Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1319) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
4883 příspěvků 6.11.19 05:36

@julie74 No tak sa vám to nepáči, ale české peklo (ani slovenské a žiadné iné) to nie je. Mne to pripadá docela roztomilé, že učiteľka učesala dieťa a to nemám učiteľky v školke ráda. A ten účes sa mi dokonca páči. Ak vám ide o tú farbu, tak to vyzerá prirodzene. Ako keby boli tie vlasy slnkom zafarbené. Mne to nepripadá ako melír.

květušína
271 příspěvků 6.11.19 08:11

@julie74 moc nerozumím, proč je to v této diskusi, ale pokud učitelka nečesala všechny děti stejným hřebenem, tak je to milé. Děvčátko (Vaše?) má krásné vlasy. Učitelé u dcery ve škole stávkují, tak jsem je zastoupila a naložila jí učení. :D A taky k nám na dopoledne přijedou její tři spolužačky, že budou pracovat na projektu do dějepisu, takže to nakonec nebude promrhaný den.

julie74
3418 příspěvků 6.11.19 08:19
@giuliettka píše:
@julie74 No tak sa vám to nepáči, ale české peklo (ani slovenské a žiadné iné) to nie je. Mne to pripadá docela roztomilé, že učiteľka učesala dieťa a to nemám učiteľky v školke ráda. A ten účes sa mi dokonca páči. Ak vám ide o tú farbu, tak to vyzerá prirodzene. Ako keby boli tie vlasy slnkom zafarbené. Mne to nepripadá ako melír.

Když čtu váš příspěvek, tak jsem konečně pochopila, jak jsem nemožná. Já to myslela jako pochvalu, to dělala naše milá paní učitelka moji dceři čtyřleté a mě to přijde až dojemné, může učesat culík a ona se nadšeně pachtí s tímto. A jediné na co jsem byla fakt naštvaná byla právě stávka učitelů vyhlašována den předem. Naše školka nestavkuje a ještě vyrábí toto. Omlouvám se za literární tupost. :grinning: :grinning:

julie74
3418 příspěvků 6.11.19 08:22

@květušína už jsem to vysvětlovala o příspěvek výš, tak se omlouvám i vám. Jo a ta stávka mě štve, nechci jim kecat do jejich záměru, ale ten termín vyhlášení je teda velký problém. U nás základka, prostě zítra je zavřeno, nazdar. Jste dobrá, jak jste je zaměstnala, možná kdyby jste to vyhlásila, budete jich mít doma patnáct.

Vinca_minor
1129 příspěvků 6.11.19 08:36

@julie74 To bude tím tématem, kdybyste stejný příspěvek zveřejnila ve vláknu pro radost, tak to pochopíme jako pochvalu. Ale v českém pekle jsme to holt pochopili jako peklo.

PanenkaMalenka
267 příspěvků 6.11.19 08:37
@julie74 píše:
Když čtu váš příspěvek, tak jsem konečně pochopila, jak jsem nemožná. Já to myslela jako pochvalu,

V klidu, já to tedy pochopila, že jde o pochvalu.

květušína
271 příspěvků 6.11.19 08:53

@julie74 že budou u nás pracovat na dějepisném projektu, to si domluvila dcera sama, trochu sice nedomyslela, že máme pokažený kotel (viz můj příspěvek ve stěžovacím vlákně) a není tedy vhodné zvát někoho do zimy, ale muž zajistil elektrický přímotop, takže nakonec i to teplo bude.

Porkpiehat
1581 příspěvků 6.11.19 09:50

@květušína Odpoledne můžete udělat kurz preziti v mrazu (rozdelavani ohně, stavba přístřešku ). Děti zabavíte, nikomu nebude zima a ještě ušetříte za elektřinu v přímotopu.

julie74
3418 příspěvků 6.11.19 10:49
@Vinca_minor píše:
@julie74 To bude tím tématem, kdybyste stejný příspěvek zveřejnila ve vláknu pro radost, tak to pochopíme jako pochvalu. Ale v českém pekle jsme to holt pochopili jako peklo.
:grinning:
Temperance
2006 příspěvků 6.11.19 14:23
@Porkpiehat píše:
@květušína Odpoledne můžete udělat kurz preziti v mrazu (rozdelavani ohně, stavba přístřešku ). Děti zabavíte, nikomu nebude zima a ještě ušetříte za elektřinu v přímotopu.

Při troše štěstí by se pak ten požár dal prohlásit za pojistnou událost :-P

giuliettka
4883 příspěvků 6.11.19 18:53

@julie74 To asi tým vláknom, jedno s druhým a mala som vymaľováno. :-)

giuliettka
4883 příspěvků 6.11.19 18:56

Pravé české peklo je Tamara Klusová. Jej decko má virozu, ona je 15 minut bez vody, za tých 15 minut zistí, že je potreba vymeniť čerpadlo, že to bude trvať týždeň a tak s deckom, ktoré ma tu virózu, ide na hotel. A na instagrame píše o tom, aké to má ťažké, že aj u nich sú mraky. Bože, to je ale blbka.
https://www.super.cz/…e-stalo.html?…

Uživatel je onlineSaphena
55 příspěvků 6.11.19 19:35

@giuliettka Já lituju matku spolužáka Josefíny, které ve tři ráno! píše SMS.

Porkpiehat
1581 příspěvků 6.11.19 19:52

@květušína Teď teprve zjišťuji, co vy jste za sadistickou matku! Na hotel jste měli jet, jako Tamara Klusová.

@giuliettka Už vidím, jak bude hotelový personál skákat štěstím, až jim tam děti budou zvracet po pokojích, chodbách, ve výtahu atd.

Porkpiehat
1581 příspěvků 6.11.19 19:55

@giuliettka Ještě mi není úplně jasné, jak ten vyhozený proud pračkou souvisí s tím čerpadlem. Spíš bych tipla, že rozbité čerpadlo vyhodilo proud.
Nám se v jednom bytě stávalo, že se nesměla zapnout pračka a rychlovarná konvice najednou.

isko
1552 příspěvků 6.11.19 19:58

„…uzavřela Klusová, která je často považována za supermatku. “

To já bych zase ráda věděla, kdo ji za tu supermatku považuje.

isko
1552 příspěvků 6.11.19 19:59

Jako tři děti, to ano, to je dobrý (vlastně jí ten počet závidím).
Nicméně v mém okolí se vyskytuje několik párů, které má 4-5 dětí, takže tak úplně super nejvíc to není.

Jinak naše děti, když měly podobný problém, tak vždycky k postýlce vyfasovaly lavórek, čímž odpadla ta marná cesta na záchod v případě náhlého „výtrysku“.

isko
1552 příspěvků 6.11.19 20:19

Generál Petr Pavel pro Blesk:

„Jednou jsme byli s prezidentem v Afghánistánu. Čekali jsme společně v jedné místnosti. Najednou mluvčí Ovčáček a další z jeho týmu začali prezidentovi tykat, různě, dost nedůstojně ho opečovávat. Před vojáky. Okamžitě jsem své lidi požádal, aby počkali na chodbě,“ zamračil se Pavel s povzdechem: „Ať si tohle dělají v soukromí. Musejí si přece vůči prezidentovi zachovat úctu za každých okolností. A ne mu utírat pusu a říkat Miloši.“

Nakonec generál Pavel ještě politoval osobní strážce prezidenta. „Ochránce hlavy státu je náročná profese. Dnes jsou degradováni na ošetřovatelky s pistolí za pasem. To musí být pro ty kluky hrozně ponižující,“ zmínil.

Tedy, bylo to na Blesku, takže kdo ví, jak je to ve skutečnosti. Ale připadá mi, že cokoli o prezidentovi prosákne na veřejnost, tak generálova slova potvrzuje.

https://www.blesk.cz/…d-brani.html

Porkpiehat
1581 příspěvků 6.11.19 20:44

@isko Generále Petře Pavle, pod jakým nickem jste tu na MP? @giuliettka, jsi to ty? :-D
Jako bychom tu nedávno neprobírali, jak je trapné, když někdo dává okatě najevo, že se s někým zná „víc“ než ostatní, že si s ním dokonce tyká. A s těmi chlapy z ochranky - ošetřovatelkami (jak můj manžel řekl, jsou to ošetřovatelé namaskovaní za ochranku), to už tu bylo několikrát.

Kajuli
540 příspěvků 6.11.19 21:22

@isko tak třeba ta Janečkova kněžka…

Každopádně já jsem asi ultramatka tyran, dětí máme dohromady pět (dvě jsou muže a jeho bývalé ženy, ale když jsou s námi, což je tak často, jak to jen jde, jsou to prostě naše děti a hotovo) a na chatu bez tekoucí vody jsme jeli dobrovolně na týden…

isko
1552 příspěvků 6.11.19 21:56

@Porkpiehat
Teď vám asi úplně nerozumím.

Tuhle konkrétní věc o utírány pusy jsem na internetech - včetně MP - četla poprvé, docela mě to šokovalo. Tak jestli už je to obecně známá věc, tak nic, už mlčím.

isko
1552 příspěvků 6.11.19 21:57

@Kajuli
Janečkova kněžka… má zřejmě takové kvality a schopnosti, že asi skutečně každý, kdo je schopný byť jen trochu rozumně fungovat, je pro ni supermatka.

Supermatka jste spíš vy, pět dětí atd.

Uživatel je onlineBirdonawire
243 příspěvků 6.11.19 22:20

@Porkpiehat Jsi mi připomněla, že jsem se tady ještě nevykecala z mého pocitu z jedné mé známé. Když jsem s ní pracovně řešila, že je potřeba to a to, pak mi sdělila, že v tom případě ona zavolá Péťu / Karlíka / doplňte jiné podobně upravené jméno. Na dotaz, kdo je Péťa, odpověď: „No přece Petr XY.“ S tónem: „A to Ty jako NEVÍŠ?!?“
Vzdala jsem to a když skončila pracovní spolupráce, kontakt jsem omezila na minimum.

zwedavka
1027 příspěvků 6.11.19 23:05

No to je logika, co nesmí vidět hrstka přítomných, o tom se může z bulváru dozvědět xxx xxx lidí? (Netuším jaký má Blesk náklad)

isko
1552 příspěvků 7.11.19 08:25

@zwedavka
No, tak na tom taky něco je.

Stránka:  « Předchozí 1 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek