Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1351) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Oveeec
2310 příspěvků 26.1.20 14:46

Četla jsem o (necvičeném) psovi, který poznal nebezpečnou pihu a pořád ji očuchával, až si pán zašel k doktorovi a zjistil, že se mu dělá melanom. Nebo o kočce, která škrábla paní do prsa, kde si ona potom nahmatala bulku. Takže třeba ten pes očuchává to břicho, ve kterém je to dítě :)

giuliettka
5603 příspěvků 26.1.20 14:47

@Oveeec Tož konečne mi to dáva nejaký zmysel. :-)

jarnyvanok
13 příspěvků 26.1.20 22:55

Moj pes ma ocuchaval na bruchu, ked som Bola tehotna a spraval sa inak ako obvykle.

květušína
364 příspěvků 27.1.20 09:33

@giuliettka prostě se ten pes začne chovat jinak, než obvykle. Asi je to individuální, ale co vím, tak se třeba začne k majitelce víc lísat apod. Vlastní zkušenost nemám, byla jsem těhotná jen jednou a psa jsme neměli, takže mám pouze zprostředkované informace od někoho jiného. Těhotná už nebudu a navíc mám jen kočky a ty se chtějí jen nažrat a někde celý den chrápat, tudíž vlastní zkušenost dodat nemůžu, i kdybych chtěla.

JarkaJ
986 příspěvků 27.1.20 13:15

Mám necvičeného psa a stále se divím, co všechno pozná - nejen z tělesného pachu, ale i z tónu našeho hovoru, použitím parfému (že se někam chystám a tudíž nepřijdu jako obvykle), že mi není dobře, přestože to nedávám najevo atd. V létě jsem měla zánět v noze na palci. Bylo to vážné, ale je to zahojené, ale on stále olizuje prsty, protože cítí, že tam nezůstalo všechno v pořádku. Druhé nohy se ani nevšimne.

Kajuli
585 příspěvků 27.1.20 15:07

@květušína tak s kočkou to také není moc pravda, záleží na povaze, ta naše je převlečený pes, takže když jsem nemocná, lehá si všude ke mně. V těhotenství se pokaždé dobývala k břichu a lísala se k němu a to stejné dělala u každé těhotné návštěvy.
Nutno tedy dodat, že nejsem crazy cat lady, kočka je spíše výsledkem náhody, bez domácích zvířat bych se obešla docela v pohodě.

Vinca_minor
1372 příspěvků 28.1.20 08:22

Jezevčice zase tchyni olizovala vpichy, když chodila na chemoterapie. Ptala se i doktorů, jestli to nevadí, ale ti říkali, že pokud je to pes bytový a nežere žádné humáče, jako zdechliny a hov.., tak že to je v pohodě, ať psa klidně nechá, že to může podpořit hojení těch vpichů.

Temperance
2286 příspěvků 28.1.20 14:48

@Vinca_minor Ano, sliny obsahují léčivé látky.

Vinca_minor
1372 příspěvků 28.1.20 17:11

@Temperance Ano, a jemná masáž psím jazýčkem hojení taky podporuje.

Pocit chladu
165 příspěvků 28.1.20 17:33

Kriste, mne je jedno kto vas olizuje
ale uz dooooost

Lizbeth
1144 příspěvků 28.1.20 21:26

Předevčírem mě kočka zalehla na krku, když jsem se povalovala u pc..tak to abych si zašla na štítnou žlázu:)

bao-baba
629 příspěvků 29.1.20 10:03

Tyhle šaty tedy krásy nepřidají, zato kil vydatně. Dcera bohužel není pěkná jako maminka.

Bystromila Klíšťová
46 příspěvků 29.1.20 10:56

@bao-baba No myslim, že by s váma 8 z 10 chlapů nesouhlasilo

bao-baba
629 příspěvků 29.1.20 11:38

@Bystromila Klíšťová
Dcera je mladá, to ano, nicméně pí. Kubelková (nejsem chlap) byla podle mne mnohem hezčí.

MP blanka
2263 příspěvků 29.1.20 12:28

Kvízová otázka - spadnú modelke ramienka a s nimi celý živôtik pri otočke na konci móla, alebo až pri záverečnej kľaňačke?

Temperance
2286 příspěvků 29.1.20 14:12

@MP blanka Uzavřeme sázky?

MP blanka
2263 příspěvků 29.1.20 14:29
květušína
364 příspěvků 7.2.20 08:40

Modely z Českého plesu. Líbily se mi pouze šaty, co měla na sobě Vendula Pizingerová (ale myslím si, že zrovna jí neslušely), zato provinčních hrůz spousta:

přehoz z postele, ani se nedali moc práce s šitím

Tato látka mi připomíná ty psychedelické vzory halen, co si kupují starší silné ženy

šaty od stejné návrhářky, á la maturantka v šatech z půjčovny, co tam zbyly - děs běs

Vím, že je těhotná, ale tady vypadá, jako by se na ples omylem připletla chodbou z welnessu

už bylo v jiné diskusi, ale nedá mi to, protože tohle je prostě skvost:

Příspěvek upraven 07.02.20 v 08:57

květušína
364 příspěvků 7.2.20 08:55

Ještě přidávám antickou řízu od návrhářky modrých šatů výše (a jako bonus volně visící prsa paní Muzikářové).

MP blanka
2263 příspěvků 7.2.20 13:35

@květušína -v posledných rokoch mám - podľa fotiek - pocit, že tieto hoch plesy sú prehliadkou toho najúbohejšieho. Samé výtrysky módnych návrhárov, čo vyzerajú ako nepodarené pokusy „šikovnej “ domácej panej. Nemáte nejakú fotku, ktorá by ma vyviedla z omylu? Niekde je tu aj vlákno Módne nebo, ale tam už dlho nikto nič nepridal. A ja by som sa tak rada pozrela na niečo naozaj plesu hodné!

květušína
364 příspěvků 7.2.20 13:53

@MP blanka jakjsemuž psala, na fotkách se mi líbily pouze šaty, které na sobě měla Vendula Pizingerová. Ale myslím si, že jí nesluší, že se v nich ztrácí a by potřebovala jinou barvu šatů. A taky jinou kabelku a účes a líčení.

Judy24
1046 příspěvků 7.2.20 14:07

Tak nejlépe ze všech podle mě vypadala jednoznačně moderátorka večera Iveta Vítová:

Judy24
1046 příspěvků 7.2.20 14:10

Mě ještě na plese zaujala jedna věc, kterou nějak nedokážu pochopit. Když jsem návrhář/ka a jdu na společenskou akci, tak si přece musím být logicky nejlepší možnou reklamou, ne? Co si pak mám myslet o schopnostech Aleny Wilson, která sama sebe vymódila takhle? Což o to, že mi to nepřijde vkusné, ale i to technické zpracování, ten zkrabacený šev? Kdo by na základě téhle fotky šel k ní s x tisíci, to fakt nedokážu pochopit.

porjk
2952 příspěvků 7.2.20 15:15

@Judy24 napadlo mě totéž.

giuliettka
5603 příspěvků 16.2.20 08:25

Jedno rakúske.

Stránka:  « Předchozí 1 1511 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1518 1519 1520 1521 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek