Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1320) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
4955 příspěvků 18.10.19 14:55
@Atlacoya píše:
Pokud je dědictví napadeno u soudu, může se podle českých zákonů přihlížet i k tomu, co zůstavitel daroval dědicům za života.

No tak to Dominika Gottová bude do konca života platiť tým mladším sestrám, vrátane tej Lucie. :-D
Aj keď u nej sa skor obávam, že domov dochodcov jej bude platiť niektorá zo sestier, aj keby vyhrála z toho dedičstva po otcovi miliardu. Že ju rozdrbe. Má 46 rokov, nič nevie robiť, nemá ani korunu napriek tomu čo do nej otec napumpoval, vlastné deti žiadne. Tá skončí pod mostom ako žobráčka, lebo je totálne neschopná. Tej keby darovali Bertramku, tak do pol roka v nej nebude ani nábytok, ani obrazy a po pol roku predá aj Bertramku, lebo ju finančne neutiahne a peniaze z predaja jej vydržia polrok.

giuliettka
4955 příspěvků 19.10.19 13:14

To skučanie tých ľudí nechápem. Oni sa nasťahujú do štvrte kde nič nie je, kde nie je školka, prístupové chodníky, obchody, oni to vedia už pri tom jak si ten byt kupujú, ale potom začnú skučať, veď tu nič nie je. Fakt ma napadá jediné, a to ste nevedeli, keď ste si to kupovali? Ani sa nečudujem developerom, že sa o občianskú vybavenosť nestarajú, keď idioti sú schopní kúpiť byt na mesiaci hneď, veď ona sa tá pravidelná linka raketou na mesiac dajak vyrieši dodatočne. Skutočne si myslím, že Brno by sa malo na tých ľudí vykašlať, čo ste si vybrali to máte.
https://www.seznamzpravy.cz/…odniky-81264?…

triga
76 příspěvků 19.10.19 13:24

@giuliettka
Takhle vypadá většina satelitů. Panelák naležato uprostřed ničeho. Stížnost na nedostupnost zmrzliny a nedostatek kaváren mi přijde poměrně úsměvná, s odpadkovými koši, chodníky a školkou je to horší. Vždycky když kolem něčeho podobného projíždím, tak mě udivuje, že to ti lidé koupí. Kolikrát se tam nedá ani nikam jít - úzké silnice s minimální krajnicí. Pokud chce někdo na procházku s kočárem, musí si dojet autem. Většinou následují boje se zemědělci (že si dovolí hospodařit na poli, které se rozkládá těsně za domy)…

giuliettka
4955 příspěvků 19.10.19 13:31
@triga píše:
@giuliettka
Většinou následují boje se zemědělci (že si dovolí hospodařit na poli, které se rozkládá těsně za domy)…

O tom mi niečo hovorte, my nehospodaríme, my to prenajímame. Ponuky na odkup máme pravidelne a hodnota sa navyšuje nie ročne, ale mesačne. :-) Tlak je strašný, ešteže je manžel odolný. :-D

triga
76 příspěvků 19.10.19 13:36

@giuliettka
To je dobře, jen držte, půda není a nebude. Jedná se většinou o překupníky, kteří se na tom neskutečně napakují. My potřebovali kousek zemědělské půdy na pastvinu. Museli jsme koupit od chlapa, který tu nikdy nebyl, žije 200 km odsud a půdu vlastnil 2 měsíce. V den podpisu smluvy navýšil cenu o 3 Kč/m. No a od té doby nám chodí neustále dopisy od překupníků, že půdu okamžitě koupí. Samozřejmě za výrazně nižší cenu.

andano
806 příspěvků 19.10.19 19:55

Pamatujete na ten národní kostým, který Nikol Švantnerová loni spíchla (pardon, spíš slepila) své kamarádce na na Miss Universe?
Tak pozor, byl použit i letos a naše reprezentantka s ním získala 2. místo za národní kostýmy…

vlm
4719 příspěvků 19.10.19 20:39

@andano říkám pořád, že se svět zbláznil

porjk
2854 příspěvků 19.10.19 20:46

@andano, @vlm Ono se to ubírá směrem čím hůř, tím líp

benyka
7663 příspěvků 19.10.19 21:54

@vlm Dobře mu tak.

Bystromila Klíšťová
43 příspěvků 21.10.19 13:03
@giuliettka píše:
To skučanie tých ľudí nechápem. Oni sa nasťahujú do štvrte kde nič nie je, kde nie je školka, prístupové chodníky, obchody, oni to vedia už pri tom jak si ten byt kupujú, ale potom začnú skučať, veď tu nič nie je. Fakt ma napadá jediné, a to ste nevedeli, keď ste si to kupovali? Ani sa nečudujem developerom, že sa o občianskú vybavenosť nestarajú, keď idioti sú schopní kúpiť byt na mesiaci hneď, veď ona sa tá pravidelná linka raketou na mesiac dajak vyrieši dodatočne. Skutočne si myslím, že Brno by sa malo na tých ľudí vykašlať, čo ste si vybrali to máte.
https://www.seznamzpravy.cz/…odniky-81264?…

Toto je vizitka především představitelů dané obce (městské části), že si nechávají ze svého svěřeného území dělat „ubytovnu“. Změnit územní plán na míru developerovi by jim šlo, ale připomínkovat ve stavebním řízení už moc ne. A to je jejich primární úkol, oni tím určují tvář obce, protože budoucí vlastník bytu účastníkem stavebního řízení není. Přijde mi dost hnusné nadávat těm, co chtějí bydlet a vezmou zavděk lecčím, protože nemovitosti jaksi z principu věci nejsou všeobecně dostupné jako housky na krámě. A zastupitelé a radní bývají uvolnění a honorovaní z eráru, právě proto, aby se starali.

giuliettka
4955 příspěvků 28.10.19 16:06

Tak neviem, držanie sa za ruku by nemalo byť s manželkou? :-D

https://www.novinky.cz/…kov-40301257

Ivana32
167 příspěvků 28.10.19 19:18

:-D Ti hoši za to musí dostat sakra dobře zaplaceno!! :-D

Vinca_minor
1144 příspěvků 28.10.19 19:30

Já nechápu, proč toho Zemana neposadí na invalidní vozík. To není ostuda. Zato jeho podpírání gorilami korunované tímto, to ostuda je.

Ivana32
167 příspěvků 28.10.19 20:01

@Vinca_minor
Máte pravdu. Přiznat nemoc nohou, z toho vyplývající potíž udržet se na nich, a řešit to vozíkem. Bylo by to rozhodně důstojnější než tyhle výjevy, včetně těch, kde se sotva drží na nohou a opírá se o pultík a kdeco. Pak to vyvolává další spekulace o jeho zdravotním stavu (občas mám strach, že je v posledním tažení) včetně úvah o tom, jestli je zcela střízliv. Je to nedůstojné hlavy státu. O tom, jak se prezentuje a co říká, raději pomlčím, to je věc druhá. :-)

julie74
3447 příspěvků 28.10.19 22:15
@Vinca_minor píše:
Já nechápu, proč toho Zemana neposadí na invalidní vozík. To není ostuda. Zato jeho podpírání gorilami korunované tímto, to ostuda je.

možná proto, že by to bylo trapné, Že by mu to ubíralo na důstojnosti, že člověk na vozíku by vypadal jako slaboch? možná mu křivdím, ale podezírám ho z těchto pohnutek. a pije mi krev o to víc.

Atlacoya
2730 příspěvků 29.10.19 08:59
@julie74 píše:
možná proto, že by to bylo trapné, Že by mu to ubíralo na důstojnosti, že člověk na vozíku by vypadal jako slaboch? možná mu křivdím, ale podezírám ho z těchto pohnutek. a pije mi krev o to víc.

Byla jsem se projít po pražském Karlíně a nahlédla od kostela sv. Cyrila a Metoděje. Byly tam fotky tamního faráře, který už kvůli věku nemůže chodit. Jezdí na takovém tom skútru a vypadal energicky a tak trochu jako drsňák - motorkář.

chitrá alex
292 příspěvků 29.10.19 09:27
@Vinca_minor píše:
Já nechápu, proč toho Zemana neposadí na invalidní vozík. To není ostuda. Zato jeho podpírání gorilami korunované tímto, to ostuda je.

Nabízí se srovnání s prezidentem Rooseveltem, jenže to už proběhlo
https://twitter.com/…477716086785
zřejmě to není cesta, kterou by se p. p. vydal. On si najde nějaký vlastní způsob.

Pozorovatel
611 příspěvků 29.10.19 18:25

@julie74 @chitrá alex Mam pocit, ze si nekdy starsi panove nechteji priznat, ze uz jsou starsi. Asi jako kdyz vam nahluchlej osmdesatnik vysvetluje, ze sluchadlo nechce, protoze to je pro stary a on tak starej jeste neni.

julie74
3447 příspěvků 29.10.19 18:30

@Pozorovatel To se to moc nevylepšilo. Čím víš je člověk postavený, tím spíš by měl být schopen nějakého náhledu sám na sebe. Páč logicky se snižuje počet lidí co mu to mohou a dokážou říct. Takže taky blbý. Ale odpovídá to jeho kecum o prostatě panice.

giuliettka
4955 příspěvků 29.10.19 18:52

Myslím, že je už úplne jedno či sedí, stojí, alebo leží. Mal by sa na to už vykašlať. Toto je jak čakanie na príchod Beriju, nech ho dotazí jak Stalina. Ten rekondičný pobyt bol asi prikrátky.

giuliettka
4955 příspěvků 29.10.19 19:08
@julie74 píše:
Páč logicky se snižuje počet lidí co mu to mohou a dokážou říct.

Mám pocit, že už mu to povedalo viac ako dosť ľudí. To odovzdávanie bolo strašné. Išla o to, aby to mali čo najskor za sebou, asi aby im neumrel v priamom prenose. Žiadne oznámenie kto za čo dostal vyznamenanie ako to bývalo zvykom. Prečítali sa mená a šup čo najskor preč z dosahu kamier. Celé to vyzeralo ako cvičenie ako čo najlepšie zamaskovať prezidenta. Do sálu ho doviedla manželka, dosť krčovito. Po schodoch na tu plochu s kreslom mu pomohol bodyguard, aj tak mu pán veľkomožný zakopol a málem upadol. Predpokladám, že nabudúce ho povlečú dvaja, alebo tomu prikážu zlepšiť kondičku, nech mu pán prezident neupadne. Gorila ho potom odvliekla k stolu s vyznamenaniami o ten ho oprela a všetci vyznamenaní si k stolu chodili.
Kam sa hrabe na toto číslo cirkus s medveďom na kolobežke.

Vinca_minor
1144 příspěvků 29.10.19 19:21

@giuliettka Já si snad najdu záznam :) No i když… vlastně si nejsem si jistá, jestli to vůbec chci vidět.

Ivana32
167 příspěvků 29.10.19 19:31

@giuliettka
Já se na to původně dívat nechtěla, ale pak zvítězil jakýsi druh masochismu ve mně. :-) Bylo to tragické- chvíli jsem přemýšlela, jak to udělali na tom pódiu, aby neupadl- pak jsem i přes snahy, aby to moc vidět nebylo, přece jen zahlédla to „maskování“ stolečkem. Když s ním šla manželka uličkou, chvílemi jsem se bála, že ho neudrží a Vladislavský sál zažije premiéru trapnosti. Slyšet pak Mynáře, zloděje a lháře, jak mluví o morálce, bylo posledním diadémem na koruně tohoto představení. Jo- a vidět 96letého generála Bočka, kterak křepce kráčí k o 20 let mladšímu prezidentovi, který se sotva drží na nohou- také chuťovka. Chvílemi Cimrmani hadr. :-)

Ivana32
167 příspěvků 29.10.19 19:33
@Vinca_minor píše:
@giuliettka Já si snad najdu záznam :) No i když… vlastně si nejsem si jistá, jestli to vůbec chci vidět.

Nechcete! :-D

Porkpiehat
1636 příspěvků 29.10.19 19:37

@giuliettka V tvém podání je to hrozná švanda (kam se na to hrabe Laurel a Hardy), ale naživo by mi bylo trapně až na půdu.

Stránka:  « Předchozí 1 1500 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek