Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1319) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Uživatel je onlinebao-baba
450 příspěvků 1.11.19 17:43

@julie74 No, mně se jeho oslavování tedy protivilo.

julie74
3418 příspěvků 1.11.19 19:34
@bao-baba píše:
@julie74 No, mně se jeho oslavování tedy protivilo.

Taky komu by se neprotivilo oslavování zločince. Nerada bych se zařadila mezi ženy kterým imponuje lehce nabusene pako v nátělníku s pověstí „zlobiveho kluka“. Grr fuj

Vinca_minor
1129 příspěvků 2.11.19 16:34

@mimi A jo, pan Heretik, jasně. Zaujal mě tím, že jako Slovák říká „okamžik“, měla jsem tu kdysi na to jazykový dotaz na Slováky :) Největší tragédie Slovenska taky znám, očividně koukáme na ty samé dokumenty.
V některém z amerických dokumentů byl případ, kdy si žena začala psát s vězněm odsouzeným za vraždu manželky. Můžete hádat, jak to dopadlo. Vraha propustili, žena si jej vzala a on ji pak zabil.

Ivana32
144 příspěvků 2.11.19 16:49

@Vinca_minor
Těch případů, kdy ženy začaly obdivovat vrahy, je docela dost a je to nějaký psychologicky už rozebíraný fenomén. Například Ted Bundy, sériový vrah žen, se těšil opravdu veliké přízni žen (zatím živých), když byl ve vězení. Nechce se mi to teď hledat, ale myslím, že nějaká jeho obdivovatelka s ním počala i dítě.:-)

Sided
18 příspěvků 2.11.19 18:36

Spartakiádní vrah bydlel ve vedlejším domě. Byl jen o trochu starší. Znali jsme se. Nebyli jsme dobří kamarádi, ale bavili jsme se spolu. Potkávala jsem ho a mluvila s ním ještě v době, kdy vraždil. Řeknu to, co lidé říkajé vždy, když se něco takového stane - NIKOHO z nás by nenapadlo, že by byl něčeho takového schopen, z tehdejšího pohledu to byl úplně normální obyčejný kluk. Strašně mě to tenkrát vzalo - ten pocit, že kdokoli v mé blízkosti může být vrah a já to nepoznám. Pak už jsem ho nikdy neviděla, ale v mém okolí byli lidé, kteří se ho snažili navštěvovat, přestože věděli, co udělal. Nedokázala už jsem mluvit ani s těmito lidmi.
A ano, byl fyzicky vykastrován. Spoluvězni.

giuliettka
4883 příspěvků 2.11.19 18:43
@Sided píše:
A ano, byl fyzicky vykastrován. Spoluvězni.

Bachaři, ne spoluvězni.

Sided
18 příspěvků 2.11.19 20:52
@giuliettka píše:
Bachaři, ne spoluvězni.

Nevím a asi je mi to jedno. Tenkrát se u nás říkalo, že spoluvězni, ale souhlasím, že to klidně mohli být bachaři. Fáma o spoluvězních zní lépe.

Dear_me
186 příspěvků 3.11.19 13:40
@Miu.Midori píše:
Najmä potom popísaný prípad vraha Štefana Sviteka.Ten diel sa dá vyhľadať na youtube, ale je naozaj iba pre silné žalúdky.

Ach bože, proč já si musím vždycky všechno vyhledávat. Samozřejmě, že jsem se na to video podívala a řeknu vám, není mi z toho vůbec dobře. Ten začátek, jak popisovali místo činu, je snad to nejhorší, co jsem kdy v televizi/na internetu viděla, kam se na to hrabou americké horory.

vlm
4712 příspěvků 3.11.19 18:21

https://www.super.cz/…-zpevak.html
Jedna z nejpekelnejsich hlášek je pro mě,, pracujeme na miminku,, v kombinaci s touto dvojici se peklo ještě násobí

ertz
85 příspěvků 3.11.19 18:52

@vlm Ale pro někoho je to fakt práce, dřina jako třeba v dolech, :-) To je hnusná poznámka, já vím, ale nemohla jsem odolat.

Ivana32
144 příspěvků 3.11.19 22:12
@vlm píše:
Jedna z nejpekelnejsich hlášek je pro mě,, pracujeme na miminku,, v kombinaci s touto dvojici se peklo ještě násobí

No bohužel jsem koukla, o koho jde. :-) Zní to hrozně, Matuš zřejmě trpí hebefilií, chudák holka. Ale asi bych ji neměla litovat, vypadá, že „no problem“. Ten nastane, až bude pro Bohuše moc stará, tak kolem dvacítky. :-)

450 příspěvků 4.11.19 09:44
@vlm píše:
Jedna z nejpekelnejsich hlášek je pro mě,, pracujeme na miminku,, v kombinaci s touto dvojici se peklo ještě násobí

Jaksi se mi neudělalo volno…

Porkpiehat
1581 příspěvků 4.11.19 17:28

Není to peklo české, ale francouzské. Reklama na vložky a slipovky Nana
https://www.youtube.com/watch?…
Když jsem jí hledala na Youtube, tak jsem jí našla přímo na kanálu výrobce a pod ním tento text:

1 femme sur 2 pense que sa vulve n’est pas parfaite. Nature, rasée, petite, grande, claire, foncée, sensible … il n’y a qu’une seule vulve parfaite, la vôtre! :two_hearts: :droplet:
Prenez soin de votre vulve à votre façon et découvrez la gamme Nana PureSensitive™

Překlad: Jedna žena ze dvou si myslí, že její vulva není dokonalá. Přirozená, oholená, malá, velká, světlá, tmavá, citlivá… je jen jedna dokonalá vulva, ta vaše! Pečujte o svojí vulvu podle sebe a objevte řadu Nana PureSensitive.

Je taková reklama opravdu nutná, aby si žena uvědomila, že každá jí má jinou? Říkám si, jestli je to opravdu agitka, aby si ženy zrovna tohle uvědomily a uklidnily se, nebo je to snaha šokovat a přitáhnout zákazníky, protože obyčejné reklamy už nefrčí?

Gorilka
1172 příspěvků 4.11.19 18:26

@Porkpiehat Reklamu jsem zkoukla, ber ji s nadhledem.

450 příspěvků 4.11.19 19:32

@Porkpiehat
Francouzsky neumím, ale oceňuji Váš překlad, většina lidí říká vulvě vagina. Je to často i v různých článcích.

Porkpiehat
1581 příspěvků 4.11.19 19:40

@bao-baba Já jsem se domnívala, že mezi těmito výrazy je rozdíl, že jeden je celkový orgán a druhý je vnitřní část.

450 příspěvků 4.11.19 19:44

@Porkpiehat
Chápete to správně

triga
76 příspěvků 4.11.19 19:46

@Porkpiehat
Vulva je vnější genitál, vagina je pochva. Jo, je to pravda, taky mě poslední dobou překvapila oblíbenost slova vagina. Vykukují na mě většinou na Novinkách a OnaDnes články se špatně použitým názvem onoho orgánu.

Lizbeth
1015 příspěvků 4.11.19 20:43

99ˇ% žen komentuje svoje ohavná prsa, velký zadek, orlí nos, krátké nohy, silné paže, dvojtou bradu, špek nad frndou…ale nikdy jsem ani v tom neintimnějším rozhovoru nezaslechla stížnost na vulvu..Tohle řeší asi fakt hodně málo žen.

isko
1552 příspěvků 4.11.19 20:43

@Lizbeth
Hm.
Jak by si to asi porovnaly?

Lizbeth
1015 příspěvků 4.11.19 20:53

Nejde o porovnání..spíš o nespokojenost se svou vlastní..nikdy jsem neslyšela něčí nářky ( myslím dobrých přítelkyň) zrovna na tyto partie.

Porkpiehat
1581 příspěvků 4.11.19 20:58

@Lizbeth Tak teď víte, že 50% žen není spokojených :-). Asi v zrcadle místo orlího nosu, dvojité brady nebo velkého zadku zkoumají něco jiného :-D

isko
1552 příspěvků 4.11.19 21:15

@Lizbeth
No já si právě myslím, že dokud orgán funguje (i orlí nos může čichat velice dobře), tak jediným zdrojem stížnosti je fakt, že někdo druhý ho má hezčí. Což je porovnávání.

Kdyby měly všechny ženy stejnou dvojitou bradu, tak si nebude stěžovat žádná. Jenže protože každá vidí, co má ta druhá pod bradou, tak jsou důvody ke stížnostem.

;)
Porkpiehat
1581 příspěvků 4.11.19 21:34

Líčila jsem manželovi tuhle reklamu a on mi řekl, že jí viděl s nějakými kamarády v televizi a že na to nevěřícně zírali.
Jsem zvědavá, kdy se objeví reklama, kde bude háčkovaný penis včetně všeho příslušenství. Chlapi to mají podle mě daleko horší, co se týká porovnávání a nespokojenosti, takže když je ta rovnoprávnost, tak trvám na tom, ať mají muži také svojí reklamu.

julie74
3418 příspěvků 5.11.19 20:58

Už stejně nedokážu rozeznávat místní témata, tak to frknu sem. Někteří učitelé stávkují, někteří jen tak z nadšení vyrábí dětem po spinkání toto. :grinning:

Stránka:  « Předchozí 1 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek