Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1375) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
ertz
493 příspěvků 9.7.20 07:50

@porjk To úmrtí, vidina vyšetřování, soudu a další věci s tím spojené (jednání s rodiči, úřady) by s normálním člověkem otřásly tak, že se oslabí jeho pozornost a nebude plně soustředěný. A pak stačí opravdu chvilička…Rozumný rodič si dítě z tábora odveze, ale taková nejsou všichni. Tohle by měl řešit ani ne vedoucí, ale zřizovatel/pořadatel, který nebyl na místě a má odstup.

Puffin
287 příspěvků 9.7.20 07:52

@porjk Souhlasím. Rychlá pomoc/podpora od terénního krizového týmu by pomohla vedoucím a ti by pak mohli líp podpořit děti. Většina z nás nemá pro takhle silné a smutné situace připravené zvládací mechanismy.

Dvořbuřtová
72 příspěvků 9.7.20 10:23

Ty vole!… za dva týdny mám poslat syna poprvé na tábor… toto jsem si potřebovala přečíst…

Paris1789
4758 příspěvků 9.7.20 11:18

Vidím to pragmaticky, spousta rodičů nemá pro děti žádné hlídání, tak je na tom táboře nechá. Tak prosté to je.

Temperance
2699 příspěvků 9.7.20 12:58

Ještě by mohli být ti vedoucí tak cyničtí, že by se navzájem poplácávali po ramenou, jak to profesionálně zvládli a nenechali se tím rozhodit.

Oldyn
6400 příspěvků 10.7.20 11:44

@giuliettka
Dítě bych z tábora odvezla.

Jordaan
9026 příspěvků 17.7.20 23:20

@giuliettka

Jak to dopadlo s tim taborem? Cetla jsem to az ted. Ja bych teda okamzite dite vyzvedla, nemohla bych jim duverovat, ze se dokazou postarat o deti vseobecne a neverila bych tomu, ze se nekdo bude starat o psychicke rozpolozeni meho ditete, ktere by z podobneho zazitku bylo vedle jak ta jedle. Po tom telefonu uz vubec ne.

giuliettka
7309 příspěvků 18.7.20 07:31

@Jordaan Nechala ho tam, tábor normálne pokračuje. Domov sa vráti až zajtra, tak až v pondelok sa dozviem čo na to vraví konkrétne ten jej chlapec. Jak hore píše @Paris1789 musela to vziať pragmatický. Nemala by hlídaní. Jej mamka je chorá a 10 ročné dieťa nezvládne, sama ma čiastočne opatrovateľku. Na náhlé výpadky behom roka, má pani na hlídaní, ale tá je na 8 dni pre ňu drahá, a okrem toho je teraz ona sama na dovolenke. Prvé 4 dni to dávala s nervami v kýbli. Potom na fb stránkach toho tábora pozerala fotky a je tam video, jak ten jej syn šantí so skupinou ostatných detí. Tak tie ostatné dni to dávala už menej vystresovaná. Mám obavy, že sa chlapec vráti z tábora s historkou, ako sa niekto topil a prišla pre neho helikoptéra a on teda videl helikoptéru zblízka. Ten chlapec umrel na druhý deň v nemocnici, tak sme premýšlali nad tým, že možno to tým deťom nepovedali, že umrel.

bao-baba
1102 příspěvků 18.7.20 08:52

Tak máme zase něco hezkého „českého“

15 rajcovních výstřihů české Marilyn Monroe: Barboře Mottlové se do očí koukat nebudete

giuliettka
7309 příspěvků 18.7.20 09:26

@bao-baba Čo má tá žena spoločné s Marilyn? To že je to žena? Marilyn nemala prsia jak basetové uši a nenosila úlizaný účes s troma chlpami nakulomavanými do lokyniek. :-D

zwedavka
1131 příspěvků 18.7.20 10:03

První dojem - načapali ji při převlékání.

Zetina
83 příspěvků 18.7.20 13:48
@bao-baba píše:
Tak máme zase něco hezkého „českého“15 rajcovních výstřihů české Marilyn Monroe: Barboře Mottlové se do očí koukat nebudete

Marylin? Opravdu?:relaxed:

Eyela
286 příspěvků 18.7.20 15:30
@giuliettka píše:
Kanarátka tam má syna, volala mi čo má robiť, či vziať svojho syna domov predčasne. Na moju radu, nech tam zavolá, sa po zavolaní dozvedela, že komentáre nepodávajú, tábor sa neruší, oni jej nič nevolali, jej syn je v poriadku, tak čo otravuje. Jak môže ten tábor v pohode pokračovať?
Na dětském táboře na Liberecku se utopil chlapeček (†7)! Tělíčko objevila nezletilá dívka

Totální noční můra každého (nejen hlavního) vedoucího, na druhou stranu, když si vzpomenu na ta všechna bezpečnostní opatření při koupání (interní i zákonná), trochu se nabízí otázka, jestli něco nepodcenili…

Ophelie
842 příspěvků 18.7.20 16:05

Zdá se, že česká Marylin rovná se laciná blondýna s hrudí dmoucí (viz Miluška B. a teď Bára M.)

bao-baba
1102 příspěvků 18.7.20 16:11

@giuliettka
Já nevím, o mají společného, ale píšou to v bulváru, tak to musí být pravda :-)

Sisi_82
10 příspěvků 19.7.20 12:41

Ale k čertu s Marilyn. Ale konečně mame i českou Pippu…
https://www.extra.cz/…tavni-pozadi

Ale zase na 70 vypadá dobře…coz se o dcerce rict nedá. :smile: :smile:

Porkpiehat
2366 příspěvků 19.7.20 14:16

@Sisi82 Když jsem dnes viděla fotku nevěsty s rodiči, tak jsem si myslela, že je v popisku překlep, a že jsou to rodiče ženicha, tj. mamince je tak nějak stejně jako nevěstě. Jinak jsem si říkala, že by jí musela být k sedmdesáti a že teda vypadá sakra dobře v porovnání s dcerou a dokonce i vnučkami.

Bystromila Klíšťová
55 příspěvků 19.7.20 15:17

@Sisi82 Fakt jsem ta poslední, co by někomu vyčítala věkový rozdíl. Ale ta insta prezentace a všechno okolo je tak bizarní. Přiznám se, že se „těším“ na to divadlo, které vypukne, až ten pár bude končit.

EmilyG.
2068 příspěvků 19.7.20 16:13

@Bystromila Klíšťová nemusi koncit, takovych paru je vic…z tech kteri jsou na ocich treba Jirina Bohdalova a ten jeji Focko…ji bude 90 a jemu je 62, tak nejak. Nebo Marie Rottrova a jeji partner…

Paris1789
4758 příspěvků 19.7.20 20:29

Nějak se nedokážu vyrovnat se zjištěním, že novomanželka paní Štiková je mladší, než já…

EmilyG.
2068 příspěvků 19.7.20 21:15

@Paris1789 jak vypada ve skutecnosti? Podle fotek ze seoucasnosti ve srovnani s drivejskem hodne zhubla a rekla bych ze ma lifting podbradku a trochu vytahly i oblicej.
Na fotkach ted rozhodne vypada mnohem lip nez driv.

Bystromila Klíšťová
55 příspěvků 19.7.20 22:35

@EmilyG. Chramostová s Milotou a další. Ale to je trochu jiná společnost.

EmilyG.
2068 příspěvků 19.7.20 23:30

@Bystromila Klíšťová no ale pozor, Monicini rodice maji snad oba VS vzdelani, i sestra, uspesne podnikaji, Monika sama hloupa neni.

Paris1789
4758 příspěvků 20.7.20 06:49

@EmilyG.
Tak úplně jsem si ji neprohlížela, přecijen mi to nepřijde být úplně zdvořilé. Ale měla na sobě minišaty hodně na tělo, k tomu velmi vysoké podpatky a ty blond vlasy asi možná až po pás? Už nevím, byly ale dlouhé a vypadaly velice uměle. Nohy do x. Kdybych ji ale neznala z fotek z webu, asi bych si jí nevšimla, Smíchov je čtvrť plná podobných divně vypadajících lidí.
Vypadala stejně jako na webu, kdekoli jsou její fotky, je to ona. Aspoň se nepřikrašluje. Myslela jsem, že je jí tak jako mně, už přes padesát.

Bystromila Klíšťová
55 příspěvků 20.7.20 10:05

Nemyslím, že je hloupá, spíš emocionálně jinde. A navíc je manželovi je jen 24, z jeho strany se může ještě dít hodně věcí.

Stránka:  « Předchozí 1 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 1553 1554 1555 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek