Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1320) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Uživatel je onlinegiuliettka
4944 příspěvků 10.10.19 15:29

@Porkpiehat Aha. A zvonky štěstí s Bohdalovou si počula? :-D
https://www.youtube.com/watch?…

Porkpiehat
1632 příspěvků 10.10.19 17:07

@giuliettka Budu parafrázovat známou větu a řeknu: „Tak stará přece JSEM, abych to znala“ :-)

lucindaSK
978 příspěvků 11.10.19 12:08

@Porkpiehat a ja že čo mi to pripomína :)

adelaide k.
285 příspěvků 11.10.19 16:36
@Ophelie píše:
@JarkaJ Bobkova písnička Pojď stoupat jak dým zazněla v České sodě s obrazovým podkresem ze Spalovače mrtvol:o)

Já jsem ji regulérně našla na seznamu (hudba na výběr) pohřební služby, při zařizování pohřbu.

JarkaJ
970 příspěvků 11.10.19 16:52

@adelaide k. Tak ona to není špatná poetika, vyjadřuje vlastně stoupání do nebe a s tím dýmem se to tak úsměvně shodí - člověk by měl být nad věcí, já jsem pro, pokud by Pavel Bobek dotyčného zesnulého za jeho života oslovoval.

JarkaJ
970 příspěvků 11.10.19 16:57

Já vrátím to funerální téma do módy, jo? Tuto kombinaci krajkových šatů jsem našla jako produktovou fotku PF. Kdyby to sem kdokoliv dal, zasypala by ho lavina červených za kombinaci průhledné krajky s černými punčochami a tímto typem bot, navíc s otevřenou špičkou. Nebo ne? Líbí se mi modelka, hlavně účes.

Temperance
2027 příspěvků 11.10.19 17:19

@JarkaJ Souhlas. Já jsem obecně nepochopila černé punčochy/punčocháče ke světlým letním šatům a sukním. Je v tom zřejmě záměr rozbíjet stereotypy, ale nelíbí se mi to. (Třeba taková džínová bundička k lehkým květovaným šatům mi nevadí.)

tilitili
3 příspěvky 12.10.19 11:54

Slyšela jsem rozhovor s Vladimírem Poštůlkou, který napsal text a je to vyjádření požitku při kouření marihuanové cigarety :slight_smile:

tilitili
3 příspěvky 12.10.19 11:58
@JarkaJ píše:
Já vrátím to funerální téma do módy, jo? Tuto kombinaci krajkových šatů jsem našla jako produktovou fotku PF. Kdyby to sem kdokoliv dal, zasypala by ho lavina červených za kombinaci průhledné krajky s černými punčochami a tímto typem bot, navíc s otevřenou špičkou. Nebo ne? Líbí se mi modelka, hlavně účes.
@JarkaJ píše:
Já vrátím to funerální téma do módy, jo? Tuto kombinaci krajkových šatů jsem našla jako produktovou fotku PF. Kdyby to sem kdokoliv dal, zasypala by ho lavina červených za kombinaci průhledné krajky s černými punčochami a tímto typem bot, navíc s otevřenou špičkou. Nebo ne? Líbí se mi modelka, hlavně účes.
@JarkaJ píše:
@adelaide k. Tak ona to není špatná poetika, vyjadřuje vlastně stoupání do nebe a s tím dýmem se to tak úsměvně shodí - člověk by měl být nad věcí, já jsem pro, pokud by Pavel Bobek dotyčného zesnulého za jeho života oslovoval.
tilitili
3 příspěvky 12.10.19 12:04

Omlouvám se za zdvojování, jsem tu nová a ještě jsem se v přidávání příspěvků nezorientovala

Uživatel je onlinegiuliettka
4944 příspěvků 12.10.19 16:12

Zaujímalo by ma či je tá Klausová ešte pri zmysloch, pozerala som ten pohreb a pripadá mi, že už nie.

takvselijak
303 příspěvků 12.10.19 17:34

@JarkaJ Napadá mě, jestli modelka ty tmavé punčochy nemá kvůli kontrastu, aby byla vidět ta světlá krajka.

porjk
2852 příspěvků 12.10.19 17:36

@takvselijak Tak proč si taky nevzala tmavý rolák? Takhle to bohužel vypadá, jako když se chystá do šatů a zatím má jen kombiné.

Ivana32
164 příspěvků 12.10.19 20:23
@giuliettka píše:
Zaujímalo by ma či je tá Klausová ešte pri zmysloch, pozerala som ten pohreb a pripadá mi, že už nie.

Já sledovala chvílemi, tak mi možná něco uniklo. Proč myslíte? Zdála se mi normálně vypadající:-) Zatímco tedy o Zemana jsem chvílemi měla strach, jak se tam tak opíral o tu lavici.

Adeena
1368 příspěvků 12.10.19 22:00

@Ivana32 Možná proto, že jde na pohřeb a je vysmátá, jak když se chystá zúčastnit volby miss? Mimochodem, totéž jsem si říkala o Písařovicové, která se celou dobu mile usmívala a lehkým az téměř veselým tónem informovala o pohřbu, jako kdyby nám sdělovala, že Gott vyhrál dalšího slavíka.

julie74
3446 příspěvků 12.10.19 22:12

@Adeena Mohla to být jenom momentka a pak někde půl hodiny proplakala. Ostatně Bohdalová taky udělala vtip. Tohle podle mě moc nejde, umím si představit, že někdo sedí u dveří o loví koho by uviděl tvářit se nepřístojně.
Já taky jen nahlíželo, ale přišlo mi divné, že Bohdalová zmínila jenom dvě dcery ze čtyř. Že by ty „pravé“ dcery? Když jsme u těch pomluv, co tohle jako bylo?

takvselijak
303 příspěvků 12.10.19 22:46

@porjk Aby nedošlo k mýlce, taky se mi to nelíbí. Jen se v tom snažím najít aspoň nějakou logiku, která by tu kombinaci ospravedlňovala. Samozřejmě, že detail krajky se dá zobrazit i zvlášť na fotce.

JarkaJ
970 příspěvků 12.10.19 23:15

@Adeena Posuzovat míru smutku podle toho, ze se všichni netvari tragicky a odsuzovat ty, kteří se zrovna usmali nebo něčemu smáli, je hodně přízemní. Vzpomeňte, jak se i členové rodiny usmívali na pohřbu Luďka Munzara. Nesudte. Mimochodem se mi velmi líbilo kázání kardinála Duky o odsuzovani.

Adeena
1368 příspěvků 13.10.19 08:18

@JarkaJ Kdyby ji zachytili vysmátou v jakékoli jiné situaci, tak bych to neřešila. Ale pár kroků od katedrály, pár kroků od místa konání pohřbu, snad mohla dokázat udržet vážnou tvář. Přijde mi to neslušné a neuctivé. Ke Gottovi i k pozůstalým.

Roxxanna
86 příspěvků 13.10.19 11:03
@julie74 píše:
@Adeena Mohla to být jenom momentka a pak někde půl hodiny proplakala. Ostatně Bohdalová taky udělala vtip. Tohle podle mě moc nejde, umím si představit, že někdo sedí u dveří o loví koho by uviděl tvářit se nepřístojně.
Já taky jen nahlíželo, ale přišlo mi divné, že Bohdalová zmínila jenom dvě dcery ze čtyř. Že by ty „pravé“ dcery? Když jsme u těch pomluv, co tohle jako bylo?

Taky mě to napadlo - hned, když jsem v přímém přenosu p. Bohdalovou slyšela - dvakrát v proslovu zmínila jeho dcery - a dvakrát jen ty dvě nejmladší… být jeho starší dcera, bylo by mi to asi líto

julie74
3446 příspěvků 13.10.19 12:06
@Roxxanna píše:
Taky mě to napadlo - hned, když jsem v přímém přenosu p. Bohdalovou slyšela - dvakrát v proslovu zmínila jeho dcery - a dvakrát jen ty dvě nejmladší… být jeho starší dcera, bylo by mi to asi líto

No jestli něco, tak tohle tedy považuji za super neslusnost.

Ivana32
164 příspěvků 13.10.19 12:48
@Adeena píše:
@Ivana32 Možná proto, že jde na pohřeb a je vysmátá, jak když se chystá zúčastnit volby miss? Mimochodem, totéž jsem si říkala o Písařovicové, která se celou dobu mile usmívala a lehkým az téměř veselým tónem informovala o pohřbu, jako kdyby nám sdělovala, že Gott vyhrál dalšího slavíka.

No, jak píšu, neviděla jsem všechno. Ovšem těch lidí, co přicházeli a někde venku se bavili a usmívali, jsem také pár viděla. Mohli se usmívat při vzpomínce na nějakou příhodu s Gottem, co já vím- to přece neznamená, že k němu nemají úctu. Ale jestli se tam Livia někde smála na celé kolo, to jsem neviděla, tak nemohu posoudit míru nevhodnosti jejího projevu. Když už jsme u toho- Charlotte při obřadu žvýkala, jak jsem si všimla.

Temperance
2027 příspěvků 13.10.19 21:20

@Ivana32 Žvýkání v kostele považuji za nehoráznost, ale v tomto případě bych byla shovívavá.

Ivana32
164 příspěvků 14.10.19 18:17
@Temperance píše:
@Ivana32 Žvýkání v kostele považuji za nehoráznost, ale v tomto případě bych byla shovívavá.

Však já taky. Jen jsem to konstatovala- jak je ošemetné hodnotit podle nějaké momentky. Mně se to nelíbilo, ale říkala jsem si, ať si holka žvýká, je to pro ni stresová situace jako hrom.

julie74
3446 příspěvků 14.10.19 18:25

@Ivana32 já si pamatuji, jak jsem přibližně v tomto věku na dědečkově pohřbu měla problémy s hysterickým záchvatem smíchu. a to to byl „jenom“ dědeček. Žvýkání může dobře uklidňovat.

Stránka:  « Předchozí 1 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1511 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek