Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1389) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Uživatel je onlineMP blanka
2732 příspěvků 19.9.20 08:46

@Lizbeth - no a o čom sa s tými mužmi rozprávate vy, aké témy ste nadhodila.? Predsa iba nesedíte oproti a neprikyvujete? To sa nikdy nikto nechytil a nepokračoval?

Femur
529 příspěvků 19.9.20 09:12

@Porkpiehat Vy jste jak já. Taky miluju plavání a nesnáším kolo. A taky jsem to hned na každé (z těch několika málo) schůzek řekla hned na začátku, ať ví, do čeho jde.
Ale vypadalo to vždycky tak, jak jste to popisovala výš. Vždycky mi někdo někoho dohodil, že se k sobě skvěle hodíme, dle pravidla on je sám, ty jsi sama. Společného jsem s těmi muži neměla nic.
Nakonec jsem manžela potkala v práci, tedy zcela mimo své pátrání. Ale trvalo nám dlouho, než jsme prošli cestou: kolega, kámoš, přítel, manžel. :-)
Jo, a je to vášnivý cyklista. :-) Ale aspoň ví, že mě nemá nutit. Ostatně cyklovýlety si užije víc sám, než s brblající manželkou v závěsu o dva kilometry dál. Společného toho máme i tak dost.

Porkpiehat
2597 příspěvků 19.9.20 09:44

@Femur Máte štěstí na chápajícího manžela :-) Partneři mohou mít různé koníčky, v tom problém není, ale měli by respektovat, že druhý není takový fanoušek. Manžel mi nabídl, že jestli chci, tak mi pomůže vybrat kolo, ale do ničeho mě netlačí a jezdí s dětmi na kolo sám.

czDanda
653 příspěvků 19.9.20 09:59

@Lizbeth je mi těch chlapů skoro líto. :-)
Sympatický mi je dle popisu favorizovaný Kysličník.

Jordaan
9175 příspěvků 19.9.20 15:43

Ted premyslim, jestli bych byla s manzelem, pokud bychom se seznamili nejak cilene, na seznamce, pres „dohazovace“ a pod. Jsme vekove rozdilni, z ruznych zemi, naprosto odlisneho mysleni a spolecne zajmy taky nemame. Spolecny mame akorat smysl pro humor a schopnost nezkouset menit druheho k obrazu svemu. A v podstate spokojene jsme spolu 17 let.

Uživatel je onlineLizbeth
1417 příspěvků 19.9.20 23:22

Já se ptám úplně na obyčejné věci, konverzovat myslím umím docela dobře..to jen některý z nich občas nedokáže opustit myšlenku nebo téma a rozvíjí a rozvíjí..a pak dostane přezdívku.
Neříkám, že je někdo z nich špatný pro kohokoliv, jen mě to zatím nesedlo :)

Porkpiehat
2597 příspěvků 20.9.20 08:12

@Jordaan Neviděla jsi film „Hodíme se k sobě, miláčku…?“ Kybernetický ústav by vás vyhodnotil jako nekompatibilní :-D
https://www.csfd.cz/…cku/prehled/

xSx
918 příspěvků 20.9.20 14:30

@Lizbeth cha, to jsou skvělé historky! Až na tu s penisem, to je celkem děsivé. Hned jsem si vzpomněla na díl the naked man z How I met your mother :D možná to pán viděl taky a zkusil :D

Abych pravdu řekla, tak pokaždé, když jsem byla sama, tak jsem se hrozně těšila na to, že budu chodit na rande a případně potkávat blbce, abych pak měla o čem vyprávět. Vždycky to zatím skončilo tak, že první rande, které jsem absolvovala, skončilo několikaletým vztahem. Tak já nevim. Asi jsem málo náročná či co.

if5
347 příspěvků 21.9.20 11:14

@kilgor Možná mu nějaká seznámení ztroskotala právě na tom, že děti nebudou, a tak se raději dopředu sichruje. Přijde mi to jako fér prevence případných citových úrazů.

KajčaLiška
180 příspěvků 21.9.20 16:25

@Lizbeth Svého muže jsem potkala na seznamce. V profilové fotce jsem byla na kole, on mě „oslovil“ jako první. Zajímavé je, že já na kole skoro nejezdím, ta fotka vznikla náhodou, když jsem vlezla z legrace na kamarádovo kolo a ujela asi 500 metrů. Můj muž mě oslovil přesto, že kolo vyloženě nesnáší :-D Svádím to romanticky na osud :-D

Porkpiehat
2597 příspěvků 21.9.20 19:34

@KajčaLiška Třeba si na vás chtěl natrénovat seznamování, aby pak byl uvolněnější s nějakou odpůrkyní cyklistiky :-D Takže s vámi nebyl vystresovaný a klaplo to. Kdybyste to kolo neměla, tak to určitě nevyjde :-D

Paris1789
5031 příspěvků 21.9.20 21:26

@KajčaLiška prostě vám to tam slušelo

1417 příspěvků 22.9.20 12:15

@KajčaLiška
To je moc krásné :)

2732 příspěvků 4.10.20 18:48

Práca kvapná - málo platná, alebo Nechváľ dňa pred večerom.

Vlani som sem dávala fotku „ patchworkovej “ cesty a na jar ďalšiu, keď sme boli
prekapení, že aj taká celkom bezvýznamná cesta sa dočkala nového povrchu. Nadšene som vtedy napísala, že sa po nej ide ako bosému po koberci. A len o niekoľko mesiacov už vyzerá zasa inakšie. Je to cesta medzi dedinami, neústí k diaľnici, ani k inej dôležitej ceste, široko-ďaľeko sa nenachádzajú žiadne sklady, ani výrobne, kam by jazdili preťažené kamiony a ako sme si všimli, okrem cyklistov a motoriek po nej chodia iba osobné auta, možno sem - tam dodávka miestneho podnikateľa. Takže mi vychádza, že tá oprava sa moc nepodarila. Čo ma mrzí, a zvádza k povzdychu, že sa to u nás bohužiaľ nestáva nijako výnimočne. Škoda peňazí, aj nádejí.

zwedavka
1164 příspěvků 4.10.20 21:12

Tzv. Potěmkinova silnice. Bez úpravy konstrukčních vrstev cesty se na povrch, typicky před volbami, dá tenký asfaltový koberec. Že to nic nevydrží? Neměli jste po ní jezdit!
Není to zničené odvozem dříví?

MP Janka
669 příspěvků 5.10.20 09:30

Já bych si tipla na zemědělskou techniku, se kterou se asi nepočítalo. Jaké překvapení, že na silnici na venkově mezi poli budou jezdit těžké traktory.

czDanda
653 příspěvků 5.10.20 09:49

@MP blanka
U nás takhle vozovku podemlely přívalové deště.

2732 příspěvků 5.10.20 11:17

Nechodíme po tejto ceste zasa tak často, aby som mala podrobný prehľad o tom, ako sa používa. Ale chodia po nej auta, rozhodne nie kamiony. Je to, ako píše @zwedavka Potemkinova cesta, a opravy sa dočkala / po náležitom spropagovaní / po zvolení nového predsedu samosprávneho kraja, ktorý ako jednu zo svojich priorít sľúbil opravu neviem už koľkých km druho a treťotriednych ciet v kraji. A svoj sľub splnil…

1417 příspěvků 8.10.20 10:30

V pondělí mám mít rande..ale plukovník si asi myslí něco jiného..

Paris1789
5031 příspěvků 8.10.20 10:41

@Lizbeth uspořádejte ho přes Zoom

xSx
918 příspěvků 8.10.20 11:23

@Lizbeth tak jit se projit do parku bude jeste mozne, ne? :) a treba Vas to usetri dalsiho dilu The Naked Man.

Birdonawire
561 příspěvků 8.10.20 11:35

@Lizbeth Zalezi na poctu osob. ;-)

Temperance
2877 příspěvků 8.10.20 13:57

@Birdonawire V osm vyženou z hospod všechny, bez ohledu na počet ;-)

benyka
8777 příspěvků 8.10.20 14:31

Beru poslední sázky před tiskovkou na to, že zakážou ty rodinné oslavy už od zítřka.

Chichinka
91 příspěvků 8.10.20 15:05

@benyka

Kdepak, nejdřív od neděle, zítra jde pan plukovník přeci na svatbu :-D

Stránka:  « Předchozí 1 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek