Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1387) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Chichinka
102 příspěvků 12.2.21 10:52

A víte co? Mě už to taky nebaví.
Roušku venku nenosím, pokud nečekám v nějakém frontě nebo chumlu. Jinak ano a poctivě.
Jezdím sama autem jen do práce (pracuje nás tam pět a půl, každý ve své kanceláři nebo homeoffice), do druhé práce pro podklady, na nákup max. jednou týdně. Žiji s rodiči, sestrou a přítelem (stavíme domek, jinak bychom byli sami). Přítel i maminka pracují, tatínek v důchodu, sestra práce z domu.
Maminka jezdí pouze na svým tatínkem, který žije s její sestrou, se kterou maminka jezdí každý den do práce autem. Bydlí od nás tři kilometry.
S přáteli si pouze dopisujeme via messenger. Rodiče přátelé nemají a s jinou částí rodiny se nestýkáme. Žádné oslavy, žádné hory (bydlíme na vesnici, příroda a les je kolem), žádné pokoutné návštěvy kadeřnic, apod.
Už nevím, co bychom mohl více…a pak vidíte, co dělají ostatní a to nemyslím pouze „prostý lid“.
Nepopírám vážnost covidu, ale hlavně nepopírám vážnost ostatních nemocí a když příteli na podzim odložili kontrolu na onkologii, byla jsem nepříčetná vzteky. Lidé kolem mě umírají stářím a právě na rakovinu a na tu teď budou zřejmě umírat více.
Vládní nařízení tomu zkrátka dávají korunu. Proč se můžeme tlačit ve frontě v Lidlu, ale do jakéhokoli malého krámku, kde by se počet lidí dal snáze ohlídat nemůžeme? Uzavírání okresů? Nepouštění dětí do škol? Spousta lidí a potřebného zdravotního personálu je pak zbytečně doma. O úrovni vzdělanosti nemluvím.
To nikdo nepočítá? S covidem zemřelo tolik a tolik lidí v průměrném věku x, pozitivně testovaných bylo tolik a tolik, kolik je úmrtnost na celou republiku?
Promiňte, muselo to ven. Jak jsem na začátku říkala…nebaví mě to!

mikrob
294 příspěvků 12.2.21 11:43

Nevím jak jinde, ale u nás ve fakultní nemocnici zdravotní personál v kontaktu normálně chodí do práce :-) Nevím, kdo by tady jinak pracoval, v kontaktu jsme všichni…

porjk
3214 příspěvků 12.2.21 12:05

@mikrob zdravotníci mají nějakou výjimku, myslím.

mikrob
294 příspěvků 12.2.21 12:54

@porjk Je to možné. Ale aspoň jednou bych těch čtrnáct dní karantény brala…

Čírina
418 příspěvků 12.2.21 15:26

Někde jsem zaslechla, že lidé co vehementně popírají Covid se bojí úplně stejně jako ti, co kvůli tomu už rok nebyli z domu, akorát svůj strach zpracovali jeho vytěsněním a popřením nebezpečí.
Je-li celý covid lež, nemusí se přece ničeho obávat ani oni, ani jejich příbuzní, ne?

zwedavka
1265 příspěvků 12.2.21 19:07

U nás Lidl přestavěli, nic není na svém místě, strávila jsem tam o polovinu času víc, ostatní nejspíš taky. To má být příspěvek k omezení času stráveného v obchodu?

bao-baba
1563 příspěvků 13.2.21 09:07

@zwedavka To má být příspěvek ke zvýšení tržeb Lidlu, bloumajíce lidé více nakupují.

zwedavka
1265 příspěvků 13.2.21 09:22

@bao-baba Ano, ale teď je to krajně nežádoucí.

I když já toho spoustu zapomněla, jak to nebylo na očích.
Jediné co vnímám pozitivně je omezení ostatního zboží, doufám že to není jenom v souvislosti s covidovými opatřeními.

Moir
2512 příspěvků 13.2.21 10:22

@bao-baba nejen Lidl, u nás skoro půl roku přestavovali Kaufland, už je to někdy od října hotové a stále tam nedokážu najít nic krom zeleniny a pečiva, které zůstaly tam, kde byly původně

giuliettka
8145 příspěvků 1.3.21 16:56

Zeman na konci roka 2017 Vozík budu možná potřebovat za 10 nebo 20 let. Otázky na zdraví jsou kampaň, říká Zeman
Zeman v roku 2021 Pomalu přesedám na vozíček, řekl Zeman. Pořídil si i chodítko
A Zeman v Poľsku

VIDEO 3:20
zaujímalo by ma či aspoň tuší kde je a prečo tam je.

s_sirena
125 příspěvků 1.3.21 17:15

@giuliettka jste taky masochista, na tohle koukat…

Temperance
3042 příspěvků 1.3.21 17:31

@s_sirena Masochista, pokud má @giuliettka české občanství. Pokud ne, myslím, že se tomu říká škodolibost ;-)

s_sirena
125 příspěvků 1.3.21 18:07

@Temperance to je fakt…

giuliettka
8145 příspěvků 1.3.21 18:14

@s_sirena @Temperance Žijem tu tak dlho, že aj napriek tomu, že sa nechcem vzdať slovenského občianstva, lebo sa cítim ako Slovenka. beriem túto krajinu za svoj domov. A za toho Zemana je mi príšerne trápne. Jak tam kecal u českej hymny, sakra nech si trepe a laškuje s kým chce, a koľko chce, ale nie pri zvuku hymny, má držať ticho, by som ho najradšej prefackala. Furt si spomeniem na toto, jak ho vidím. Dopekla a že vraj len hérečky na instagrame používajú fotošop.

Ophelie
1098 příspěvků 1.3.21 18:48

Mně vždycky ty jeho nepřítomné pohledy připomenou Petra Čepka v Petrolejových lampách.
Ale Poláci mají strojné uniformy.

bao-baba
1563 příspěvků 1.3.21 18:53

@Ophelie Nemám nic proti prezidentovi na vozíku, mně to nevadí. Vadí mi, že na té druhé fotce vidím, jak mu z očí kouká německý doktor.

s_sirena
125 příspěvků 1.3.21 19:36

Mě to až bolí od trapnosti, když ho někde vidím…a nerozumím těm skokům, občas vypadá šíleně…jako člověk na úplném konci, nejen tělesně, ale i duchem nepřítomný, a pak se zase někde objeví a je zase lepší, obličej vyplněný, má barvu i reaguje na podněty.. jsem zvědavá jestli se někdy dozvíme, co s ním dělali…

s_sirena
125 příspěvků 1.3.21 19:42

@bao-baba vozík mi taky nevadí, spíš ta mentální stránka, představa, že je to náš vrchní velitel ozbrojených sil je děsivá…

Vinca_minor
2367 příspěvků 1.3.21 19:49

Zajímalo by mě, kolik platí bodyguardovi za ten pevný stisk ruky.

sirena007
1200 příspěvků 1.3.21 19:51
@s_sirena píše: .. jsem zvědavá jestli se někdy dozvíme, co s ním dělali…

Až jednou Ovčáček vydá paměti :-)

s_sirena
125 příspěvků 1.3.21 20:01

@sirena007 to bude mazec… Ale je mladej, to se asi nedožiju..:unamused:

giuliettka
8145 příspěvků 1.3.21 20:17
@Vinca_minor píše:
Zajímalo by mě, kolik platí bodyguardovi za ten pevný stisk ruky.

Ten ešte ujde, ale raz si s tým druhým prsty preplietol. :-D

giuliettka
8145 příspěvků 1.3.21 20:19

giuliettka
8145 příspěvků 1.3.21 20:25
Vinca_minor
2367 příspěvků 1.3.21 20:53

„Prymula se stal poradcem Zemana. Pozice má být neplacená“
Cimrman:
Položil si také otázku, proč se naši předkové zbavovali nepohodlných činitelů raději oknem než dveřmi? Podle něho tu zřejmě zapůsobila letitá zkušenost, pregnantně vyjádřená příslovím: vyhodíš-li ho dveřmi, vrátí se ti oknem. Obráceným postupem, tedy defenestrací, se nebezpečí návratu do funkce minimalizuje.

Stránka:  « Předchozí 1 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek