Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1351) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
5611 příspěvků 2.1.20 12:44
@ertz píše:
@giuliettka Mladistvý vzhled přece zajišťuje ta čepice :-). Dospělý muž snad ví, že v místnosti smeká.

Jej to mi pripomenulo Uragán a Mirka. :-D
https://www.youtube.com/watch?…

ertz
193 příspěvků 2.1.20 12:45

@giuliettka Jak řekl anděl Páně - chce jít o žebrácké holi - má ji mít. Dámy chtěly na Blízký Východ a byla jim blízká islámská kultura. Obojího mají dostatek. A předpokládám, že z Německa šly dobrovolně.

Matmys
2565 příspěvků 2.1.20 12:46

@giuliettka Hmm. V jejich botách nechodím. Připadá mi to jako hon na čarodějnice.

Matmys
2565 příspěvků 2.1.20 12:47
@ertz píše:
@giuliettka Jak řekl anděl Páně - chce jít o žebrácké holi - má ji mít. …

Tu jedničku jsem viděla teprve letos a zdaleka se mi nelíbila tak jako druhý díl. Ale zrovna tahle scénka se mi líbila.

ertz
193 příspěvků 2.1.20 12:48

@Matmys Myslím, že je to pouze důsledek jejich volby.

giuliettka
5611 příspěvků 2.1.20 12:48
@Matmys píše:
@giuliettka Hmm. V jejich botách nechodím. Připadá mi to jako hon na čarodějnice.

Ak je to hon na čarodejnice, tak nech sa nevracajú. Sú tam kde byť chceli.

Porkpiehat
1886 příspěvků 2.1.20 12:52
@giuliettka píše:
@Matmys Ako v§ačšie peklo mi pripadá titulok V 55 letech pořád vypadá jako kluk! Sagvan Tofi promluvil o jeho receptu na mladistvý vzhled. Co za tím stojí?! a ptom človek pustí video a nestačí zírat, čomu vraia mladistvý vzhled. :-D

@Birdonawire Vypadá jak Tomi Paci, když si nakoupil v oddělení pro mladé „Vohoz na skejt“ :-)

Matmys
2565 příspěvků 2.1.20 12:54

@giuliettka Chápu. Jen mi prostě nepřijde správné kopat do ležícího.

bao-baba
634 příspěvků 2.1.20 12:54

@Matmys
Mně přijde dost nechutné, že se někdo postaví nejen ideologicky, ale i násilně proti někomu a pak od něj žádá, či přímo nárokuje, aby ho přivinul zpět na svou hruď.

giuliettka
5611 příspěvků 2.1.20 13:00
@Matmys píše:
@giuliettka Chápu. Jen mi prostě nepřijde správné kopat do ležícího.

OK, tak nech s každou tou ženou, čo skuhrá na podmienky v uprchlickom tábore, lebo predtým bola v nemecku na lepšie zvyknutá, vezmú do tej dediny/mesta celý ten tábor v ktorom je. Jedna z žen usilující o návrat do Německa je dvacetiletá Meryem S., která pochází z města Idar-Oberstein ve spolkové zemi Porýní-Falc. „Žijeme uprostřed chaosu,“ napsala krátce před vánočními svátky. Tvrdí, že do stanů zhruba 70 tisíc lidí, kteří v táboře žijí, nepřetržitě prší. Chybějí toalety, pitná voda, všude jsou odpadky a krysy. „Děti jsou kvůli tomu často nemocné a lékaři nejsou k dispozici,“ píše Meryem.
Tých 70 tisíc ľudí pomoc potrebuje rovnako ako tá kráva Meryem S.

Matmys
2565 příspěvků 2.1.20 13:06

V pohodě. Jen jsem napsala svůj názor a jsem ráda, že mě tady v Česku za to nemůžete ukamenovat.

giuliettka
5611 příspěvků 2.1.20 13:08

@Matmys Co blbnete?! Tiež som len napísala názor.

isko
1665 příspěvků 2.1.20 13:09

@giuliettka
Ještě by s sebou měli vzít zoufalce z jiných táborů - totiž ty, kteří se tam dostali právě kvůli těm islamistům.

Dalmitka
1739 příspěvků 2.1.20 13:16

Tak ak sa tu spomína Sagvan Tofi - neviem, či sa mám smiať alebo plakať; pre mňa slizký a nechutný „stařík“, ktorý stále verí, že svojím imidžom „cool puberťáka“ ohuruje, ale mne pripadá ako ustrnutý v čase a tak trochu lempl s rukami od roboty úplne preč.

isko
1665 příspěvků 2.1.20 13:17

Když ona je otázka, jestli ty „ležící“ jsou doopravdy ležící.
Po fyzické stránce ano, ztratily manžely a veškerou podporu, nemají nic a jsou v lágru.
(Jenže to jejich oběti taky prosím pěkně).

Ale změnily se i vevnitř? Doopravdy pochopily, jakého zvěrstva se zúčastnily? Doopravdy pochopily, že to byla nebetyčná blbost a ublížily lidem? A kdyby dostaly znovu šanci a příležitost, na kterou stranu by se přiklonily?

Chápu, že když do toho šly, tak byly mladé. I teď jsou mladé a k mládí patří určitý radikalismus. Jenže… za islamisty ležely mrtvoly. A děti prodané do sexuálního otroctví. Zničené životy. Rozvrácené země.

Ale hlavní je: když děvčata zaplatí za svoji minulost a dostanou se do Německa, co bude potom? Budou působit pokoj nebo naučí svoje dětičky, že mají většinovou společnost nenávidět? Spousta z nich byla ochotná i zabíjet vlastníma rukama, nejenom že se spokojily s podporou manželům.

Matmys
2565 příspěvků 2.1.20 13:23
@giuliettka píše:
@Matmys Co blbnete?! Tiež som len napísala názor.

Ale neblbnu. To byla narážka na způsob řešení nesouhlasu v jiných zemích.
Například v těch, odkud by chtěly ty ženy zpět.

@isko
Ano, dobrá úvaha, ale dokud se nic nezrealizuje, tak se to těžko potvrdí.

porjk
2953 příspěvků 2.1.20 14:10

@Matmys Nevím, jestli byly pokořené. Kdyby nebyly zajaté a čekající na soud, nejspíš by se pokořené necítily. Připustit lítost, jen když prohraju, mi přijde jako kalkul a ne lítost. Spis jako snaha dostat se tam, kde můžů zase škodit. A v pohodlí.
Stará moudrost říká S čím kdo zachází, tím také schází.

isko
1665 příspěvků 2.1.20 14:21

@Matmys
Nejsme povinni něco realizovat, aby se cosi dalšího potvrdilo.

Tak trochu koply do tváře všemu, co stalo za nimi, a odešly sloužit něčemu lepšímu, odešly do čistší země, za islámem. Teď to mají.

Jinak já v principu nejsem proti tomu, když se někdo obrátí a chce se pokusit o nový život. Bohužel v tomto případě jsem nenašla informace o tom, že by ty ženy (obecně, jako skupina, na výjimky věřím) se skutečně změnily. Byly jenom zahnané do kouta. Jsou to tedy bohužel jenom informace zprostředkované, ale řekla bych, že nemáte lepší.

Lizbeth
1147 příspěvků 2.1.20 18:21

Viděla jsem jen jeho fotku v bulváru s tím " mladistvým" nadpisem a málem mi vypadli oči..jako já nevím, proč zvolili zrovna tuhle lichotku? A pochybuju, že třeba doopravdy o takovéto výlevy dospělý člověk stojí. Jenom proto, že má kšilt, obarvený vlasy a roztrhaný džíny ještě nikdo mladší nevypadal.

Klidně ho mohli nazval sexy, charismatickým, nebo prďáckým a nebyla bych proti, protože pro někoho takový může být..ale mladistvý ani smykem.

Ophelie
764 příspěvků 2.1.20 18:50
@giuliettka píše:
@Matmys Ako v§ačšie peklo mi pripadá titulok V 55 letech pořád vypadá jako kluk! Sagvan Tofi promluvil o jeho receptu na mladistvý vzhled. Co za tím stojí?! a ptom človek pustí video a nestačí zírat, čomu vraia mladistvý vzhled. :-D

Je někde k mání i videoukázka? Bych si ráda nastudovala, jak na mladší vzhled.

takvselijak
317 příspěvků 2.1.20 21:38

Doporučuju poslechnout si nebo si přečíst nějaký rozhovor s Markétou Kutilovou nebo Lenkou Klicperovou, které byly přímo ve válce/uprchlických táborech v Sýrii a o tomhle tématu samozřejmě taky mluví. Je to opravdu zajímavé, namátkou jeden rozhovor tady https://www.youtube.com/watch?…

Každopádně ať ty ženy smýšlí, jak chtějí, tak otázka návratu vůbec není jednoduchá. Samozřejmě nikomu se nechce importovat si domů teroristy. Ale ono nechat vlastní občany na hrbu zemi zničené válkou a tvářit se, že to není můj problém taky není úplně řešení. Osobně si myslím, že minimálně jejich děti by bylo dobré dopravit zpět. Uprchlický tábor prostě není prostředí vhodné pro děti obecně, tím spíš když je vychovává teroristka.

giuliettka
5611 příspěvků 2.1.20 22:26

@Ophelie https://www.super.cz/…m-stoji.html

@Lizbeth píše:
Viděla jsem jen jeho fotku v bulváru s tím " mladistvým" nadpisem a málem mi vypadli oči..jako já nevím, proč zvolili zrovna tuhle lichotku?

Ale on sa vyjadruje k svojmu mladistvému vzhľadu a vyzerá pri tom ako keby mu to lichotilo.

Lizbeth
1147 příspěvků 2.1.20 22:36

Aha..mě nebaví to číst a nedej bože shlédnout.
Ale jak praví klasik : pokud je v jakékoliv lži, alespoň malinká lichotka, lidé ji uvěří..
A chudák tak dlouho o sobě v bulváru četl, že vypadá dobře, až tomu uvěřil.

ertz
193 příspěvků 2.1.20 22:38

@giuliettka Už vím, koho mi Sagvan Tofi pořád připomíná. Pustila jsem si ten odkaz od @takvselijak a všechno se propojilo… celý Muammar Kaddáfí :-). Ten vypadal taky pořád mladě - až do smrti (chudák).

julie74
3675 příspěvků 2.1.20 23:33
@Matmys píše:

No bohuzel, najděte si o nich něco. OnY to jsou čarodějnice, to že zhusta přišly o muže neznamená že přišly i o původní názory. Navíc vychovávají poměrně dost děti. CO z nich vychovávají nikdo moc neřeší. Protože nikdo nechce být za nelidumila.

Stránka:  « Předchozí 1 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1518 1519 1520 1521 1522 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek