody, drzi to tiez ;-)
ale pozor - lepek (proto to taky lepí), ještě lépe drží kašička z mouky a bílku, ale to pak není veganské. ať se snažíme jak chceme, bio eko vege už být nemůžeme

Lizbeth
954 příspěvků 3.10.19 14:32

Dnes v čekárně u doktora..Stařec v crocs s ponožkama a stříbrnýma mohutnýma prstenama na rukou si krátil chvíli stříháním nehtů na zem..nůžtičky měl prakticky připevněné na dlouhém řetězu od klíčů..když skončil, vylovil z batohu placatku a cvaknul si..na ruce měl dvoje hodinky, jedny s ciferníkem, druhé chytré, kde si zřejmě po hltu kontroloval hodnoty :)

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 15:53

Pravé, neviem či len české, peklo sú ľudia čo závidia Ivane Gottovej peniaze po manželovi. Dnes som počula rozhovor dvoch žien, 60+ ako sa bavili, že odišla po jeho smrti do Ameriky užiť si, že konečne umrel. Že je to zlatokopka, čo len na jeho smrť čakala a keby mohla, tak ho pochová niekde tajne u plotu. V ich podaní to vyznelo tak, že Gott umrel, ona oznámila dcéram, holky konečne ten dedek umrel, možeme užívať prachy… Bolo mi z nich na grc. Aj keby bola neviemaká zlatokopka, tak s tým chlapom žila 20 rokov, má s ním dcéry a predpokladám, že dcéry otca milovali, bez ohľadu na jeho vek a ona dcéram otca dopriať chcela. Teraz si už myslím, že ak emigruje a bude žiť inde ako v CZ, tak urobí len dobre. Tá nenávisť voči nej je strašná.

julie74
3337 příspěvků 8.10.19 16:04

Já vím, že teď budu znít jako ty moudřeny, co všechno věděly, všechno jim bylo jasné už na počátku a všude byly třikrát. Ale, myslela jste si, že lidé jsou hodní? Myslíte, že lidé jsou ne zrovna moc hodní jen u nás? Chodili na popravy a veřejná mučení jako my na kávičku, a dobře se u toho bavili, a to v dobách kdy se popravovaly i děti. Hlasovali na gladiátorských hrách, udávali a kolaborovali za všech válek co kdy byli, proti tomu jsou pomluvy úplné nic. I když hnusný.

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 16:07

@julie74 Nie nemyslela, ale koľko rokov musí žiť žena s bohatm chlapom aby nebola za zlatokopku? Musí umrieť skor jak on?

julie74
3337 příspěvků 8.10.19 17:34
@giuliettka píše:
@julie74 Nie nemyslela, ale koľko rokov musí žiť žena s bohatm chlapom aby nebola za zlatokopku? Musí umrieť skor jak on?

Patrně ano, to by mohla být cesta. Umřít dřív. :grinning: Mého známého otec si v Americe vzal vdovu po svém šéfovi, o dost starší, ona už umřela a on má teď celkem obří majetky. I v Karibiku kupříkladu. Patrně Zlatokop. Jenom aby tu byla gender rovnováha. :grinning:

Lizbeth
954 příspěvků 8.10.19 17:56

@giuliettka.a víte co je nejhorší, že jsem stejný názor slyšela od člověka s nímž žiji v jedné domácnosti..ach jo..
Něco tak brutálně pavlačovýho no..naštěstí si myslím, že jen opakoval, co slyšel z pracovního kolektivu a bohužel se nezamyslel nad tím, že to nedává smysl.
Vyjádřila jsem se přesně jako vy - tato „zlatokopka“ se fakt překonala, že to vydržela půl života, měla dvě děti a starala se až do poslední vteřiny..Je to superhrdika.

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 18:11

@Lizbeth A viete čo ma prekvapuje, že Jandovú tak neberú a to má dedka rovnako starého a navyše Janda je ošklivý jak noc. Čo si fakt mysleli jak tá nemecké fanúšička, že Gott bude do smrti sám?

Lizbeth
954 příspěvků 8.10.19 18:14

..asi že se paní Ivana nesnažila zalíbit každému a měla leckdy svůj názor. Pak už si na ní kvůli nedostatku informací a skandálů rád každý něco domyslel.

Já si pamatuju na kolegu z práce, který při volbě prezidenta komentoval svoje rozhodnutí, že knížete volit nebude, páč má zámek a je bohatej..toliko k mentalitě lidí.

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 18:17

@Lizbeth Mňa v tom buse napadlo, že dúfam Ivana si teraz vezme Jaromíra Jágra! Nech puknu vzteky ježibáby. :-D

Porkpiehat
1244 příspěvků 8.10.19 19:49

@giuliettka Cože Jaromíra? Další národní poklad? Možná ale fakt čeká s ženěním na ní :-D Už se pomalu dostává do věku, kdy se mu zdravotní sestra může šiknout.
Vůbec se nedivím, že odjely všechny tři pryč, aby utekly tomu mediálnímu tlaku.

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 20:11

@Porkpiehat Pochybujem, že niekam odleteli, podľa mňa sú v CZ, akurt nie v tej vile pred ktorú ľudia nosia kvety.

isko
1502 příspěvků 9.10.19 09:10

Na internetech píšou, že se schovala u krále kasin Leona Tsoukernika

https://www.blesk.cz/…liardar.html

giuliettka
4483 příspěvků 9.10.19 15:30

@isko Myslím, že sa ani neskrýva, akurát nemá potrebu dávať rozhovory každému debilovi čo sa predstaví ako novinár. Pesničky Gotta som moc nemusela, vlastne ani jeho samotného, ale tej Ivane momentálne strašne fandím.

isko
1502 příspěvků 9.10.19 16:21

Mě se některé jeho písničky líbí. Některé. A hlas měl parádní.
On sám, když teď na něj vzpomínám, tak mi připadá, že byl příjemný, zábavný, nekonfliktní… takhle ZDÁLKY mi připadá, že byl opravdu fajn.
Nevyhledávala jsem jeho ani jeho tvorbu, ale i tak se musím přiznat, že mi pár slz při té zprávě ukáplo.

Ivaně taky fandím. Ani jsem si neuvědomila, že spolu byli už 20 let. Holt blondýna, která ulovila Mistra, pro jednoduché lidi je to jasné. Zaregistrovala jste, že se jí zastala Eva Pilarová? prý řekla, že bez ní by Gott zemřel už dávno.

giuliettka
4483 příspěvků 9.10.19 16:33
@isko píše:
Mě se některé jeho písničky líbí. Některé. A hlas měl parádní.
On sám, když teď na něj vzpomínám, tak mi připadá, že byl příjemný, zábavný, nekonfliktní… takhle ZDÁLKY mi připadá, že byl opravdu fajn.

Ja som ho videla v skutočnosti. Stretla som ho pred niekoľkými rokmi pred reštauráciou. Ešte pred tou chorobou. A bol to veľmi usmievavý starší pán, ktorý sa podpísal každému, kto sa k nemu prihovoril. Na tom istom mieste som stratla v inom čase Bohdalovú a tá jačala na asi 6 ročné dievčatko, čo ju otravuje, že kde má matku a čo si rodičia nedržia decká pri sebe. Takže si myslím, že ani Gott sa podpísať každému nemusel. Možno bol naozaj fajn a myslím, že milovať ho milovala, to by s ním tých 20 rokov nebola. Tu Pilárovu som nezaregistrovala, povedala som si, že nebudem otvárať nič, kde je zmienka o Ivane na prvom mieste. Že tu štvanicu na ňu nepodporím.

Porkpiehat
1244 příspěvků 9.10.19 17:43

@giuliettka K.Gott prý na rautech nikdy nic nejedl, aby ho někdo nevyfotil v nelichotivé póze s křivou nebo nacpanou pusou. Takovou disciplínu fakt obdivuji. Oproti tomu se šíří úplné legendy o skrblictví a nenažranosti J. Bohdalové („vezmu si tady do sáčku na doma“). J. Bohdalová byla kdysi v jedné televizní soutěži, kde byli slavné osobnosti spolu s dětmi, a ona tam byla na ten svůj tým dětí vyloženě hnusná, protože nebyli nejlepší a prohrávali. Bylo mi těch dětí hrozně líto.

giuliettka
4483 příspěvků 9.10.19 17:47
@Porkpiehat píše:
@giuliettka K.Gott prý na rautech nikdy nic nejedl, aby ho někdo nevyfotil v nelichotivé póze s křivou nebo nacpanou pusou.

Ja som sa v tej reštaurácii najedla, asi o tri stoly ďalej ako on. Takže to bude asi len fáma. :-D

JarkaJ
923 příspěvků 9.10.19 17:56

Já jsem měla Gotta docela ráda, písničky měl parádní, melodické a nádherné texty - o lásce, o vztazích, provází mě to celý život. Osobnostní stránku - politickou - nesoudím, protože je strašně jednoduché odsoudit za jediný čin, spoustu dobrého pro jiné kolegy udělal a nemluvil o tom. Jeho vystoupení byla poslední dobou vtipná, uměl si udělat ze sebe legraci. Ivanu za zlatokopku nepovažuju, spíš jsem se na začátku divila, že zrovna tahle, trošku pipina, mi přišla. Ale obecně mi jeho výběr žen přijde zvláštní, žádná, která bych si řekla: škoda, že si nevzal tuhle, ta by se k němu hodila. Zlatokopka mi přišla Formanová - když neulovila Gotta, tak si vyčíhla a vnutila se Formanovi. Samozřejmě to neznamená, že spolu neměli pěkný život. Ale co se děje kolem pohřbu, mi přijde všechno mediálně nadnesené a živené, to množství pořadů v TV a rozhlase, tolik zpráv a když si představím, že to bude pokračovat odhalováním soukromí ve všech směrech, jemu ten mediální humbuk spíš uškodil, tohle si nezasloužil - myslím, že ve svém nitru byl normální, citlivý a hodný člověk.

giuliettka
4483 příspěvků 9.10.19 18:22

@JarkaJ Ale áno, mal aj pekné piesne. Napríklad u tejto sa mi páči aj text aj spev. Je nádherná.
https://www.youtube.com/watch?…

Uživatel je onlineertz
27 příspěvků 9.10.19 18:26

Na téma státních pohřbů měla hezký komentář Mirka Spáčilová ve včerejší Dnes. chtěla jsem dát odkaz, ale na netu je pro registrované. Takže jen konec - zmínila Františka Dobrotu od kapely Buty a končí" právě Františkové, kteří bez nároku na veřejný potlesk dělají prostě to, co je třeba, vychovají děti, splní babiččino přání a vysadí stromy, se nejvíce zasluhují o stát. Protože ho nepotřebují k životu ani k smrti."
A trochu se bojím, že část společnosti se na „františky“ dívá svrchu a obecně lidé vstřícní a pracovití ubývají - viz příspěvky v jiných vláknech o práci pro spoluobčany v obci nebo v byt. domě.

Příspěvek upraven 09.10.19 v 18:33

giuliettka
4483 příspěvků 9.10.19 18:32
@ertz píše:
Na téma státních pohřbů …"

Myslím, že ani Gott štátný pohreb mať nemal. Že to je niečo, čím by sa nemalo len tak halabala oháňať. Ja si pamatám pohreb Ludvíka Svobodu, videla som ho kompletne celý, celučičký prenos, z dovodu niečoho čo sa stalo po tom pohrebe, si ho presne viem vybaviť, aj napriek tomu, že je to už 40 rokov. A naozaj si myslím, že umelci by štátný pohreb mať nemali, aby ssme sa potom nedopracovali k tomu, koho na lafete dela povezieme a koho nie. Už to vidím jak umrie Janžurová, tak by sa riešilo, keď Gott, tak aj ona. To samé Bohdalová a ostatní.

giuliettka
4483 příspěvků 9.10.19 18:32

@JarkaJ A toto si viem predstaviť na vlastnej rozlúčke. :-D
https://www.youtube.com/watch?…

Uživatel je onlineVinca_minor
1010 příspěvků 9.10.19 18:35

@giuliettka Gott bude mít pohřeb se státními poctami, to je něco jiného. Státní pohřeb s lafetou, generalitou, podpisovými knihami na velvyslanectvích apod. je vyhrazen pouze vrcholným státníkům. Babišovi naštěstí včas někdo vysvětlil rozdíl…

giuliettka
4483 příspěvků 9.10.19 18:37
@Vinca_minor píše:
Babišovi naštěstí včas někdo vysvětlil rozdíl…

Nevysvetlil, Ivana štátný pohreb odmietla.

Stránka:  « Předchozí 1 1495 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek