Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1388) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8374 příspěvků 29.3.21 15:09

Tá ženská je kráva.

ertz
928 příspěvků 29.3.21 15:54

@giuliettka Tak ona se neumí vyjadřovat. Co je u politiků horší - permanentně něco komentovat nebo neumět se vyjádřit? To vyjde nakonec asi nastejno.
Nedávno mě zarazilo, že někdo na Facebooku oznámil, že zemřel XY. To mi připadá jako málo úcty a citu k zemřelému a pozůstalým. Ale psali to pozůstalí (snad manželka), tak jim to připadalo v pořádku. Mně se vybavilo: jména hloupých na všech sloupích.

Judy24
1275 příspěvků 29.3.21 16:22

@giuliettka Vyjádřila se blbě, to rozhodně. Ale jinak mi přijdou ty závěry z toho trochu přehnané. Nikol Štíbrová na základě tohohle tweetu psala, že „Piráty teda taky volit nebudu, tak koho tam máme dál“.
A jako jasně - klidně ať si Piráty nevolí, samozřejmě, ale ta neschopnost respektovat drobné přešlapy mi přijde už docela za hranou.

Napsala Olga Richterová debilní tweet? Napsala. Ale na to, abych si o ní myslela, že je kráva, mi to přijde dost málo.

giuliettka
8374 příspěvků 29.3.21 16:39
@Judy24 píše:
@giuliettka Napsala Olga Richterová debilní tweet? Napsala. Ale na to, abych si o ní myslela, že je kráva, mi to přijde dost málo.
Že je kráva si o nej myslím už dlhšie, ten tweet mi to len potvrdil.
Keby som mala české volebné právo, tak pirátov by som nevolila, ani keby mi zaplatili. 
ertz
928 příspěvků 29.3.21 17:37

Richterová na mě působí jako zapálená, uvědomělá, snaživá… Tak jsem se podívala, čím je původně a ejhle - tlumočnice, překladatelka, lingvistka. Titul před jménem a za jménem - ta by se měla umět vyjadřovat.

bao-baba
1683 příspěvků 29.3.21 18:05

Problém není ve vyjadřování paní Richterové, ale v jejím myšlení. Něco tak nevkusně ubohého jsem dlouho neviděla.

xSx
1056 příspěvků 30.3.21 08:40

@bao-baba já si skrome myslim, ze se fakt jen blbe vyjadrila. Proste i s hromadou prachu muzes umrit. Blby to je, ale pak se omluvila a jedem dal, ne? U politika videt sebereflexi a omluvu mi prijde skoro uz jako zazrak dneska, tak to celkem kvituju.
a btw @giuliettka s tou Antifou je to stary, zkuste si vymyslet nejaky novy a originalnejsi hejt, ju?

Oveeec
2877 příspěvků 30.3.21 10:46

Taky jsem to prvně pochopila tak, že i s hromadou prachů může člověk umřít. Jestli to měla být nějaká kritika nebo narážka, to nevím, v tom případě to bylo takové polovičaté, jakože to řekla a zároveň ne, což si mohla odpustit. O Kellnerovi jsem si nemyslela nic dobrého, takže mě nedostatek piety netrápí, jako by mě trápil u jiných lidí. Ale co mi hlava nebere, to je ten hashtag s tím lyžováním. Proč?!

giuliettka
8374 příspěvků 30.3.21 15:05
@xSx píše:
a btw @giuliettka s tou Antifou je to stary, zkuste si vymyslet nejaky novy a originalnejsi hejt, ju?

Mne osobne je fuk jak staré to je. Hnusilo by sa mi to, aj keby tam bol v kočiari s tatínkom, aj tak by som ho na základe toho nevolila. Ten Bartoš je mi totálne nesympatický a jeho prezentácia a ľudia ktorými sa v strane obklopuje tiež. Asi som málo nadržaná na to, aby mi u politika stačilo, že si zacvičí a udržuje kondičku.
(ale nemám volebné právo a len teoretizujem. Z mojej sociálnej bublinky vám však možem povedať, že tento názor je hádám jediný, kde so mnou všetci súhlasia. Poznám len jedného jediného človeka, čo je za Pirátov)

xSx
1056 příspěvků 30.3.21 16:09

@giuliettka v kočiari s tatínkom… Hm, takze decka jsou zodpovedna za ciny svych rodicu? S tim rozhorcenim a cernobilymi soudy jste obcas dost komicka :)
Uz se nekolikrat sam Bartos k tomu vyjadril a netreba nic dodavat. Klidne teoretizujte, mne je naopak sympaticke, ze je to strana postavena zdola, od komunalni politiky a jake maji nastavene procesy (coz je i jejich velka nevyhoda, jasne, nic neni stopro a v politice uz tuplem ne). Prijde mi jen stupidni porad tohle nekde vytahovat tu fotku a tvrdit, jakej je Bartos AFAk. Navic to neni strana jednoho muze, maj tam lidi vic (i takovych, co by si hejty zaslouzili vic). Ale to je tezky no, kdyz se volic rozhoduje podle emoci.

giuliettka
8374 příspěvků 30.3.21 16:19
@xSx píše:
Hm, takze decka jsou zodpovedna za ciny svych rodicu? S tim rozhorcenim a cernobilymi soudy jste obcas dost komicka :)

S čiernobielým súdom súhlasím, nevidím dovod prečo si navrávať, že každá minca nemá len dve strany. S rozhorčením však nie. Kde ho vidíte? Rozhorčená naozaj voči Bartošovi nie som, ani voči jeho strane, len pohrdam tou Richterovou. V jednom kuse niečo vyvracia, ospravedlňuje sa, dementuje, vysvetľuje, že ona to tak nemyslela… nielen toho Kelnera, tá sa v dajakom ospravedlňovaní pláca furt.
Ja osobne si myslím, že váš budúci premier bude Matovič, vzhľadom na to, že ste si zvolili predtým Babiša. :-D Stačí aby povedal pár slov český a vyhlásil, že bude líp. :-D

giuliettka
8374 příspěvků 30.3.21 16:30
@xSx píše:
@giuliettka v kočiari s tatínkom… Hm, takze decka jsou zodpovedna za ciny svych rodicu?

Jo a k tomuto, stačí sa pozrieť na reakcie, keď dajaké decko/ teenager urobí nejaký prečin, priestupok. To sa tu vykrikuje, že deti sú vizitkou rodičov, jak si to vychovali, tak to majú. Takže deti nie sú zodpovedné za činy rodičov, ale rodičia z tej demonštrácie podľa mojho názoru vychovajú človeka s rovnakými názormi na svet.

Příspěvek upraven 30.03.21 v 16:48

kalmar
205 příspěvků 30.3.21 16:32

Na mě Richterová působí jako normální člověk, co se snaží dělat svoji práci, ale nemá za sebou píár tím. že se za něco omlouvá mi přijde lidské. Z vrcholné politiky na mě působí asi jako jediná opravdově. U pirátů mám spíš problém s regionálními politiky, tam se fakt objevuje a vyhrává kdejakej jouda. (nejsem volička pirátů, ale lehce to zvažuju)

bao-baba
1683 příspěvků 30.3.21 16:52

Mně se zdá, že problém není Bartoš, spíše se obávám těch, kteří zatím nejsou tolik vidět, těch radikálních marxistů.

kalmar
205 příspěvků 30.3.21 17:46

Dost dobře si neumím představit radikálního marxistu, osobně mi vadí, že se tam na první pozice dostane někdo takový https://jihomoravsky.pirati.cz/…lukas-dubec/ člověk, který za sebou fakt nic nemá a kterého systém velmi rychle semele a ještě naseká spoustu chyb.

xSx
1056 příspěvků 31.3.21 12:49
@giuliettka píše:
Jo a k tomuto, stačí sa pozrieť na reakcie, keď dajaké decko/ teenager urobí nejaký prečin, priestupok. To sa tu vykrikuje, že deti sú vizitkou rodičov, jak si to vychovali, tak to majú. Takže deti nie sú zodpovedné za činy rodičov, ale rodičia z tej demonštrácie podľa mojho názoru vychovajú človeka s rovnakými názormi na svet.Příspěvek upraven 30.03.21 v 16:48

Ou jes, takze rodice vychovaj dite, ktere bude nauceno, ze muze chodit na demonstrace. Strasna budoucnost nas to ceka.

giuliettka
8374 příspěvků 31.3.21 14:54
@xSx píše:
Ou jes, takze rodice vychovaj dite, ktere bude nauceno, ze muze chodit na demonstrace. Strasna budoucnost nas to ceka.

Nie, bavili sme sa o konkretnej demonštrácii. Ja mám možno čiernobielý pohľad na svet, ale vy reagujete ako podľa šablóny internetového prispievateľa, ktorému niekto dal najavo, že ma iný názor a to ma nebaví.

xSx
1056 příspěvků 31.3.21 19:10

@giuliettka napodobne! ;) Vas to prestalo bavit brzo.

Stránka:  « Předchozí 1 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 1571
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek