Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1351) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
BeKaa
493 příspěvků 20.11.19 21:12

@giuliettka To je fakticky kreten, ani se mi nechce věřit, že takového něco existuje. Co se asi takovému člověku honí hlavou?
Ani se mi nechce věřit, že to je pravda. Myslela jsem, že i v politice a žurnalistice jsou nějaké hranice. No asi ne…

Birdonawire
373 příspěvků 20.11.19 21:21
@giuliettka píše:
Chcela som napísať, že Erik Best miláčik Zemana je hovado, ale pripadá mi to málo výstižné. Je to kokot.
https://www.forum24.cz/…ti-manzelky/?…

Bezcharakterní debil. A jestli mne za to z MP vyhodí, je mi to jedno. Pocházím původně z Chrudimi, pořád znám lidi odtamtud.

vlm
4888 příspěvků 22.11.19 19:30

Nevím kdo vybírá oblečení TV moderatorkam, ale měl by poznat že tyhle jsou malé, pohodlné to taky asi dvakrát nebude. Dnešní odpolední zprávy tvnova

Lizbeth
1145 příspěvků 22.11.19 20:04

Dnes jsem zpozorovala v práci zákaznici důchodového věku..vybírala si vejce.
Otevřela jednu krabičku s deseti vejci a vedle ní druhou krabičku s deseti vejci.
Každé vajíčko vzala zvlášť a poklepala na něj prstem ( jako když klepete na dveře) a přikládala ucho, aby zaznamenala zvuk.
Tudíž dvacetkrát zaťukala, vyhodnotila a zřejmě dle tonu poskládala lépe znějící vajíčka do jednoho futrálu a ty méně hodnotné do druhého..Trvalo ji to asi pět minut a když odcházela musím se přiznat, že jsem jí přála, aby se jí cestou domů rozbila..no jo je to ode mě špatný, ale takhle se přehrabovat a rabovat mi přišlo hnusné vůči ostatním zákazníkům.

A co jí šlo? Pukavec? Hledala dva žloutky? Ladila piano?

vlm
4888 příspěvků 22.11.19 20:17

@Lizbeth tohle prendavani vajec jsem taky zažila, paní asi vybírala větší… Ale netukala na ně, stačilo mi klepání melouny, a taky slečna co strávila v oddělení oz nejmíň hodinu, prohlížela každé jablko milimetr po milimetru než si vybrala.to že ve stosu beden je ten nejlepší kousek čehokoli v té nejspodnejsi, z trsu banánu je potřeba jeden urvat a odhodit… To jak nakupují Vietnamci do svých obchodů škoda mluvit, jsem fakt ráda v krámě už nepracuju, ale vytáčí mě to i při nakupování

Moir
2335 příspěvků 23.11.19 08:32

@Lizbeth vzhledem k tomu, že mi při vaření praská minimálně čtvrtina vajec, tak se důkladné prohlídce nedivím

giuliettka
5604 příspěvků 23.11.19 08:33
@Moir píše:
@Lizbeth vzhledem k tomu, že mi při vaření praská minimálně čtvrtina vajec, tak se důkladné prohlídce nedivím

Naučte sa uvariť vajcia.

giuliettka
5604 příspěvků 23.11.19 17:28

Tož toľko k tomu ako k nám chodia migranti znásilňovať ženy.
https://www.armaghi.com/…-in-ni/97483

Vinca_minor
1372 příspěvků 23.11.19 17:39

@Moir Musíte je vařit při mírném varu, voda musí zlehka probublávat. Když vře jak vzteklá, tak vejce hodně skáčou a spíš se rozbijí. A bílá jsou křehčí než hnědá.
Taky do krabičky s vejci koukám, jestli nějaké není rozbité. Ale abych porovnávala gramáž nebo porovnávala zvuk po zaklepání s ladičkou, no to by mě mohlo…

Moir
2335 příspěvků 23.11.19 21:27

@Vinca_minor děkuji za radu, dávám je do mírně vroucí vody, pomalu ponořuji v odpěňovačce a už v té chvíli část praská, za to fakt nemůže moje potenciální neumění vařit vejce

EllaHolz
17 příspěvků 23.11.19 21:39

@Moir Jestli dáváte studená vejce do vroucí vody, tak se nedivte, že vám praskají.
Potenciální neumění se stalo skutečným :-D
Jak správně vařit vejce

Vinca_minor
1372 příspěvků 23.11.19 22:11

@Moir Já dávám vejce do studené vody a dávám do ní sůl - když jednou za uherský rok vejce praskne, tak nevyteče. Vám vážně praská čtvrtina vajec?

Brep
719 příspěvků 23.11.19 22:13

Ja se priznam, ze uvarit vajicko mi dela problem :grinning: prestehovala jsem se od plynoveho sporaku k elektricke plotynce a proste to nemam v oku. Takze prosim, kdyz uz to vejce privedu k mirnemu varu, jak dlouho ho varit?

benyka
7989 příspěvků 23.11.19 22:16

Já mám vařič vajec na 6 kusů, a průměrně ze dvou případů vaření praskne jedno vejce, i když do skořápky nedělám dírku, jak je doporučováno.

Moir
2335 příspěvků 23.11.19 22:42

@Vinca_minor ano, tak posledního půl, třičtvrtě roku a je to strašně k vzteku, asi tu s vejci cestou do obchodu strašně mlátí

Vinca_minor
1372 příspěvků 23.11.19 23:19

@Brep Stejně dlouho jak na plynu, akorát plotýnku ztlumíte trochu dřív, má dojezd, plyn reaguje okamžitě. @benyka @Moir Vařič vajec nemám, dírku nedělám a no problem. Asi v okolí chovají slípky, které mají suprvejce. A to jsem vejcožrout, vařím, smažím a odděluju žloutky ostošest.

Brep
719 příspěvků 24.11.19 00:03

@Vinca_minor zapomnela jsem napsat, ze „na plynu“ jsem je dala do studene vody, na maly plamen a za dvacet minut byly. Elektrice trva se rozehrat, pak to bubla moc… no proste michana vajicla vedou :grinning:

Kajuli
585 příspěvků 24.11.19 00:09

@Brep já mám doma nejlepší vařič- muže, to je vejcomil, nechávám přípravu zcela v jeho režii a funguje to dokonale. Dříve mi také praskala na můj vkus často

Vinca_minor
1372 příspěvků 24.11.19 00:12

@Brep Tak já u plynu i elektriky počítám čas od začátku varu. Protože pokaždé dám jiné množství vody a i různý počet vajíček. Jeden by neřekl, jak může být vaření vajec složité :D

lorens
2276 příspěvků 24.11.19 01:05

Když nefunguje sůl, je potřeba zkusit ocet. Už nevím, který celebritní kuchař to radil, ale od té doby mi nepraskají.

Brep
719 příspěvků 24.11.19 09:14

@Vinca_minor a kolik tedy pocitate? :grinning:

Vinca_minor
1372 příspěvků 24.11.19 09:36

@Brep Na měkko tři minuty, na hniličku tak pět, natvrdo osm až deset.

Pozorovatel
638 příspěvků 24.11.19 10:00

U nas zase frci minutka na vajicka, vajicka do studeny/co zrovna tece z kohoutku. Dali jsme to jako nejlepsi vynalez i rodicum a nikdy to nepouzili.

benyka
7989 příspěvků 24.11.19 11:39

@Pozorovatel To je skvělá věc. Oproti vejcovaru hlavně malá. :-) Co to dělá, když je hotovo? Hvízdá?

Edit: Jo, už jsem si to našla. Nejspíš jenom mění barvu. Tak to by pro mě nebylo. Potřebuji, aby mě to zavolalo, jinak jsem schopna zapomenout, že mám něco na plotně. :-)

PanenkaMalenka
275 příspěvků 24.11.19 11:58

@benyka Vejcovar je úžasná věc, nikdy mi žádné vejce neprasklo. A vejce v krámu kontroluji také, často bylo 1-2 v baleni prasklé.

Stránka:  « Předchozí 1 1507 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1522 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek