Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1389) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lizbeth
1417 příspěvků 18.9.20 15:11

No oni o sobě nepochybují..chyba je asi vždy na straně bývalé ženy - to je už samo o sobě divné..
Pokud se dostaneme v konverzaci k tomu, co čtu, jakou poslouchám hudbu, jaký mám názor, tak se radují, že narazili na ženu s mozkem - což mě docela uráží, jakože doteď znali jen blběny, které jim nesahali po kotníky? A není to tak, že jaký šel, takovou potkal?..řeknu vám, že lidi jsou divný :)

Paris1789
5031 příspěvků 18.9.20 15:14

Nechápu jednu věc: proč si tolik lidí myslí, že svůj protějšek nějak oslní kecama o svých ex? Mě to třeba vůbec nezajímá, tedy nezajímalo by mě to. Teď jsem se zamyslela, co by mě asi zajímalo? Co si tak povídat s člověkem, kterého vidím poprvé v životě (a zřejmě i naposledy)? Neměly by na to být nějaké kurzy, cosi jako „umění nezávazné konverzace“?
Samozřejmě bych stejně tak nevěděla, o čem bych měla mluvit já. Třeba bych mluvit nemusela, protože bych se ani nedostala ke slovu?

Napadá mě, že povolání „dohazovač“ není tak marné, jak jsem si dříve myslela.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.20 15:18

@Lizbeth hezky popsané, já se seznamovala pár let…a vydalo by ti na knížku..Taky každý v zimě lyže v létě kolo..,teda nakonec to vyšlo..tak se držte, a pište :-)

Porkpiehat
2597 příspěvků 18.9.20 15:22

@giuliettka Na Alexu jsem myslela ve středu, protože jsem se mi nechtělo zastavovat a chtěl jsem (nepoučitelná) vyhledat adresu přes hlasové vyhledávání. Jenže ačkoliv mám Google nastavený s primárním jazykem Francouzština, tak Google maps vyhledával v ČJ. Takže „Jarda balzám“ nebo „já dával sound“ (oboje totožné místo ve Francii) opravdu nebyla adresa, kam jsem chtěla jet. To nastavení jsem chtěla hlavně kvůli dojezdovému času, jinak jsem tak zhruba věděla, kudy jet.

Mělo mě varovat, že minulý pokus o hlasové vyhledávání dopadl stejně. Takže jsem usoudila, že Alexa, která by měla také nějaký prioritní jazyk by mi také nabízela nějaké nesmysly.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.20 15:22

@Lizbeth manželův kamarád je teď taky ve fázi seznamování.. nevím co jim povídá, ale jednou se vidí, už je šílené zamilovaný, plánuje bydlení, a podobně…a najednou konec…tě poslední dokonce koupil auto, ona si ho teda nevzala, ale po pár schůzkách.

Puffin
320 příspěvků 18.9.20 15:27

@Lizbeth Prosím pište průběžně, budu sbírat dobré rady, abych byla připravena, až přijde čas. Zatím jsem se spíš vyděsila, ale pečlivě si zapisuji „při vaření kávy pozor na pumu!“

Porkpiehat
2597 příspěvků 18.9.20 15:27

@Paris1789 Já měla schůzku naslepo přes dohazovače (společného kamaráda) a jsme s manželem spolu už 13 let.
Umění dohazovače není jednoduché, protože spousta lidí má představu - on je sám, ona je sama, tak je dám dohromady (bez ohledu na případné společné zájmy).

Porkpiehat
2597 příspěvků 18.9.20 15:34

@Lizbeth Varování, že by se lidé měli při první setkání vyvarovat pomlouvání expartnera, je snad v každém článku s radami o seznamování. Nejspíš je dotyční nečetli. My jsme si na první schůzce jen vyměnili informace, že jsme rozvedení a stručně důvod, a pak už o tom nepadla řeč.
Ten pravý se často objeví úplnou náhodou a hlavně v době, kdy to nečekáte :-)

Lizbeth
1417 příspěvků 18.9.20 15:42

A to jsem si i s některými dopředu řekla, jak je toto pomlouvání nepatřičné a jak na to nikdo není zvědavý..a každý měl své příhody haha, jak ona plakala celé rande po ex haha a já jak pomlouval celé rande haha..no a co myslíte, pak se setkáme a on to vytáhne, bože..a nejde to zastavit..

Birdonawire
561 příspěvků 18.9.20 16:06

@Lizbeth Mam hodne podobne zkusenosti… po nejake dobe jsem seznamovani pres net vzdala, protoze to byl jeden divny pripad za druhym. Proboha, proc si chlap mysli, ze mne sbali, kdyz mi na prvni schuzce zacne plactive hodinu vypravet, ze od nej odesla manzelka s ditetem a uz se s nim nechce videt a on nechape proc?!?
Ale kamaradka mela stesti a kdyz se probrala temi divnymi pripady, potkala fajn chlapa a nedavno se vzali.

Ivana32
331 příspěvků 18.9.20 18:34

@Lizbeth
Mně trošku zatrnulo, jak jste psala o návštěvě doma. Kdyby to byl nejen nadrženej bejk, ale navíc i psychopat, mohlo to dopadnout hůř. Ještě že vytasil jenom tu jedinou a evidentně neškodnou „zbraň“. :-)

giuliettka
7654 příspěvků 18.9.20 18:34
@Paris1789 píše:
@giuliettka
Ale tak snad v ložnici byste ji neměli? Její místo je snad v kuchyni?

V kuchyni by mi bola k ničomu, tm sa zdržujem pramálo. :-)
Ja by som ju potrebovala v obývaku a tam by sa nám do tej trojky pridať mohla..-D

bao-baba
1257 příspěvků 18.9.20 19:55
@Birdonawire píše:
@Lizbeth Mam hodne podobne zkusenosti… po nejake dobe jsem seznamovani pres net vzdala, protoze to byl jeden divny pripad za druhym. Proboha, proc si chlap mysli, ze mne sbali, kdyz mi na prvni schuzce zacne plactive hodinu vypravet, ze od nej odesla manzelka s ditetem a uz se s nim nechce videt a on nechape proc?!?
Ale kamaradka mela stesti a kdyz se probrala temi divnymi pripady, potkala fajn chlapa a nedavno se vzali.
Řekla bych, že ex kolem dokola probírají ti, kteří nejsou s tím, že vztah skončil, vyrovnáni.
Lizbeth
1417 příspěvků 18.9.20 20:01

Právě, že znám osobně dvě blízké kolegyně, které takhle našly partnera i na delší dobu ( roky), tak jsem nebyla tak skeptická :)
Je to občas psycho, ale na druhou stranu kdo z vás to má :)..vzpomínky k nezaplacení..a bavím tím ženský v práci..

giuliettka
7654 příspěvků 18.9.20 20:09
@Lizbeth píše: že na starý kolena budu mít co vyprávět vnoučatům, protože o bizár není nouze..jeden případ za všechny - muž na návštěvě, připravuji kávu v kuchyni a když přijdu do obýváku on už je připravený v trenkách s pumou a míří na mě svým údem..Myslím, že kdybyste to viděli ve filmu, pomyslely byste si jak moc to není vtipné a jak moc to není reálné..ale to jste se spletly.

Ja si nemožem pomocť, ale pozvať cudzieho chlapa zo zoznamky k sebe domov na kávu?! No keby pozval niekto k sebe domov mňa, tak by som tam tiež išla s tým, že si vrznem. Ináč by sme na kávu predsa išli do kaviarne.

Lizbeth
1417 příspěvků 18.9.20 21:58

Nebyl ze seznamky, ale kamarád mé nejlepší kamarádky a již jsme spolu byli dvakrát v kavárně..ale chápu, že to působí dramaticky..

MarryJu
501 příspěvků 18.9.20 22:01
@Lizbeth píše:
Právě, že znám osobně dvě blízké kolegyně, které takhle našly partnera i na delší dobu ( roky), tak jsem nebyla tak skeptická :)
Je to občas psycho, ale na druhou stranu kdo z vás to má :)..vzpomínky k nezaplacení..a bavím tím ženský v práci..

A taky bavte nás prosím!

Lizbeth
1417 příspěvků 18.9.20 22:10

V kanceláři občas utrousím něco z písemných zpráv zájemců..jeden se mě ptal dopodrobna na oblíbené ovoce, tak dostal přezdívku " meloun".. Druhý byl velký sportovec a přírodomil a psal mi jak se „okysličuje“ v Krkonoších a posílal mi foto hub v jehličí, tak jsme ho překřtili na kysličník"..další se hodně bavil o počasí " nudný meteorolog"..

Ivana32
331 příspěvků 18.9.20 23:13

@Lizbeth
Okysličování v Krkonoších bych zrovna teď brala moc, dnes jsem v roušce po šesti hodinách výuky málem padla. Tak jestli neměl jinou vadu… :-) Houby v jehličí jsou krásné a relaxační- mohl by posílat mnohem horší fotky čehokoliv. Takže to mi zdaleka nepřipadá tragické.:-)

kilgor
352 příspěvků 18.9.20 23:57

@Lizbeth já jsem za dobu seznamování zatím na kafe nepozvala nikoho, ale už jsem taky zažila pár věcí..Třeba mi v mekáči, na prvním rande, začal dotyčný popisovat nějaký příběh..a časem jsem zjistila, že se dostává k jádru věci..oklikou..jak měli další dítě..a tchýně s nima nemluvila..žena nesnesla HA..a najednou jsem zjistila, že mluví o vasektomii..nenápadně..:d zakončil to slovy..a vůbec to nebolelo..a..NUlový spermiogram!!

Takže bacha :D nikdy nevíte :P

Přeju hodně intuice

Příspěvek upraven 19.09.20 v 00:44

Paris1789
5031 příspěvků 19.9.20 00:17

@kilgor tak ale zase je dobře, že jedna ví, do čeho jde, tedy že společné děti jaksi už nehrozí

kilgor
352 příspěvků 19.9.20 00:46

@Paris1789 ano, ano, i tak se to dá říct :D..jen se to nemusí říkat mezi lidmi, že jo..po asi dvou měsících dopisování..

giuliettka
7654 příspěvků 19.9.20 07:12
@Lizbeth píše:
Nebyl ze seznamky, ale kamarád mé nejlepší kamarádky a již jsme spolu byli dvakrát v kavárně..ale chápu, že to působí dramaticky..
,,, tak dramatický ste to podala. :-)
Ja začínam ľutovať, že som ten rok po rozchode s bývalým užívala slobodu a nikoho nehľadala. Som strašne zvedavá či by sa so mnou bol ochotný ešte niekto stretnúť po druhý krát a či by mi tiež chodili na stretnutia také individua. :-D
ertz
609 příspěvků 19.9.20 07:30

@Lizbeth Já si představuju, jak to líčí ten dotyčný: setkali jsme se po třetí (= známe se dlouho), pozvala mě k sobě na kafe (na kvalitní sex), jde uvařit kafe (=připravit se) a vrací a nese KAFE!
Ten přírodomil by mohl být perspektivní - napřed fotky hub a pak ty houby bude nosit domů. A netrajdá po barech, když běhá. A meteorolog si přečetl nějaké rady k nezávazné konverzaci a umí je použít - to je znak snahy a inteligence, to byste měla ocenit :-) Třeba čte A. Zárybnickou - vydala nějaké knihy o počasí nebo můžete skočit na Atlas mraků (ten teda o počasí není, ale zjistíte, jak se orientuje v kultuře).

Porkpiehat
2597 příspěvků 19.9.20 08:29

@ertz Ono také co o sobě vykládat, že jo. Jestli má někdo nějakou zálibu, tak má tendenci o ní vyprávět. Zajímalo by mě, jestli bych se udržela a hodinu nevykládala o šití :-) Já jsem při prvním setkání s manželem na sebe určitě vybalila, že miluji plavání a nesnáším kolo. Věděla jsem, že vášnivý cyklista je s mojí osobou nekompatibilní.

Osobně dávám přednost se při seznamování nepřetvařovat, takže nebudu nadšeně přikyvovat, jak je úžasné skákat padákem nebo létat na rogalu, když mám závrať i když stojím na židli, protože by hrozilo, že při nejbližší příležitosti mě dotyčný doveze na letiště, že mi zaplatil seskok :-)
Lepší, že se zájemci projeví na prvním rande, aspoň ani jedna strana neztrácí čas s někým, s kým by si nerozuměli.
Nedávno jsme četla článek na Seznamu/Novinkách a byl tam (nejspíš smyšlený „opravdový“) příběh, že dotyčný nemůže najít partnerku, protože se jim hnusí jeho povolání - hrobník. Mně by to nešokovalo. Ani balzamovač nebo patolog.

Stránka:  « Předchozí 1 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek