Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1396) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Moir
2576 příspěvků 14.6.21 08:28

@giuliettka jakkoli si myslím, že pan doktor by se neměl vyjadřovat ke covidu, k příjmu tekutin (nebo o byl možná Měšťák a Pfafko) a dalším věcem mimo jeho obor, kardiologie je jeho parketa a tak jaksi se může vyjádřit s odborným názorem
ve vyjádření není nic skandálního, nehorázného, nesmyslného, je to dosti střízlivý rozbor toho, co se asi stalo

Gorilka
1434 příspěvků 14.6.21 12:03

@giuliettka Je pravda, že se Pirk ke covidu vyjádřil: „Nepanikařme, je to je chřipka.“ Jako kardiochirurg o srdci, coby orgánu, ví ledacos. A jelikož běhá i maraton, tak o vlivu fyzické námahy na srdce taky něco ví.

Temperance
3259 příspěvků 14.6.21 13:47

@giuliettka Mimo to, co už dámy napsaly - co asi měl dělat, když se ho CNN Prima NEWS zeptaly?

giuliettka
8848 příspěvků 14.6.21 14:54

@Moir príčinu kolapsu ešte lekári neuviedli. Nie je k tomu ani oficiálna, ani neoficiálna diagnóza. Uznávam, že je kardiochirug, ale určiť zlyhanie srdca z obrazovky mi pripadá pekelné.

giuliettka
8848 příspěvků 14.6.21 14:55

@Temperance Držať hubu? Keď nevie čo sa mu stalo.

Temperance
3259 příspěvků 14.6.21 15:09

@giuliettka Jestliže mu na hřišti dávali úspěšně masáž srdce a kyslík, jedná se zřejmě o srdeční selhání. Kardiolog uvádí, jaké jsou jeho možné příčiny.

Oveeec
3013 příspěvků 14.6.21 15:59

Tuhle reportáž jsem neviděla, ale ono by nebylo vůbec špatné, kdyby oslovený lékař, byť to je třeba jeho specializace, na kameru řekl, že dělat diagnózy na dálku není profesionální. Stejně jako je to neprofesionální u psychiatrů a podobně. To by ale musel říct jen to a nic jiného. Protože ono není vyloučené, že i kdyby řekl něco obecného ve smyslu „Obecně se selhání projevuje tak a tak“ nebo „V takové situaci to mohlo být to a to“, což mi přijde přijatelné, ze sestřihu vyleze něco úplně jiného. Hodně lidí se občas po vystoupení v médiích diví. Známe novináře.

Paris1789
5483 příspěvků 17.6.21 10:22

Pravé české peklo se odehrává v tuto dobu na Václaváku, jak stojíme frontu do Primarku. Nechápu, co tam ti lidé hledají za štěstí? Levných hadrů bude v dohledné době dostatek úplně všude.

kalivrata
657 příspěvků 17.6.21 11:02

@Paris1789 A hlavně: Do Primarku se táhne fronta přes celý Václavák (tohle už je snad horší než Techtle Mechtle) a už i sám Kim Čong Un přiznal, že je v Severní Koreji hladomor. Z které události udělají noviny headline?

mimi
329 příspěvků 17.6.21 12:47
@Paris1789 píše:
Pravé české peklo se odehrává v tuto dobu na Václaváku, jak stojíme frontu do Primarku. Nechápu, co tam ti lidé hledají za štěstí? Levných hadrů bude v dohledné době dostatek úplně všude.

prave som si pomyslela to iste, ked som videla fotky v novinach.. tento retazec som navstivila raz, pocas dovolenky v Šp. len tak, zo zvedavosti, chcela som sa presvedcit, ze preco ludia tak saleju za touto znackou… chytila som v tom kolose panicky atak, takze navsteva bola velmi rychla a dodnes som nepochopila ten osial.

giuliettka
8848 příspěvků 17.6.21 16:11
@Paris1789 píše:
Pravé české peklo se odehrává v tuto dobu na Václaváku, jak stojíme frontu do Primarku. Nechápu, co tam ti lidé hledají za štěstí? Levných hadrů bude v dohledné době dostatek úplně všude.

Ty tam trčíš tiež? :-D Pozerám s lupou a furt ťa nevidím. :-D

Porkpiehat
2968 příspěvků 17.6.21 17:13

To byla první den nějaká akce? Sleva? 2+1 zdarma?
To si na to ti lidé brali dovolenou? Nebo jsou to jen nezaměstnaní a důchodci? :-D

Moir
2576 příspěvků 17.6.21 17:12
@Paris1789 píše:

já tam nestojím a nestála jsem, ale když jsem v dosahu Primarku, chodím pro kalhotky, noční košile a punčochové zboží, jejich punčochy na podvazek měly ten nejlepší poměr cena výkon, žel bohu poslední dvě návštěvy v Drážďanech měli jen černé

chitrá alex
406 příspěvků 17.6.21 20:04
pastoral brothers k tématu

Na Václavském náměstí otevřela kostel nová církev svatého PriMarka. O křest měl zájem enormní počet věřících.

Paris1789
5483 příspěvků 18.6.21 09:33

@giuliettka nevidíš mě, protože jsem tam nebyla. Nebyla jsem tam proto, že jsem snob a nestydím se za to. Raději obejdu všechny sekáče v bývalém Československu a možná i Rakousko Uhersku, než bych nakupovala tam.

Vinca_minor
2864 příspěvků 18.6.21 10:10

@Paris1789 Mě napadlo totéž co Giuli, může za to vaše věta „jak stojíme frontu do Primarku“, tj. vy a všichni ostatní :D

Paris1789
5483 příspěvků 18.6.21 10:34

@Vinca_minor tak vlákno se jmenuje „pravé české peklo“, tudíž se můj koment vztahoval k Čechům, do této skupiny počítám i sebe. I když jsem tam nestála, mí spoluobčané tam stáli i za mě (a tak jednoznačné, abych doplnila: „a dělali i mně ostudu“, to ani pro mě není)

Vinca_minor
2864 příspěvků 18.6.21 12:36

@Paris1789 Ježiš já to chápu, ale Giuli vás schválně chytla za slovo :D

giuliettka
8848 příspěvků 18.6.21 15:12
@Paris1789 píše:
@giuliettka nevidíš mě, protože jsem tam nebyla. Nebyla jsem tam proto, že jsem snob a nestydím se za to. Raději obejdu všechny sekáče v bývalém Československu a možná i Rakousko Uhersku, než bych nakupovala tam.

HÁ! málem som dnes dostala po papuli od vox populi, za to že som frňák nad Primarkom ohrňala. Tak až sa zase postavím davu, tak ti pošlem sms a ty mi prídeš kryť záda. :-D

Paris1789
5483 příspěvků 18.6.21 19:10

Chtěla jsem tady sepsat pečlivě vyargumentovaný traktát o prospěšnosti obchodů s levnou módou, ale je na to moc horko.
Tak si jen ulevím v souladu s tématem vlákna, že mi pražské ulice opět vypalují oči. Dnes jsem se téměř srazila automatických dveřích nákupního centra s paní, která měla na sobě jen podprsenku. Černou. Dole nevím, asi kraťasy, byla jsem příliš v šoku. Dáma byla dost kyprá, její ňadra velká a na hrudi rozvalená jak nějaké palačinky. Bylo to vyloženě obscénní nebo já jsem jen stará konzreva, asi to druhé :-(

Brep
827 příspěvků 18.6.21 20:52

@Paris1789 citim s vami, tech nechtenych nader i pozadi jsem videla za par dni horka mnoho.
Jen se hlasim o oznaceni mlada konzerva :D

Vinca_minor
2864 příspěvků 18.6.21 20:58

@Paris1789 Já hlasuju, že možná jste konzerva, ale něco takového je echt obscénní.

Vinca_minor
2864 příspěvků 18.6.21 21:01

A tímto si stěžuju, že si musím došít knoflík i s dírkou na šaty, protože mi nevyhovuje (ne)hloubka výstřihu. Nehodlám při předklonu předvádět prádlo, ale o knoflík výš už je to zbytečně zahalené.

giuliettka
8848 příspěvků 18.6.21 21:13
@Brep píše:
@Paris1789 citim s vami, tech nechtenych nader i pozadi jsem videla za par dni horka mnoho.
Jen se hlasim o oznaceni mlada konzerva :D

A ja som teda dnes videla aj prirodzenia. Síce detské, ale v počte hojnom a rovnomerne chlapci aj dievčatká. A nebolo to na kúpalisku a ani v blízkosti nebola žiadna voda. Závidím Američanom tú ich prudernosť a potrebu dávať plavky malým deťom. Fakt by nikoho ten kúsoček látky na detskej prdeli nezabil. A nie netrvám na bikinach pre kojenca, ale jednodielne plavky by ho fakt nezabili. Zlaté dupačky môjho detstva, bez rukávov a nohavice. A nie za socializmu sa nahé decká neplazili kade tade. Tak nie že mi tu retro vytiahnete!

Brep
827 příspěvků 18.6.21 21:43

@Vinca_minor To jsem vyresila plastovym patentkem. Nenarusil se pravidelny rozestup knofliku a jak je patentek z cireho plastu, tak to prakticky neni videt. A je to rychlejsi na realizaci! :)

Stránka:  « Předchozí 1 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek