Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1389) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
1708 příspěvků 30.4.21 09:19

Já si myslím, že by dítě mělo mít rodinu, kde je matka - žena a otec - muž. A tento názor nemám kvůli stejnopohlavním párům, ale obecně. Rodina skládající se z osamělé matky doplněné babičkou a vzory završené učitelkou ve škole není podle mne pro dítě dobrá. Muži by v našem životě neměli chybět, s jejich chybami a klady, jako je větší nadhled, velkorysost a smysl pro humor. Samozřejmě, když je chlap hnida, pedant nebo šetřílek, zdaleka v těch negativních vlastnostech převyšuje ženy.

Pokud se týká homosexuálů, je mi zcela ukradené, kdo s kým spí. Pro mě jsou to lidé, ať už báječní nebo pitomci. Nedokážu pochopit, že jsou rodiče, kteří kvůli tomu odvrhnou své dítě.

kalmar
215 příspěvků 30.4.21 09:44

@bao-baba Samozřejmě, že ano, ovšem svět není ideální místo bez problémů. Prostě tady jsou muži i ženy, kteří opouští rodiny (nebo i umírají), problémy si nevybírají. Přijde mi, že v českém prostředí se hledí k ideálu (rodina = muž+žena+děti; o narozené děti pečuje výhradně matka a když chce jít do práce, tak ji hned vyčítá spousta odborníků, že její dítě bude frustrované, atp.).

Podle mě by stát měl být podpůrnější, resp. přestat házet klacky pod nohy v situaci, kdy ti lidé už takto běžně a funkčně žijí a ty děti vychovávají.

A s tím manželstvím pro homosexuály, které by bylo uzavřené v kostele, je to nesmysl, to by bylo porušením církevních dogmat.

pavka_l
1301 příspěvků 4.5.21 14:56

Tak mi připadá, že peklo je momentálně místní bazar - je libo podvlíkačky?
https://www.modnipeklo.cz/…kacky-18679/

Vinca_minor
2546 příspěvků 4.5.21 14:58

@pavka_l Tak ono podvlíkačky jsou velmi praktická záležitost:), ale tyhle jsou teda echt pekelné.

pavka_l
1301 příspěvků 4.5.21 15:12

@Vinca_minor Ano, tyto jsou už značně „jeté“, asi bych se neodvážila to nabídnout někomu ani zadarmo. Kdybyste měla zájem, k mání tam jsou i pracovní pláště, zástěry a čepička s logem :-)
https://www.modnipeklo.cz/…dicka-18020/ interspar?

if5
469 příspěvků 4.5.21 15:48

Neměla jsem to otvírat, mám pocit, že po mně lezou slimáci…

Vinca_minor
2546 příspěvků 4.5.21 15:53

@pavka_l Máte obzvláštní potěšení v prolézání zdejšího bazaru? Já bych se tam sama neodvážila :D

AjazRyb
190 příspěvků 4.5.21 15:53

Pokladů by se tam u paní našlo víc, třeba tohle za tři stovky.

Vinca_minor
2546 příspěvků 4.5.21 16:49

@AjazRyb Perlička je „horní díl pyžama nenošený, kalhoty prané, bez poškození“. 

pavka_l
1301 příspěvků 4.5.21 20:08

@AjazRyb @Vinca_minor Vzdávám se, vy jste našli mnohem lepší poklady. Musím ale říct, že kdysi tady na bazaru byly pěkné věci.

Temperance
3130 příspěvků 4.5.21 20:36

@AjazRyb Hnus, velebnosti :-P

Dalmitka
1822 příspěvků včera v 07:29

Myslím, že absolútnym víťazom v ankete Najväčší hnus roka /a nielen tu na bazári/ je príspevok od @AjazRyb. Nemôžem uveriť, že niekto má žalúdok toto ponúkať, asi aj kontajner by to už vypľul.

kalivrata
547 příspěvků včera v 08:10

@Vinca_minor @AjazRyb @pavka_l Mně nějak z podstaty přijde jako peklo, že na bazaru něčeho, co se jmenuje módní peklo, existuje kategorie „Spodní prádlo“

xSx
1064 příspěvků včera v 08:58

@kalivrata jste me donutila se tam kouknout! Krom trech bilych bombardaku je to vyspamovane erotickym pradlem, pravdepodobne z Ciny :D modnipeklo indeed!

Oveeec
2892 příspěvků včera v 10:53

@xSx Jaképak pravděpodobně, tam je dokonce velká žlutá cedule, že je to Made in China :D

Musela jsem se taky podívat a naprosto mě uchvátilo tohleto erotické (!) cosi:

https://www.modnipeklo.cz/…-body-17750/

Bazar se spodním prádlem má podle mě jeden jediný účel: aby se tam prodala podprsenka, kterou jsem si objednala a která mi nesedí a nestihla jsem ji vrátit. Ale vzhledem k tomu, co se tam všechno může objevit, bych tu kategorii asi radši oželela.

kalivrata
547 příspěvků včera v 11:00

@Oveeec Já jsem taky kdysi dostala od tety kalhotky, když omylem objednala menší a při ceně toho prádla se to nevyplatilo posílat zpátky. Ale podle mě je to, narozdíl od situace, kdy mám doma hezké šaty, ale nesedí mi, natolik vzácné, že by to šlo nacpat do kategorie „Ostatní“.

Ophelie
1163 příspěvků včera v 12:33

@Oveeec neodolala jsem a klikla na odkaz s erotickým body. Zdá se mi to ale dost nepraktické, představa, že bych si v tomto kousku „prádla“ musela rukama neustále držet prsa… Mmm, asi nic nekoupím.

Stránka:  « Předchozí 1 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 1571 1572 1573
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek