Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1386) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Oveeec
2685 příspěvků 23.10.20 16:49

@benyka On přece vůbec nevěděl, kam ho vezou! On si asi myslel, že ho vezou do něčí kanceláře.

BeKaa
611 příspěvků 23.10.20 17:09

Jak to tak dneska sleduju, tak mi (konspiračně) přijde, že se ho chtěl Babiš zbavit a na Prymulu to nachystali.
Prymula se chová jak neřízená střela, ANO klesaji preference… a najednou máme super seriózního Babiše a totálně naivního Faltýnka, který neví, že je všude sledují novináři.
Je to všechno nějak podivné… že by nějaká Prchalovina?

Jóna
176 příspěvků 23.10.20 17:27

@BeKaa Mám podobný pocit. Průšvih je to teda ale solidní na všech frontách.

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 18:01

Vzpomněla jsem si, jak Harry a Meghan byli „přistiženi fotografy“ jak rozvážejí ty balíčky s jídlem (v závratném počtu asi jedenácti kusů). Čeští politici by se měli použit, jak se dělá opravdové PR.

ertz
690 příspěvků 23.10.20 18:02

@BeKaa Včera jsem měla všeho po krk, tak jsem si večer pustila Haló, haló a pak jsem plynule přešla na Jistě, pane ministře. A do rána taková šou v přímém přenosu. Jen nevím, kdo koho hraje. Prchal hraje sira Humphreyho?

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 18:06

Ten probošt mě baví :-) Tomu se říká zatloukání hřebíků do rakve :-)

https://www. novinky. cz/domaci/clanek/prymula-mohl-projit-restauraci-tak-maximalne-do-sklepa-nebo-do-spajzu-rika-probost-40340255#dop_ab_variant=0&dop_req_id=WuAZafxSJ2l-202010231601&dop_source_zone_name=novinky. sznhp. box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 18:17

Dívala jsem se na první čtyři série seriálu Kancelář legend, průchod pana Prymuly restaurací mi připomněl složitý systém agentů, jak zamezit sledování. Průchod podezemními parkovišti apod. Není z té restaurace nějaký průchod kanálem do podzemní kanalizační soustavy pod Prahou? Něco jako Fantom opery? :-)

Birdonawire
588 příspěvků 23.10.20 18:22

@Porkpiehat Myslis skrz vysehradska kasemata az do tresoru Ceske narodni banky?

giuliettka
7809 příspěvků 23.10.20 18:27

@Birdonawire podľa toho jak zatlkaju by som to topia na chodbu do Kostnice. Už vedia čo ich čaká, videli to na vlastné oči. :-)

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 18:31

@Birdonawire To my chceš říct, že ta schůzka byla jen záminkou pro ukradení zlata, kterým jsou kryté bankovky České národní banky? :-D :-D :-D
Ty bláho, Blesk nakonec možná rozkryl něco daleko závažnějšího než jen klábosení nad kafem bez roušky v nočních hodinách.

Birdonawire
588 příspěvků 23.10.20 19:08

@Porkpiehat Kdysi davno jsem navrhovala, ze z meho sklepa od prazskeho bytu bychom se mohli prokopat to archivniho sklepa s vinem, co je nedaleko. :-)

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 19:20

@Birdonawire Jestli jsi viděla Vykoupení z věznice Shawshank, ta bys měla vědět, jaké zázraky se dají dělat s geologickým kladíkem :-D Jak skoro alkohol nepiju, tak bych ochutnávkou archivního vína nepohrla.

kalmar
183 příspěvků 23.10.20 20:39

Vsadím cokoli (nemám žádnou drahou kabelku, fňuk), tak třeba teda pohory, že to bylo zinscenované. V restauraci byli ve středu v noci a vyjde to až v pátek? Co se dělo ve čtvrtek? rozehrávají se nějaké hry… A přeju babišovi, aby ho toto už potopilo.

Oveeec
2685 příspěvků 23.10.20 20:45

@kalmar Myslíte zinscenované na Prymulu, nebo spolu s Prymulou? Já totiž nevím, co by mi kdo musel nabídnout, abych ze sebe nechala před celým národem udělat totálního vola. Ale těmhle je to asi jedno, těm jsou lidi stejně pro srandu.

Porkpiehat
2651 příspěvků 23.10.20 21:47

Aneb jak se proslavit za každou cenu i v zahraničí. Když to otiskne i regionální tisk typu La Provence…
https://www.laprovence.com/…-regles.html

KajčaLiška
183 příspěvků 23.10.20 22:52

Je to výsměch. Moje mamka musela kvůli jeho nařízení (už podruhé) zavřít živnost a spolu s ní tisíce dalších lidí. Nevídáme se s blízkými, nemůžeme oslavit narozeniny v restauraci, a tak dále. A on tohle? A ještě ty výmluvy, prý toho tolik neprovedl a neodstoupí. Jako voják by měl mít morálku úplně někde jinde. A to nemluvím o tom, co tam dělali a domlouvali. Babiš jistě udělá všechno, aby se Prymuly teď zbavil, pro něj jsou to politické body úplně zadarmo.

kalmar
183 příspěvků 23.10.20 22:59

@Oveeec nevím, ale čisté to není. Třeba i blesk vydíral za fotky, co ja vím.

bao-baba
1310 příspěvků 23.10.20 23:01
@Porkpiehat píše:
Není z té restaurace nějaký průchod kanálem do podzemní kanalizační soustavy pod Prahou? Něco jako Fantom opery? :-)

Kanálem by tedy chodit mohl…

bao-baba
1310 příspěvků 23.10.20 23:04
@Oveeec píše:
@kalmar Myslíte zinscenované na Prymulu, nebo spolu s Prymulou? Já totiž nevím, co by mi kdo musel nabídnout, abych ze sebe nechala před celým národem udělat totálního vola. Ale těmhle je to asi jedno, těm jsou lidi stejně pro srandu.

Zinscenovaná by mohla být ještě tak ta restaurace a Blesk, ale roušku mu z obličeje nejspíš nikdo nestrhával.

Judy24
1204 příspěvků 24.10.20 11:30
@kalmar píše:
V restauraci byli ve středu v noci a vyjde to až v pátek? Co se dělo ve čtvrtek?

Podle mě Blesk počkal na pátek, aby to mohlo jít do pátečního tisku. Ve čtvrtek ráno by jim to stihlo vyjít tak akorát na webu.

Porkpiehat
2651 příspěvků 24.10.20 11:40

@Judy24 Také mě to napadlo, že už měli připravný tisk čtvrtečních novin. Nevím, do které hodiny ranní (večerní) lze změnit titulní (nebo i jinou) stránku. Ale i kdyby to teoreticky šlo, tak si radši počkali a nechali si celý den na získání doplňujících informací.

Judy24
1204 příspěvků 24.10.20 11:52

@Porkpiehat Byla jsem kdysi v tiskárně novin na exkurzi a myslím, že nejpozději kolem jedné to musí dostat. A nějakou dobu ještě trvá sepsání článku, sazba, úprava čísla, které už je připravené, atd. Takže do čtvrtečního čísla to určitě stihnout nemohli.

giuliettka
7809 příspěvků 24.10.20 12:03
@kalmar píše:
Vsadím cokoli (nemám žádnou drahou kabelku, fňuk), tak třeba teda pohory, že to bylo zinscenované. V restauraci byli ve středu v noci a vyjde to až v pátek? Co se dělo ve čtvrtek? rozehrávají se nějaké hry… A přeju babišovi, aby ho toto už potopilo.

Myslím, že mi k tej kabelke tie pohory budú ladiť. :-D
Neverím, že toto niekto zinscenoval. Keby Prymulovi tam nešlo o dajaký poriadný balík peňazí, tak by ho pred polnocou nikto nikam nedostal. A že to vyšlo v piatok a nie vo štvrtok? No predstavte si, že máte noviny, ktoré vychádzajú nielen online a na tých musíte zarobiť. Nepodržala by ste takúto bombu jeden deń, aby sa vám tých novín predalo viac? Ja najskor aj dva dni by som zobák držala, toto im predalo celý náklad sakum prásk. :-D

giuliettka
7809 příspěvků 24.10.20 12:08
@KajčaLiška píše:
Babiš jistě udělá všechno, aby se Prymuly teď zbavil, pro něj jsou to politické body úplně zadarmo.

Nezbaví sa ho, urobil bu bu bu, Hamáček urobí bu bu bu tiež, a Prymula bude ďalej sedieť u válova. Ten človek nemá chrbtovú kosť. Jak sa mu hodilo propagovať tradičnú čínsku medicínu, tak bol ochotný v nemocnici v Hradci Králové netopiere nielen variť, ale aj grilovať a dusiť na smotane, lebo z toho čišel zisk. Teraz je ochotný s Pertom zaprieť Krista, len aby sa tam udržal. Podľa mňa to je dostatočné hovado, oveľa väčšie ako Babiš so Zemanom dokopy a bude sa tam držať ako kliešť.

giuliettka
7809 příspěvků 24.10.20 12:13

A z facebooku Renaty Wilfling. :-D
Plukovník a mafoš se sejdou o půlnoci v mafošský restauraci. Vyfotí je paparazzi, kterej nejspíš jednomu nebo druhýmu (nebo oběma) visí celý dny za zadkem a čeká na životní fotku. Právě se mu povedla.
Plukovník: No tak pokud si lid přeje, tak já odstoupím.
Lid: My v prvý řadě ani nechtěli abys nastoupil!
Havlíček: intenzivně se potí
Hami: odívá se v červený svetr, nápadně pokašlává (korona) Měl by táhnout!
Plukovník: A víte co, já nikam nejdu. Nech si to všetci…
Plukovník s mafošem (unisono): Navíc my se neslezli v restauraci, která vypadá jak rozvadovskej bordel v devadesátých letech, my se slezli ve - wait for it - Vyšehradské kapitule! zazní gotický akord
Vyšehradská kapitula: Chlapi, WTF?
Plukovník:…
Vyšehradská kapitula:???
Plukovník:…
Vojtěch: popcorn

Stránka:  « Předchozí 1 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek