Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1386) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
7809 příspěvků 23.10.20 09:01
@Gorilka píše:
@Bystromila Klíšťová Nebo tomu nevěří…

Ved Blesk dodal aj fotky.

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 09:55

Okamžitě jsem si vzpomněla na tenhle vtip. On snad porušil všechno, co je možné. 1) Restaurace měla být zavřená, 2) i kdyby říkal, že tam nic nekonzumovali, tak ta peněženka naznačuje, že platil (může ovšem tvrdit, že si při odchodu vyměňovali se svým stranickým kolegou vizitky :-) ), 3) neměl venku roušku (neznám všechna česká opatření, ale předpokládám, že na ulic roušku mít musí), 4) neměl roušku v autě s cizím člověkem… a kdo ví, která opatření ještě porušil. Kvůli takovéhle nezodpovědnosti zničil veškerou práci, kterou on a vláda dlouhé měsíce dělají.

giuliettka
7809 příspěvků 23.10.20 10:51

@Porkpiehat A ja vsadím svoju najdrahšiu kabelku od Salamandru na to, že Prymula neodstoupí. Aj napriek tomu, že tvrdí, že ak to ludia chu tak hej. Dnes popoludní vyhlási, že bez neho by sme tu všetci pochcípali jak muchy a zostať musí, aby sa obetoval za národ. :-)

Judy24
1202 příspěvků 23.10.20 11:07

„Zas jsem toho tolik neprovedl…“ Já už fakt nemůžu…sama si odpírám spoustu věcí (společenských hlavně), poctivě nosím roušku a tohle je fakt kopnutí do obličeje. A to na tom zdaleka nejsem nějak hrozně, já být zdravotníkem, tak se po tomhle asi zhroutím. Strašným výsměchem byl už ten čin a on to ještě vylepšuje.

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 11:18

@giuliettka Kde si můžu tu kabelku vyzvednout? :-) Ale máš pravdu, teď asi nebude jednoduché takhle narychlo najít někoho, kdo by se do toho chtěl pustit, kdo by měl důvěru lidí a kdo by dokázal být morálně bezúhonný.

giuliettka
7809 příspěvků 23.10.20 11:19

@Porkpiehat Ale oni by sa našli, ale on neodstoupí. :-D

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 11:22

Já respektuji rozhodnutí francouzské vlády (od dnešní půlnoci budou mít 2/3 země zákaz nočního vycházení + zavření nebo omezení různých podniků), respektovala bych i česká rozhodnutí, ale tohle je plivnutí do tváře všech, kteří se každý den snaží, aby se nenakazili nebo nenakazili ostatní.

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 11:25

@giuliettka Variantou by bylo, že by mohl říct, že byl pod vlivem uklidňujících léků (třeba na chronické bolesti) nebo alkoholu, tím pádem měl sníženou rozpoznávací schopnost a ani nevěděl co dělá :-)

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 11:31

@giuliettka Ty jsi filuta. Teď čtu Babiše „když neodstoupí, tak ho odvolám“. Ty jsi vsadila kabelku proti tomu „že neodstoupí“. Měla bys jít do politiky, takovéhle slovíčkaření je jejich denní chléb. Takže sám nejspíš neodstoupí, skončí tak jako tak (bude odvolán), ale kabelka ti zůstane.

giuliettka
7809 příspěvků 23.10.20 11:34

@Porkpiehat Neodvolá ho, Prymula ho najskor vydiera. Netuším čím, ale niečo naňho určite má. Ináč by sa bez previerok a bez všetkého ministrom nestal. Zostane na svojom mieste, aby sme teda neslovičkárili. :-D
Babiš už nemá žiadne koule, teda nebude mať ani koule na odvolanie. :-)

Judy24
1202 příspěvků 23.10.20 11:38

@giuliettka Naštěstí jste se spletla. Ta Babišova poslední tiskovka byla dobrá (upřímně). Z čehož jako jeho odpůrce radost nemám, ale jako občan země, kterou vede vlastně asi mám. „Je mi úplně jedno, co tam pan ministr s panem Faltýnkem dělali. Nemůžeme kázat vodu a pít víno. Myslím si, že pan ministr by měl jít příkladem bez dalších vytáček.“

Je mi smutno. :(

giuliettka
7809 příspěvků 23.10.20 11:43
@Judy24 píše:
Je mi smutno. :(

Budte optimista, žiaden smútok sa vám nepovoluje. Ak ho naozaj odvolá, tak máme aspoň nádej na to, že svine u válova sa už nažrali a teraz zostane niečo aj nám. :-D
Edit nedáte odkaz?

Judy24
1202 příspěvků 23.10.20 12:00

@giuliettka Odkaz na tiskovku máte tady . : )

No smutno mi je (ráno jsem byla vytočená), protože tohle jen všechny ještě víc demotivuje k dodržování nařízení a nakonec to odnesou nevinní zdravotníci a lidé. :(

Uživatel je onlinebao-baba
1308 příspěvků 23.10.20 12:14

@Judy24
To je sice hezké, ale pan B. také říkal, že neví, komu Čapí hnízdo patří.

Uživatel je onlinebao-baba
1308 příspěvků 23.10.20 12:15
@giuliettka píše:
@Porkpiehat Neodvolá ho, Prymula ho najskor vydiera. Netuším čím, ale niečo naňho určite má. Ináč by sa bez previerok a bez všetkého ministrom nestal. Zostane na svojom mieste, aby sme teda neslovičkárili. :-D
Babiš už nemá žiadne koule, teda nebude mať ani koule na odvolanie. :-)

Zeman je údajně proti odvolání.

MP blanka
2783 příspěvků 23.10.20 13:33

Aby vám nebolo tak smutno z českých politikov, tak niečo zo Slovenska, lebo aj tu máme takých, čo si myslia, že sú niečo viac, ako obyčajní ľudia. Pán poslanec Kotleba prišiel do parlamentu bez rúška, a bez rúška dokonca aj do jednacej sály. A je CVD pozitívny. Teraz testujú ostatných poslancov, a už sa našli pozitívni. Ale ešte viac, ako samotný poslanec Kotleba ma vyrušuje fakt, že sa to vôbec mohlo stať. V predsálí je uniformovaná čestná stráž, - no tí asi nie, ale nejaká civilná kontrolná zložka sa tam isto nájde, veď kontrolujú novinárov. Ako to, že Kotlebu bez rúška pustili? Bodaj by nerobil všetko to, čo robí, keď si na neho netrúfnu./ Teda teraz si trúfli, ale to je iná pesnička /.

Puffin
334 příspěvků 23.10.20 14:39

Dívala jsem se na rozhovor Prymuly s novináři Respektu. To je argumentace malého dítěte, doprčic. Jakože - v uzavřeném salónku na stole stála káva, tak jsme roušky neměli…
To si opravdu člověk přijde trochu hloupě, když se snaží všechno dodržovat. Jako vím, proč to dělám a že to není pro pana Prymulu. Ale musím dost sbírat své zbytky vyššího principu mravního, abych odmítla pozvání kamarádky na víkendovou procházku do lesa s dětmi…

Paris1789
5092 příspěvků 23.10.20 14:46

Na fb jsem už četla, že by z toho Prymula s Faltýnkem vyvázli, kdyby řekli, že sdílejí společnou domácnost :-)

Paris1789
5092 příspěvků 23.10.20 14:48

Ta restaurace má pověst místa, kde nehrozí žádné odposlechy a ani žádní „všeteční hosté“, chápete. Samotnou by mě spíš zajímalo, co si tam šli vyřizovat.

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 14:51

@Paris1789 a ještě že jsou spoluvlastníci restaurace, aby vysvětlili, co v té restauraci dělali :-) A řidič, že je snoubenec dcery, takže zase domácnost = nemusel mít v autě roušku.
No vida, stačí trocha vůle a vše se vysvětlí :-) Jde vlastně jen o nedorozumění ze strany novinářů :-D

giuliettka
7809 příspěvků 23.10.20 14:56

@Porkpiehat si nespravodliva, ten řidič mal ako jediný rúšku a v reštaurácii nebol, trčal v aute.

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 15:04

@giuliettka Ale Prymula jí neměl. V autě by jí měli mít oba :-) Nakonec bude hrdinou celé akce ten řidič, který jako jediný dodržoval nařížení :-D

benyka
8882 příspěvků 23.10.20 15:29

@Paris1789 Přesně. Asi před hodinou jsem zaslechla levým uchem z TV podiv kohosi, proč si sjednávali schůzku v hospodě, když každý ministr má docela určitě svou kancelář.

giuliettka
7809 příspěvků 23.10.20 16:01

@Porkpiehat no vidíš čo som vravela? Máme tu druhého: nikdy neodstoupim, nikdy! nech si to všichni zapamatují. :-)

Gorilka
1346 příspěvků 23.10.20 16:12

@giuliettka Jo jo, chytil Babišovi manýry.

Stránka:  « Předchozí 1 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek